Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ott van Tripp,ott van Smallwood erre elhozza Spurillt.
A mostani pickekkel nem nagyon tudok egyetérteni.Kenny
de megjött Smallwood is 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Ott van Tripp,ott van Smallwood erre elhozza Spurillt.
A mostani pickekkel nem nagyon tudok egyetérteni.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
na Dimi csak nem bírta ki trade nélkül.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
azt hiszem megvan a 3. számú CB-nk. nagyon jó a gyerek!!!zsozso79
Szerintem max a speciális egységben láthatod viszont.Gyanítom nem sok pályát fog látni.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
azt hiszem megvan a 3. számú CB-nk. nagyon jó a gyerek!!!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ricardo Allen CB:
 bleacherreport.com/articles/1985440-ricardo-allen-nfl-draft-2014-highlights-scouting-report-more
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
tudtok róla valamit?zsozso79
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/draft-2014/tracker/?sct=hp_mini-draft#players/116058
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
tudtok róla valamit?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Hát igen,Dimitroffék rámentek a keményfaszagyerekekre.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Aztakurva, Freeman? Bravó, ez tényleg tetszik.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Jó pick ez is.
Abszolút helyén van az idei draft.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
megjött az RB!!!! ezt vártam
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
DAVONTE FREEMAN RB FSU - nice pick szvsz 😊 (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem kellett volna mondjuk Ed Stinson... ??
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ra'Shede Hageman elég durva gyerekkora volt...

