Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Smallwoodot sajnálom picit, többet éreztem benne, de hát nyilván esélye nem volt Shwmbo mellett.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Amsterdam serult?mert nem volt elkapasa.Kenny
a 63-ban még benn
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
már csak 63-an vagyunk!
 www.thefalcoholic.com/2014/8/29/6078489/falcons-final-roster-cuts
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Végre nem " fújták vissza " A. Smith nagy játékát....😊


több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Azt hiszem megvan a backup qb.Yates eleg jo volt.
Amsterdam serult?mert nem volt elkapasa.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
ESPN szezon behar:  espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-team
empty taxi
off: lehet hogy csak nekem, de chrome-ban nem csinál semmit kattintásra, firefoxban működik. hátha más is így jár.Gyurma Pappa
Nekem fordítva. De tűzrókában nekem van adblock+. Nem kikapcsoltam, hanem megnyitottam másikkal és ment.ulpianus
basszus, annyira megszoktam hogy el is felejtettem hogy van adblock+ fent chorme-ban 😀😀 okés, bocsánat az offért még egyszer

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
ESPN szezon behar:  espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-team
empty taxi
off: lehet hogy csak nekem, de chrome-ban nem csinál semmit kattintásra, firefoxban működik. hátha más is így jár.Gyurma Pappa
Nekem fordítva. De tűzrókában nekem van adblock+. Nem kikapcsoltam, hanem megnyitottam másikkal és ment.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
ESPN szezon behar:  espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-team
empty taxi
off: lehet hogy csak nekem, de chrome-ban nem csinál semmit kattintásra, firefoxban működik. hátha más is így jár.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ESPN szezon behar:  espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11377732/2014-nfl-season-preview-analysis-game-game-predictions-more-every-team

Feltétlen fontos meccs lesz a London előtti 5 meccs, ott lehetne megalapozni a pozitív mérlegű szezont, ha úgy lesz ahogy a Football Analitycs jósolja h kiszopunk a Vikingstől és a Giantstől egymás után idegenben, akkor bizony ne is álmodjunk 7-9-nél jobbat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nekem eddig messze ez a HK rész tetszett a legjobban! a ST meeting tényleg kurva jó volt, Hageman stílusa nekem is bassza a csőrömet, de a Titans ellen egész jó volt.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nézzük reálisan,ne kapjunk ki annyira az első héten hogy romba döntse az egész felkészülésünket.
Inkább kapjunk ki,de következetes egymásra épülő munkával jussunk be a PO-ba,ha lesznek nehéz meccsek abból jöjjünk ki úgy hogy emelt fővel távozzanak a pályáról.

Amúgy Freemant és Southwardot elég szépen lekapják a tíz körmükről a spec meetingen.Kb a szezon legjobb jelenete volt nekem.
Mondjuk azt érdekes volt látni hogy Goodman,Freeman,Southward,Smith is látszólag magába szállva dolgozta fel a lebasztást míg Hageman szinte már önelégült képpel ült ott és forgott a székben,nekem nem úgy tűnt mint akit annyira meghatná a dolog.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nah ezaz sztem az emberanyaggal nincs probléma, pont 2-3 korábbi közép-hátsó körös draftoltnak kéne, hogy virítson idén ahhoz, hogy elit vagy a közeli legyen a roster. Sztem a jó kontrakt tevékenységet is beleszámítva ennél többet nem tehet egy gm. Az egyetlen hibája, hogy a hátsó körösök nagy része szar, bár a worrilow-bartu kettős már árnyal ezen a képen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Hát, ez egy nagyon jó kérdés. Tavaly azt mondtam volna, hogy egyértelmű igen, idén már nem vagyok ennyire biztos benne. Illetve másképp fogalmazva: idén amit egy GM megtehet, Dimitroff megtett, tanulva korábbi hibáiból.

A tavalyi botrányos szereplés kb. ugyanannyira volt mindkettőjük sara: egyrészt a keretben nem volt elég mélység (GM), és a meglévő mélységet sem tudta kihasználni a csapat (HC). Jó, persze benne lehet hogy az utolsó 4-5 meccsen már tankolás ment, de attól még az első 12-ből is lehetett volna jobb eredményt kihozni a tavalyiakkal is

Ha az idei év szar lesz, akkor az egyértelműen Smith és a koordinátorok sara. Mondom ezt így előre, lehet hogy az igazolások, draftok fele bukó lesz, és akkor meg szintén Dimi is repül. De erre igen kevéske esélyt látok, elég jó ez a keret.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Miért, ha smith bukik akkor törvényszerű, hogy magával rántja dimmyit is? Sztem nem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Ja, még annyi, hogy Dimmy most tényleg mindent megtett, ami módjában állt:
1) erősített "munkásember" poszton
2) a védelem esetében (elsősorban ugye a front) a várépítés az elejénél elcsúszott némileg ugyebár, de ezt kompenzálta a ST erősítéssel, ami nem egy rossz ötlet talán
3) aki fontos volt, azzal hosszabbított.
Innen Smith kezében van a sorsa (még akkor is, ha szvsz a védelem gyengeségével nem nagyon tud mit kezdeni, de Nolan csinált már csodát, pl. az első évében itt)

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ha idén is betlizünk sztem banks és dimmy sem lesz szívbajos mikor levonja a konzekvenciákat...amivel részben egyet is értek veled...

