Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Nem rossz, de rohadt csalódott leszek ha első két körben nem jön vmi passrusher aki instant upgrade lenne a poszton, ill 4. körben tuti hoztam volna vmi jó kis rb-t... + ugye ha jön bush a 2. körös ward pick is okafogyottá válik... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Rafael Bush wants to start and is hoping to join the Falcons.Sugar611
nem lenne baj.berger90
sokkal jobb, mint bárki a rosteren, de megkockáztatom, hogy jobb, mint bármelyik S aki nálatok játszott az elmúlt években

sajnálom hogy elmegy, és sajnálom hogy hozzátok, de nálunk Vaccaro-Byrd mögött esélytelen hogy kezdő legyen, ha mindkettő egészségesGyurma Pappa
kompenzáció DeCoudért ^^berger90
ő a Panthershez megy, nem hozzánk 😊

egyébként nem is értem, hogy miért nem 0 nap rúgták már ki DeCoudot...

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Rafael Bush wants to start and is hoping to join the Falcons.Sugar611
nem lenne baj.berger90
sokkal jobb, mint bárki a rosteren, de megkockáztatom, hogy jobb, mint bármelyik S aki nálatok játszott az elmúlt években

sajnálom hogy elmegy, és sajnálom hogy hozzátok, de nálunk Vaccaro-Byrd mögött esélytelen hogy kezdő legyen, ha mindkettő egészségesGyurma Pappa
kompenzáció DeCoudért ^^

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Rafael Bush wants to start and is hoping to join the Falcons.Sugar611
nem lenne baj.berger90
sokkal jobb, mint bárki a rosteren, de megkockáztatom, hogy jobb, mint bármelyik S aki nálatok játszott az elmúlt években

sajnálom hogy elmegy, és sajnálom hogy hozzátok, de nálunk Vaccaro-Byrd mögött esélytelen hogy kezdő legyen, ha mindkettő egészséges

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Rafael Bush wants to start and is hoping to join the Falcons.Sugar611
nem lenne baj.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Rafael Bush wants to start and is hoping to join the Falcons.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Maga volna a csoda jax mellé 😀peach
Nem tudnánk szerintem beerőszakolni a cap alá sehogynem,amúgyis felesleges ezt az évet még toljuk le Jacksonnal aztán jövőre húzunk az első körben egy futót(feltéve ha nem adjuk el a fél életünket megint egy feltrade-ért.)Kenny
első körben talán nem nagyon húzunk majd futót, elég szar befektetés, nekik ugye rövidebb a karrierjük. Pláne, ha CJ2K itt köt ki (őszintén remélem az ellenkezőjét).

A dicséretet köszönöm, most már inkább FS-t hoznék, de az nem volt igazán jó, WillyMo-val talán elleszünk még egy darabig. Ebből a draftból amúgy én Fiedorowiczot mindenképpen szeretném a csapatban látni, és ha mákunk van, Robinson is bent marad.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
jó embereket húztál jó posztokra,kisebb változtatásokkal elfogadnám ezt irl is.
(gondolok itt a safety húzásra,mert ha jön Bush akkor oda nem kell ember,feltéve ha lesz ott még körünk a feltrade(?) után)

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
A következőt alkottam ma a Mock Draft Game-en, lehet röhögni:

1/6.: Greg Robinson, OT (Auburn)---->RAMS, 1/2
Nyilván Macket és Clowneyt is kivitték előlem, bár én még nem mindig tartom,Clowneyt akkora neednek, de ez tuti így lesz IRL drafton is, de majd shawnka rábólint erre, mint Auburn-szakértő. Agilis, kemény és remekül blokkol.

2/5.: Jimmy Ward, SS (Northern Illinois)---->49ERS, 1/30
Kell a sec.erősítés, mert kurvára unjuk, ami van. Nem nagyon láttam még ugyan a srácot, de majd csak ellesz valahogy. Ennél meg már úgyse lehet rosszabb, pláne mivel a Saints és főleg a Panthers is gigasteal WR-eket készül szerezni.

3/4.: C.J. Fiedorowicz, TE (Iowa)---->TEXANS, 3/1
Sebessége rosszabb az átlagosnál, viszont szép böhöm kezei vannak, ami a szar fal mellé jól jöhet blokkolásnál. IRL a Pats érdeklődik iránta élénken, mert egyrészt ők szarban vannak TE-poszton, másrészt így is hasonlót szeretnének mint pl Hernandez, ami jelzi, mekkora tehetség pre-NFL. Nekünk is kell mondjuk TE, de hát ki nem szarja le. 😀

4/3.: Yawin Smallwood, ILB (Connecticut)---->FALCONS, 7/38
Junior, ennek ellenére All-American válogatott, Butkus Award elődöntős volt, tavaly minden meccsen kezdhetett. LB is kell, mert a mieink hullanak, ezt is tudjuk. Erős és gyors, kiváló playmaker, még a mi káoszunkban is találna helyet.

