NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
én is igyekeztem gyorsan reagálni:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/30/gyorshirek_277

Bugával kell egyetértenem, ahogyan le is írom, itt valami egyéb dolog van a háttérben, amiről mi nem tudunk.

A másik hír pedig Haydenhez és megint a Saintshez kötődik...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Lofton számai
5 év, 33,5 millió

részletesen a Saints topikban, érdemes megnézni, Loomis kreativitását dicséri...Gyurma Pappa
főleg az első évi keresetét nézve, elég szomorú, hogy mi ennyit nem tudtuk adni... így egyre biztosabb az, hogy valami miatt menni akart vagy mennie kellett Atlantából!Buga
Igen, hiszen egy olyan csapathoz ment játszani, ahol az ő posztján egy elmozdíthatatlan ikon játszik. A pénz, ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem volt a fő motiváló ereje. Kétlem, hogy a TB ennél kevesebb ajánlott volna.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lofton számai
5 év, 33,5 millió

részletesen a Saints topikban, érdemes megnézni, Loomis kreativitását dicséri...Gyurma Pappa
főleg az első évi keresetét nézve, elég szomorú, hogy mi ennyit nem tudtuk adni... így egyre biztosabb az, hogy valami miatt menni akart vagy mennie kellett Atlantából!Buga
Szerintem Tatupu bére alig terheli idén kevesebbel a sapkát, mint Loftoné a miénket. Szvsz ti a későbbi, évi 4-5 milliós, kvázi garantált rosterbónuszokat sokalltátok.

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Lofton számai
5 év, 33,5 millió

részletesen a Saints topikban, érdemes megnézni, Loomis kreativitását dicséri...Gyurma Pappa
főleg az első évi keresetét nézve, elég szomorú, hogy mi ennyit nem tudtuk adni... így egyre biztosabb az, hogy valami miatt menni akart vagy mennie kellett Atlantából!

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
na végre

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Lofton számai
5 év, 33,5 millió

részletesen a Saints topikban, érdemes megnézni, Loomis kreativitását dicséri...

több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Egy újabb kiváló írás Mark Bradley-től, immáron magyarul. Ezek az ő gondolatai. Engem nagyon megfogott.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/29/a_falcons_2012-bendeadmike
Engem is! +1

GO FALCONS!
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Egy újabb kiváló írás Mark Bradley-től, immáron magyarul. Ezek az ő gondolatai. Engem nagyon megfogott.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/29/a_falcons_2012-ben
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
egyrészt valóban ilyen kispad mellett igazából már egy plusz játékos is segítséget jelent, másrészt viszont azt se felejtsük el, hogy draft után még jön (általában szokott) egy cut hullám és esélyünk lehet felszedni valami értelmes safety-t

nem értek hozzá, de sokan azt mondják h nagyon gyenge az idei S class.... szóval gondolom nagy upgrade nem lesz... v projekt playaknal tök m1 a hátsóbb körökben?peach
olyan hulladék depthünk van ott h nem nagy veszteség bepróbálni vkit szvsz.empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
nem értek hozzá, de sokan azt mondják h nagyon gyenge az idei S class.... szóval gondolom nagy upgrade nem lesz... v projekt playaknal tök m1 a hátsóbb körökben?peach
olyan hulladék depthünk van ott h nem nagy veszteség bepróbálni vkit szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem értek hozzá, de sokan azt mondják h nagyon gyenge az idei S class.... szóval gondolom nagy upgrade nem lesz... v projekt playaknal tök m1 a hátsóbb körökben?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Walls CB-t játszott tavaly, még pickje is volt. Sanders visszajön, és a drafton is fog egy S érkezni. A mock draft játékban legalábbis biztosan 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Azt hittem Manuwait backupnak hoztuk, de mondjuk nem rossz játékos ő, nem zavar ha kezd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Peterson és Sanders egyaránt FA, bár könnyen lehet, hogy veteránminimummal vissza lehet őket 1-1 évre hozni. De hivatalosan nincs szerződésük a csapattal (legalábbis sehol nem jelent meg hír arról, hogy szerződtették volna őket). Az is igaz, hogy egyikük iránt sem érdeklődik a kutya sem. Szóval vissza fognak ők jönni, úgy érzem.

