Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Peters visszatért.nem is akármilyen játékkal.
2-0 a divben.sokat fog ez meg erni kesobb.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nem mindig nyerünk, de amikor igen, akkor 42 ponttal 😀
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy tegnap nem edzett sérült hajlító miatt. FASZA!!Sugar611
Szerintetek játszik ma/holnap?csi77
Én is azon vacillálok, hogy benn hagyjam vagy kivegyem fantasyból! -_- Viszont Hester miatt ma GO Falcons!Toto21
szerintem fog
 www.thefalcoholic.com/2014/9/17/6343919/jake-matthews-probable-for-thursday-night-football-roddy-white
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
Roddy tegnap nem edzett sérült hajlító miatt. FASZA!!Sugar611
Szerintetek játszik ma/holnap?csi77
Én is azon vacillálok, hogy benn hagyjam vagy kivegyem fantasyból! -_- Viszont Hester miatt ma GO Falcons!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Roddy tegnap nem edzett sérült hajlító miatt. FASZA!!Sugar611
Szerintetek játszik ma/holnap?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Bosher aláírt 5 évre, a long snapper 4-re. Jó kezekben a franchiseHöri
Neked kéne a legjobban tudni, hogy egy csapatnak mennyire fontos egy jó punter... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Bosher aláírt 5 évre, a long snapper 4-re. Jó kezekben a franchiseHöri
Végy egy jó kapust.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bosher aláírt 5 évre, a long snapper 4-re. Jó kezekben a franchise

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tony ma meglátogatta a srácokat!! lehet, hogy ledumálták mikor térjen vissza 😀
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Lehet igazad van, én mindenesetre azt láttam h 4 man rush-sal is összeroppant a zseb úgyh ott sem volt nagyon lehetőség messzire dobálni és ugye ha több ember van coverben akkor eleve nehezebben talál a QB szabad célpontot és f@sznak blitzeljen Guenther ha a DL önmagában képes dominálni a LoS-et.
Az idei Bengalsról pedig ez a stat sokmindent elárul: a szezon első két meccsén nem nyeltek be sacket és az offense nem adta el a labdát, erre utoljára '06-os Chargers volt képes, az a csapat 14-2-es alapszakasz-mérleggel zárt...empty taxi
Ezzel mi idén ki is egyeznénk azt hiszem ... Taxi bárcsak próféta szólna belőled.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy tegnap nem edzett sérült hajlító miatt. FASZA!!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
lehet hogy Carimi megy Holmes helyére, ha Matthews visszatér!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lehet igazad van, én mindenesetre azt láttam h 4 man rush-sal is összeroppant a zseb úgyh ott sem volt nagyon lehetőség messzire dobálni és ugye ha több ember van coverben akkor eleve nehezebben talál a QB szabad célpontot és f@sznak blitzeljen Guenther ha a DL önmagában képes dominálni a LoS-et.
Az idei Bengalsról pedig ez a stat sokmindent elárul: a szezon első két meccsén nem nyeltek be sacket és az offense nem adta el a labdát, erre utoljára '06-os Chargers volt képes, az a csapat 14-2-es alapszakasz-mérleggel zárt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ezt én nem teljesen így látom, igaz h marha nagy volt a nyomás, de mivel végig ezt a gyorsan szabadulok a labdátol 3-4-5 yardos rövid passzok game plant toltuk, egy idő után ritkábbak lettek a több emberes blitzek, a sima 4 man rusht meg volt, hogy elbirta a falunk ( ja rendszereseb 6-7 emberből állt 😀 ) szóval mivel amúgy is erre készült a cinci ha koetter vált akkor úgy érzem összejöhetett vna pár nagy játék, ami gyak az egyetlen esélyünk lett volna, mert az kurva messziről látszott, hogy konzisztens hosszú driveokkal esélytelen, hogy haladjunk...

