A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Szerintem az, hogy ilyen körülmények között sikerült nyerni, többet ér, mintha végigvittétek volna a 20 pontos előnyt és tükörsimán nyertek. Ez a playoff, itt meg kell tapasztalni, hogy minden megingás halálos lehet, hogy nincs könnyű meccs, vért kell izzadni mindenért, és ebben egy ilyen meccs nagyon értékes tapasztalat lehet.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
azon gondolkodtam, hogy az a bizonyos lelki gát vajon átszakadt e ezzel a W-vel, vagy mivel majdnem sikerült elbukni a győztes meccset és iszonyat szoros lett a vége, emiatt továbbra is fent marad e. arra gondolok, hogy " úristen, még ezt is majdnem elbasz*uk!" félek, hogy benne marad a fejekben továbbra is. az sem túl jó ráadásul, hogy pont smith az aki az egyik legjobban izgul és lámpalázas szvsz.peach
Hát a magyar kommentnél azonnal ezzel jöttek hogy hát igen igen, pedig 20-0 még Ricsi száját is pozitív dolgok hagyták el ami nagy szó, aztán jött a második félidei semmittevés és már váltott is. Hozzáteszem jogos volt a kételkedés kár érte hogy így alakult. Most lehetett volna sok mindenkit leültetni de csak magunknak köszönhetjük hogy szoros lett.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
azon gondolkodtam, hogy az a bizonyos lelki gát vajon átszakadt e ezzel a W-vel, vagy mivel majdnem sikerült elbukni a győztes meccset és iszonyat szoros lett a vége, emiatt továbbra is fent marad e. arra gondolok, hogy " úristen, még ezt is majdnem elbasz*uk!" félek, hogy benne marad a fejekben továbbra is. az sem túl jó ráadásul, hogy pont smith az aki az egyik legjobban izgul és lámpalázas szvsz.peach
szerintem nem lesz gond! ők profi sportolók, arra fognak emlékezni, hogy a félidőben 20-0a volt, a többit elfelejtik! nem fognak azon agyalni, hogy visszajött az ellen.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
azon gondolkodtam, hogy az a bizonyos lelki gát vajon átszakadt e ezzel a W-vel, vagy mivel majdnem sikerült elbukni a győztes meccset és iszonyat szoros lett a vége, emiatt továbbra is fent marad e. arra gondolok, hogy " úristen, még ezt is majdnem elbasz*uk!" félek, hogy benne marad a fejekben továbbra is. az sem túl jó ráadásul, hogy pont smith az aki az egyik legjobban izgul és lámpalázas szvsz.peach
szerintem a playoff győzelem megvolt, ez már nem teher, egy NFC döntőben ez ellen a Frisco ellen ki lehet kapni hazai pályán is. ezzel nem azt mondom, hogy ne akarjunk nyerni, de ez már nem az a kategória ahol ez faktorkén jelentkezne. Nyerni kell de itt már a teher nem kisebb csak kevesebb van belőle 😊

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
de jó lenne még kétszer megríkatni...😊Keano
és örömében! 😉
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
azon gondolkodtam, hogy az a bizonyos lelki gát vajon átszakadt e ezzel a W-vel, vagy mivel majdnem sikerült elbukni a győztes meccset és iszonyat szoros lett a vége, emiatt továbbra is fent marad e. arra gondolok, hogy " úristen, még ezt is majdnem elbasz*uk!" félek, hogy benne marad a fejekben továbbra is. az sem túl jó ráadásul, hogy pont smith az aki az egyik legjobban izgul és lámpalázas szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
de jó lenne még kétszer megríkatni...😊


több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
végre megvan! 😊
én azt a 20 pontos különbséget reálisnak tartottam, a meccs előtt a média annyira felfújta a Hawks-t, hogy már én is elhittem hogy legyalulnak minket.
A leolvadást nem vártam, de mivel elég sok ilyen meccset játszottunk a szezonban, amikor szinte a végéig hajtani kellett, akár gyenge akár erősebb csapat ellen így ez nekünk megy jobban 😊 mondhatni egész szezonban playoff meccseket játszottunk.
Buga
Igen erre vártuk, ha elég nyögve nyelősre sikerült is a vége. Épp a kollégámnak mondtam az int előtt hogy nézd meg futás rövid passzokkal hogy futtatjuk az órát, erre hosszú passz INT azt hittem agyvérzést kapok. Mindenesetre megvan a PO W ez a lényeg Tony tényleg nem földi lény, a D tetszett nagyon Dunta kivételével de ez már nekem automatikus minden héten.6atos
hatalmas sportember, és csak az összefoglalóból láttam, hogy a meccs végén könnyezni kezdett 😊 hál-istennek örömkönnyek, nagyon rég várt már erre 😊