Egyébként az első meccsből sokmindenre én sem következtnék, de ha már szezon jóslatnál tartunk én kiegyeznék ha a 10. forduló körül egálban lennénk. Az év eleje nehéz lesz szvsz. a védelemnek az új séma elsajátítása tuti időt vesz igénybe, ill. az elején matthewsnak is lesznek problémái, holmes ténykedése meg szintén erősen kérdőjeles...szóval ha fél távnál nem vagyunk leszakadva és addigra összeállnak a dolgok akkor bármi lehet a hátralévőkben...és legyünk optimisták klappolni fog minden szal én is 11-5, 10-6 körüli mérleget mondok 😊peach
vegyük bele Londont is, biztos valamennyit kivesz majd a srácokból a túra, ha az ellenfél nem is (bár Bush megint mérgezett egér, Shembonak lesz dolga gazdagon), szerencsére utána bye week van.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha idén is betlizünk sztem banks és dimmy sem lesz szívbajos mikor levonja a konzekvenciákat...amivel részben egyet is értek veled...

Egyébként az első meccsből sokmindenre én sem következtnék, de ha már szezon jóslatnál tartunk én kiegyeznék ha a 10. forduló körül egálban lennénk. Az év eleje nehéz lesz szvsz. a védelemnek az új séma elsajátítása tuti időt vesz igénybe, ill. az elején matthewsnak is lesznek problémái, holmes ténykedése meg szintén erősen kérdőjeles...szóval ha fél távnál nem vagyunk leszakadva és addigra összeállnak a dolgok akkor bármi lehet a hátralévőkben...és legyünk optimisták klappolni fog minden szal én is 11-5, 10-6 körüli mérleget mondok 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Dome ide v oda, sajnos nagyon egyben van a saints szvsz. bravúr kategória lenne nyerni a nyitóban... 😕peach
Azért alapvetően nem annyira nagy bravúr. Hiába vagyunk most sokkal jobban egyben, egy meccsen a bárkit meg lehet verni, és a GD pont egy olyan hely, ahol ki lehet kapni, és méghozzá úgy, hogy PONT semmit ne mondjon el a szezonról. Tavaly sem azért volt szar az év, mert a szezonnyitón kikaptatok, és amikor mi látogattunk a GD-be a tavalyi gyenge évben és szoros volt.

Továbbra is úgy gondolom, hogy ez a keret egy HC-ra van a kiváló csapattól, addig megmarad jónak. Ha szerencsétek van, akkor idén ki is derül. Ryan & Co. a jövő csapata, míg azért bármennyire is akar 40 évesen is játszani, Breesnek max. két további idényt jósolok, és utána bizony a jelenlegi két lépésnyi Saints előny is elenyészik.

Szerintem a csoporton belüli 3-3 mindenki neve mellett ott lesz januárra. 9-7 vagy 10-6 körüli szezonra a Falcons mindig jó, kérdés hogy egy "épp lemaradtunk a PO-ról" eredményből megint mennyi külső tényezőt hibáztatna Banks és mennyire kenné Smith-re.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Dome ide v oda, sajnos nagyon egyben van a saints szvsz. bravúr kategória lenne nyerni a nyitóban... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
- NFL.com tippje a szezonra. jó esetben: 10-6, rossz esetben: 5-11
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000383782/article/seahawks-packers-among-nfc-teams-with-highest-ceilings?campaign=Facebook_writers_harrison

- az én tippem is 10-6 a szezonra (ezektől kapunk ki: week2: Bengals, week7: Ravens, week11: Panthers, week13: Cardinals, week14: Packers, week16: Saints), de simán lehet ennél rosszabb mert nincs könnyű sorsolásunk.
itt a menetrend (ha valaki lusta lenne kikerseni 😀 ):
 www.atlantafalcons.com/schedules/schedule.html

SZERINTETEK???Sugar611
Ha nem lesznek olyan sérülések mint tavaly akkor szerintem simán lehet 10-6 de sokat számít, hogy mit játszunk az első meccsen a Saints ellen, mert tavaly nem sikerült nyerni ellenük és nagyon kellene egy jó rajt!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- NFL.com tippje a szezonra. jó esetben: 10-6, rossz esetben: 5-11
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bdozr6mlt9ltpbiqumo6
Seahawks, Packers among NFC teams with highest ceilings
Are Tony Romo's Dallas Cowboys a 10-win team this year? Could Colin Kaepernick's San Francisco 49ers be destined for a setback? Elliot Harrison predicts the ceiling and floor for each NFC team.


- az én tippem is 10-6 a szezonra (ezektől kapunk ki: week2: Bengals, week7: Ravens, week11: Panthers, week13: Cardinals, week14: Packers, week16: Saints), de simán lehet ennél rosszabb mert nincs könnyű sorsolásunk.
itt a menetrend (ha valaki lusta lenne kikerseni 😀 ):
 www.atlantafalcons.com/schedules/schedule.html

SZERINTETEK???
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
ma először edz rendesen Steven Jackson a sérülése ótaSugar611
Nagy szükségünk lesz rá.hegepapa88
Quizz azért szvsz marhajól tolta eddigkaszo
Quizz nagyon jo,de nem mint kezdő.Imádom a kis törpét de nem vagnek vele neki egy szezonnak mint kezdő.

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ma először edz rendesen Steven Jackson a sérülése ótaSugar611
Nagy szükségünk lesz rá.hegepapa88
Quizz azért szvsz marhajól tolta eddig
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
ma először edz rendesen Steven Jackson a sérülése ótaSugar611
Nagy szükségünk lesz rá.hegepapa88
Jaja, davonténak kell a mentor 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
hegepapa88 Atlanta Falcons 53
ma először edz rendesen Steven Jackson a sérülése ótaSugar611
Nagy szükségünk lesz rá.