nem is vágtam, hogy sanders is elhúzott :rolleyes: így tényleg vékonka a S poszt...peach
af.com-on még rosteren van, mondjuk még Mike Peterson is 😊 Loftont már kivették Lofát már berakták :/Buga
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
nem is vágtam, hogy sanders is elhúzott :rolleyes: így tényleg vékonka a S poszt...peach
af.com-on még rosteren van, mondjuk még Mike Peterson is 😊 Loftont már kivették Lofát már berakták :/

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem is vágtam, hogy sanders is elhúzott :rolleyes: így tényleg vékonka a S poszt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ha LT pozícióban marad az állomány, akkor Svitek sztem kijátssza Bakert a kezdőből, a védelem meg hát... Ugyan az mint tavaly, csak Lofton helyett Lofa, szvsz a játékát tudni fogja pótolni csak a kiegyensúlyozottságát nem :/ az fog nagyon hiányozni Lofton helyén :/ Grimes aláírhatna már/ Robinson ismét nagy fekete lyuk lesz...

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Kedves szurkolótársaim, összeállt az első nem hivatalos depth chart. Az alábbi linken tájékozódhattok. Elöljáróban csak annyit, hogy az offense és a special team rendben van. Gondokat továbbra is a védelemben látok.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/28/nem_hivatalos_depth_chart
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
most jött a hír:

McClure visszatér Atlantába

a szerződés részletei még nem nyilvánosakdeadmike
nah akkor grimes szerződése van hátra és megvagyunk... sztem jól jöttünk ki ebből az FA időszakból, ha tatopu tudja hozni azt amit tud, akkor még azt is merem mondani h nem gyengültünk... elég sok meghatározó playánk volt FA, abból egyet veszítettünk, sztem ez jó arány 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Zsííííííírfeka!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
most jött a hír:

McClure visszatér Atlantába

a szerződés részletei még nem nyilvánosak
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
sztem BPA azt csoki...peach
This is my man 😀
Más: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/27/2011-elusive-rating/
Szerintünk Turner az NFL 3. legeluzívabb backje? Ezt h a vérbe sikerült kihozni? 😀empty taxi
Hát én ugye nem igazán értek angolul csak a listát nézem de elég viccesnek tűnik amin Shady McCoy sehol nincs 😛 és sztem nemcsak a szívem mondatja ezt, mondjuk tudtuk, hogy ő az egyik leg alulértékeltebb RB a ligában. De bocs ha rosszul gondolom mert nem értem mi alapján értékeltek.dande
Én se gondolnám reálisnak, a szmájli ezt fejezi ki, McCoyról meg annnyit írnak h rajta meg MoJo-n volt a legtöbb misstackle, szám szerint 58. Turner meg több mint 900 yardot futott contact után azért van annyira elől, ami nálam nem feltétlen az elusiveness paramétere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
sztem BPA azt csoki...peach
This is my man 😀
Más: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/27/2011-elusive-rating/
Szerintünk Turner az NFL 3. legeluzívabb backje? Ezt h a vérbe sikerült kihozni? 😀empty taxi
Hát én ugye nem igazán értek angolul csak a listát nézem de elég viccesnek tűnik amin Shady McCoy sehol nincs 😛 és sztem nemcsak a szívem mondatja ezt, mondjuk tudtuk, hogy ő az egyik leg alulértékeltebb RB a ligában. De bocs ha rosszul gondolom mert nem értem mi alapján értékeltek.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
sztem BPA azt csoki...peach
This is my man 😀
Más: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/27/2011-elusive-rating/
Szerintünk Turner az NFL 3. legeluzívabb backje? Ezt h a vérbe sikerült kihozni? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nemtudom, a második kör végén sztem nem lehet annyit lefele mozogni, hogy nagyon megérje. most ilyen extra 5., 6. körösökkel nem sokra megyünk, ott ku*va nagy mázli kell h akár értelmes project playát találjon az ember... sztem BPA azt csoki...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...