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
végre megvan! 😊
én azt a 20 pontos különbséget reálisnak tartottam, a meccs előtt a média annyira felfújta a Hawks-t, hogy már én is elhittem hogy legyalulnak minket.
A leolvadást nem vártam, de mivel elég sok ilyen meccset játszottunk a szezonban, amikor szinte a végéig hajtani kellett, akár gyenge akár erősebb csapat ellen így ez nekünk megy jobban 😊 mondhatni egész szezonban playoff meccseket játszottunk.
Buga
Igen erre vártuk, ha elég nyögve nyelősre sikerült is a vége. Épp a kollégámnak mondtam az int előtt hogy nézd meg futás rövid passzokkal hogy futtatjuk az órát, erre hosszú passz INT azt hittem agyvérzést kapok. Mindenesetre megvan a PO W ez a lényeg Tony tényleg nem földi lény, a D tetszett nagyon Dunta kivételével de ez már nekem automatikus minden héten.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Ha már scrambler QB-k és újgenerációs támadójátékok: idén eddig legyőztük Vicket, RGIII-t, Camet és Wilsont. Lehet, hogy Kaep nagyon király, de ha valamelyik csapatnak van tapasztalata az ilyen offense ellen, akkor azok mi vagyunk.shawnka
Ha már fetomy írt, akkor én is 😊

Azért a Skins ellen tegyük hozzá, hogy RG3 szépen jött vissza a meccsbe, amikor lesérült. Vicket mi is legyőztük, az nem nagy kunszt 😊 Camet, amikor megvertétek, akkor ahhoz nagyban hozzájárult, hogy a Panthers D képtelen volt megállítani egy drive-ot (igen, GW) a saját 1-esről. Az is kicsit erős, hogy Wilson megfogtátok, PC azért tett nektek egy-két nagy szívességet az első félidős Saints szintű time managamenttel (úgy látszik ellenetek ez ilyen fertőzés vagy mi).

De igazából nem ez a fontos, a 49ers védelmét kell megvernetek, ha SB-t akartok játszani. A tavalyi NFL szinten legjobb Saints falat is olyan kecsesen b***ta meg Justin Smith & Co., hogy még élveztem is volna, ha nem mi vagyunk az ellenfél. Az is csúsztatás, hogy jobban fekszik a 49ers védelme, mert a 49ers védelme igazából senkinek nem fekszik.

