Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
 draft.atlantafalcons.com/behind-the-scenes-matthews-knew-he-would-be-a-falcon/

Matthews mandzsettagombja nem más volt, mint egy sólyom. Vagy volt nála 32 fajta, vagy nagyot tudott valamit. 😀
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm Jake Matthews edzőjével:  insidehandoff.com/2014/05/02/the-coachs-view-jake-matthews/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Tippek a második körre?
Ealy, Tuitt mint pass rush vagy TE lesz (Sefe-Jen, Amaro)? Ki iránt mutattunk a legnagyobb érdeklődést?
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
pedig rákészültem a szomorú reakcióra, de boldogság 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 703 — a new hope (again)
welcome mr. matthews!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Lewannak jobban orultem volna,de igy sem rossz.Csak védje meg Ryan seggétKenny
nagyon saffe picknek mondják Matthewst, reménykedjünk hogy így lesz. Várom hogy fogja drága unokatesóját pancake-elni a GB ellen 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 901 — Omar's Coming Yo!
Lewannak jobban orultem volna,de igy sem rossz.Csak védje meg Ryan seggét

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Robninson már top5, minden szakértő Lewan-t mondja nekünk (ha a helyünkön maradunk)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ha kimegy ez a 4 ember, és a hatodik helyen húzunk, akkor meg fogok lepődni. és ezt látni fogjátok. de szerintem 95%, hogy nem itt szerzünk ma először játékost.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ha a Mack-Clowney-Robinson-Matthews négyesből mindenki kimegy, mire eljutunk hozzánk, akkor letrade. Lewan 6. helyen kicsit túlzás lenne, kicsit később is bent van. Akinek meg top wr kell, simán feljön pár helyet. Lewan így is meglenne, plusz egy-két pick. Abból meg akkor vissza lehet jönni még 1. kör végére.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 18m
Teams that have inquired about trading UP include DET, NYJ, CLEV (from 26), SF, HOU (from round 2 into 1), ATL (from round 2 into 1).
Teams with some level of interest in trading BACK include OAK, TB, TENN, BALT, MIA, NE (surprise, surprise).


na ez elég érdekes lenne.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 901 — Omar's Coming Yo!
Én azt mondom,hogy nem tradelünk fel 1/1-ért,saját helyünkön Tackle-t húzunk(Én Lewant hoznám),és max az első kör végére jövünk fel,mondjuk a jax helyére ha bent lesz még az a Safety akit kinéztek.

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.atlantafalcons.com/news/mock-monitor.html
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Inside-the-Falcons-Draft-Process/14d8d18e-ea80-4ec8-a181-19267c5cb8ae
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
amíg jön a tippjáték, addig itt a MMQB elég érdekes mock draftja:
 mmqb.si.com/2014/05/06/nfl-mock-draft-peter-king-khalil-mack-houston-texans/?eref=sihp
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 703 — a new hope (again)
Ok 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tippjátékhoz mit szóltok?Kenny
Tippjátékhoz mit szóltok?Kenny
Mehet6atos
dettó!!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Tippjátékhoz mit szóltok?Kenny
Tippjátékhoz mit szóltok?Kenny
Mehet
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 901 — Omar's Coming Yo!
Tippjátékhoz mit szóltok?

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
In a poll of 21 scouts, 14 voted Jadeveon Clowney the best player in the 2014 NFL draft.
Greg Robinson, Sammy Watkins, and Khalil Mack all got two votes, while Jake Matthews got the 21st. "A lot of us, when we first started hearing that he was one of the best to come along in a long time or ever, were very skeptical," conceded Falcons GM Thomas Dimitroff. "But then when you start watching him you're really back on your heels as far as how much pure talent he does possess."
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Arról itt eddig senki nem beszélt, hogy a Houston csinálhatja azt, hogy elviszi Clowney-t, majd draft után megpróbálják elcserélni egy olyan csapattal, akinél ott van az "emberük". Ha mi a 6. helyen QB-t húzunk, már nyilvánvaló a szándék. 😊 Talán a Manning-Rivers csere erre az eklatáns példa. Én jelenleg azt várom, hogy lesz egy Atlanta feltrade Mack-ért.deadmike
Ott konkrétan az történt h Elisha behisztizett h ő már pedig nem játszik San Diegoban, ezért volt a csere.empty taxi
Én akkor már várom Clowney hisztiét!!!! 😊
Szerintem is megyünk feljebb.