 www.sbnation.com/longform/2013/11/13/5097150/rashede-hageman-profile-minnesota-footballSugar611
én ezt megírtam magyarul is a fórumos ismertetőjébe, de nem egy bíztató történet
Fokozottan hátrányos helyzetből indult, édesanyja a szülés alatt is be volt rúgva, a kábítószerért pedig szexxel fizetett mikor Ra´Shede pelenkás volt. 4 éves korában vitték el a rendőrök egy crack tanya szekrényéből a fiút és öccsét, anyja pedig ment a sittre. Apját megölték még mielőtt találkozhatott volna vele. 12 nevelőszülői házat jártak meg amikor örökbefogadta őket Eric Hageman és felesége, két frissházas, friss diplomás jogász a Minnesota egyetemről. A 7 éves Ra´Shede egy videóban reklámozta magát, hogy szeretne családot, amely engedi őt focizni. Azóta három féltestvére is született. Eric Hageman a Dartmouth csapatában volt cornerback, így hamar felismerte fia remek adottságait. Három sportot is elkezdett, de annyival nagyobb és erősebb volt a többieknél, hogy a nézőtéri anyukák folyton az anyakönyvi kivonatát akarták látni, így végül az egy évvel idősebbek között szerepelt, de ott se tudták megállítani. 183 cm magas volt mikor 14 évesen QB poszton szerepelt. Igyekeztek is provokálni és sípszó után rendre megütötték. A legtöbbször sikerrel jártak, Ra´Shede számos felfüggesztést összeszedett az általános iskolában, eleve olvasási problémával ült be egy katolikus iskola óráira. Middle-schoolban a rasszista megjegyzések hatására kivették a magániskolából, és a hozzá hasonló gyerekek között az öccsének sikerült is gyorsan beilleszkedni, mivel ő messze nem volt ennyire kiemelkedő méretekkel megáldva. Középiskolában így Hageman lett a kemény gyerek, aki beszólt a tanároknak, lógott óráról, és puszta jelenlétével megfélemlített bárkit. Leginkább súlyemelő versengéssel szórakoztatta a gangjét, 15 évesen 315 fontot tudott kinyomni. Így sem tudott beilleszkedni a feketék közé, hiszen míg nekik ebédre se volt pénzük, RaShede zsebében rendre 20 dollár lógott. A kialakult helyzetért szüleit hibáztatta, és nem engedte meg nekik, hogy az ő jelenlétében az iskolában mutatkozzanak. Másodéves korában épp edzésre vitte az anyja, amikor egy stoptáblánál beléjük ment egy kocsi. RaShede mellett 2 éves húga és 2 hetes öccse is a kocsiban volt, így kiugrott és a sofőrt majdnem halálba rémítette a fenyegetőzésével. Ezt a fajta haragot igyekeztek csak a focipályára kivetíteni, de Hageman hiába szeretett volna védő lenni, kiemelkedő blokkolási képessége és labdaérzéke miatt tight endet játszattak vele. Új mentora Giovan Jenkins lett, a 9-10. osztályosokért felelős »osztályfőnök«, aki afro-amerikai diákként a Washburn egyetemen szerzett diplomát, és igyekezett Hagemant távoltartani a bajtól. Sophomore éve után elhívta a Minnesota Golden Gophers vezetőedzőjét, Tim Brewstert, hogy nézze meg a fiút, aki rögtön ösztöndíjat ajánlott neki. Rögtön utána jöttek a nagy iskolák, a Floridától kedzve az Oklahomán át az LSU-ig, de Hageman nem hitt benne, hogy ő egyetemre jár majd, annyira rossz tanuló volt. Erről 5 évvel idősebb féltestvére, Lazal Thompson beszélte le, aki egész életét nevelőszülőknél töltötte, 20 évesen épp a sittről jött ki drogdílerkedés miatt és már volt ekkorra két gyerkőce. Lazal elvitte öccsét oda, ahol ő él, rámutatva, hogy milyen életet nem akarhat magának. A terv bevált, Hageman elkezdett tanulni, járt korrepetálásra és online pótolt néhány tantárgyat, amivel javíthatott az átlagán. Aztán mikor meglátta a toborzó oldalak rangsorát, elfogyott a lelkesedése, mert tudta, hogy a focival sokkal könnyebb eredményre jutni. Az erőnléti edzővel töltötte az élete felét, 11 touchdownt kapott el végzősként, és az állam álomcsapatába is befért, az ország #1 Tight Endjeként tartották számon. Az állami döntőn azonban nem játszhatott, mivel előző héten összeszólalkozott az ebédlőben egy gyerekkel és ha nem lépnek közbe, tetlegességig fajul a dolog. Így is elment ugyanakkor az orlando-i all-star gálára, ahol hiába csábították tovább, a Minnesota egyetem ajánlatát fogadta el, hogy a szülei közelében maradhasson. Két hónappal később átment az utolsó teszten is, és az NCAA zöld lámpát adott a játékának. Az első edzéseken rendre elbambult és az elkapási gyakorlatok helyett a védőfalat nézte, így Brewster mester be is tette DE posztra, viszont a konkurencia miatt redshirted szezonnal kezdett. Tubby Smith hívta a kosárcsapatba is, hiszen látta Hagemant bajnoki címet szerezni középiskolában, de tanulmányi kötelezettségei miatt nemet mondott. Szintén sok idejét vitték el a csajok és a bulizás, egy egyéjszakás kaland végén pedig szemébe mondták, hogy apa lesz. Hageman kiköltözött a campusról és egy másik védőfal társával béreltek egy házat, de itt is folytatták a partizást. Egy rendőrségi razzia folyamán mindenki menekülni kezdett, egyedül Hageman maradt nyugodt, de így is közmunkára ítélték, mivel kiskorúak alkoholt fogyasztottak a bulin. Ez az életmód újabb lógásokkal járt, Brewstert kirúgták, a megbízott edző, Jeff Horton pedig nem játszatta addig Hagemant, míg rendbe nem szedi magát. Jerry Kill, az új edző azzal kezdte, hogy összehívta a családi kupaktanácsot, Jenkins-szel kiegészülve és mivel rámutatott, hogy Hageman csak lopja az egyetem pénzét, ideje megkomolyodnia. Visszaköltözött a campsuba és soha többet nem késett egy óráról sem. Kill nem viccelt, Jewhan Edwards volt akkoriban a sack- és TFL vezére a csapatnak, egyben Hageman legjobb barátja, a Coach viszont egyből kirúgta a változatlan hozzáállása miatt. 2011. februárjában megszületett Zion nevű kisfia, de túl sok láthatásra eddig nem volt módja. A jószándék megvolt, de a további út is rögös maradt. A vizsgaidőszakban egyszer Brewster talált rá, amint épp alszik az egyik tanteremben, 2012 májusában pedig próbált egy verekedést megakadályozni kosarazás közben mikor kiértek a rendőrök, és az ő jelenlétükben megütötte valaki, Hageman visszaütött, így bevitték az őrsre őt is. Junior évében jött az áttörés a karrierjében, 35 szereléssel és 6 sacckel zárt már DT poszton és a BigTen év csapata szavazáson is »említésre méltó« szinten tartották. Ő lett a csapat sztárjátékosa. Végzősként nehezebb dolga volt, hiszen rendre kettőzték, de a profi jövő így is karnyújtásnyira került. A foci mellett elszegődött a McRae Parkba fiatal afro-amerikai srácokat mentorálni, az egyik olyan háznak a szomszédságába, ahol rövid ideig az ő nevelőszülei is laktak. Egy tantárgy hiányzik neki, hogy megszerezze diplomáját.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
valaki tud egy linket estére ahol nézhetem a draftot?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Lyerlahoz mit szólnátok? én bevállalnám, úgyse nagyon szokott lenni balhés játékosunkpeach
Dimmyék kórosan kerülik az ilyen arcokat, nem idén fog ez megváltozni.shawnka
nagyon helyesen. Londonban épp elég lesz pl. a Lions ellen 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Lyerlahoz mit szólnátok? én bevállalnám, úgyse nagyon szokott lenni balhés játékosunkpeach
Dimmyék kórosan kerülik az ilyen arcokat, nem idén fog ez megváltozni.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Lyerlahoz mit szólnátok? én bevállalnám, úgyse nagyon szokott lenni balhés játékosunk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
jah még annyi, hogy akkora neednek tűnik a te így kívülről mint a ház, mégse akartunk hozni szvsz mert 2. körben ott volt még amaro-saf-niklas is szóval nagy bizalom lehet toilolo felé az fo részéről... ha lesérül akkor meg egyszerűen te nélkül nyomjuk 😀peach
Toilolo felé shawnka részéről is nagy bizalom van.shawnka
egyébként szerintem is jó volt ő, van benne upside bőven csak nem lettem volna szomorú ha azért bebiztosítjuk magunkat ha mégsem, plusz ha van két értelmes te a kereten.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
jah még annyi, hogy akkora neednek tűnik a te így kívülről mint a ház, mégse akartunk hozni szvsz mert 2. körben ott volt még amaro-saf-niklas is szóval nagy bizalom lehet toilolo felé az fo részéről... ha lesérül akkor meg egyszerűen te nélkül nyomjuk 😀peach
Toilolo felé shawnka részéről is nagy bizalom van.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
jah még annyi, hogy akkora neednek tűnik a te így kívülről mint a ház, mégse akartunk hozni szvsz mert 2. körben ott volt még amaro-saf-niklas is szóval nagy bizalom lehet toilolo felé az fo részéről... ha lesérül akkor meg egyszerűen te nélkül nyomjuk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
nah kicsit lehiggadtam hajnal óta. nyílván nem az álom scenario volt amit elképzeltünk ez a két pick, de amíg ki nem derül róluk, hogy bustok addig él a bizalom. a D lineal kapcs, igazatok van, bár megjegyzem, hogy a 2 kezdő posztra jelenleg 4 emberünk van, abból kettő három ( jacksont nemtom) nem igazán sérülékeny szóval sztem ott megvolt a mélyság. mondjuk ha jerryhez képest upgrade lesz jelentősen akkor azt mondom oké leszarom. a safety meg kb full homály nekem azt sem tudom, hogy kicsoda sztem ott volt jobb érték azon a helyen, ez a southward elérhető lett volna később is. pl ha bpa hozzunk gabe jacksont sem szólok egy szót sem... nah m1 ez van már mind1 😀