Na de, hadd legyek pozitív, és mi szól a Falcons mellett:
- Tony
- Tony
- Tony
- Koetter elég jól keveri a kártyákat, nagyon szépen verte át sokszor a Hox D-t, öröm volt nézni, ahogy széthúzta a védelem közepét, majd az járni alig tudó Turner futhatott 10-12 yardokat.
- Nolan türelmes. Amikor rájött a brain fart Koetterre, akkor is türelmesen játszott, nem voltak felesleges blitzek, nem kockáztatott big D playt. A TE védekezés szar volt, oké, valamit valamiért. Amikor meg elment a védelem közepe TE-t fogni, akkor jöttek a QB futások. Nincs eredmény áldozat nélkül, már többször írtam, Nolan túlteljesített ezzel a D-vel, jóindulattal is közepes képességű secondaryvel és még jóindulattal sem túl erős pass rush-sal hozta ezt a meccset is (ott is az elképzelés jó volt, elsősorban ugye a coverage sackre utaztak).
- a 49ers D ellen nehéz lesz hosszú passzokkal operálni, de látványos volt, hogy JJ milyen jól dolgozott underneath, Tony mellett ő is hatékony lehet. A screenek nem fognak működni, ahogy most sem mentek. Snellinget és Rogerst ettől függetlenül sokat kell használni, Mr. Checkdown-nak nem lesz idegen, és ez lesz az a meccs, ahol ez pozitív érdem lehet. Érdekes matchup lesz, a nem igaza ball hawk S-ek ellen dolgozni, rákényszeríthető a 49ers D arra, hogy emberes passrush-sal dolgozzon, a LB-ket 8-12 yardon tartva, ellenkező esetben mehetnek a könnyű passzok. (A futásra én a 49ers ellen nem igazán számítanék.)
- Még egy dolog szól mellettetek, és ezt felesleges is leírni: Georgia Dome 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha már scrambler QB-k és újgenerációs támadójátékok: idén eddig legyőztük Vicket, RGIII-t, Camet és Wilsont. Lehet, hogy Kaep nagyon király, de ha valamelyik csapatnak van tapasztalata az ilyen offense ellen, akkor azok mi vagyunk.shawnka
Azért ez így kicsit csúsztatás ám 😊
Wilson pl. majd 400 yardot dobott, és a szezonban 3. legjobb futásátlagát futotta.
Camet mikor megvertétek, akkor 119-es ratinget, és a szezonban a 4. legjobb futásátlagot (86 yd, TD) produkálta, másodszorra meg kikaptatok tőle úgy, hogy közel 300 yardot passzolt, 100 fölött futott, az évben a legjobb futásátlagával. Vick meg már nem annyira a régi, de ha őt és Griffint belevesszük is, kétszer megállítottátok a QB-t, háromszor nem, csak megkúrtátok a védelmeket 😊

Ettől függetlenül kétségkívül jól megy nektek az ilyen csapatok ellen, de annak nem sok köze van ahhoz, hogy megállítottátok volna azokat az offense-ket, inkább a védelmeik ellen ment jól nektek 😊

btw grat a győzelemhez, kurvajó meccs volt 😊
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
végre megvan! 😊
én azt a 20 pontos különbséget reálisnak tartottam, a meccs előtt a média annyira felfújta a Hawks-t, hogy már én is elhittem hogy legyalulnak minket.
A leolvadást nem vártam, de mivel elég sok ilyen meccset játszottunk a szezonban, amikor szinte a végéig hajtani kellett, akár gyenge akár erősebb csapat ellen így ez nekünk megy jobban 😊 mondhatni egész szezonban playoff meccseket játszottunk.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Nem értettem mit jelent amikor azt olvastam az Atlantáról, hogy örök choker, de ha jól sejtem nem sok kellett ma, hogy megértsem 😂

Remélem ezzel átszakadt nálatok végre egy gát és most már zúzzatok!
steroid stewie
A gátszakadással és a zúzással egyetértek! 😊
A chokerséget nem tudom hol olvastad, de szerintem ez pont nem igaz ránk, kurvasok 4th quarter comebackünk van Ryan vezetésével, szóval max a PO-kínlódásra érthették, de az meg szvsz nem chokerség, csak bénázás, mivel egyszer se a meccs végén szoptunk, hanem kb esélyünk se volt nyerni.

Na rá is kerestem most: 2008-tól 2012-ig 15-ször fordított az utolsó negyedben. (15 fourth quarter comebacks, 22 game-winning drives)
Az aktív QB-k közül akinek ennél több van, az mind legalább kétszer ennyi idő alatt érte el (viszont meg sem közelíti a Ryanének a dupláját).

Csak a jelenleg is aktív irányítók 4QC számai:
1. Peyton Manning 38 (1998-2012)
2. Tom Brady 26 (2000-2012)
3. Eli Manning 24 (2004-2012)
4. Ben Roethlisberger 22 (2004-2012)
5. Drew Brees 20 (2001-2012)
6. Tony Romo 18 (2004-2012)
7. Matt Hasselbeck 16 (1999-2012)
8. Matt Ryan 15 (2008-2012)
9. Carson Palmer 13 (2004-2012)
10. Philip Rivers 13 (2004-2012)
11. Michael Vick 13 (2001-2012)
12. Jay Cutler 13 (2006-2012)
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Nem értettem mit jelent amikor azt olvastam az Atlantáról, hogy örök choker, de ha jól sejtem nem sok kellett ma, hogy megértsem 😂

Remélem ezzel átszakadt nálatok végre egy gát és most már zúzzatok!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ha már scrambler QB-k és újgenerációs támadójátékok: idén eddig legyőztük Vicket, RGIII-t, Camet és Wilsont. Lehet, hogy Kaep nagyon király, de ha valamelyik csapatnak van tapasztalata az ilyen offense ellen, akkor azok mi vagyunk.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
sziasztok, szeretnék gratulálni a győzelemhez, megérdemelt volt.

