Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
- depth chart:
 www.atlantafalcons.com/team/depth-chart.html

- kíváncsi vagyok hány új Falcons drukker lesz a Hard Knocks miatt! 😀Sugar611
Angerer azt hittem második vonalba jó lesz azért, ennyire kiöregedett volna?
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- depth chart:
 www.atlantafalcons.com/team/depth-chart.html

- kíváncsi vagyok hány új Falcons drukker lesz a Hard Knocks miatt! 😀
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap1000000374214/Hard-Knocks-preview-Matthews-and-Biermann-get-heated?campaign=Facebook_videos_falcons

Jó lesz ez 😀
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
A hard knocks-ot hol lehet majd követni?Midnight
HBO vagy torrentoldalak(tyt foleg)Kenny
Köszi
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
A hard knocks-ot hol lehet majd követni?Midnight
HBO vagy torrentoldalak(tyt foleg)

több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
A hard knocks-ot hol lehet majd követni?
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Este hard knocks végre, előtte megpróbálok előjönni egy várható 53-mal.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- ma a Tennessee Titansel edzünk

- holnap Hard Knocks első rész 😉
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ra'Shede Hagemen megsérült bunyó közben...
 www.si.com/nfl/2014/08/03/falcons-rashede-hagemen-wrist-fracture-fight#
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
vaughn mcclure @vxmcclure23
With Dwight Lowery' season in doubt due to concussion, Falcons add vet safety Tyrell Johnson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Angerernek a lába mellé bónuszban agyrázkódása is van, nem baj úgyis mély a depth LB-knél, megvannak az emberek... ohwait

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Isten adja, hogy meg is lássuk majd ( azt, hogy k*rva jó lesz ) 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
jerrynek azért legalább minden évben volt pár értelmes, jó megmozdulása a sok semmin kívül, míg goodmant tavaly csak max azért vettem észre, hogy pályán van mert akkora a fesztávja mint egy albatrosznak... igazából mindekettő szar, ezért nem értem, hogy goodman helye tuti, de jerrynek lehet a roster sem jött volna össze....peach
Mondjuk az a különbség h Goodman csak másodéves lesz és ugye van az a régi közhely h sok védőfalembernek akár 3 NFL-idény is kell ahhoz, hogy lásd mi lesz belőle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
jerrynek azért legalább minden évben volt pár értelmes, jó megmozdulása a sok semmin kívül, míg goodmant tavaly csak max azért vettem észre, hogy pályán van mert akkora a fesztávja mint egy albatrosznak... igazából mindekettő szar, ezért nem értem, hogy goodman helye tuti, de jerrynek lehet a roster sem jött volna össze....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
malacalja mitől akkor király, hogy ennyire fix a helye azon kívül, hogy tavaly negyedik körös volt?
am. ha ennyire szar volt, hogy a roster helye is veszélyben volt akkor minek adtunk tavaly neki új hosszabbítást? tavaly sem volt jobb szvsz.peach
Bakfitty szerződése volt, sima backup pénzt kapott, 0 dead money maradt utána.
Goodman helye meg pont a 4. köre és az aránylag gyenge konkurencia miatt sztem biztos. Most mennyivel tartanánk azzal előrébb ha Jerry lenne a csere a DL-ben és nem ő?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
malacalja mitől akkor király, hogy ennyire fix a helye azon kívül, hogy tavaly negyedik körös volt?
am. ha ennyire szar volt, hogy a roster helye is veszélyben volt akkor minek adtunk tavaly neki új hosszabbítást? tavaly sem volt jobb szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
bekaphatja, sose volt olyan jó mint elvárna az ember egy első köröstől, erre most még a depthbe is belepiszkít....peach
T-Jax, Soliai, Babs, Hageman, Goodman 5-ös kb. fix, asse zárom ki h Robertson v Replogle egyébként is kitúrta volna az 53-ból.

Szerk. arról nem is beszélve h Peters is ott figyel a PUP-on


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
bekaphatja, sose volt olyan jó mint elvárna az ember egy első köröstől, erre most még a depthbe is belepiszkít....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Jerry visszavonulásával már csak WillyMo van a keretben a 2009-es Falcons-draft classból.

Kíváncsi leszek az indokokra, egyelőre mindenki értetlenkedik.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Peria Jerry 29 évesen bejelentette a visszavonulását. o_o

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
köszi berger az összefoglalót, jöhet még.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Vieri Atlanta Falcons 383
Steven Jackson meghúzta a hajlítóját, valószínűleg az egész edzőtábort ki kell hagynia.Sugar611

ő lesz a szezon meglepetés embere nálunk.Kenny
Remélem az első pár meccset is ki kell hagynia ha olyan lesz mint tavaly!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Tegnap már a második edzésnap volt full cuccban, mostantól címszavakban foglalom össze a lényeget, mert egy lusta szar vagyok, majd a szakértőbbek sikítoznak, ha valami fontosat kihagytam. Továbbra is a Falcoholicot hívom segítségül. ( www.thefalcoholic.com/2014/7/30/5951333/falcons-training-camp-review-july-29-2014)

- Hester meglepően könnyen összeszokott Mattyvel, holott tudjuk róla, hogy nem az a klasszikus receiver. Mivel nem valami mély a depth, így is negyedik lesz Douglas mögött, mindenesetre biztató, hogy vészhelyzetben talán lesz hová nyúlnunk.
- Toilolo (akinek amúgy ma van a szülinapja) egy Tony-ra kísértetiesen emlékeztető route-ot futott. védő leráz, középen emelkedik, passz elkap, vidámság. Menni fog ez, úgy tűnik, megbirkózik a teherrel.
- A szakíróknak nagyon tetszett Devonta Freeman, lát, gyors, erős, ennyi egyelőre elég lesz. Roddy-Julio párostól egyenesen lesz...erették magukat, annyira szép volt nézni a játékukat). Worrilow is kezd belejönni a dologba, IMHO kezdő lesz.
- S-Jax egészen biztosan nem tér vissza az alapszakasz kezdetéig.
- Money well spent: Pat Angerer megsérült edzésen, a twitteren először agyrázkódást írt valaki, később szóba került, hogy "csak" a lába. Most a bizonytalanság van.
- Konz nagyon fos, valószínűleg ha így folytatja, bukja a kezdő posztot is. Matty időzítése sem a legjobb, bár Konz kivételével a fal egész jól megvan előtte.
- McClain két picket is fogott, Trufant pedig még mindig nagyon penge. Hála istennek, eddig úgy tűnik, hogy a sec nagyon szeretne bizonyítani.
- Matty agyondicsérte a kis Matthews-t.

ma a legtöbb csapathoz hasonlóan nálunk is pihi volt.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Steven Jackson meghúzta a hajlítóját, valószínűleg az egész edzőtábort ki kell hagynia.Sugar611

ő lesz a szezon meglepetés embere nálunk.