Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
tudja valaki, hogy ma magyar idő szerint mikor kezdenek?zsozso79
Este 6-kor kezdödik a mai napToto21
KÖszi!!!!
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
tudja valaki, hogy ma magyar idő szerint mikor kezdenek?zsozso79
Este 6-kor kezdödik a mai nap
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
tudja valaki, hogy ma magyar idő szerint mikor kezdenek?
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Gyurma Pappa- szerintem ASJ nem elhozatala is faszság, de Hagemanal kapcsolatosan írtakat visszavonom!!!!
Látva az első három kört, szerintem TE már nem is lesz húzva, max. tölteléknek. Valószínűnek tartom, hogy a jövő évi 1. vagy 2. kör egy TE lesz (bár nem tudom milyen TE kilátások vannak jövőre nézve).
A 3. körös Safety meg kellett, így viszont nem lett volna pick ASJ-re, vagy akkor trade és nincs S.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ra'Shede Hageman elég durva gyerekkora volt...
"He was born on fourth-and-long. Mom drank when she was pregnant with him. Traded sex for drugs while he was in diapers. State authorities dragged him out of a crack house closet when he was 4 years old. Threw Mom in prison. Dad? Dead before the kid met him."

 www.sbnation.com/longform/2013/11/13/5097150/rashede-hageman-profile-minnesota-football
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
ezért mondtam : - Aaron Donald!!!!!!!!
Dimi egy fasz!!!!zsozso79
Ühüm, és akkor Matthews bent maradt volna, ti meg kivesztek egy játékost, aki egyébként nem igazán fit, ráadásul miközben a T need nálatok, kikaptok egy ekkora reachet.
Ha azt mondod, hogy ASJ, és Dimi egy fasz, azt aláírom. Csak szerintem vegyétek észre a rendszert: tavaly mindenki azért cseszegette a FO-t, hogy Babs kiesésével nincs depth a DL-ben, hogy az OL mekkora szar (tény). Most kb. az egész offseason a két falról szól szvsz különösebb túlzás nélkül.

Sok mindenért lehet baszogatni Dimitroffot a múltévvel kapcsolatban, de talán ez az egyik legjobb offseasonötök 2008: óta: jó áron szereztek, jó játékosokat. Nincsenek ordas trade-k, leigazolt, túlértékelt veteránok.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
na annyiban változtatnék, hogy legalább Hageman örült annak, hogy hozzánk került.
ja és videók alapján nem is rossz!!!! sőt...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Mondjuk sztem így Petes/Jerry közül legalább az egyik nem fogja megérni az 53-as rostert.
A 3 fős védőfalba van 6 ember, edgerusher viszont nem nagyon, mert gondolom Tyson Jackson nem annak lett szánva. Érdekes lesz nálatok is a TC.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
ezért mondtam : - Aaron Donald!!!!!!!!
Dimi egy fasz!!!!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
dimmy tud tradelni, draftolni meg nem.... ennyi a tanulság



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
nemtom, mióta nézem ezt sztem ilyen szar pickünk még nem volt. akkor jerryt mi a fasznak tartottuk meg? áhh, na m1 az esélyt ő is megkapja ha dpoy lesz akkor királyok vagyunk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Nem volt ez rossz pick,mondjuk kicsit fura hogy se DE se TE se S.Meglátjuk,még várok egy feltradet a második körben.
Én kedvelem a srácot,kérdés hol lesz a helye.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Most kezdődik Jake Matthews sajttája ha vkinek van ideje/kedve hallgassa meg és foglalja össze, nekem lassan indulnom kell Vácra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
én kicsit csalódott vagyok. sokkal jobban örültem volna Mack-nak, ezt most Dimi szerintem benézte, a pusss rush erre az évre is ugrott! szerintem....zsozso79
Macket kivitte előttünk a Raiders, feltrade-ügyileg meg a végén úgy lehúztak volna minket, mint a Browns a Buffalot az rendesen felhúzott volna, jó ez így. Ealy sztem 3-4-ben használhatatlan.
Nagyon szeretnék 2. körben egy 3-4 OLB, ott az alábbi nálam a preferencia-sorrend (de bármelyikőjüknek örülnék):
1. Demarcus Lawrence
2. Kyle Van Noy
3. Jeremiah Attaochu
4. Trent Murphy
5. Scott Crichtonempty taxi
Sports Illustrated:
37. Atlanta Falcons -- Jeremiah Attaochu, DE/OLB, Georgia Tech

