NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
a bucs kezd idegesítően megerősödni: Carl Nicks is aláírt hozzájuk
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
ok-ok 😀 nem támadásnak szántam 😊

Elég nagy baj viszont az, ha Finnegant akarja kiindulási alapnak, akkor ebből túl jól nem fogunk tudni kijönni.

Mondjuk, ha valami progresszív fizetést tudnánk neki adni, idén és jövőre olyan 6 milla körül. Aztán emelkedhet a lé, mert a sapka is nagyot fog ugrani a várakozások (tv pénzek) szerint.

Igazából idegesítő, hogy még annyi hírünk sincs, hogy tárgyalnak vagy valami. Síri csend honol.

A tegnapi nap száma viszont VJ keresete: 55 555 555 $ 😀 ocho cinco 😛


A para csak ott van, hogy egy drama queen-t ki a tököm akar 1. körös pickért elhozni? Nem szokták szeretni a csapatok az ilyen "nem írom alá a taget, mert nem" típusú játékosokat. Most fejből nem emlékszem, hogy hány franchise játékost cseréltek el az elmúlt évek során, de nem hinném, hogy sokat. Első körös választási jogot meg eleve nem adnának érte. Én nagyon afelé hajlok, hogy vagy aláírás lesz vagy holdout.

Ha nem írja alá és eltradeljük akk meg idén is van 1. körösünk 😀empty taxi
deadmike
A szmájli annak szólt h én sem gondolom komolyan. Korábban az RFA tenderét is aláírta mindenféle panasz nélkül, nem hinném h a taggel ne tenné ezt, a legjobb viszont tényleg az lenne ha normális áron meg tudnánk vhogy tartani. Finnegan 5 év 50 milliót kapott a Ramstől, ami túlzás, de ez lesz a kiindulási alap...empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
A para csak ott van, hogy egy drama queen-t ki a tököm akar 1. körös pickért elhozni? Nem szokták szeretni a csapatok az ilyen "nem írom alá a taget, mert nem" típusú játékosokat. Most fejből nem emlékszem, hogy hány franchise játékost cseréltek el az elmúlt évek során, de nem hinném, hogy sokat. Első körös választási jogot meg eleve nem adnának érte. Én nagyon afelé hajlok, hogy vagy aláírás lesz vagy holdout.

azért az elég erős kijelentés, hogy we have Grimes, csak tag van, de még nem írta alá

deadmike
Ha nem írja alá és eltradeljük akk meg idén is van 1. körösünk 😀empty taxi
deadmike
A szmájli annak szólt h én sem gondolom komolyan. Korábban az RFA tenderét is aláírta mindenféle panasz nélkül, nem hinném h a taggel ne tenné ezt, a legjobb viszont tényleg az lenne ha normális áron meg tudnánk vhogy tartani. Finnegan 5 év 50 milliót kapott a Ramstől, ami túlzás, de ez lesz a kiindulási alap...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A para csak ott van, hogy egy drama queen-t ki a tököm akar 1. körös pickért elhozni? Nem szokták szeretni a csapatok az ilyen "nem írom alá a taget, mert nem" típusú játékosokat. Most fejből nem emlékszem, hogy hány franchise játékost cseréltek el az elmúlt évek során, de nem hinném, hogy sokat. Első körös választási jogot meg eleve nem adnának érte. Én nagyon afelé hajlok, hogy vagy aláírás lesz vagy holdout.

azért az elég erős kijelentés, hogy we have Grimes, csak tag van, de még nem írta alá

deadmike
Ha nem írja alá és eltradeljük akk meg idén is van 1. körösünk 😀empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
azért az elég erős kijelentés, hogy we have Grimes, csak tag van, de még nem írta alá

deadmike
Ha nem írja alá és eltradeljük akk meg idén is van 1. körösünk 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
azért az elég erős kijelentés, hogy we have Grimes, csak tag van, de még nem írta alá
arról nem is beszélve, hogy VJ tüsszent egyet és Grimes baba felborul 😀

Hayden a Bearshez látogat, ő valszeg nem fog már visszajönni hozzánk, mínusz egy ember a secondaryből

szerencsére megjött VJ is a csoportba, hurrá! 😀peach
VJ cries -> we have Grimes.empty taxi
deadmike
sztem Grimes bebizonyította már párszor, hogy nem számít neki, ha egy kétszer nagyobb embert kell őriznie. Még Megatron ellen sem volt annyira gyalázat, sőt... 😊

