Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Nem edzett:Hester,Douglas,Roddy,Smith.
Érdekes lesz a wr corp a hétvégén.Előre félek mivan ha egyikse tud játszani,akkor jöhet a Weems-Roby-JJ hármas.PS-ból pedig Reedy.
továbbá:
waive:Terren Jones T
sign:Reid Fragel T/TEKenny
most már mindenki edz!!
 www.thefalcoholic.com/2014/9/24/6839757/harry-douglas-injury-antone-smith-hester-return-practice
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nem edzett:Hester,Douglas,Roddy,Smith.
Érdekes lesz a wr corp a hétvégén.Előre félek mivan ha egyikse tud játszani,akkor jöhet a Weems-Roby-JJ hármas.PS-ból pedig Reedy.
továbbá:
waive:Terren Jones T
sign:Reid Fragel T/TE

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem várok túl nagy meccset, hogy őszinte legyek, szerintem döcögősen, de különösebb izgalom nélkül nyerni fogtok.Gyurma Pappa
Ha az OL képes lesz helyt állni, akk nem lehet nagy gond.
A védelemnek az Air Turner mint támadófelfogás szvsz még fekszik is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Nem tudom hogy az jó-e vagy sem nekünk.. de jővő héten a kezdőirányitó a Vikings-nál Teddy Bridgewater lesz...Keano
ez várható volt, Casselt most unták meg Északon. Kennyvel értek egyet, Maponga Rudolphot fogja fogpiszkálónak használni Bridgewater után 😀berger90
Ráadásul Rudpolh is megsérült.

Egyébként érdekes lesz az első full meccse Teddynek, ha kapni fog játékszereket, nem lesz rossz a srác, de azért a Vikes még nem a #1 seed várományosa idén. Viszont a Zimmerman védelem kemény, mint a vídia, fröcsögnek mindenhonnan a blitzek. Az is igaz, hogy blitz nélkül meg közepes a védelem, legjobb esetben is.

Nem várok túl nagy meccset, hogy őszinte legyek, szerintem döcögősen, de különösebb izgalom nélkül nyerni fogtok.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nem tudom hogy az jó-e vagy sem nekünk.. de jővő héten a kezdőirányitó a Vikings-nál Teddy Bridgewater lesz...Keano
ez várható volt, Casselt most unták meg Északon. Kennyvel értek egyet, Maponga Rudolphot fogja fogpiszkálónak használni Bridgewater után 😀berger90
Hát igen, meg ugye több csont is eltört Cassel lábában, szóval azért ez is benne lehet a váltásban...

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Nem tudom hogy az jó-e vagy sem nekünk.. de jővő héten a kezdőirányitó a Vikings-nál Teddy Bridgewater lesz...Keano
ez várható volt, Casselt most unták meg Északon. Kennyvel értek egyet, Maponga Rudolphot fogja fogpiszkálónak használni Bridgewater után 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom hogy az jó-e vagy sem nekünk.. de jővő héten a kezdőirányitó a Vikings-nál Teddy Bridgewater lesz...Keano
Rá kell küldeni Mapongat.megeszi reggelire.

több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Nem tudom hogy az jó-e vagy sem nekünk.. de jővő héten a kezdőirányitó a Vikings-nál Teddy Bridgewater lesz...


