Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
Olajos 5 . 6. körös volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Remek (Ewing), egy újabb elpazarolt magas (talán 3. körös) draft pick. Hesterre és a szerződésére meg már tényleg nem tudok mit mondani. Nem értem a logikát.deadmike
Ewing mindig is csak gambling volt. Benne volt, hogy nem fogja bírni a térde, meg az is, hogy úgy töri az utat, ahogy azt Wisconsinban tette. nem jött be a projekt, tovább kell lépni. Tetszik ennyiből a FO hozzáállása, hogy nem erőltetik éveken keresztül azt, ami nem megy (Turner) és inkább nézelődnek más irányba.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Remek (Ewing), egy újabb elpazarolt magas (talán 3. körös) draft pick. Hesterre és a szerződésére meg már tényleg nem tudok mit mondani. Nem értem a logikát.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
Tök m1, majd kukázunk egyet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Falcons Release Fullback Bradie Ewing.

igaz, hogy csak 1 meccset bírt szezononként, de akkor is. most már se Snelling se Ewing...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
Nemtom minek erőlködnénk vele WRként, mikor rogers több mint bìztató volt tavaly, 5. számúnak meg ott van a davis-jonhson kettős. max velük leboxolhatja, de sztem nem jobb náluk, ráadásul előbbiek nem 31 évesek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ha elkapóként is használni akarjuk és mivel cap ügyileg sem állunk valami jól, láttok rá esélyt, hogy cuttoljuk Douglast??
bár pénzügyileg nem járnák valami jól, mert 2014ben csak 2 750 000 keres. (plussz nagyon bírom Douglast, pipa lennék ha elküldenénk.)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Hester,
3 év 9 milla.2,5 millió aláírási bónusz.
csak kicsit nevetséges ugye?Bár elvileg Koetter elkapóként is használni akarja..Kenny
gyönyörű... ezzel 7 millió cap space-ünk maradt.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hester,
3 év 9 milla.2,5 millió aláírási bónusz.
csak kicsit nevetséges ugye?Bár elvileg Koetter elkapóként is használni akarja..

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
3 évre szerződtettünk egy 31 éves visszahordót... remek ötlet. Konkrét fizu számokat még nem találtam sehol.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Nah ez a hester igazolás arenas után abszolút wtf??? Amúgy ez, hogy a 40esről lesz a kickoff ez komoly? mert nekem ez az infó teljesen kimaradt eddig....olyan jó döntés lenne mint a turbó motorok az F1ben...peach
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/19/nfl-owners-will-vote-on-moving-kickoffs-to-the-40/

Összefoglalva: még nem szavazták meg, de ha 24-en megszavazzák, akkor bejön a szabály. Szerintem Banks ellene fog szavazni 😀😀

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a return volt a legnagyobb problémátok, így én sem értem ezeket az igazolásokat. De láttam már nagyobb hülyeséget is beválni.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
remélem nem azért a bizonyos 4 misiért hoztuk amit akart korábban!!Sugar611
Legalább akkora facepalm lenne, mint a Gabbert trade.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
remélem nem azért a bizonyos 4 misiért hoztuk amit akart korábban!!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
Amúgy kenny nem sokat kell visszaolvasnod, hogy választ kapj a kérdésedre... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
Nah ez a hester igazolás arenas után abszolút wtf??? Amúgy ez, hogy a 40esről lesz a kickoff ez komoly? mert nekem ez az infó teljesen kimaradt eddig....olyan jó döntés lenne mint a turbó motorok az F1ben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Lehet, hogy egy alternatív univerzumban élek. Most igazoltuk le Arenast, majd ma jön a hír, hogy Hestert is. Mindeközben a liga a 40 yardra tolja fel a kickoff vonalat. Kezdem nagyon nem érteni, hogy mi folyik itt. Valaki?deadmike
Arenas mennyire hasznalhato cb-kent?
Igazabol Hesternek is ez a 3 ev total homaly szerintem,de majd meglatjuk.Kenny
Jó lesz nektek, csak ne ellenünk villanjon...... 😊
Mifelénk szerettük a fiút, bár már nem a régi.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Lehet, hogy egy alternatív univerzumban élek. Most igazoltuk le Arenast, majd ma jön a hír, hogy Hestert is. Mindeközben a liga a 40 yardra tolja fel a kickoff vonalat. Kezdem nagyon nem érteni, hogy mi folyik itt. Valaki?deadmike
Arenas mennyire hasznalhato cb-kent?
Igazabol hesternek is ez a 3 ev total homaly szerintem,de majd meglatjuk.

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Lehet, hogy egy alternatív univerzumban élek. Most igazoltuk le Arenast, majd ma jön a hír, hogy Hestert is. Mindeközben a liga a 40 yardra tolja fel a kickoff vonalat. Kezdem nagyon nem érteni, hogy mi folyik itt. Valaki?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
4-3 lesz ebből.Kenny
És mit kezdtek akkor Soliaival?

Inkább valami hibrid lesz itt, hasonló, mint amit mi is játszunk/játszottunk 2009-től. (Eltekintve a Spangli-féle tévedéstől).Gyurma Pappa
én mintha olyat olvastam volna,hogy ő tud DT-t is játszani,de igazad van,inkább valószínű a hibrid.Kenny
Persze, hogy tud DT-t játszani, de szerintem akkor nem áldoztok rá ennyit. de az első meccsen úgyis sok minden kiderül 😊

Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy Nolan melyik arca jön elő. Nem titkoltam soha, hogy sokra tartom, 2012-ben örültem volna, ha inkább hozzánk jön, de a tavalyi év teljesen elbizonytalanított. Most kap további "eszközöket", baromira érdekel, hogy mit hoz ki ebből az egészből.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
4-3 lesz ebből.Kenny
És mit kezdtek akkor Soliaival?

Inkább valami hibrid lesz itt, hasonló, mint amit mi is játszunk/játszottunk 2009-től. (Eltekintve a Spangli-féle tévedéstől).Gyurma Pappa
én mintha olyat olvastam volna,hogy ő tud DT-t is játszani,de igazad van,inkább valószínű a hibrid.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
4-3 lesz ebből.Kenny
És mit kezdtek akkor Soliaival?

Inkább valami hibrid lesz itt, hasonló, mint amit mi is játszunk/játszottunk 2009-től. (Eltekintve a Spangli-féle tévedéstől).

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
4-3 lesz ebből.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
sztem nem gáz annyira a szitu, kell kezdő olb az tuti. TE és S kérdéses, hogy bìzunk e mottában es/vagy toiloloban. Azob kìvül megvagyunk szvsz, csak depth kell arra meg ott a második nap....ill. fog meg jönni egy jobb nevű FA...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Mindent? Asa, jackson meg soliai az semmi? 😀peach
Sugarnak igaza van, a needjetikez képest nem sok.Gyurma Pappa
jó az első nap tényleg jó volt (el se hittem), de azóta nem sok minden van. csak lyukas poszt dögivel 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Mindent? Asa, jackson meg soliai az semmi? 😀peach
Sugarnak igaza van, a needjetikez képest nem sok.