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
azért az elég erős kijelentés, hogy we have Grimes, csak tag van, de még nem írta alá
arról nem is beszélve, hogy VJ tüsszent egyet és Grimes baba felborul 😀

Hayden a Bearshez látogat, ő valszeg nem fog már visszajönni hozzánk, mínusz egy ember a secondaryből

szerencsére megjött VJ is a csoportba, hurrá! 😀peach
VJ cries -> we have Grimes.empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
szerencsére megjött VJ is a csoportba, hurrá! 😀peach
VJ cries -> we have Grimes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
igazából ez teljesen jó hír így elsőre. douglas maradt, ez azt jelenti h WR need nem lesz, majd jön vki weems helyére hátsó körökből v második ligás FA, redman nekem tökély back up szerepre, szerencsére nem sokat kell pályán látni, bár ha be kell állnia akkor sem vagyok elkeseredve...

szerencsére megjött VJ is a csoportba, hurrá! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
eddig senkivel nem hozták szóba a csapatunkat 😕 reméljük holnap reggel valami jó hírre ébredünkdeadmike
Valahol az is jó hír, hogy nem álltok neki túlfizetni random FA-kat 😊

Meglepően passzív a csapat. Igaza lesz annak (nem tudom ki írta már, talán te), hogy második vonalas FA-k lesznek a célkeresztben.

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Harry Douglas marad Atlantában.iktriad
És Redman is

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 399 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harry Douglas marad Atlantában.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
eddig senkivel nem hozták szóba a csapatunkat 😕 reméljük holnap reggel valami jó hírre ébredünk
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Jerry ha nem lenne szar szerintetek tudna játszani 3-4-ben középen?
Zsoca
Egyszerűen kicsi hozzá, 295 font, Nolan minden állomáshelyén klasszikus NT-t használt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Jerry ha nem lenne szar szerintetek tudna játszani 3-4-ben középen?
egyébként nem tudom elképzelni, hogy 3-4re váltsunk. arra az LB sor sem jó(mondjuk hiszem, hogy itt Sidburry beválhatna-benne én is szentül hiszek).

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Nolan merre akarja vinni a D-t, azért az igazolásokból sok minden ki fog derülni. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg mennyire nem akar váltani majd 3-4-es felállásra, amit én még mindig nehezen hiszek el. Érdekes lesz, na.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
szerintem második kategóriás DE teljesen fölösleges... tételezzük fel h biermann kezd, mögötte még mondig ott van sidbury meg cliff matthews... szóval vagy jön legalább egy abraham szintű vki, vagy az eddig is tré passrussunk megszűnik létezni. mondjuk sidburytól tántorítatlanul várom h értelmes enddé érik... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Egy kis unaloműző így délutánra. Vigyázat, teljesen szubjektív, hisz saját gondolatok katyvaszát próbáltam összeállítani egy értelmes bejegyzéssé:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/13/vihar_elotti_csend_163deadmike
Alapvetően egyetértek, annyi megjegyzés h mind Castillo mind Carriker 3-4 DE nem 4-3. Carriker 4-3-ra alkalmatlan, ezt bizonyította Ramsnél, Castillo meg ink DT lenne 4-3-ban, esetleg max erős oldali end lehetne, de az megvan Edwards személyében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
szerintem meg ilyet nem mérlegelhetne a liga, hogy most x y és z játékosokat az első 6 meccsről tiltja el, a többit a következő 6 meccsről. Aki vétett, az egyszerre fog bűnhődni, a Saints meg oldja meg, ahogyan akarja.
Mondjuk valóban, azt elfelejtettem, hogy lehet már páran nem is a Saintsben játszanak, úgyhogy nem csak ezt a csapatot fogja érinteni a dolog. Így minden bizonnyal kisebb lehet a hatása. Kissé kincstári optimizmus volt részemről ez a "szar lesz a Saints" megállapítás. 😊deadmike
nyugi, szar lesz a saints! 😉 😀peach
Semmi gond, már írtam a saját topikban is: 3 éve nyertünk Super Bowlt, a Falcons mikor is? 😀

Mivel az ígéret szerint "példátlan" lesz a büntetés, nem fogjuk tudni megfejteni, hogy mi is lesz. Abból gondolom, hogy nem fogja az egész csapatot eltiltani a liga folyamatosan 4 meccsről, mert abban az NFL sem érdekelt, hogy senki ne nézze a meccseket.

