Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
3. körben is lehet húzni jó QB-t, ... Ettől függetlenül én is QB-t húznék, bár nyilván nem véletlenül nem vagyok GM az NFL-ben 😀Gyurma Pappa
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vlv4ilsdtan6mq4dxgrv
Phil Emery not into drafting late-round quarterbacks
Jordan Palmer is the Chicago Bears' backup quarterback, and general manager Phil Emery doesn't sound like a man ready to draft a late-round signal-caller to compete for the job behind Jay Cutler.

 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2014/nfl-draft-round-round-quarterback-data
ja lehet, csak hanybol lesz kompetens kezdo, aki po vedelem ellen megcsinalja a 2 minute drillt ? 0.00000001 % ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
ha a Texans elsőre nem QB-t húz akkor bolondok!! nincs a rosterjükön egy épkézláb irányító. nehogy már AJ-vel akarjanak erősödni a 2. körben..Sugar611
3. körben is lehet húzni jó QB-t, de ha úgy gondolják, hogy +1 jó passrusherrel beljebb lesznek, akkor teljesen racionális döntés szvsz kihúzni az elején Clowneyt ha már van rá lehetőség. Ettől függetlenül én is QB-t húznék, bár nyilván nem véletlenül nem vagyok GM az NFL-ben 😀

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ha a Texans elsőre nem QB-t húz akkor bolondok!! nincs a rosterjükön egy épkézláb irányító. nehogy már AJ-vel akarjanak erősödni a 2. körben..
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A Texans azt mondja megvan kit húz 1/1-re. Szerintetek a a pötyösmacskákkal bizniszelnénk az 1/3 akkor elérhető lenne Clowney, vagy az elviszik Watt mellé. Esetleg az 1/3 mennyiben fájhat nekünk?6atos
Táblázat szerint idei 1., 2. és 4. elég, empty által linkelt cikk alapján idei 1. és 2. is akár.Gyurma Pappa
Mondjuk Dimi bolond bármikor meghúzza ennyiért meg 1 évig nem is érezné jól magát ha nem lépne felfelé!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
6atos: lásd, az előző cirka 30 hsz.-t 😀 😛peach
igen láttam, de ott az 1/1 opció volt firtatva 1/3 lehetőségét nem láttam. azért is kérdeztem rá hogy az nekünk jó lenne v. sem. De mindenhol látom hogy arra számítanak hogy a Texans elviszi így mindegy is lehet. Ámbár bármi lehet. Nemsokára ez is kiderül! 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
1/3-ra nem lesz benn Clowney.
A Rams elboltolja az 1/2-t ha benn lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
A Texans azt mondja megvan kit húz 1/1-re. Szerintetek a a pötyösmacskákkal bizniszelnénk az 1/3 akkor elérhető lenne Clowney, vagy az elviszik Watt mellé. Esetleg az 1/3 mennyiben fájhat nekünk?6atos
Táblázat szerint idei 1., 2. és 4. elég, empty által linkelt cikk alapján idei 1. és 2. is akár.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 704 — a new hope (again)
6atos: lásd, az előző cirka 30 hsz.-t 😀 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A Texans azt mondja megvan kit húz 1/1-re. Szerintetek a a pötyösmacskákkal bizniszelnénk az 1/3 akkor elérhető lenne Clowney, vagy az elviszik Watt mellé. Esetleg az 1/3 mennyiben fájhat nekünk?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Dan Connor járt nálunk viziten 3 napja, örülnék ha leigazolnánk, nálam van GM játékban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
SportsRadio 610 Houston reports the Texans and Falcons "will not be working together" on a trade for the No. 1 overall pick.
Per the station, the Falcons are still eyeing a move up from No. 6, but do not believe the player they covet is "worth picking with the No. 1 pick." This aspect of the report makes it a bit unbelievable, as someone who wouldn't fall to No. 6 but also isn't worth the plunge at No. 1 is a suspiciously narrow range of player. NFL.com's Ian Rapoport has refuted the report. Lying season is in full swing, and it's quite possible this story is a part of it.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
The Falcons have signed veteran tight end Bear Pascoe.Sugar611
Hát karrierje során volt annyi elkapása mint Gonzónak két meccs alatt 2009-2013 ---38/333 1TD.
Igaz a TD még javítania kell 😀
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
The Falcons have signed veteran tight end Bear Pascoe.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
A Gyurma által linkelt táblázat egyébként jellemzően kicsit túlárazza az 1. kör elejét, legalább is a Harvard egyetem statisztikusai szerint:  harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/empty taxi
ennyire nem mélyültem el, de ez egy elég jó cikk, statisztikai szempontból mindenképp

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 902 — Omar's Coming Yo!
Én továbbra is azon a véleményen vagyok hogy nem kell Clowney,tegyünk már Ryan mellé egy korrekt tacklet aki megvédi.Minden adott az offense-ben hogy jó szezonunk legyen,csak egy poszt nem.
Húzzuk ki Matthews és megvan oldva nagyjából minden.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Gyurma által linkelt táblázat egyébként jellemzően kicsit túlárazza az 1. kör elejét, legalább is a Harvard egyetem statisztikusai szerint:  harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Az a baj, hogy nem látunk bele a jövőbe... 😀 nekem az álom scenario továbbra is a 1. mack 2. legjobb elérhető OT húzás volna.peach
Szerintem is ez a legjobb forgatókönyv, de Diminek ez túl konzervatív 😀😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 704 — a new hope (again)
Az a baj, hogy nem látunk bele a jövőbe... 😀 nekem az álom scenario továbbra is a 1. mack 2. legjobb elérhető OT húzás volna.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Már ha Clowney beválik. Nyilván, letesztelték, felmérték, stb., de azért elég sok pletyka él a munkamoráljáról, és tudjuk, hogy ahol nem zörög, ugye.

