A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ezt csak én nem értem?peach
megvan, nincs meg, MEGVAN!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
a mérkőzés alakulása:

kaszo
ezt csak én nem értem?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
a mérkőzés alakulása:

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
| |
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Már leírtam: Nolan munkája lenyűgöz, ezen a meccsen is szépen összekapta a védelmet, de a O semmi olyat nem mutat, ami miatt el lehetnék ájulva. Ezért nem lesz vége a basztatásnak 😀Gyurma Pappa
Azért a TE elleni védekezés egész meccsen irgalmatlan nagy 0 volt.

Jó meccset hoztatok O szinten, sztem qrvajó volt a gameplan, egészen addig amíg meg nem hülyültetek playcalling terén a negyedik negyed közepén, az endaround, deepball, majd három passz a következő támadássorozatnál teljesen értelmezhetetlen volt.
gabokocka
Az eredménykövetőben is írtam ott Koetter nem nyerni, hanem alázni akart, erre majdnem ráfaragtunk.

Mindenesetre NFC CHAMPIONSHIP GAME!!!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ÉS este kilenckor lesz a meccsünk jövő vasárnap, perfect. 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
kell Abraham nagyon Kaep ütéséhez...remélem nem komoly a baj...


több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Jó meccset hoztatok O szinten, sztem qrvajó volt a gameplan, egészen addig amíg meg nem hülyültetek playcalling terén a negyedik negyed közepén, az endaround, deepball, majd három passz a következő támadássorozatnál teljesen értelmezhetetlen volt.

Jövő héten teljesen más meccs lesz, de sztem azt is hozhatjátok, ha nem zökkenti ki magát a csapat a saját játékából. gabokocka
a rush d-vel szerencsére nem volt gond, ha Kaepet ütjük és a sec összeszedi magát, meglehet.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Jó meccset hoztatok O szinten, sztem qrvajó volt a gameplan, egészen addig amíg meg nem hülyültetek playcalling terén a negyedik negyed közepén, az endaround, deepball, majd három passz a következő támadássorozatnál teljesen értelmezhetetlen volt.

Jövő héten teljesen más meccs lesz, de sztem azt is hozhatjátok, ha nem zökkenti ki magát a csapat a saját játékából.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!szabi79
szar az irigység. és akkor most nem jövök a Saints idei szezonjával. Igen, tudom, mi történt Paytonnal.berger90
Jajj már, egyrészt minek kéne irigykedni bármire is, másrészt meg ne általánosíts. Gyurma Pappa
távol álljon tőlem. ettől függetlenül ez szimpla irigység.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gratulálok Nektek, nagy meccs volt, Gonzo meg nem földi! Sok sikert a továbbiakban! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Grat nektek.
@CurtisLofton50
Great game! Happy for @TonyGonzalez88 @mikepeterson53 @ToddMcclure62 and the rest of my friends

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!szabi79
szar az irigység. és akkor most nem jövök a Saints idei szezonjával. Igen, tudom, mi történt Paytonnal.berger90
Jajj már, egyrészt minek kéne irigykedni bármire is, másrészt meg ne általánosíts.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
tény, hogy ryan elbaszta azt a 2. intet, de azt mindenki elfeljti h 28 mp-vel a vége előtt, oda kellett tenni azt a két passzt akkor is, ha nem voltak a világ legnehezebb dobásai. pláne, hogy majdnem elment rajta a meccs. clutch!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!szabi79
szar az irigység. és akkor most nem jövök a Saints idei szezonjával. Igen, tudom, mi történt Paytonnal.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Most fogom leírni először azt, amit jövő héten úgyis sokszor kell még majd, de nem baj.

Felejtsétek el ezt a meccset. Felejtsétek el a 49ers meccsét. Új mérkőzés, új matchupok, új körülmények. Nehogy pont az idei idény után kelljen ezt jobban elmagyaráznom.
több mint 11 éve
szabi79 4
Beolvastam a Hox topikba, ott egy saints drukker írta, hogy továbbra is máker és túlértékelt csapat vagyunk... de kifelejtett valamit Főcsoport döntősök is!! 😀
Grat a csapatnak!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit írtam 28-27nél?? 😀 Matty ICE!! 😀😀
Istenem de jó érzés! 😀
amúgy most mindekitől azt fogjuk hallgatni, hogy a 49ers agyonver!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊Gyurma Pappa
Haters gonna hate. Nyilván jogtalanul lett Player of the Game, de nagy része van a meccsben. Ő az irányítónk, a balfaszkodásai ellenére is.berger90
Nehezen érhető vagyok gondolom, de nem utálom Ryant, csak úgy gondolom, hogy túlértékelt, ahogy ezt a mostani "díj" is jelzi.

Már leírtam: Nolan munkája lenyűgöz, ezen a meccsen is szépen összekapta a védelmet, de a O semmi olyat nem mutat, ami miatt el lehetnék ájulva. Ezért nem lesz vége a basztatásnak 😀Gyurma Pappa
ne is, semmi értelme nem lenne a fórumnak ha békében élnénk egymás mellett.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Azért megpróbáltátok megint elbaszni, kis híján sikerült. Ha megy a futás, van 13 pont előny miért kell hosszú passzt dobni double coverbe? Sztem fel fogják tenni a sajtótájékoztatón is a kérdést 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊Gyurma Pappa
Haters gonna hate. Nyilván jogtalanul lett Player of the Game, de nagy része van a meccsben. Ő az irányítónk, a balfaszkodásai ellenére is.berger90
Nehezen érhető vagyok gondolom, de nem utálom Ryant, csak úgy gondolom, hogy túlértékelt, ahogy ezt a mostani "díj" is jelzi.

Már leírtam: Nolan munkája lenyűgöz, ezen a meccsen is szépen összekapta a védelmet, de a O semmi olyat nem mutat, ami miatt el lehetnék ájulva. Ezért nem lesz vége a basztatásnak 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
hnap simthék szépen higgadjanak le, és értékeljék a 4. negyedben nyújtott teljesítményüket, mert az maga volt a gyalázat. majdnem elbukták a meccset. végre elvesztettük a szüzességünket, legközelebb ez már nem fog beleférni.
még mindig 600 a vérnyomásom.
persze azért hatalmas öröm-bódottág 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat az első PO győzelemhez, nehezen is de megvan! Reméljük ez lesz az utolsó is egyben. 😛
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
azt nem érdemelte volna meg Ryan, amit kapott volna vereség esetén, így örülök a győzelmeteknek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
GYEREKEK, MEGVAN! Vége a köcsög trollkodásoknak, a PO-győzelmek számonkérésének, Ryan basztatásának. Nem is akarok még a jövő vasárnapra gondolni.berger90
ŐŐŐ Ryan basztatásnak nincs vége 😊

Egyébként grat 😊Gyurma Pappa
Haters gonna hate. Nyilván jogtalanul lett Player of the Game, de nagy része van a meccsben. Ő az irányítónk, a balfaszkodásai ellenére is.

Mindig jövőre