Nem akarok régi sebeket tépkedni (egyébként de 😀), 2007-ben pont a Saints elleni MNF volt, amikor Petrino lelépett, és sport2-n néztem a meccset, ahol ugye bevágták amiről a műsorvezetők beszélgettek, és azzal "poénkodtak", miközben a 3. negyed végén a stadiont mutatták (ami kábé üres volt), hogy vajon ott vagy a képernyők előtt vannak kevesebben. Szerintem a liga azt nem annyira szeretné.

Egyébként mégegyszer (sokadszor) leírom, hogy a döntés, büntetés jogosságát elismerem én is, és tényleg kapják meg ami jár. Ha a liga így látja helyesnek, akkor legyen így, szerintem ebbe mindenki bele fog törődni.

Egyébként aki (szerintem) kapni fog: Vilma, Harper, Jenkins, egy-két special team játékos. Talán Ellis, esetleg Porter (ő elhúz valószínűleg) és Greer (utóbbiról kétlem nem egy igazi hard hitter). A többi feltételezett érintett már nincs a csapatnál (Hargrove pl.). Shanle ha akarna sem tudna kiütni senkit 😀

Kibírható, ha egyszerre kapják, akkor sem lesz komoly gond. Vilmát tavaly is kellett helyettesíteni, Harpert, Jenkinst szintén. Akinek a hiányát mindig megérezzük az Greer, de ahogy írtam, nála nem hiszem hogy lesz gond.

Nem azt mondtam, hogy a Saints lesz a bajnok, és veri a majd a Falconst mindenhol, csak bátorkodtam megjegyezni, hogy a "kihúzni" a csoportból kicsit erős.

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Egy kis unaloműző így délutánra. Vigyázat, teljesen szubjektív, hisz saját gondolatok katyvaszát próbáltam összeállítani egy értelmes bejegyzéssé:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/13/vihar_elotti_csend_163
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
a próféta szóljon belőled 😂

szerintem meg ilyet nem mérlegelhetne a liga, hogy most x y és z játékosokat az első 6 meccsről tiltja el, a többit a következő 6 meccsről. Aki vétett, az egyszerre fog bűnhődni, a Saints meg oldja meg, ahogyan akarja.
Mondjuk valóban, azt elfelejtettem, hogy lehet már páran nem is a Saintsben játszanak, úgyhogy nem csak ezt a csapatot fogja érinteni a dolog. Így minden bizonnyal kisebb lehet a hatása. Kissé kincstári optimizmus volt részemről ez a "szar lesz a Saints" megállapítás. 😊deadmike
nyugi, szar lesz a saints! 😉 😀peach
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
szerintem meg ilyet nem mérlegelhetne a liga, hogy most x y és z játékosokat az első 6 meccsről tiltja el, a többit a következő 6 meccsről. Aki vétett, az egyszerre fog bűnhődni, a Saints meg oldja meg, ahogyan akarja.
Mondjuk valóban, azt elfelejtettem, hogy lehet már páran nem is a Saintsben játszanak, úgyhogy nem csak ezt a csapatot fogja érinteni a dolog. Így minden bizonnyal kisebb lehet a hatása. Kissé kincstári optimizmus volt részemről ez a "szar lesz a Saints" megállapítás. 😊deadmike
nyugi, szar lesz a saints! 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
szerintem meg ilyet nem mérlegelhetne a liga, hogy most x y és z játékosokat az első 6 meccsről tiltja el, a többit a következő 6 meccsről. Aki vétett, az egyszerre fog bűnhődni, a Saints meg oldja meg, ahogyan akarja.deadmike
Hát én is így gondolom. Egyék meg, amit főztek. És ezt most attól függetlenül mondom, hogy csoportriválisról van szó.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem meg ilyet nem mérlegelhetne a liga, hogy most x y és z játékosokat az első 6 meccsről tiltja el, a többit a következő 6 meccsről. Aki vétett, az egyszerre fog bűnhődni, a Saints meg oldja meg, ahogyan akarja.
Mondjuk valóban, azt elfelejtettem, hogy lehet már páran nem is a Saintsben játszanak, úgyhogy nem csak ezt a csapatot fogja érinteni a dolog. Így minden bizonnyal kisebb lehet a hatása. Kissé kincstári optimizmus volt részemről ez a "szar lesz a Saints" megállapítás. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
...minden bizonnyal nem egyszerre fogják eltiltani őket.Gyurma Pappa
miért?kaszo
mert akkor Brees lesz a FS, Sproles meg CB-t fog játszani 😊