A roster alapján a 22.-re értékeltek minket pár napja:

"22. Atlanta Falcons

QB: Matt Ryan
RB: Steven Jackson
WR: Julio Jones
WR: Roddy White
WR: Harry Douglas
TE: Levine Toilolo
LT: Sam Baker
LG: Justin Blalock
C: Joe Hawley
RG: Jon Asamoah*
RT: Lamar Holmes

Offensive Overview: The Falcons are positioned similarly to Dallas in that they return quality skill-player talent -- and look good on paper from a fantasy football perspective -- but are far more deficient than the Cowboys at offensive line, tight end, and running back. Although Atlanta is rumored to be considering a trade up for Jadeveon Clowney, its roster composition suggests a trade down would be in GM Thomas Dimitroff’s best interest. The Falcons do not have one of the league’s bottom-ten rosters only because they have a franchise quarterback. Elsewhere, they compare similarly or worse to teams like the Vikings and Texans. The O-Line is littered with turnstiles, there isn’t a pass-catching tight end on the team, and the top tailback is a broken-down player going on age 31. Dimitroff has ten draft picks, but could use even more.

RE: Osi Umenyiora
LE: Tyson Jackson*
NT: Paul Soliai*
DT: Jonathan Babineaux
MLB: Paul Worrilow
WLB: Sean Weatherspoon
SLB: Kroy Biermann
RCB: Desmond Trufant
LCB: Robert Alford
FS: Dwight Lowery*
SS: William Moore

Defensive Overview: Dimitroff and personnel director Lionel Vital deserve major kudos for nailing 2013 draft picks Trufant and Alford, who both look like ten-year starters after promising rookie campaigns. The Falcons' alleged interest in moving up for Clowney does make sense from the standpoint that failing to supply young cornerbacks with pass-rush support is a potentially damaging undertaking. Umenyiora, entering his age-33 season, is currently Atlanta's best pass rusher. Jackson and Soliai were signed to fortify the run defense, while I found Lowery to be a savvy under-the-radar addition. He is only 28 and was a quality starter before last September's year-ending concussion in Jacksonville. Ultimately, however, this is a defense in need of vastly improved line play, at least one starting linebacker, and an immediate impact defensive back."
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Arról itt eddig senki nem beszélt, hogy a Houston csinálhatja azt, hogy elviszi Clowney-t, majd draft után megpróbálják elcserélni egy olyan csapattal, akinél ott van az "emberük". Ha mi a 6. helyen QB-t húzunk, már nyilvánvaló a szándék. 😊 Talán a Manning-Rivers csere erre az eklatáns példa. Én jelenleg azt várom, hogy lesz egy Atlanta feltrade Mack-ért.deadmike
Ott konkrétan az történt h Elisha behisztizett h ő már pedig nem játszik San Diegoban, ezért volt a csere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 703 — a new hope (again)
Én meg azt, hogy odaadjuk ryant az 1/1ért és draftoljuk johnny focit 😀😀
Ennek van kb akkora értelme, mint h a houston ahelyett h elvinné akit akar, draftolja clowneyt h aztán elcserélje mondjuk az 1/4en húzott manzielre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Arról itt eddig senki nem beszélt, hogy a Houston csinálhatja azt, hogy elviszi Clowney-t, majd draft után megpróbálják elcserélni egy olyan csapattal, akinél ott van az "emberük". Ha mi a 6. helyen QB-t húzunk, már nyilvánvaló a szándék. 😊 Talán a Manning-Rivers csere erre az eklatáns példa. Én jelenleg azt várom, hogy lesz egy Atlanta feltrade Mack-ért.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
3. körben is lehet húzni jó QB-t, ... Ettől függetlenül én is QB-t húznék, bár nyilván nem véletlenül nem vagyok GM az NFL-ben 😀Gyurma Pappa
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000346470/article/phil-emery-not-into-drafting-lateround-quarterbacks
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2014/nfl-draft-round-round-quarterback-data
ja lehet, csak hanybol lesz kompetens kezdo, aki po vedelem ellen megcsinalja a 2 minute drillt ? 0.00000001 % ?MMMS
tiszta sor, bár olyan valószínűséget, amit te ide írtál, egyik cikk sem jegyez

a helyzet az, hogy a statisztika és az oddsok akkor érdekesek igazán, ha végtelen számú választási lehetőséged van, egyébként az egyedi értékítéletek fontosabbak. ha egy adott játékosban, aki 2. vagy 3. körös a Houston lát elég pontenciát arra, hogy kezdő legyen, akkor teljesen mindegy, hogy mekkora az odds arra, hogy beválik vagy sem. az más kérdés, hogy egy döntés jó-e vagy sem. az én véleményem az, hogy jobb ötlet első körben húzni QB-t, mert hosszútávon nagyobb valószínűséggel válik be, de ugye már többször kifejtettem egy döntés adott pillanatban elválik, hogy jó-e vagy sem, de a kimenetel lehet teljesen más.