Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
berger90

"Dalton rettenetesen szar..."

Passing Cmp Att Yds TDs
A. Dalton 25 38 301 1

Azért ez ennyire nem szar szerintem. Bár nem olyan fényes, mint Matty tegnapi teljesítménye, de kíváncsi lennék, hogy miket mondtál a csapatodról.... mondjuk tavaly. Egy kicsit lehetne szerényebben, de nagyon bízom benne, hogy a Vöri fog rádcáfolni.megyerikrisz
azt aláírom, hogy nem néztem a meccseteket, a halftime riportban pont a szar passzait mutatták meg az első félidőből.

Lehet, hogy Flaccohoz képest űrjátékot produkált, de attól még csak a yardszám jó. Ez kevés lehet ellenünk, ahogy az is, hogy Greenen kívül nincsen célpontja.berger90
Szó sincs űrjátékról, még kiemelkedőnek sem mondanám, te azért a teljesen szartól is nagyon messze van. A célpontokat tekintve igazad lehet, sajnos Marvin Jones után Eifert is kidőlt. Ha limitálni tudjátok Bernardot, Green esetleges jó teljesítménye sem lesz elég a győzelmünkhöz.

D oldalról pedig szerintem nem zokogtok, amiért Burfict nem játszik ellenetek. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A mi meccsünket adja a C8 vasárnap 20-tól...Keano
mi az a C8, van nekem olyanom?? ._. 😀Sugar611
Minimax helyén van minden este 8-tól.empty taxi
köszi!! de jó, hogy a port.hu-n nincs is...Sugar611
Sajnos szolgáltatótól is függ, nálam invitel van, ők nem adnak C8-at, sötétség van a Minimax helyén est nyolc után. 😕

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Jövő héten megyünk Cincybe tigrist nyúzni. AJ Green kibaszott komoly challenge lesz, de Dalton szerencsére rettenetesen szar (naná, megkapta a nagy pénzt, minek erőlködjön...). Az offense ha csak a felét hozza a mainak, semmiféle kérdés nem merülhet fel.

RISETHEFUCKUPberger90
A garantált nem is sok neki, akkor van zs ha nyer. Tavaly is mindenki bukott nálunk az alapszakaszban, remélem igy is marad. A mecsről röviden... Egy csoportrangadótól ebben a csoportban ne várj gólzáporos győzelmet. Mindegyik brusztolós kevés gollal. Tény hogy nem ligaelit az O-nk, viszont a D-nk már inkább. A célpontokról annyit, hogy vannak, csak még nem annyira nagy nevek... Én azt remélem, egy igazi ki-ki meccs lesz. Sok-sok sack-el, persze nem tőletek 😉 De győzzön a jobb, és ne aludjunk el az unalomtól.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Más:
Mike Nolan said Desmond Trufant played the cleanest game of anyone on defense. Said Biermann made some plays but also played a lot.

Mondom én h Tru volt a legnagyobb király a D-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Matthews sérüléséről valami hír?Buga
Negatív lett a röntgen és az MRI sem mutatott komoly kárt. Rapoport szerint lehet már a Bengals ellen játszik, azon múlik h mennyire fog fájni neki, de nem kizárt h 1 hetet pihentetni kell.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Dalton egy jó irányító,és lássuk be őszintén nem kell ligaelitnek lenni ahhoz hogy szétszedd ezt a secondaryt.
Nehéz meccs lesz.Falakon fog múlni,ha lesz ideje Ryannek akkor nem lesz gond.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Arra a következtetésre jutottam, hogy bár szar volt a védelem, de azt egy ligaelit offense ellen produkálta. A cinci O nem nagy show szvsz, green mondjuk tuti csinál majd vagy 150 yardot 4'elkapásból, de ha dalton is így jön majd át rajtunk akkor lehet kezdeni izgulni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
A mi meccsünket adja a C8 vasárnap 20-tól...Keano
Tehat mindenki streamen nezze.

több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A büntetésekkel még kezdeni kell valamit, mert sok yardot adtunk oda butaságból a Saints-nek. Ezt ki is emelték, hogy a pre-seasonben is nagyon sok volt a büntetés.
Matty soha nem akart még ennyire, mint most. Reméljük ez egész szezonban így lesz, az a koncentráció ami egész meccsen jellemző volt rá, egy másodpercre se hagyott ki. nagyon hasznosan építi be a tudásába az évek alatt megszerzett tapasztalatokat. És ugye a fal, ha működik előtte...
Matthews sérüléséről valami hír?

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
berger90

"Dalton rettenetesen szar..."

Passing Cmp Att Yds TDs
A. Dalton 25 38 301 1

Azért ez ennyire nem szar szerintem. Bár nem olyan fényes, mint Matty tegnapi teljesítménye, de kíváncsi lennék, hogy miket mondtál a csapatodról.... mondjuk tavaly. Egy kicsit lehetne szerényebben, de nagyon bízom benne, hogy a Vöri fog rádcáfolni.megyerikrisz
azt aláírom, hogy nem néztem a meccseteket, a halftime riportban pont a szar passzait mutatták meg az első félidőből.