The Falcons don't have to look far for some sorely needed pass-rush help. The Yellow Jackets' star will be a nice fit in Atlanta's new 3-4 hybrid scheme.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
én kicsit csalódott vagyok. sokkal jobban örültem volna Mack-nak, ezt most Dimi szerintem benézte, a pusss rush erre az évre is ugrott! szerintem....zsozso79
Macket kivitte előttünk a Raiders, feltrade-ügyileg meg a végén úgy lehúztak volna minket, mint a Browns a Buffalot az rendesen felhúzott volna, jó ez így. Ealy sztem 3-4-ben használhatatlan.
Nagyon szeretnék 2. körben egy 3-4 OLB, ott az alábbi nálam a preferencia-sorrend (de bármelyikőjüknek örülnék):
1. Demarcus Lawrence
2. Kyle Van Noy
3. Jeremiah Attaochu
4. Trent Murphy
5. Scott Crichton


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Én Tuittot húztam a menedzser játékban,szóval duplán örülnék neki.
Második körre S lesz aztán jön a pass rush.Utánna futó és elkapó.
Hátsó köröket meg beváltjuk szerintem egy középső körre.

Pl Jeremy Hillt szivesen látnám nálunk.

több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
én kicsit csalódott vagyok. sokkal jobban örültem volna Mack-nak, ezt most Dimi szerintem benézte, a pusss rush erre az évre is ugrott! szerintem....
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
nem értek hozzá, majd sonka v empty memondja, hogy ki lenne a jobb ealy v tuitt de én is közülük húznék személy szerint inkább tuittot. aztán vissza jönnék a harmadik körössel a legjobb TE ért, negyedik körben meg jöhetne rb és s...a többi meg majdhogynem m1 😊 am matthewstól és kicsit fosok, olyan bamba feje van mint állat, nemtom egy james harrison féle barom mit csinálna vele.... 😀peach
James Harrisont megenné reggelire.shawnka
én mentalitásra gondoltam. szóval olyan tejbetöknek tűnik kicsit a paraszt gyerök 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
november végén játszunk a barnákkal, remélem ma valami jobb passrushert húzunk, hogy leöljék a kisköcsögöt 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
nem értek hozzá, majd sonka v empty memondja, hogy ki lenne a jobb ealy v tuitt de én is közülük húznék személy szerint inkább tuittot. aztán vissza jönnék a harmadik körössel a legjobb TE ért, negyedik körben meg jöhetne rb és s...a többi meg majdhogynem m1 😊 am matthewstól és kicsit fosok, olyan bamba feje van mint állat, nemtom egy james harrison féle barom mit csinálna vele.... 😀peach
echte texasi, milyen feje legyen, értelmiségi? 😀

James Harrisont megenné reggelire.shawnka
ismétlem magam, én azt várom, mikor Clay uncsitesóját vágja földhöz 😛

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nem értek hozzá, majd sonka v empty memondja, hogy ki lenne a jobb ealy v tuitt de én is közülük húznék személy szerint inkább tuittot. aztán vissza jönnék a harmadik körössel a legjobb TE ért, negyedik körben meg jöhetne rb és s...a többi meg majdhogynem m1 😊 am matthewstól és kicsit fosok, olyan bamba feje van mint állat, nemtom egy james harrison féle barom mit csinálna vele.... 😀peach
James Harrisont megenné reggelire.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
nem értek hozzá, majd sonka v empty memondja, hogy ki lenne a jobb ealy v tuitt de én is közülük húznék személy szerint inkább tuittot. aztán vissza jönnék a harmadik körössel a legjobb TE ért, negyedik körben meg jöhetne rb és s...a többi meg majdhogynem m1 😊 am matthewstól és kicsit fosok, olyan bamba feje van mint állat, nemtom egy james harrison féle barom mit csinálna vele.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A draft utáni Falcons sajtókonferencián is nyilatkozta Dimitroff, hogy vissza akartak menni az első körbe egy meg nem nevezett játékosért, több csapatnál is érdeklődtek, de nem sikerült korrekt üzletet kötni.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Elméletileg fel akartatok jönni a 22. helyre, Dee Ford-ért:
 www.bleedinggreennation.com/2014/5/9/5698546/2014-nfl-draft-profile-falcons-eagles-trade-rumor