4/39.: Jay Prosch, FB (Auburn)---->TEXANS, 6/35
Ezt is shawnka mesterre bízom, milyen pick lenne, csak nekünk asszem pont nincs FBünk se.

5/7.: Bennett Jackson, CB (Notre Dame)---->GIANTS, 6/11
Még egy secondary, nem akarom ismételni magam. Amúgy majdnem két kört csúszott a projectedhez képest, ki kéne próbálni.

6/6.: Ed Stinson, DE (Alabama)---->CARDINALS, 5/20
A név kötelez, biztos tudja fejből a Playbookot, höhö.

7/5.: Kadeem Edwards OG (Tennessee State)---->BUCCANNEERS, 5/3
Nem véletlen falorientált a draft, ugyebár.

7/38.: Kenarious Gates, OT (Georgia)---->????
Nem bírtam ki, hogy ne legyen egy georgiai is, hadd lássa belülről a Domeot. Amúgy messze nem reménytelen falember, és állítólag falon belül bármire tanítható.

7/40.: Bennie Fowler, WR (Michigan State)---->UDFA/BRONCOS
Nem volt ez olyan rossz csapat, ezt a srácot majd ilyen négy TD-s előnynél meg lehetne nézni. Vagy elcserélni, whatever. Undraftednek jósolják.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tracking teams' interest in top 2014 NFL Draft prospects:

Atlanta Falcons

General manager at pro day: N/A
Head coach at pro day: Central Florida
Reported workout/visits: Anthony Barr, LB, UCLA; Jadeveon Clowney, DE, South Carolina; Kony Ealy, DE, Missouri; C.J. Fiedorowicz, TE, Iowa; Taylor Lewan, OT Michigan; Khalil Mack, LB, Buffalo; De'Anthony Thomas, RB, Oregon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
meg arról nem is beszélve, hogy senki sem tudja hogy átmegy-e a fizikai teszteken

szerintem hülyeség lenne két "veteránt" tartogatni

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
Maga volna a csoda jax mellé 😀peach
Nem tudnánk szerintem beerőszakolni a cap alá sehogynem,amúgyis felesleges ezt az évet még toljuk le Jacksonnal aztán jövőre húzunk az első körben egy futót(feltéve ha nem adjuk el a fél életünket megint egy feltrade-ért.)

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Maga volna a csoda jax mellé 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
az nfl.com szerint lehet, hogy kell nekünk CJ2K
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Sziasztok!

Aki vágja az angolt, az lefordítaná ezt nekem! Lehet másokat is érdekel!
Előre is köszi!!!
 www.thefalcoholic.com/2014/4/3/5508430/falcons-sign-rafael-bush-offer-sheet
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Rafael Bush-ra tettünk ajánlatot,8.-ig matchelheti a Saints.
Én örülnék neki,jó kis játékos.Kenny
Nagyon jól járnátok vele, mindkét poszton akár kezdőként is bevethető, nagyon fájna, ha ide jönne...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
Rafael Bush-ra tettünk ajánlatot,8.-ig matchelheti a Saints.
Én örülnék neki,jó kis játékos.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy meg k.jó álmom volt az éccaka, én draftoltam a csapatnak gm-ként, de majdnem kicsúsztunk az órából mert elmentem vizelni, de szerencsere 2 mp-vel a vége előtt visszaértem es barr lett a pickünk. Mack pont előttünk ment ki mert vki feljött érte, clowney meg valami végeláthatatlan csúszásban volt mert draft előtt kiderült róla vmi csúnyaság... 😀peach
Te'o-val voltak csajozni?berger90
Vagy Michael Sammel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Amúgy meg k.jó álmom volt az éccaka, én draftoltam a csapatnak gm-ként, de majdnem kicsúsztunk az órából mert elmentem vizelni, de szerencsere 2 mp-vel a vége előtt visszaértem es barr lett a pickünk. Mack pont előttünk ment ki mert vki feljött érte, clowney meg valami végeláthatatlan csúszásban volt mert draft előtt kiderült róla vmi csúnyaság... 😀peach
Te'o-val voltak csajozni?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Amúgy meg k.jó álmom volt az éccaka, én draftoltam a csapatnak gm-ként, de majdnem kicsúsztunk az órából mert elmentem vizelni, de szerencsere 2 mp-vel a vége előtt visszaértem es barr lett a pickünk. Mack pont előttünk ment ki mert vki feljött érte, clowney meg valami végeláthatatlan csúszásban volt mert draft előtt kiderült róla vmi csúnyaság... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Manninget adnám 😊

Dat meg szvszb quizz fiatalabb kiadásban + ugye hester meg itt van már visszahordani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
draft:
- nálunk járt work outon De'Anthony Thomas!

- szóba került Lamarcus Joyner

FA:
- szóba került Danieal Manning
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
McClaint 1,431-ért megtartottuk.
Szerintem itt már nem lesz semmi. Pedig TE CB S vonalon erősíthettünk volna.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Sztem semmi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szerintetek FA-n még lesz valami vagy most már a draftig kuss lesz??