Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Freeman drajta miatt Quizznek jövőre tuti megmutatják az ajtót. Johnson sérülés után kérdéses, hogy mit tud. Ha nem gurít valami nagyot, őt se fogjuk marasztalni. Jerry ha a mostani hibrid rendszerben a szélen (ha jól tudom, ez a terv) sem tud felmutatni javulást, ő is repül (szép kis bust). Osi szintén megy jövőre. Peters sérülés után kapott még egy bizonyítási évet, meglátjuk, de őt megtartanám. Biermann muszáj a csapatnak, a legjobb arc. 😀
Elég komoly helyzet, hogy jövőre K és P is lejáró, kíváncsi vagyok bevállaljuk-e a váltást, sztem nem. Spoon egy vagyonba fog kerülni (már ha nem sérül le idén is), Roddy valóban nagy kérdés lesz, az ő sorsát szerintem a cap-szituáció dönti majd el.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Most lehet nem leszek népszerű ezzel a kijelentéssel,de én jövőre elengedném(vagy elcserélném) Roddy-t és inkább egy első körös prospect-tel pótolnám,vagy valakivel a szabad piacról.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
így már kezdem érteni Dimit. az azért durva, hogy a D lett brutálisan /legalább is létszámban / megerősítve!
Jövőre jön az Offens ( TE, WR, LG,) és persze a pussh rusherzsozso79
LG???
Blalock a fal legjobb játékosa kb. és 2017-ig szerződése van.
WR-ügyben meg a kérdés h Roddy tankjában még mennyi van és lejár a szerződése, előbb draftolnék jövőre OLB-t meg TE-t mint WR-t.
Fontosabb lejárók egyébként 2015-ben:
Roddy, Spoon, Bryant, Sörös, Osi, Dent, Quizz, Bosher, Peters, Bobby, Jerry, Lowery, Mike Johnson
Lesz feladat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nyugi,jövőre a D fogja nyerni a meccseket 😀

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
amúgy biztosan emlékszik rá valaki, hogy év elején azt írtam, hogy biztosan nem húzunk az O-ba az első körben. Erre kiderül, hogy csak oda volt tervezve, na többet nem tippelek! úgy látszik ez nem az én műfajom.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
így már kezdem érteni Dimit. az azért durva, hogy a D lett brutálisan /legalább is létszámban / megerősítve!
Jövőre jön az Offens ( TE, WR, LG,) és persze a pussh rusher
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Akkoe ezekszerint mack nálunk alapból nem játszott...peach
elmondtam a közvetítésben is: ha van egy 100 milliós befektetésed, akkor azt meg KELL védeni. erre Mack nem képes.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Akkoe ezekszerint mack nálunk alapból nem játszott...peach
szerintem olyan komolyan Clowney sem...

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Akkoe ezekszerint mack nálunk alapból nem játszott...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King mai MMQBjából kideül, hogy Dimitroff fel akart tradelni 1/3 Matthewsért, és kaptunk volna egy extra 3. körös picket, de Caldwell csütörtökön végül inkább nemet mondott, mert félt, hogy valaki esetleg kiviszi addig Bortlest.

Végül nagyon jól jöttetek ki, hisz Matthews bent maradt 1/6ra és még a 3. körös picketek is megmaradt.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az a baj, hogy kurva erős lett/lesz az NFC South...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lehet én vagyok negatív plusz a thrashhez sincs most kedvem, de gyanúsabb a 0-2, mint a 2-0.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
mi a baj a draftjukkal? Cooks és SJB eléggé kurvajók, Fortt needre jött, Powellt meg vagy bejön vagy kuka. Sunseri és Rooks faszság volt, de ennyi. UDFA-n elhozták Brandon Colemant, ezt meg simán kibírom röhögés nélkül.shawnka
kurvára nem needposztokra húztak, a végén az az OG konkrétan a legutolsó volt a posztján. ata írta be, hogy amikor felhívták, hogy a Saints kihúzta, azt hitte, valaki szórakozik vele (és úgy, hogy a Saints most engedett el két alapembert a falból...)

Colemannek én sem örülök. Viszont esélyt látok rá, hogy akár odavissza üssük végre őket.berger90
ennél jobban nehéz needre húzni 😀 nem 2009-et írunk.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Vicces, amikor a személyes érzelmek elhomályosítják az objektív értékítéletet.

(és úgy, hogy a Saints most engedett el két alapembert a falból...)
berger90
Melyik kettő az az egy C? 😊 A többit Tocy leírta, meg shawnka is előtte.

Ahogy írtam két napja, az egyik legjobb offseasont dobta össze Dimi Atlantában, és tényleg sokat erősödtetek. Hajrá, de azért majd érdekelne deep elemzés, hogy miért is fogtok oda-vissza nyerni 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
mi a baj a draftjukkal? Cooks és SJB eléggé kurvajók, Fortt needre jött, Powellt meg vagy bejön vagy kuka. Sunseri és Rooks faszság volt, de ennyi. UDFA-n elhozták Brandon Colemant, ezt meg simán kibírom röhögés nélkül.shawnka
kurvára nem needposztokra húztak, a végén az az OG konkrétan a legutolsó volt a posztján. ata írta be, hogy amikor felhívták, hogy a Saints kihúzta, azt hitte, valaki szórakozik vele (és úgy, hogy a Saints most engedett el két alapembert a falból...)

