Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Nekünk egyébként nem kéne rárepülni Finley-re? Vagy nem jó ötlet? TE poszt nekem azért nem valami erős. Valahogy be lehetne szorítani az igényeit.Buga
már a FA kezdetén volt róla szó itt a fórumon!! szerintem nagyon kellene!

de Justin Houstonnak még jobban örülnék!! 😀
 www.thefalcoholic.com/2014/5/31/5759334/the-falcons-should-be-interested-in-trading-for-olb-justin-houston
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nekünk egyébként nem kéne rárepülni Finley-re? Vagy nem jó ötlet? TE poszt nekem azért nem valami erős. Valahogy be lehetne szorítani az igényeit.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Hihetetlen.
Most meg Julio bátyját lőtték le :
 atlantafalcons.blog.ajc.com/2014/05/28/report-julio-jones-brother-shot-in-alabama/
Roddy testvérét múlt hét csütörtökön temették.MarioAna
Morcos lesz idén a WR-sorunk, az biztos 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Hihetetlen.
Most meg Julio bátyját lőtték le :
 atlantafalcons.blog.ajc.com/2014/05/28/report-julio-jones-brother-shot-in-alabama/
Roddy testvérét múlt hét csütörtökön temették.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
 www.thefalcoholic.com/2014/5/27/5750800/the-complete-2014-15-guide-to-the-atlanta-falcons-defense

itt egy cikk a lehetséges védelmi sémáról.Nekem kifejezetten tetszik az a felállás ami kisülhet ebből.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Ha julio nem elit akkor ki az?peach
Egy kihagyott szezon után, nem nagyon van min meglepődni, attól függetlenül hogy tényleg elit játékos, főleg ha Marshall és Williams azok.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha julio nem elit akkor ki az?peach
ABC sorrendben dolgoznak eddig 11 csapatot mutatott be a PFF (a Detroit volt az uccsó), ők lettek náluk elitek:
Calais Campbell, Kyle Williams, Brandon Marshall, Whitworth, Geno Atkins, Joe Thomas, PM, Von Miller, Megatron, Suh


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Ha julio nem elit akkor ki az?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
PFF DC, a dolog komolyságáról Southward neve árulkodik.
empty taxi
>matty
>julio
>nem elit

eddig olvastamkaszo
sajnos reálisan nézve egyik sem az.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
>matty
>julio
>nem elit

eddig olvastamkaszo
Emlékeim szerint a korábbi pff listán Breest is csak sötétzölddel hozták, sokat nehéz ehhez hozzátenni.

Egyébként nézzétek úgy, hogy egy csomó névvel aki itt most szerepel szeptember után sosem fogtok többet találkozni 😊

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
PFF DC, a dolog komolyságáról Southward neve árulkodik.
empty taxi
>matty
>julio
>nem elit

eddig olvastam
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
PFF DC, a dolog komolyságáról Southward neve árulkodik.
empty taxi
Még mindig nem értem,hogy hogyan draftolhatták.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
PFF DC, a dolog komolyságáról Southward neve árulkodik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az NFL.com-on van egy ilyen cikk: Top 10 summertime trade candidates, and possible landing spots

hozzánk a következő embereket mondják:

- Christian Ponder QB
- Brandon Graham DE/LB
- Derrick Morgan DE
- Rob Housler TE
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Bobby statjait a szezon első fele rontotta le nagyon szvsz mert akkor értékelhetetlen teljesìtményt nyújtott szvsz, szerencsére utána összeszedte magát...alfordot meg nem tudom, nézésre teljesen rendben volt amit a pályára tett rookieként...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2014/worst-cornerback-charting-stats-2013

Eszerint Bobby az NFL egyik legrosszabb cornere volt tavaly és Alford sem volt nála sokkal jobb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Remélem bosszúból elkap vagy 2000 yardot idén roddy..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Roddy White testvérét egy lövöldözésben megölték. 😕 Részvétem. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tony G interjú:
 edge.si.com/edge/2014/05/14/tony-gonzalez-retirement-staying-healthy-and-next-chapter
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Houston Texans, Atlanta Falcons revitalized by 2014 NFL Draft:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vvz06uddd59pdwf9czkb
Houston Texans, Atlanta Falcons revitalized by 2014 NFL Draft
Two of the biggest duds from 2013 are crushing this offseason. Adam Schein lauds the Houston Texans (who took Jadeveon Clowney at No. 1) and Atlanta Falcons (who snagged Jake Matthews).
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
van terv a pass rushra!!
 www.thefalcoholic.com/2014/5/12/5709408/the-falcons-have-a-plan-for-the-pass-rush-but-will-it-work
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Roddyval nem lesz baj, már korábban nyilatkozta, hogy elég neki egy kisebb összegű szerződés is, hogy itt maradhasson, vagy ha ezt nem kapja meg akkor innen vonul vissza. 2-3 év még tuti benne van 😊

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nem értem ezt a nagy engedjük el roddy mániát. 2007 óta a tavalyi szezonban nem érte el az 1000 yardot mert sérülten játszott. Az uccsó három meccsen mikor már rendben volt 100 yard felett kapott el. + az egész liga egyik legjobbja még mindig, ill. a franchise egyik arca. simán adnék még neki 2-3 éves szerződést és amìg van a tankjában remélem ezt meg is fogjuk tenni. moss-to vagy a még aktìvak közül steve smith is elég magas szinten eljátszogattak/nak 35 felett is...

Spoon amúgy nem lesz olyan nagyon drága szvsz. vannak nála jobban teljesìtők a ligában a posztján...peach
Roddy 32 éves,sérülékeny,ennél már csak sérülékenyebb lesz.Nem szabad neki kifizetni egy 20-25 millió/3-4éves szerződést.
Az előző évben 5 millióval terhelte a capet.
Olyan játékost kell találnunk erre a posztra aki nem olyan üveglábú mint JJ és Roddy.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Spoon egy vagyonba fog kerülni (már ha nem sérül le idén is), deadmike
Bocs, de mire fel? Közel nem hozza azt a teljesítményt, amit elvártak tőle, ráadásul a tavalyi sérülés sem tűnik egyedinek.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Nem értem ezt a nagy engedjük el roddy mániát. 2007 óta a tavalyi szezonban nem érte el az 1000 yardot mert sérülten játszott. Az uccsó három meccsen mikor már rendben volt 100 yard felett kapott el. + az egész liga egyik legjobbja még mindig, ill. a franchise egyik arca. simán adnék még neki 2-3 éves szerződést és amìg van a tankjában remélem ezt meg is fogjuk tenni. moss-to vagy a még aktìvak közül steve smith is elég magas szinten eljátszogattak/nak 35 felett is...

Spoon amúgy nem lesz olyan nagyon drága szvsz. vannak nála jobban teljesìtők a ligában a posztján...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...