Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Mekkora meglepetés!!!....jah mégsem 😓



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Steven Jackson meghúzta a hajlítóját, valószínűleg az egész edzőtábort ki kell hagynia.
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
ok
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Sztem ez a hajó már elment...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 208
A Londoni meccsre szerveztek valami féle közös kijutást vagy mindenki oldja meg maga? Csak mert volt róla szó, hogy lehetne együtt menni.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
végre videó is van az edzésekről nem csak szöveg!! 😊
 www.facebook.com/photo.php?v=10152335123197842
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Adam Caplan @caplannfl
Pat Angerer's 1-year deal with the #Falcons is worth $730,000 (no signing bonus, counts $570,000 vs. cap)

Atlanta Falcons star wide receiver Julio Jones is regaining his old dominant form.
Jones has been dashing past cornerbacks at training camp, including Desmond Trufant.
Jones' season was cut short last year when he underwent foot surgery.
"He's looking good, man," Trufant said. "He didn't miss a beat. That's exactly what we want to see. And he's going to definitely have a comeback season this year."

Egyébként Konz is állítólag sokkal jobbnak néz ki, mint tavaly.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Training Camp van, halleluja!

Vagy csak én nem láttam, vagy tényleg nem volt semmi menősködés, mint Lynch az elkerített Lamborghinijével, szép fegyelmezetten álltak neki a fiúk. Trufa bizonyítani akar, földhöz is kente Roddy-t rögtön az elején, kisebb csoda, hogy nem verte Roddy agyon, ismerjük a vehemenciáját.

A kis Matthews viszont nagyon virgonc, volt egy kisebb bunyója Biermannal, hadd tudja meg az a nagy melák, hol lakik az Úristen. Julio egészséges, szívdobogtató újra edzeni látni, és még szépen is mozog, minden rendben van vele. A SBN egyik újságírója megjegyezte: "Két lába van, és mindkettő csatlakozik a testéhez"(😀) Smitty is nagyon meg volt elégedve a route-okkal, tényleg minden faszántos.

Baker egészségesnek tűnik.

More soon (amúgy ebből fordítottam:  www.thefalcoholic.com/2014/7/26/5939383/falcons-training-camp-review-day-1)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Bevallom nem néztem a sapit, csak feltételeztem, hogy olyan szerződést kapott ami alapján szezon után is nyugodtan cutolható...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Örülök h nem azoknak lett igaza akik már cutolni akarták... Aztán ha idén is szar lesz akkor úgyis ez vár rá...peach
Így a deal alapján nekem a reális az (értsd cap-barát megoldás) h a 2015-ös szezon után köszönjük meg neki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Örülök h nem azoknak lett igaza akik már cutolni akarták... Aztán ha idén is szar lesz akkor úgyis ez vár rá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Adam Schefter ‏@

Falcons WR Roddy White's new four-year deal with ATL is worth up to $30 million, including $18 million the next two seasons, per source.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Roddy hosszabbított, részletek később.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Angerer a házban:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/07/22/pat-angerer-signs-with-falcons/

Jah meg:
Adam Caplan @caplannfl
WR Jeremy Ebert signed with the #Falcons, according to his agent, @MikeMcCartney7.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
NFC South Salary Cap Update. a Tampa és mi állunk a legjobban!
 www.thefalcoholic.com/2014/7/22/5917929/nfc-south-salary-cap-update
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
itt van még egyszer a Falcons-Fans térkép! jó látni, hogy a világ szinte minden pontján vannak Falcons drukkerek! 😊
 mapsengine.google.com/map/viewer?mid=z3jhcc1og0HA.kS_ezAqovPnI
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
NFL Head Coach Power Rankings! a tavaly sokat szidott Mike Smith meglepően előkelőhelyen. (bár én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy jó edző. egy szar szezon bármikor becsúszhat)

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sngz9bcfuw2xxddz9820
NFL Head Coach Power Rankings
Given Bill Belichick's respect around the league, and the fact that he's praised weekly by broadcasters from CA to MA, isn't it a touch striking that his Patriots haven't won the Super Bowl since the 2004 season? Yes, Belichick has set the bar so high th
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 m.bleacherreport.com/articles/2120194-hbo-releases-preview-for-9th-season-of-hard-knocks-profiling-the-atlanta-falcons?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming?is_shared=true
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Jermichael Finley még még mindig FA (amit mondjuk nem értek, hogy miért), örülnék ha Toilolo mellé lenne még valaki....Sugar611
Nagyon nem kellemes az a sérülés, amit elszenvedett, szerintem senki nem mer kockáztatni vele. Azért ez a nyak (gerinc) sérülés nem vicc, ami előtt is volt agyrázkódása.Gyurma Pappa
1 év, vetmin.Akkora kockázatot megér, nyilván a playbookot nem rá kell szabni. Aztán ha működik jövőre gondolkodhat nagyobb pénzen és/vagy garantáltan. Szerintem a managere még nem mondott le a 2-3 milláról, de az irreális ilyen esetben. Green Bay lesz ez újra kb 1 hónap múlva..
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Jermichael Finley még még mindig FA (amit mondjuk nem értek, hogy miért), örülnék ha Toilolo mellé lenne még valaki....Sugar611
Nagyon nem kellemes az a sérülés, amit elszenvedett, szerintem senki nem mer kockáztatni vele. Azért ez a nyak (gerinc) sérülés nem vicc, ami előtt is volt agyrázkódása.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Jermichael Finley még még mindig FA (amit mondjuk nem értek, hogy miért), örülnék ha Toilolo mellé lenne még valaki....
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
20:45kor már eszébe is jutott vkinek... nice 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ma 59 éve született meg ez a csodás franchise 😊


Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Gondolom inkább arra vagyunk kiváncsiak h hester merre fusson... 😀peach
Hazafele...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...