Annyit ha hozzáfűzhetnék, hogy a whiners ellen ennyi nem lesz elég, ebben biztos vagyok, a D-jük jobb, mint mienk, főleg pass rush-ba, és az O faluk is sokkal dominánsabb...

sok szerencsét a továbbiakban.SeaSzilaHawk
köszönjük. ez férfimunka volt. mi az első félidő, ti a második miatt érdemeltétek volna meg.

sok sikert a továbbiakban!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
sziasztok, szeretnék gratulálni a győzelemhez, megérdemelt volt.

Annyit ha hozzáfűzhetnék, hogy a whiners ellen ennyi nem lesz elég, ebben biztos vagyok, a D-jük jobb, mint mienk, főleg pass rush-ba, és az O faluk is sokkal dominánsabb...

sok szerencsét a továbbiakban.SeaSzilaHawk
Köszönjük, a D-jük egyébként jobban fekszik nekünk, mint a tiétek szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
sziasztok, szeretnék gratulálni a győzelemhez, megérdemelt volt.

Annyit ha hozzáfűzhetnék, hogy a whiners ellen ennyi nem lesz elég, ebben biztos vagyok, a D-jük jobb, mint mienk, főleg pass rush-ba, és az O faluk is sokkal dominánsabb...

sok szerencsét a továbbiakban.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ne parázzunk, ez a győzelem már fejlődés, a további játék ajándék. A Niners védelme szvsz jobban fekszik az O-nak, de az O-juk meg kevésbé fexik a D-nknek.empty taxi
Szerintem a 49ers O elég hasonló lesz a Seattle-éhöz, ha azt tekintjük h Kape elég hasonló játékot csinál Wilsonéhoz (csak szerintem jobban), Gore tud hozni nagy futásokat Lynchhez hasonlóan, ráadásul ma a legtöbb yardot Millertől és Tate-től szoptuk (ugye Vernon+Crabtree odaát). Emiatt jobban örültem volna a Packersnek, ahol igazán "csak" a passzjáték komoly tényező, viszont sokkal nagyobb "elégtétel" lenne a 49erst kiütni pont emiatt is. A hazai pálya sokat fog jelenteni, szerintem nem lehetetlen, de tartok a Kaepernick parádétól, meglátjuk.
Rise up!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Ne parázzunk, ez a győzelem már fejlődés, a további játék ajándék. A Niners védelme szvsz jobban fekszik az O-nak, de az O-juk meg kevésbé fexik a D-nknek.empty taxi
nem feltétlen. láttuk, hogy a futást tudjuk limitálni ami jó. rw meg jobban passzol mint ck szvsz. plusz elég hullámvasutasok voltak az alapszakaszban. simán kinézhet nekik megint egy betli meccs. ++ a labdára sem vigyáznak annyira. ettől függetlenül félelmetes demonstrációt tartottak tegnap.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ne parázzunk, ez a győzelem már fejlődés, a további játék ajándék. A Niners védelme szvsz jobban fekszik az O-nak, de az O-juk meg kevésbé fexik a D-nknek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hát ez kurvára tetszik: 😀
"Experience. Leadership. Inspiration. Win one for Tony, Todd and Mike!"
Sugar611
egy megvan Tonyért! most Todd következik! 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
amúgy most mindekitől azt fogjuk hallgatni, hogy a 49ers agyonver!!Sugar611
Nagyon helyes, a Seahawksosok is elég magabiztosak voltak a meccs előtt, nekünk az a jó, ha nem tartanak esélyesnek. 😊
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ezt csak én nem értem?peach
megvan, nincs meg, MEGVAN!shawnka
pontosan 😀