Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Vendégszereplő lesz a következő NCIS évadban:
empty taxi
allítólag hívja vissza pár csapat,kiváncsi leszek mi lesz belőle.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Vendégszereplő lesz a következő NCIS évadban:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 noonkick.com/hard-knocks-s09e03/

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem írtam cikket reggel, de jó rész volt. Höri
gondolom én vagyok a béna, de nem találom, nincs fent se piratebayen, se tyt-n, se noonkickenkaszo
hbo streamen néztem 8-) :cool:

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Nem írtam cikket reggel, de jó rész volt. Höri
gondolom én vagyok a béna, de nem találom, nincs fent se piratebayen, se tyt-n, se noonkicken
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem írtam cikket reggel, de jó rész volt. Nem az a tipikus elemezhető, hanem amin jókat lehet röhögni.

- Bryan Cox tényleg nagy forma.
"Mondtam nektek, én már 10 évesen dugtam" 😀
"Eguae, innentől a magad ura vagy, mert láthatóan semmit nem csinálsz meg abból a pályán, amit neked tanítok" 😀 😀
- Armstron ST coachnak is jó volt a beszólása Starrnak, mikor dzsúdózni kezdett foci helyett. 😛
- Ryannek a pussywillow viccén besírtam, igaz az angol szóviccek világa eddig nekem kiaknázatlan terület. Shawnka kedvéért írom, hogy igazi babyface karakter, szegény kisgyerek majdnem megszakadt mikor megfogta az edzős előtt a passzát 😀
- A Willie Mo rap is jól hangzott, ellenben Tolilolo a világ legbuzisabb dalát adta elő 😀 ebben a csávóban biztos túlteng a gyilkos ösztön.

Kárász doktor igazi főszereplővé lépett elő, mondjuk én már a nyitójelenetnél majdnem elokádtam magam mikor Spruill térdében túrkált.

Yates miért ennyire népszerű Houstonban? 😀 azok csak fizetett statiszták lehettek.
Boldewijn nekem nem volt érdekes, biztos mert láttam már pár európai embert ezelőtt is.

A Watt és Clowney hype most jó volt, nem úgy mint múltkor a Tennessee. Sőt Swearinger is hozta magát, de az nem ide tartozik 😛

A Baker-sréülés legérdekesebb pillanata az volt, hogy azonnal mondták Matthews-nak, hogy másnap már LT-ként ébred. Erre kiváncsi voltam, hogy mennyit hezitáltak.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Jake Matthews was mic'd up at the game last Saturday! lyukat beszél az ember hasába!! 😀 😀
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Micd-Up-Jake-Matthews/4e1925e4-d520-4bb5-a3a0-eb95294124cf
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Baker IR
McQuistan jött

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
igazvér után semmin nem kell meglepődni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Matthews megy LT-beSugar611
Várható volt.
És h jó hír is legyen mára: Peters újra edzésben!
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/08/18/falcons-get-corey-peters-back/

Adam Schefter @AdamSchefter
Atlanta signed veteran OL Pat Mcquistan and placed OT Sam Baker on injured reserve, per team official.
Ő a szarabbik McQuistan iker, 53-at se éli meg jó esetben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Matthews megy LT-be
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
csatlakozom emptyhez, holmesnál katasztrófálisabb retardált jelenlen nincs a ligában szvsz. akkor inkább all in és matthews irány LTbe....peach
egyébként alig vok kép közelben mostanság, baker season ending?peach
még nincs hivatalos dolog, de a Falcoholicon azt írták nagyon valószínűSugar611
most már van, out for season
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Bakernek jobb térdkalács-ín szakadása van. Hát azt hiszem, hogy ebből sok jó már nem lesz neki. Sajnálom, szörnyű így lekerülni a pályáról...