amúgy etttől még mindneki elfeljti h a smith-dimmi éra alatt normális pass rush még nem volt és úgy n véz ki most sem lesz...ami meg sztem elég gáz h ennyi idő alatt nem sikerült ezt megoldani. szvsz dee ford nem jött össze, betradeltek elénk lawrenceért így volt egy kis pánik nálunk, jobb híján vittük a board tetején lévő embert. remélem höri kurvára benézte ezt a hagmant. össszességében akkor is csalódott vagyok, mert unom már h ilyen 4-5. körös goodman, maponga, massa, sidbury, cliff matthews féle tehetségtelen project gyökerekkel próbálkozunk betöltetni egy prémium posztot, mivel basznak beválni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nincsen ezzel baj. GyP jól mondta. évek óta baj van a két falunkkal, Dimmy ebben az offszezonban ezek helyreállítására ment rá. nagyon helyesen. oké, nem olyan premierposztokról van szó, de baszhatjuk a premierposztokat, ha a csapat alapja nincsen rendben. az meg a két vonallal kezdődik.

végre van tömeg a csapatban (mekkora lesz majd az, amikor a DL a Hageman-Soliai-Jackson felállásban fog játszani 😀 ), nem csak alulméretezett szerencsétlenek, vagy nyers debellák alkotják a keretet.

Southward itt nekem reach volt, de elnézve pár csapat ténykedését (Giants, Jets wtf) talán mégse akkora. Ugyan a Badgers játékosokkal nem volt szerencsénk mostanság, de Dezmenben látok rációt. Brutális ütközőgép, de nem az agyatlan fajta. Picit fura a mozgása, de remekül választja meg a szögeket és agresszívan szerel, ebből 4 évig meg tudott élni ott északon. Egy meccset nem hagyott ki college pályafutása alatt (53 mérkőzés), mert elmondása szerint "ez egy kemény sport, és ha te nem vagy az, akkor semmi dolgod a pályán." 😊
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm a tegnapi választott edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/14/the-coachs-view-rashede-hageman/


http://insidehandoff.com/