több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Az, hogy a tegnapiból nem kell messzemenőeket levonni azt adom, de tegnap szarnak látni a falakat az minimum véleményes...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Sehol nem tartunk még.Arra számítottunk, hogy Ryan összekapja magát,azt is tudtuk hogy ha Julio egészséges lesz akkor nagyjából ilyen teljesítményt fog lerakni az asztalra mint tegnap éjjel.
Viszont amitől a legjobban tartottunk vagyis a falak,azok tekintetében nem sok jót láttunk.Ryan megvédése úgy ahogy sikerült,de 3 meccs után nem alkotnék véleményt.Pass Rush továbbra sincs,azért mert egy félig halott csapat irányítójához odaértünk párszor attól még nincs.
Lehet kicsit pesszimista és borúlátó vagyok,de ez a véleményem.Ettől függetlenül örülök a győzelmeknek,csak kezeljük a helyén a dolgokat.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Am. nincs kedvem visszakeresni gyurma szezon előtti kommentjét hesterről, várom reakciót most 3 forduló után... 😉 😊peach
Ne csinálj már úgy, mintha a topik 99%-a nem értett volna velem egyet 😊Gyurma Pappa
Eszemben sincs, viszont a szomszéd tévedése mindig nagyobb öröm 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Am. nincs kedvem visszakeresni gyurma szezon előtti kommentjét hesterről, várom reakciót most 3 forduló után... 😉 😊peach
Ne csinálj már úgy, mintha a topik 99%-a nem értett volna velem egyet 😊Gyurma Pappa
Igen 19-re lapot húztunk és bejött eddig. Remélem mindig a tök alsó fog lejönni laposztásnál! 😊
Nem tudom mi lehet a sérülésével, meg Döglesz is húzta a lábát...6atos
Wide receiver Harry Douglas received some good news Friday morning as tests on an injured foot from Thursday night came back negative
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Am. nincs kedvem visszakeresni gyurma szezon előtti kommentjét hesterről, várom reakciót most 3 forduló után... 😉 😊peach
Ne csinálj már úgy, mintha a topik 99%-a nem értett volna velem egyet 😊Gyurma Pappa
Igen 19-re lapot húztunk és bejött eddig. Remélem mindig a tök alsó fog lejönni laposztásnál! 😊
Nem tudom mi lehet a sérülésével, meg Döglesz is húzta a lábát...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Am. nincs kedvem visszakeresni gyurma szezon előtti kommentjét hesterről, várom reakciót most 3 forduló után... 😉 😊peach
Ne csinálj már úgy, mintha a topik 99%-a nem értett volna velem egyet 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem vagyok 100%osan meggyőződve, hogy ez most olyan nagyon jót tett nekünk...mondjuk ilyet ritkán látni az tuti, bár smithre kicsit mérges vok h ha már így alakult nem mentünk rá a rekordra...

Am. nincs kedvem visszakeresni gyurma szezon előtti kommentjét hesterről, várom reakciót most 3 forduló után... 😉 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hester a király. Én mindig is bírtam a srácot. Mi is nézegettük az FA piacon idén, de nem jött ide. Jobb i mert még jobban elrontottuk volna. :p

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Valami új riporter meginterjúvolta Mattyt a célokról... 😊

 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Ryan-Reunites-with-Former-TE-Tony-Gonzalez/30cae9a1-6363-40f0-9e07-3185fc3037dc

Mindig jövőre
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 478
komoly volt ez a tegnapi, 56-0, jóég.

hogy egy klasszikust idézzek: ilyet még se nem láttam, se nem tapasztaltam.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
">


A tegnapi Falcons - Buccaneers mérkőzésen egy pályára berohanó szurkolót a Falcons kabalafigurája Freddie tarolt le. Miről beszélünk!!!!! 😊 Sima W!!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Jake könnyen szerez új barátokat. Egyből el is viszi őket sétálni!

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Az utolsó 9 percre ébredtem fel, ez pont jó volt a Tampa két TD-jére. 😀
Azt hittem még álmodom mikor láttam Jax TD-jét a statoknál 😀 😀berger90
Az első félidőben volt 2-3 kifejezetten szep es fontos futása.emlekeztetett regi önmagára.

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mackófalva örül Hesternek....komoly söprés volt...grat


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Az utolsó 9 percre ébredtem fel, ez pont jó volt a Tampa két TD-jére. 😀
Azt hittem még álmodom mikor láttam Jax TD-jét a statoknál 😀 😀

Mindig jövőre