Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Mint észrevehettétek, az elmúlt egy hétben igencsak elfoglalt voltam, de most megint egy újabb bejegyzés és ahogy látom, a fórumban sem esett még szó róla. Elöljáróban csak két szó: Hard Knocks.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksbandeadmike
Már örültem, amikor írtad, aztán a bejegyzésben láttam, hogy még csak pletykaszinten megy... kár. 😊kaszo
ugye milyen egy hatásvadász dög voltam? 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Mint észrevehettétek, az elmúlt egy hétben igencsak elfoglalt voltam, de most megint egy újabb bejegyzés és ahogy látom, a fórumban sem esett még szó róla. Elöljáróban csak két szó: Hard Knocks.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksbandeadmike
Már örültem, amikor írtad, aztán a bejegyzésben láttam, hogy még csak pletykaszinten megy... kár. 😊
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Mint észrevehettétek, az elmúlt egy hétben igencsak elfoglalt voltam, de most megint egy újabb bejegyzés és ahogy látom, a fórumban sem esett még szó róla. Elöljáróban csak két szó: Hard Knocks.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksban
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 664 — a new hope (again)
ha branch, ha más, tök8 a lényeg ha sikerülne szedni egy olyan endet aki egyből upgrade lenne és lenne így passrushunk, simán beáldoznék pár jövő évi középső köröset érte... persze ha reálisan nem kell érte sokat felmenni. azt akkor ennyit a bpa-ról 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Megin vannak új privát workoutok:
Andre Branch DE Clemson: Nagyon klassz kis pass rusher, valszeg kellene egy kis feltrade érte 1.-2. körre jósolják. Okos, gyors és fáradhatatlan. Mondjuk bull rushban annyira nem jó, de ez a legnagyobb hibája szvsz.empty taxi
Tyű, Branch-et kifigyeltem már combine-on is, baromi jól mozgott, robbanékonyan, de úgy voltam vele, hogy tuti elmegy még első körben mindenképp, ha nem top20-ban... Nagyon örülnék neki.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Megin vannak új privát workoutok:
Andre Branch DE Clemson: Nagyon klassz kis pass rusher, valszeg kellene egy kis feltrade érte 1.-2. körre jósolják. Okos, gyors és fáradhatatlan. Mondjuk bull rushban annyira nem jó, de ez a legnagyobb hibája szvsz.
Brandon Thompson DT Clemson: Branch csapattársa, jó játékos, Chapmannél annyival jobb h ő azért jelent némi veszélyt az ellen irányítójára is, ő is 2. körös prospect, de DT-vel jól állunk nincs rá szükség.
Mychal Kendricks LB California: MLB és WLB is lehet a profik közt, nagyon jól blitzel, két komoly hátránya van az egyik az alacsonysága, a másik az h nem a legjobb zónázásban. Nekem nagy kedvencem, de legkésőbb a 3. körben kimegy, nem örülnék ha az 5. kör előtt LB-t húznánk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ha 3 . körben jó a DE és 7.ben az OLB az A+, de így is tetszik.
Közben újabb privát workoutok:
Donald Stephenson OL Oklahoma: én húztam be a mock draft game-ben a Chargersnek a 4. körben, talán egyesek szerint ez reach, de a srác az OL bármely pontján bevethető, ami egy nagyon klassz dolog. College karrierje végefelé egyébként Landry Jones vakoldalát őrizte...
Gino Gradkowski G/C Delaware: A West Virginián kezdte a karrierjét, potenciális UDFA, idén FCS All-American volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Ezzel meg lenék elégedve...

GO FALCONS!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
ez jött össze, be proud of me:

2/55 Atlanta Falcons: Orson Charles, TE (Georgia)
3/84 Atlanta Falcons: Sean Spence, OLB (Miami)
5/157 Atlanta Falcons: Eric Page, WR (Toledo)
6/192 Atlanta Falcons: Josh LeRibeus, OG (SMU)
7/229 Atlanta Falcons: Tim Fugger, DE (Vanderbilt)
7/249* Atlanta Falcons: Sean Richardson, SS (Vanderbilt)

jöhetett volna még CB is akár, de Owens mögé minek? naugye.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 664 — a new hope (again)
én sztem az este végén a budiban fogok booozni, de ha elb*szod akkor leváltunk a GM pozícióból... :mad: 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
másfél óra múlva kezdődik a bowl.hu gigamega mock draftja. én viszem a Falconst, lehet jönni booozni 😛
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 664 — a new hope (again)
nicholas sztem is teljesen ok, safetybe meg kezdő ember nem kell, decoud és moore sztem megoldja, a depth az természetesen kellene...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Nicholas jó, egy SLB ritkán hoz látványos upgradet, eléggé szűrke poszt, amit kell azt megoldja ő, nem véletlen vitte volna a tavalyi FA-szezon alatt a Jax meg a Lions is kezdőnek. A többi való igaz, kb. ezek a needek, én mondjuk még a pass rushert hozzácsaptam volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem mindenképpen várható a secondarybe egy, akár két játékos is

