A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
A Jaguarsnak is kevesen szurkolna,mégsem utálják őket sokan.Legalábbis hazánkban nem.Kiss
tegnap konqueror megmondta, hogy ő azért, mert én Atlantás vagyok és túlzottan szeretem ezt hirdetni minden platformon. 😀shawnka
a Falcons Te vagy..😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
De annyira nem is értünk el kiemelkedő eredményt(kiemelkedő alapszakaszon kívül),hogy utáljanak minket,nincs is a keretünkben balhés játékos(egyedül talán Roddy nagy szája miatt kaphatunk negatív kritikát),de ilyen játékos melyik csapatban nincs.Kenny
Döglesznek is nagy a pofáj@ de ez nem számít.

Be van mindenki skatulyázva valahová és onnan nehéz kikerülni ennyi....6atos
Szerintem a dolog ennél sokkal egyszerűbb: ebben a Brady és MAnning nevével fémjelzett ligában ha az atlanta nem jut be a playoffba minden évben, nem figyelnek ránk, utána pedig ezen csapatokhoz mérnek minket.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
De annyira nem is értünk el kiemelkedő eredményt(kiemelkedő alapszakaszon kívül),hogy utáljanak minket,nincs is a keretünkben balhés játékos(egyedül talán Roddy nagy szája miatt kaphatunk negatív kritikát),de ilyen játékos melyik csapatban nincs.Kenny
Döglesznek is nagy a pofáj@ de ez nem számít.

Be van mindenki skatulyázva valahová és onnan nehéz kikerülni ennyi....
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
De annyira nem is értünk el kiemelkedő eredményt(kiemelkedő alapszakaszon kívül),hogy utáljanak minket,nincs is a keretünkben balhés játékos(egyedül talán Roddy nagy szája miatt kaphatunk negatív kritikát),de ilyen játékos melyik csapatban nincs.

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
A Jaguarsnak is kevesen szurkolna,mégsem utálják őket sokan.Legalábbis hazánkban nem.Kiss
nem utálnak minket, csak nem ismerik el az eredményeinket, a kettő nem ugyanaz. 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
A Jaguarsnak is kevesen szurkolna,mégsem utálják őket sokan.Legalábbis hazánkban nem.Kiss
tegnap konqueror megmondta, hogy ő azért, mert én Atlantás vagyok és túlzottan szeretem ezt hirdetni minden platformon. 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.csizizoli
A Jaguarsnak is kevesen szurkolna,mégsem utálják őket sokan.Legalábbis hazánkban nem.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Szerintem csak kevesen szurkolunk az Atlantának, ezért sok az ellen drukker.

GO FALCONS!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!Sugar611
Nem kell vele foglalkozni!

Ki mennyit játszott tegnap?  cdn.atlantafalcons.com/flagship/lib/2013/01/0114_Playing_Time.pdf


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀peach
nem'tom miért utál minket mindenki!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
a közvélemény reakciói szerint nyerhetünk mi három SB-t, az emberek szemében akkor is szar csapat leszünk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nyertünk,de mi van Abraham-mel?Kenny
Egyenlőre csak ennyi:
Coach Mike Smith confirmed that John Abraham "retweaked" his ankle sprain just before halftime in Sunday's Divisional round win over the Seahawks.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nyertünk,de mi van Abraham-mel?

