NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
ebből az következik, ha egyszer valaha nyerünk egy PO meccset, akkor a SB-ig meg sem állunk... 😀peach
hát, ahhoz be is kell majd jutni :cool:

Érdekes év lesz a következő: Nolan a Falconsnál, Spags a Saintsnél, a Tampa Bay NCAA edzőt hoz (majd ő is paskolgathatja kedvesen Freemant, mint egy hülyegyereket, ahogy JH csinálja Friscoban Smith-szel 😀), a Panthers adott ízelítőt abból, hogy mi lesz jövőre 😊

Lehet megint 8-8 kell majd a csoport utolsó helyhez?

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
ebből az következik, ha egyszer valaha nyerünk egy PO meccset, akkor a SB-ig meg sem állunk... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
The streak continues. Every NFC team that beats the Falcons in the playoffs goes to the Super Bowl.kaszo
Tudtam, hogy lett volna a Falconsszal játszani az első körben :cool:

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
The streak continues. Every NFC team that beats the Falcons in the playoffs goes to the Super Bowl.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rodgers Jacquizz, Smith Antone, Snelling Jason, Turner Michael
mellé igazoltuk Dimitri Nance rushing receiving 39 kisérlet 125 yrd 0TD.
Na most Ő minek kellett ide. ST-be Wems helyett????????????????????????errorlacy6
Mert az offseasonben minden posztot feltöltenek jobban, aztán majd ki lehet szórni őket.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Rodgers Jacquizz, Smith Antone, Snelling Jason, Turner Michael
mellé igazoltuk Dimitri Nance rushing receiving 39 kisérlet 125 yrd 0TD.
Na most Ő minek kellett ide. ST-be Wems helyett????????????????????????errorlacy6
mert várhatóan Snelling lelép, Smith nem faktor, Nance pedig már az egyetemen is együtt dolgozott Koetterrel, plusz volt már nálunk talán két éve. nincsen ezzel baj.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Rodgers Jacquizz, Smith Antone, Snelling Jason, Turner Michael
mellé igazoltuk Dimitri Nance rushing receiving 39 kisérlet 125 yrd 0TD.
Na most Ő minek kellett ide. ST-be Wems helyett????????????????????????
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Várhatóan ki megy és ki marad: http://atlanta.sbnation.com/atlanta-falcons/2012/1/20/2707110/atlanta-falcons-free-agency-brent-grimes-curtis-lofton-john-abraham-harry-douglasthomas-dimitroff


Állítólag ha Grimes-t nem tudjuk megtartani, akkor az elsőszámú célpont Carlos Rogers lesz.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.youtube.com/watch?v=yFLg9VfkQBc&feature=player_embedded
ismét AF.com best plays 2011

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
spags ---> saints. remélem ott is összehoz egy 07'-es new yorki védelmet :/

istenem, de rossz volna az nekünk 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Koenen és Dahl távozása, ill. Edwards igazolása után lehet kapunk egy 6.-7. körös comp picket.empty taxi
bőven benne van egy 3.kör utáni is.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
bizony, meg is írtam tegnap 😛shawnka
Hát nem igaz, visszaolvastam ezt az oldalt teljesen, sehol semmi, mondom királyságos, hozom a friss hírt, de nem 😕Deny
1573 😊Gyurma Pappa
75 hsz-es beállításnal 1576-tól kezd az oldal 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Marad a 4-3 http://www.ajc.com/sports/atlanta-falcons/mike-nolan-says-falcons-1307102.html?cxtype=rss_falconsDeny
bizony, meg is írtam tegnap 😛shawnka
Hát nem igaz, visszaolvastam ezt az oldalt teljesen, sehol semmi, mondom királyságos, hozom a friss hírt, de nem 😕Deny
1573 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Marad a 4-3 http://www.ajc.com/sports/atlanta-falcons/mike-nolan-says-falcons-1307102.html?cxtype=rss_falconsDeny
bizony, meg is írtam tegnap 😛shawnka
Hát nem igaz, visszaolvastam ezt az oldalt teljesen, sehol semmi, mondom királyságos, hozom a friss hírt, de nem 😕
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Marad a 4-3 http://www.ajc.com/sports/atlanta-falcons/mike-nolan-says-falcons-1307102.html?cxtype=rss_falconsDeny
bizony, meg is írtam tegnap 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Marad a 4-3 http://www.ajc.com/sports/atlanta-falcons/mike-nolan-says-falcons-1307102.html?cxtype=rss_falcons
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
2 perccel megelőztél... 😂Keano
bocs 😀
én az Eagles ellenit raktam volna No1. helyezésre 😊

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
2 perccel megelőztél... 😂


több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.youtube.com/watch?v=4Um1_dfzsuw&feature=player_embedded
AF.com-ról Top 5 games 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Koenen és Dahl távozása, ill. Edwards igazolása után lehet kapunk egy 6.-7. körös comp picket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
hát örülnék neki ha így menne, de itt sajnos az ügynök is diktál... mondjuk pl. pont Abraham és az idősebbek esete olyan, hogy mi adnánk neki kb 5 millát egy évre, jön egy csapat ad neki hetet az 2 az plusz milla szvsz szarni fog a városra meg a csapatra, elhúz azonnal :/

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Zsoca javaslom zavard le velük a tárgyalásokat....engem meggyőztél... :cool:


több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
McClure a kötődése és a kora miatt, Abraham szintén a kora ill. hogy ő már szétkereste magát (nem tudom elképzelni, hogy nála az anyagiak érvényesülnének, ha igen nagyot csalódnék benne) miatt be fogják érni gondolom egy alacsonyabb szerződéssel is.

itt van Lofton, aki egyértelműen "áron alul" játszott nálunk évekig. neki illene szinte bármit megadni. főleg, hogy igazi Falcon már most és évről-évre javul. illene megegyezni

itt van egy Grimes aki szintén bagóért volt itt. a Falcons nélkül ő sehol sem lenne és ezzel ő nyilván tisztában is van. illene megegyezni.

Decoud jó lenne. benne nem vagyok biztos, hogy beéri a kevéssel, bár nem tudom máshol kaphatna e többet. 2-3 misinél biztosan nem adnék többet neki. neki nem szabad, hogy befolyásolja a szerződés hosszabbításokat.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ESPN-es capjelentés:
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.empty taxi
ha komolyan el szeretnének érni valamit így együtt, akkor zsebpénzért alá fognak írni, egyedül Grimes-ban nem vagyok biztos. tweetek alapján mindegyikük imádja a várost, a csapatot, a fanokat, bár ez csak részben faktor.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
ESPN-es capjelentés:
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...