a futókra meg +1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Buktuk mind2 oldalt a csatát a LoS-en így nem lehet meccset nyerni.
Nolant még nem venném elő azért a Saints elleni győzelemhez vastagon kellett az a 2 TO, a Bengals ellen nem volt egy se, két meccs alapján meg nem lehet megmondani h melyik lesz a tendencia.
A Panthers vezeti a csoportot, a tegnapi meccs alapján idén söpörni fognak minket, a DL-jük még a Bengalsénél is jobb, mondjuk a sec vmivel gyengébb, egyetlen esélyünk, hogy az ő OL-jük sem egy erőd.
A legszomorúbb dolog egyébként az, hogy Dimmy koncepciózus offseasont tolt: volt 2 bíztató rookie CB-m, akik komolyabb pass rush nélkül sem vallottak szégyent, idénre valamelyest fejlődni is fognak, így a passz védelem elvileg nem reménytelen, ezért FA-ról olyan embereket hozok akik elsődleges feladata elvileg a rush D stabilizálása, ehhez képest egy egyébként ligaelit támadófal mögött kb. mind1 ki vette át a handoffot nem rossz gain lett belőle. Jön a Bucs, hogyha ők is jól fognak futni ellenünk, akkor én is elkezdem szidni Nolant.
Koettert és az offenzív stábot egyébként én 1 dolog miatt venném elő: aktívabban kellene rotálni az RB-ket. Hogy a 2 csere T nem bír egy Bengals védőfallal, ez sztem kb. minden NFL-csapatál így lenne. Passzjátéknál meg nem volt módunkban vertikálisan megnyújtani a pályát ugyanis mire 20 yard mélyen elszakad a jó WR-ünk az egyébként nem szar Bengals cornertől, addigra Ryan már rég a földön fetreng, egyébként ennek szerepe volt abban is h a futás sem volt túl jó, közel játszhattak a safetyk a boxhoz, hiszen a front7 elintézte h ne legyen mélységi passzjátékunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Talán nem kell kongatni a vészharangot, ez tipik az a meccs volt ahol semmi sem sikerült. Minden momentumból szarul jöttünk ki, ráadásul egyéni hibák tömkelegei hátráltattak minket. ( julio droppolt td-je még 3-3nál vagy alford hülyesége a 70 yardos td-nél...de volt még sok másik is ) a cinci front seven nyomását nem meglepő módon absz. nem bírtuk kezelni, koetter ez miatt is gondolhatta h majd ez a check downos marhaság működni fog...hát finoman sem jött be, változtatni meg nem sikerült közben szóval egy méretes tockos kijár neki. A legnagyobb bajom azonban mike nolan. 3. éve nem tud egy épkézlább, legalább közepes D-t összerakni. Az első évben még legalább a labdaszerzések jöttek, mostanra azonban az is kiveszett a védelemből...pedig kapott elég draft picket, most két elit közeli FA-t mégis elég kilátástalan a banda, szarok vagyunk mind futás, mind passz ellen, a passrush meg továbbra sem létező tevékenység. Amíg ez így marad kár is nagyban gondolkoznunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
S-Jax továbbra is egy kurva nagy nulla. berger90
annyira alap, ott a három másik korrekt(nek tűnő) futó, feleslegesen erőltetjük Jacksont, sokkal több nagy playre látok lehetőséget a másik három közül bármelyikben. amíg meg ilyen az offense falunk, úgyis felesleges átlaggal számolni, mert nem jönnek értelmes számok belőle. a többiek legalább megcsíphetnének egy-egy hosszú futást néha...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Hát erről írni sem nagyon lehet mit. Szerencsére a LB-sorunk amennyire tudott, a a helyén volt, Bartu, Shembo és Worrilow is egész jól nyomta.
Amikor viszont már majdnem megdícsértem a secondaryt magamban, na akkor szoptuk be azt a 70+ yardos TD-t.
S-Jax továbbra is egy kurva nagy nulla. A falunk Jake nélkül lószart sem ér, és Matty agyonverése kellett hozzá, hogy erre rájöjjünk.

Koetter megy egy idióta.

Az a szerencsénk, hogy a Saints megint kikapott, így egy lélegzetvételnyi előnyünk még van. Nincs mese, meg kell vágni a kalózokat csütörtökön. ilyen játékkal viszont a Panthers elég komoly gondot fog okozni.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
magam részéről én élőbenpeach
élőzök én is, majd halftimeban odakapcsolok höriékre. erre vártam egész héten, egy óra csúszás nekem már nem fér bele 😀berger90
a stream-ekből már elegem van, a Ricsiéktől meg kiver a víz!! 😀 semmi sem jóó. szerintem kicsengetem majd a 100 dollárt a GamePassre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
magam részéről én élőbenpeach
élőzök én is, majd halftimeban odakapcsolok höriékre. erre vártam egész héten, egy óra csúszás nekem már nem fér bele 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
magam részéről én élőben



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ti hogy nézitek a meccset? 7től stream-en, vagy 8-tól a c8-on??
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Most olvastam 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
vaughn mcclure @vxmcclure23
Jake Matthews was out on field with no helmet working on planting injured left ankle. Not expected to play Sunday.empty taxi
most már hivatalos is, hogy nem fog
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
vaughn mcclure @vxmcclure23
Jake Matthews was out on field with no helmet working on planting injured left ankle. Not expected to play Sunday.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...