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
 www.youtube.com/watch?v=9JvxQtez50Q
beast mode 😊Buga
Ezért sem értettem a 4. negyedet mikor lás csodát tudtunk futni még Turner is.6atos
alázni akartunk, majdnem rá is fáztunk... legközelebb remélem érzik majd, hogy nem szabad a tűzzel játszani.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.youtube.com/watch?v=9JvxQtez50Q
beast mode 😊Buga
Ezért sem értettem a 4. negyedet mikor lás csodát tudtunk futni még Turner is.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
 www.youtube.com/watch?v=9JvxQtez50Q
beast mode 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
az biztos, hogy a 4. negyedben a coachstaff nagyon megijedt, hogy nyerhetünk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Sztem Smith így a meccs végén azt se tudta milyen rendezvényen van. Minek kérte ki az időt 13 mp-cel a vége előtt? Mi volt ez a kickoff? Kíváncsi vagyok sikerül-e levetkőznie a lámpalázát, vagy megismétli ezt az ámokfutást, de akkor sztem még egyszer nem menekültök meg.gabokocka
Az időkérést nem tudta megmagyarázni, a kickoffra meg azt mondta, hogy miscommunication volt.shawnka
Miscommunication baszki???? Odamegyek a kickerhez és megmondom neki, hogy felrúgod a 10. sorba a labdát, vagy holnaptól nincs állásod. Mit lehet ezen félrekommunikálni? Mondjuk az is kemény, hogy nem sikerült semmit kitalálnia a sajtótájékoztatóig az időkérésről, hogy ne jöjjön le mindenki számára (mondjuk csak Stevie Wonder nem látta, hogy akkora a pánik, mint a nagyalföld), hogy fingja se volt semmiről a meccs végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Sztem Smith így a meccs végén azt se tudta milyen rendezvényen van. Minek kérte ki az időt 13 mp-cel a vége előtt? Mi volt ez a kickoff? Kíváncsi vagyok sikerül-e levetkőznie a lámpalázát, vagy megismétli ezt az ámokfutást, de akkor sztem még egyszer nem menekültök meg.gabokocka
Az időkérést nem tudta megmagyarázni, a kickoffra meg azt mondta, hogy miscommunication volt.shawnka
az időkérést szerintem azért kérte ki, mert nem volt még eldöntve, hogy lesz még egy play vagy egyből rúgnak. gondolom még benne volt az is, hogy egy 10 yardos passz szélre és nem 49 hanem csak 39 yardról kell rúgni, de nem vállalták be végül egyből rúgtak.Buga
Mondjuk egy szélre paszt vártam Roddy irányába. Lehet ezért volt az idő hogy eldöntsék mi legyen. kickoff????
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Sztem Smith így a meccs végén azt se tudta milyen rendezvényen van. Minek kérte ki az időt 13 mp-cel a vége előtt? Mi volt ez a kickoff? Kíváncsi vagyok sikerül-e levetkőznie a lámpalázát, vagy megismétli ezt az ámokfutást, de akkor sztem még egyszer nem menekültök meg.gabokocka
Az időkérést nem tudta megmagyarázni, a kickoffra meg azt mondta, hogy miscommunication volt.shawnka
az időkérést szerintem azért kérte ki, mert nem volt még eldöntve, hogy lesz még egy play vagy egyből rúgnak. gondolom még benne volt az is, hogy egy 10 yardos passz szélre és nem 49 hanem csak 39 yardról kell rúgni, de nem vállalták be végül egyből rúgtak.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Félelmetes de használtuk:

J. Snelling 1REC 5YRD 1TD 5T LG
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Sztem Smith így a meccs végén azt se tudta milyen rendezvényen van. Minek kérte ki az időt 13 mp-cel a vége előtt? Mi volt ez a kickoff? Kíváncsi vagyok sikerül-e levetkőznie a lámpalázát, vagy megismétli ezt az ámokfutást, de akkor sztem még egyszer nem menekültök meg.gabokocka
Az időkérést nem tudta megmagyarázni, a kickoffra meg azt mondta, hogy miscommunication volt.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Sztem Smith így a meccs végén azt se tudta milyen rendezvényen van. Minek kérte ki az időt 13 mp-cel a vége előtt? Mi volt ez a kickoff? Kíváncsi vagyok sikerül-e levetkőznie a lámpalázát, vagy megismétli ezt az ámokfutást, de akkor sztem még egyszer nem menekültök meg.gabokocka
Én sem értettem hagyok 3mp és kész, a labdát meg elrúgom a Dome tetőre aztán jöjjenek és csináljanak 1&95-öt és levédekezem a passzt, ha sikerül nekik akkor meg megérdemelték, de így nagyon gázos volt.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Sztem Smith így a meccs végén azt se tudta milyen rendezvényen van. Minek kérte ki az időt 13 mp-cel a vége előtt? Mi volt ez a kickoff? Kíváncsi vagyok sikerül-e levetkőznie a lámpalázát, vagy megismétli ezt az ámokfutást, de akkor sztem még egyszer nem menekültök meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Szerintem az, hogy ilyen körülmények között sikerült nyerni, többet ér, mintha végigvittétek volna a 20 pontos előnyt és tükörsimán nyertek. Ez a playoff, itt meg kell tapasztalni, hogy minden megingás halálos lehet, hogy nincs könnyű meccs, vért kell izzadni mindenért, és ebben egy ilyen meccs nagyon értékes tapasztalat lehet.somoskovig
maximálisan egyetértek. csak sztem nálunk kicsit más a csapat pszichéje ilyen tekintetben, az elmúlt 3 egymás utáni kiesésért, pláne, hogy egyre kilátástalanabbul játszottunk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...