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Mivel Bakernek eddig is kifele allt a szénája plusz eleg sokat keres jovore kinez neki egy cut.
Kivancsi leszek hogy dont a vezetőség.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
csatlakozom emptyhez, holmesnál katasztrófálisabb retardált jelenlen nincs a ligában szvsz. akkor inkább all in és matthews irány LTbe....peach
egyébként alig vok kép közelben mostanság, baker season ending?peach
még nincs hivatalos dolog, de a Falcoholicon azt írták nagyon valószínű
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
csatlakozom emptyhez, holmesnál katasztrófálisabb retardált jelenlen nincs a ligában szvsz. akkor inkább all in és matthews irány LTbe....peach
egyébként alig vok kép közelben mostanság, baker season ending?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
csatlakozom emptyhez, holmesnál katasztrófálisabb retardált jelenlen nincs a ligában szvsz. akkor inkább all in és matthews irány LTbe....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Elfogadom a véleményeteket.
Bár én továbbra is tartom, hogy van annyira szar, hogy simán odaadnám vmelyik nagyobb gazdaságnak, amelyiknél éppen nincs elég komposzt-alapanyag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ha Holmes-szal előrébb leszünk, mint Bakerrel, akkor én teljesen hülye vagyok ehhez a játékhoz.empty taxi
Hat inkabb Holmes mint egy kukazott oreg.Kenny
Nálam teljesen leírta magát a csávó, ha kibasznak vhol az 53-as keretszűkítéskor egy Truebloodnál értelmesebb veteránt, én bepróbálnám. Sőt jelenleg UFA Tony Pashos, aki tavaly egész jó volt a Raidersben vagy ott van David Stewart is, aki éveken keresztül volt a liga legjobb RT-je, mondjuk az ő teste már nem kifejezetten NFL-kompatibilis.empty taxi
vagy UDFA-ként itt vagyok én is. mindenesetre RT-ben annyira nem homály, mint a vakoldalon. #TeamTice
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha Holmes-szal előrébb leszünk, mint Bakerrel, akkor én teljesen hülye vagyok ehhez a játékhoz.empty taxi
Hat inkabb Holmes mint egy kukazott oreg.Kenny
Nálam teljesen leírta magát a csávó, ha kibasznak vhol az 53-as keretszűkítéskor egy Truebloodnál értelmesebb veteránt, én bepróbálnám. Sőt jelenleg UFA Tony Pashos, aki tavaly egész jó volt a Raidersben vagy ott van David Stewart is, aki éveken keresztül volt a liga legjobb RT-je, mondjuk az ő teste már nem kifejezetten NFL-kompatibilis.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Ha Holmes-szal előrébb leszünk, mint Bakerrel, akkor én teljesen hülye vagyok ehhez a játékhoz.empty taxi
Hat inkabb Holmes mint egy kukazott oreg.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha Holmes-szal előrébb leszünk, mint Bakerrel, akkor én teljesen hülye vagyok ehhez a játékhoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
na ez ma jó kis teszt lesz az O line-nak a Texans ellen. kíváncsi leszek!Sugar611
Szerintem csunya bukta lesz az o linenak ez a meccs.de ne legyen igazam.Kenny
Szerintem nem erre gondoltál. Bakernek, mint NFL játékosnak ennyi volt kb.Gyurma Pappa
És talán amikor ilyeneket csinál, az ember annyira nem is bánja:

berger90
de az ezelőtti playben is csúnyán elment clowney, csak akkor smitht zúzta le....kaszo
azt a gifet meg a texans-topikba raktam, nekünk egy megrázkódtatás is elég most

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
na ez ma jó kis teszt lesz az O line-nak a Texans ellen. kíváncsi leszek!Sugar611
Szerintem csunya bukta lesz az o linenak ez a meccs.de ne legyen igazam.Kenny
Szerintem nem erre gondoltál. Bakernek, mint NFL játékosnak ennyi volt kb.Gyurma Pappa
És talán amikor ilyeneket csinál, az ember annyira nem is bánja:

berger90
de az ezelőtti playben is csúnyán elment clowney, csak akkor smitht zúzta le....
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
Azért remélem ennél csak jobbak leszünk :/