Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Ha visszaolvasol akkor magad is láthatod, hogy én is wtf döntésnek vélem az ő idehozatalát, de ha már itt van akkor próbálom beleképzelni a többet, minthogy ki fogja neki odarúgni a labdát 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
akkor ne rúgja oda neki, bassza ki oldalra és nyerünk 10 yardot. ez amúgy sem ìgy működik, a returnen nyìlván figyeli a labdát és arra mozog amerre az száll...peach
Nem akarlak elkeseríteni, de ha csak a csoportot nézem, ahol a Panthers és a Saints is top5-ös punterrel és punting teammel rendelkezik, elég hülye döntés arra számítani, hogy Hester lesz a X faktor. Nyilván nem ez a négy meccs van csak az évben, de ugye előreláthatólag ez a négy lesz a legfontosabb.

A másik, hogy a védelmetek, amikor nagyon jól ment, akkor is a labdaszerzésből éltetek, nem 3&outokból, így még jobban érthetetlen ez a befektetés, sokkal logikusabb lett volna egy ballhawk S. De nem látok bele persze az FO fejébe.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hesterről amit tudni kell, hogy
1. már nem az a játékos, aki volt.
2. még veszélyes.
3. Sokat akar. Értsd ez alatt, hogy simán kihozza kickoff után minusz 8-ról, hogy aztán 13-on levigyék... Ilyen volt idén kb 7-8.
4. Puntnál sokszor ahelyett, hogy FC-t mutatna hagyja a labdát, aztán 15 yardról rosszabb helyről jössz. Ilyen is volt néhány és a Hester a k**** anyád mondatok az eredménykövetőben ekkor nagyon gyakoriak voltak.
5. Puntnál is sokat akar, és ilyenekből jön ki, hogy ahelyett, hogy megelégedne egy 5 yarddal, inkább elkezd táncolni és lesz belőle -5. Sajnos ez is előfordult jópárszor, de inkább 2012-ben.

Benne van még 1-2 jó visszahordás, talán max évi 2 TD is (1 sztem lesz neki). Ha WR-knt is számítotok rá, akkor sok sikert...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
akkor ne rúgja oda neki, bassza ki oldalra és nyerünk 10 yardot. ez amúgy sem ìgy működik, a returnen nyìlván figyeli a labdát és arra mozog amerre az száll...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
Oké,hogy leszavazták a 40yardos kick off szabályt,de ki a tököm fogja odarúgni Hesternek?Nyilván senki,még ezek után sem nagyon tudom hova tenni a szerződtetését.Kenny
szerencsére puntolnak is ebben a sportágban 😀shawnka
fasza,de melyik idióta fogja odarúgni a kezébe?😀

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Atlanta Falcons

Grade: C

Best addition: DT Paul Soliai
Biggest loss: FS Thomas DeCoud

The Falcons jettisoned a lot of formerly great players this offseason, including DeCoud, cornerback Asante Samuel and linebacker Stephen Nicholas. Now with a commitment to reverse the mistakes made on both sides of the line over the last few seasons, general manager Thomas Dimitroff and assistant GM Scott Pioli went heavy on the defensive line as the team transitions to more of a 3-4 look. Problem is, the Falcons are paying those guys heavily, too — and not always in range with their career performance. Soliai has been a high-quality player for a while, so his five-year, $33 million deal with $14 million guaranteed makes sense. But the five-year, $25 million deal given to defensive end Tyson Jackson makes little sense — outside of 2013, Jackson has never been more than a decent run-stopper, and one wonders if this wasn’t Pioli trying to make right the fact that he overdrafted Jackson in Kansas City. Atlanta also re-signed defensive tackles Jonathan Babineaux and Peria Jerry. They’ll desperately need to deal with the offensive line at some point — certainly in the draft.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Oké,hogy leszavazták a 40yardos kick off szabályt,de ki a tököm fogja odarúgni Hesternek?Nyilván senki,még ezek után sem nagyon tudom hova tenni a szerződtetését.Kenny
szerencsére puntolnak is ebben a sportágban 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
Oké,hogy leszavazták a 40yardos kick off szabályt,de ki a tököm fogja odarúgni Hesternek?Nyilván senki,még ezek után sem nagyon tudom hova tenni a szerződtetését.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ewing nálunk kötött ki. Gondolom Caldwell jól ismeri(netán anno ő javasolta a pickjét?), szóval nem kell túl messzire költöznie Atlantából.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Sztem senki nem lepődne meg... 😊peach
Ha egy évben nem tradelnétek, az lenne meglepő 😀