Lehet, hogy Flaccohoz képest űrjátékot produkált, de attól még csak a yardszám jó. Ez kevés lehet ellenünk, ahogy az is, hogy Greenen kívül nincsen célpontja.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
postgame locker room speech:
 www.facebook.com/video.php?v=10152422491167842
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
A mi meccsünket adja a C8 vasárnap 20-tól...Keano
mi az a C8, van nekem olyanom?? ._. 😀Sugar611
Minimax helyén van minden este 8-tól.empty taxi
köszi!! de jó, hogy a port.hu-n nincs is...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A mi meccsünket adja a C8 vasárnap 20-tól...Keano
mi az a C8, van nekem olyanom?? ._. 😀Sugar611
Minimax helyén van minden este 8-tól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
A mi meccsünket adja a C8 vasárnap 20-tól...Keano
mi az a C8, van nekem olyanom?? ._. 😀
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A mi meccsünket adja a C8 vasárnap 20-tól...


több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
már nem is írok véleményt a meccsről, empty gyakorlatilag az agyamból kiolvasva fogalmazta meg amit írt 😊 ill. egy valami kimaradt, az pedig az ST munkája, ami átlagosnak mondható, de kiemelkedőnek semmi képpen.... + freemanből lehetne több 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Még egyszer grat. Elmúlt évek egyik legnormálisabb eredménykövetése volt, btw.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
1. Trufant és Alford sztem egyáltalán nem volt szar (lásd n+1 mély passz amit leütöttek)
2. Asamoahval javult a futásblokk, ahogy S-Jaxet figyeltem igazából a kezdősebessége nem a régi, de ha megvan a lendülete továbbra is faszányos, annyi kellene neki h lehetőleg a LoS után találkozzon az első védővel
3. A liga egyik legjobb OL-jével nem bírtunk úgy, hogy Nolan kurvára beszari playcallingot tolt, mondjuk ebbe Brees blitzolvasása is belejátszott.
4. Passzblokk úgy ahogy klappolt, bár ehhez kellett az h 6 v 7 ember blokkoljon.
5. Ryan (Y)
6. Toilolonak volt 1-2 idegesítő dropja, de legalább blokkolásban jó volt
7. Az elkapósor jó volt, a Julio fumble komoly momentum volt, de megfordítottuk
8. WillyMo és Bobby a labdaszerzésen kívül lóf@szt se csinált.
9. Matty Ice 2.0 szintén a régi
10. Worrilow és Bartu továbbra is rohadt jól szerel viszont coverben nem éppen megnyugtató megoldások (mondjuk más meccseken sztem Bartu sokat fog blitzelni)
11. Lowery szar
12. Carimi jó volt mint beugró LT, Holmes meccs közben javult vmicskét, de Matthews visszatérésével talán a Gabe & Jake duóval nem is kell erőltetni.
13. Az RB-sor frankón rendbe van.
+1. A DL savazásával várnék még, ez a mostani meccs nem volt egy diadalmenet nekik, de mint említettem egy futásnál és passznál is elég bivaly OL ellen küzdöttek


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem láttam a cinci meccset az igaz, de hiába a jó statok, ha 5 támadás vége csak 5 mezőnygól és mondjuk 25-0 helyett csak 15-0ra vezettek. Majdnem vissza is ütött...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
berger90

"Dalton rettenetesen szar..."

Passing Cmp Att Yds TDs
A. Dalton 25 38 301 1

Azért ez ennyire nem szar szerintem. Bár nem olyan fényes, mint Matty tegnapi teljesítménye, de kíváncsi lennék, hogy miket mondtál a csapatodról.... mondjuk tavaly. Egy kicsit lehetne szerényebben, de nagyon bízom benne, hogy a Vöri fog rádcáfolni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
szóval amint vége lett a Jets meccsnek, előbb kirakták a kivetítőre a Pats égését a közönség nagy örömére, majd megkaptuk a Falcons egyenlítő drive-ját plusz a hosszabbítást. ugyan a MetLife-ban éltem át, de nagyon elment a hangom, miután AutoMATTica lebontotta az épületet!

RISE UP!shawnka
😀😀😀

just another day in New Jersey.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szóval amint vége lett a Jets meccsnek, előbb kirakták a kivetítőre a Pats égését a közönség nagy örömére, majd megkaptuk a Falcons egyenlítő drive-ját plusz a hosszabbítást. ugyan a MetLife-ban éltem át, de nagyon elment a hangom, miután AutoMATTica lebontotta az épületet!

RISE UP!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
McCown-nal nem lesz sok gondunk
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ja, most nézem, hogy Devint elfelejtettem külön kiemelni. Welcome to the Family, Mr. Hester!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ááááááááá most néztem végig 2 órás csúszással a gamepass-on.....micsoda idény kezdet...pedig az elején azt hittem hogy csúnya zakó lesz mert nem igazán ment a D-nek...parádés meccs volt.....🏈Keano
majdnem kikapcsoltam félidőben, mikor Roddy és Jake egyszerre sérült meg. 😀

Mindig jövőre