Colemannek én sem örülök. Viszont esélyt látok rá, hogy akár odavissza üssük végre őket.berger90
Igen, hát sem Cooks, sem SJB nem needre jött, tényleg. Ja meg Fortt sem arra, hiszen két jó ILB is van már rosteren.

Mikor is ütöttetek minket oda-vissza? Persze esély mindig van...de hogy most ezt mire alapozod, azt azért fejtsd ki. 11-5-ös csapatunk volt tavaly, ebből elment Moore és Sproles, érkezett Cooks + Stills és Robinson már nem lesznek újoncok. Az amúgy is bivaly védelmünkbe érkezett Byrd, Bailey, SJB +depth. Keresem, hol lettünk gyengébbek és hogy (annak ellenére, hogy erősödtetek) miért is realitás az, hogy oda-vissza elvertek...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Atlanta Falcons

The Falcons started their draft by getting bigger, stronger and more talented at their most pressing positional groups — the offensive and defensive lines. First-round offensive tackle Jake Matthews should slot right in as Matt Ryan’s blindside protector for the next half-decade. And on defense, Minnesota hybrid lineman Ra’Shede Hageman has the potential to play over multiple gaps on a line that has changed in scheme. Wisconsin safety Dezmen Southward is an excellent athlete who can move around to a few different roles, and Notre Dame outside linebacker Prince Shembo is an interesting developmental pass rusher. All in all, a nice haul for the Falcons — if Hageman develops into the player he can be.

Grade: B
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
mi a baj a draftjukkal? Cooks és SJB eléggé kurvajók, Fortt needre jött, Powellt meg vagy bejön vagy kuka. Sunseri és Rooks faszság volt, de ennyi. UDFA-n elhozták Brandon Colemant, ezt meg simán kibírom röhögés nélkül.shawnka
kurvára nem needposztokra húztak, a végén az az OG konkrétan a legutolsó volt a posztján. ata írta be, hogy amikor felhívták, hogy a Saints kihúzta, azt hitte, valaki szórakozik vele (és úgy, hogy a Saints most engedett el két alapembert a falból...)

Colemannek én sem örülök. Viszont esélyt látok rá, hogy akár odavissza üssük végre őket.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
én harminc perce masszívan röhögök a Saints pickjein.berger90
kíváncsi vagyok, hogy a szezonnyitón is ennyire masszívan fogsz-e nevetni 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
mi a baj a draftjukkal? Cooks és SJB eléggé kurvajók, Fortt needre jött, Powellt meg vagy bejön vagy kuka. Sunseri és Rooks faszság volt, de ennyi. UDFA-n elhozták Brandon Colemant, ezt meg simán kibírom röhögés nélkül.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
jó lesz ez a draft sztem, de amúgy kurvaerősnek tűnik a csoportunk így elsőre (nekem)kaszo
én harminc perce masszívan röhögök a Saints pickjein. A Bucs-t mindjárt megnézem, a Panthers Kony-val kurva veszélyes.

szerk.: megnéztem a Bucs-t, minimum érdekes, hogy a Lovie Smith-éra első évében egyetlen védőt sem húztak. Érkezett viszont Evans és Seferian-Jenkins, mindkettő veszélyes (bár talán Glenonnal nem, höhö), Kadeem Edwards jó picknek tűnik még. Ja, és húztak csere RB-t az Izomhörcsög mögé.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
jó lesz ez a draft sztem, de amúgy kurvaerősnek tűnik a csoportunk így elsőre (nekem)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Azt kell mondjam, eléggé tetszik ez a draft. Az a corner pick mondjuk nem így kellett volna, de hát ennyi bajunk legyen.

Illetve átemelés a Steelers-topikból:

Jèzus, ezt etetni kell
sutianap
Matthewst ez megfogja és egyszerűen arrább teszi :/

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Na,csak megjött Smallwood is a végére.
Összességében nem volt ez egy rossz draft,a két fal nagyon össze lett rakva.
Senior bowl-on ugye Smith-ék voltak az edzők,szóval ez jelenthet valamiféle előnyt a számunkra,csak ezzel tudom magyarázni a tegnapi pickek többségét.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Nix se smafu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Atlanta Falcons UDFA-k!

Roosevelt Nix DT/FB Kent State
James Stone C Tennessee
Jerome Smith RB Syracuse
Geraldo Boldewijn WR Boise State
Brenden Daley LB Hawaii
Jeff Mathews QB Cornell
Nosa Eguae DE Auburn
Bernard Reedy WR Toledo
Jacob Pederson TE Wisconsin
Javon Marshall S Vanderbilt
Donte Rumph DT Kentucky
Walker May DE Vanderbilt
Kimario McFadden S South Carolina
Jestin Love, DB, Central Arkansas
Tay Glover-Wright CB Utah State

belőlük lehet valami.