íme a csapat draft szükségletei:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/07/draft_szuksegletek

meglepi, azt hittem a sanders-hayden duóból legalább az egyik marad. :/ , grimes nyom egy hold outot és marad dunta,owens,franks,decoud és moore. elég vékonka, főleg a safety poszt, sztem lassan borítékolhatjuk a 3. körös safety draftot?peach
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 664 — a new hope (again)
meglepi, azt hittem a sanders-hayden duóból legalább az egyik marad. :/ , grimes nyom egy hold outot és marad dunta,owens,franks,decoud és moore. elég vékonka, főleg a safety poszt, sztem lassan borítékolhatjuk a 3. körös safety draftot?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hayden -> Bears, 1 év

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/06/hayden_chicagoban_folytatja
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
megvan McClure és Zelenka fizetése:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/05/a_jelenlegi_penzugyi_helyzet

Az olcsónál is olcsóbb üzlet köttetett.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem! 😊 A probléma megoldódott, a régi-új bejegyzés megszületett, most már elérhető:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/05/a_nike-era

Hírek Sandersről és az előszezonbeli meccsekről a blogon!deadmike
A Nike-éra cikket szívesen megnézném de a snap utáni hivatkozást nem találja :/Buga
csekkoltam, de nem találtam hibát. nálam rendesen megjeleníti a snapre kattintva is.

bár valóban valami kehe lehet, mert elég érdekes a linkje :s pedig van címe



már látom a problémát: a cikk címére kattintva nem jeleníti meg, a snapre kattinva viszont igen és két különböző oldalra mutatnak.
akkor most lelövöm a posztot és csinálok egy újat, remélem megoldódik a dolog 😊
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hírek Sandersről és az előszezonbeli meccsekről a blogon!deadmike
A Nike-éra cikket szívesen megnézném de a snap utáni hivatkozást nem találja :/

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hírek Sandersről és az előszezonbeli meccsekről a blogon!
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
A preseason-ban nyomjuk a Ravens-el, a Bengals-al, a Dolphins-al és a Jaguars-al...részletek :
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82815357/article/cardinalssaints-game-set-to-kick-off-2012-preseason-schedule


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Új privát workout:
Ryan Broyles WR Oklahoma: ő jegyzi az NCAA történetének legtöbb elkapását, ugyanakkor, se a magassága, se a gyorsasága, se az ereje nem elit. Ráadásul elszakította az ACL-jét. Ha behúzzuk a 6. körben valszeg slot WR-ként számolunk vele, ami nem is hülyeség elvégre h nincs Weems lehet h Douglasből megint többet láthatunk mint returner. Egyébként PR-ként Broyles is jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hát, kövezzetek meg, de nekem nagyon bejön a Seahawks meze és az új sisak is. big_smile Valami hasonló új dizájnt el tudnék képzelni nálunk is. Goodell azt nyilatkozta, hogy azért előbb-utóbb váltani fognak csapatok az új kinézetre.deadmike
Sisakról annyit, hogy több helyen olvastam, sokak szerint vissza kellene térnünk a piros helmethez 😊 csípem a piros sisakot, nem tudom miként mutatna az új logóval 😊 ( a mostanival sincs semmi bajom )

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
vaskalaposak 😀

Hát, kövezzetek meg, de nekem nagyon bejön a Seahawks meze és az új sisak is. 😀 Valami hasonló új dizájnt el tudnék képzelni nálunk is. Goodell azt nyilatkozta, hogy azért előbb-utóbb váltani fognak csapatok az új kinézetre.deadmike
Állítólag nem egy csapatnál hozott újítást a Nike, csak azt visszadobták az adott franchise vezetői.empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Hát, kövezzetek meg, de nekem nagyon bejön a Seahawks meze és az új sisak is. 😀 Valami hasonló új dizájnt el tudnék képzelni nálunk is. Goodell azt nyilatkozta, hogy azért előbb-utóbb váltani fognak csapatok az új kinézetre.deadmike
Állítólag nem egy csapatnál hozott újítást a Nike, csak azt visszadobták az adott franchise vezetői.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...