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
És vajon kit néztünk ki ilyen nagyon, hogy még a 6. helyről is feljönnénk? Matthews, Robinson, Clowney, Mack??? Nem hiszem el, hogy ezek közül valamelyik ne lenne bent 6. helyen és tutira jó húzás lenne.
Az biztos, hogy én agybajt kapnék egy feltradenél.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sztem senki nem lepődne meg... 😊peach
hát nem az tuti, de akkor ez azt jelenti, hogy rámegyünk Clowney-ra!!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
Sztem senki nem lepődne meg... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Atlanta Falcons are open to trading up in draft, per league sources. Falcons are first team known to be willing to go up.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Massa és Maponga esetében látok rá esélyt, Malíciát már a draft idején utáltam, Matthews meg az egyik legjobb ST-er a csapatban úgyh fix h rosteren lesz, abban mondjuk enm igazán hiszek h a védelemben impakt lesz.
K/P-t én azért számolom, mert igen tragikus rúgókért is adtak ki csapatok draftcetliket a múltban. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
valóban, csak nem volna baj ha végre belenyúlnánk vmi hátsó körös tutiba 😀 a fentebb említett két udfa-n kívül csak sörös mondható meghatározó játékosnak, esetleg peters....peach
Peters 3. körös volt.
Sörösön kívül aki hátsó körös és jól használható szvsz az Bosher és Quizz, ill. Walker volt még sztem jó pick, de ugye őt elengedtük Jokelandbe most meg már a Chiefsbe van.empty taxi
valóban, úgy emlékeztem, hogy 4. körös volt... 😊 én a kickert/puntert nem számolom, mert csak a jags és a raiders szokott 3. és 1. körben st játékosokat húzni 😀 quizzt kifelejtettem... összességében ez akkor sem veretes névsor és akkor még finom voltam 😊 ( walker elengedését már akkor is utáltam ez azóta sem változott )

szerk.: a várható sémaváltással láttok e arra esélyt, hogy legalább szituációs játékosként a csodálatos maponga,goodwin,massa,matthews quartettből bármelyik is elkezd nfl játékosra hasonlító teljesítményt produkálni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Azt a plusz 4. köröst nem ártana hasznosan kihasználni, mert felb@szom magam és felhívom Putyint hogy foglalja el Atlantát kerítse be és legyen mackófarm az egész!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
valóban, csak nem volna baj ha végre belenyúlnánk vmi hátsó körös tutiba 😀 a fentebb említett két udfa-n kívül csak sörös mondható meghatározó játékosnak, esetleg peters....peach
Peters 3. körös volt.
Sörösön kívül aki hátsó körös és jól használható szvsz az Bosher és Quizz, ill. Walker volt még sztem jó pick, de ugye őt elengedtük Jokelandbe most meg már a Chiefsbe van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 686 — a new hope (again)
valóban, csak nem volna baj ha végre belenyúlnánk vmi hátsó körös tutiba 😀 a fentebb említett két udfa-n kívül csak sörös mondható meghatározó játékosnak, esetleg peters....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
és közben jött egy 4. és két 7. körös pick kompenzációként. kiváló.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nem meglepő módon 2013-ban Bartu és Worrilow kaparták össze a legtöbb dollárt a pályán mutatott játékukkal. Ez természetesen az alapbér mellé kapják juttatásként. Bartu 262 927, míg Worrilow 254 761 dollárt szerzett.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
azért a 20. helynél szerintem előrébb járunk...
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000335306/article/power-rankings-who-can-bump-seattle-seahawks-from-no-1Sugar611
szerintem meg reális,pocsék szezonunk volt,hoztunk használható embereket de nemtudni hogy hogyan válnak be,ugyanez igaz a sémaváltásra.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
azért a 20. helynél szerintem előrébb járunk...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wgqzv2gayghjbjf2ichk
NFL Power Rankings: Who can dethrone the Seattle Seahawks?
New league year, same league ruler: Russell Wilson's Seattle Seahawks. But watch out for Drew Brees' New Orleans Saints. Elliot Harrison provides his post-free agency NFL Power Rankings.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 886 — Omar's Coming Yo!
Dimarco mellé majd jön valaki udfa-ról aztán kész.
Olajost sajnálom szimpatikus játékos,ha nem megy szét a térde akkor sokáig maradhatott volna.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
5.