JJ trade egészen más volt. Ott a legnagyobb needetek "befoltozása" nem volt megvalósítható ekkora ugrás nélkül, de ez szemben közvetlenül Clowney mögött két instant upgrade is van.

Visszanézegettem egyébként, a feltrade pletyka a PFT-n úgy indult, hogy a Texans "megszellőztette" az érdeklődést. Szóval lehet, hogy semmi sincs mögött, bár Dimi nem sietett cáfolni.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 704 — a new hope (again)
Gondolkodtam ezen am. ma h megérne e ( látatlanba ) felmenni...ugye a jj trade szvsz absz megérte, első évben seed1 po-ban, 2. évben főcsoport döntő...aztán 3. évben korház szezon és kiderült h nagyon nincs a csapatnak mélysége...szóval ha felmegyünk akk megoldódik a legnagyobb needünk ami évek óta adott ugye, sőt egy azonnali nagy upgradet kap a csapat, viszont ha megint beüt a krach akkor továbbra is ott állunk egy sb potenciájú kezdő csapattal, depth nélkül még legalább két évig....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én tökön szúrom magam, ha felmegyünk 1/1-re. Már megint azt hiszik, hogy egy játékostól majd bajnokok leszünk?! Valaki tudja, hogy egy ilyen lépés nagyjából mibe kerülne? Gyanítom az idei 1-2. kör és jövő évi 1. kör.deadmike
Kevés lehet a jövő évi 1. kört szerintem senki nem tippeli top15 picknek, szóval lehet, hogy az idei és jövő évi 1-2. kör kéne hozzá, hogy biztosan meg legyen. Nem vagyok nagy szakértő, de a számok szerintem ezt mutatják (1400 pont kell a feltradehez, a második kör 520 pont, tehát még 980 kell). Ha sikerülne az általad leírt trade, akkor kvázi jól járnátok, persze feltételezve, hogy PO (vagy legalább közel) lesz idén.


(tudom, sokadszor van kint a fórumon, csak nehéz enélkül szemléltetni szvsz)

szerk.: nem tudok számolni, 880 kell, elég lehet a jövő évi első.Gyurma Pappa
Aztán ha másnak is kell az 1/1 akkor hozzácsaphatod a 2016-os 1. kört is...Top10 picknél szvsz nem érdemes nézegetni ezt a táblázatot, ott "licitálás" van..
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Én tökön szúrom magam, ha felmegyünk 1/1-re. Már megint azt hiszik, hogy egy játékostól majd bajnokok leszünk?! Valaki tudja, hogy egy ilyen lépés nagyjából mibe kerülne? Gyanítom az idei 1-2. kör és jövő évi 1. kör.deadmike
Kevés lehet a jövő évi 1. kört szerintem senki nem tippeli top15 picknek, szóval lehet, hogy az idei és jövő évi 1-2. kör kéne hozzá, hogy biztosan meg legyen. Nem vagyok nagy szakértő, de a számok szerintem ezt mutatják (1400 pont kell a feltradehez, a második kör 520 pont, tehát még 980 kell). Ha sikerülne az általad leírt trade, akkor kvázi jól járnátok, persze feltételezve, hogy PO (vagy legalább közel) lesz idén.



(tudom, sokadszor van kint a fórumon, csak nehéz enélkül szemléltetni szvsz)

szerk.: nem tudok számolni, 880 kell, elég lehet a jövő évi első.

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Én tökön szúrom magam, ha felmegyünk 1/1-re. Már megint azt hiszik, hogy egy játékostól majd bajnokok leszünk?! Valaki tudja, hogy egy ilyen lépés nagyjából mibe kerülne? Gyanítom az idei 1-2. kör és jövő évi 1. kör.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Bufalo meg állítólag elnyomná az 1/9-et azt még behúznánk és 5 évre eladtuk a világot! 😊 😊 😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 ó
#Falcons GM Thomas Dimitroff doesn’t waste his time. Looking at Jadeveon Clowney signaled the obvious: ATL exploring moving all the way up.Beki
Peter King szerint is egyre valószínűbb, hogy a Falcons megpróbál feltradelni Clowney-ért, a mai MMQB-ben ezt írta:

Momentum is gaining for the Atlanta Falcons to move up for Jadeveon Clowney. Not saying it’s going to happen; I’d list the odds at 40 percent. But if the Texans want to trade the No. 1 pick, the Falcons, as of this morning, are their best option. When Clowney visited Atlanta last week, he left a very positive impression with the Falcons’ coaches and brass. I’d heard before that meeting that the Falcons weren’t inclined to entertain thoughts about making such a bold move, from sixth pick in the first round to No. 1 overall. Now they are thinking of it.