NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
természetesen az NFC-nek és a divíziónak fogok drukkolni 😛shawnka
alap 😀

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nálam már vége a búnak 😀Buga
hát igen, Tebow sokak arcára mosolyt csalt vasárnap 😀
hétvégén hajrá 49ers? 😊shawnka
na de miért? ennyire nem kell utálni 😀Gyurma Pappa
nyerjétek meg 😊 nekem már csak személyes okokból a Packers kiesése lenne öröm ebben a szezonban 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Nálam már vége a búnak 😀Buga
hát igen, Tebow sokak arcára mosolyt csalt vasárnap 😀
hétvégén hajrá 49ers? 😊shawnka
na de miért? ennyire nem kell utálni 😀Gyurma Pappa
mondhatnám, hogy a legszebb öröm a káröröm, de nem mondhatom mégse, mert sok közötök nektek idén pont nem volt ahhoz, hogy hogyan alakult a szezonunk. ezt tökéletesen fejezi ki ata Smitty emelgetős képe 😀
igazából egyrészt benne van a rivalry is, másrészt a 4 megmaradt csapatból 3-nak van gyűrűje az elmúlt 5 évből, a 9ers meg végre odaérhet megint. most kb. underdognak néznek ki teljesen, így ha valakinek kell szurkolni közülük, akkor ő nekik fogok. de ha neadjisten ismét SB-ba juttok, akkor természetesen az NFC-nek és a divíziónak fogok drukkolni 😛
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nálam már vége a búnak 😀Buga
hát igen, Tebow sokak arcára mosolyt csalt vasárnap 😀
hétvégén hajrá 49ers? 😊shawnka
na de miért? ennyire nem kell utálni 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Nálam már vége a búnak 😀Buga
hát igen, Tebow sokak arcára mosolyt csalt vasárnap 😀
hétvégén hajrá 49ers? 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
UPDATE: Spagnulo mellett Mike Nolan még a kiszemelt a DC posztra.shawnka
nem akarok szakmázgatni, de Nolan nem 3-4?nDRo
ne haragudj, nem beszéltem róla senki szakmabelivel, vasárnap óta a tudásomban sem vagyok biztos, így inkább nem válaszolnék. kérdezzük meg az elemezgetés és a szakmázgatás jogosan koronázott királyát! 😀shawnka
vasárnap óta ha csak rágondolok nevetek... 😀
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
UPDATE: Spagnulo mellett Mike Nolan még a kiszemelt a DC posztra.shawnka
nem akarok szakmázgatni, de Nolan nem 3-4?nDRo
Nolan bármi.szaba
tenk jú a kiigazítást
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nálam már vége a búnak 😀 ezen jót mosolyogtam 😀 csak hogy kicsit vidámabban érezzük már magunkat 😊
http://www.youtube.com/watch?v=11TUalz8-es&feature=related
Minden esetre Ryan jobban gitározik mint irányított vasárnap 😛 😀 Spoon meg egy állat a végén 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
UPDATE: Spagnulo mellett Mike Nolan még a kiszemelt a DC posztra.shawnka
nem akarok szakmázgatni, de Nolan nem 3-4?nDRo
ne haragudj, nem beszéltem róla senki szakmabelivel, vasárnap óta a tudásomban sem vagyok biztos, így inkább nem válaszolnék. kérdezzük meg az elemezgetés és a szakmázgatás jogosan koronázott királyát! 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
UPDATE: Spagnulo mellett Mike Nolan még a kiszemelt a DC posztra.shawnka
nem akarok szakmázgatni, de Nolan nem 3-4?nDRo
Nolan bármi.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
UPDATE: Spagnulo mellett Mike Nolan még a kiszemelt a DC posztra.shawnka
nem akarok szakmázgatni, de Nolan nem 3-4?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
UPDATE: Spagnulo mellett Mike Nolan még a kiszemelt a DC posztra.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Akkor nem csak szerintem van az, hogy nem láttam benne azt, amiért annak említik, ami nem? 😀szaba
ahogy mondod punky
idei ittléte sem volt különösebben indokolt, de lelépésével csak jót tett nekünk. a Jaguarsnak meg úgyis mindegy, mert MJD-nek lényegtelen ki mondja, hogy fusson.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Állítólag kinéztük magunknak Spagnulót VanGorder helyére. Szerintem ez király.shawnka
Spags ütne. Sztem simán lehet találni Mularkey szintű OC-t is.szaba
rosszabbat biztos nem 😀shawnka
Akkor nem csak szerintem van az, hogy nem láttam benne azt, amiért annak említik, ami nem? 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Állítólag kinéztük magunknak Spagnulót VanGorder helyére. Szerintem ez király.shawnka
Spags ütne. Sztem simán lehet találni Mularkey szintű OC-t is.szaba
rosszabbat biztos nem 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Állítólag kinéztük magunknak Spagnulót VanGorder helyére. Szerintem ez király.shawnka
Spags ütne. Sztem simán lehet találni Mularkey szintű OC-t is.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Állítólag kinéztük magunknak Spagnulót VanGorder helyére. Szerintem ez király.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
a 2 koord. minusz elég vszínű volt, simán benne van h a kövi szezon egy átmeneti év lesz... :/peach
ez sztem bőven attól függ hogy kik lesznek felvéve a pótlásukra 😊Buga
Nagyon simán benne van a pakliban, hogy új OCnek Dirk Koetter jönne tölünk.iktriad
DC-nek meg Del Rio 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a 2 koord. minusz elég vszínű volt, simán benne van h a kövi szezon egy átmeneti év lesz... :/peach
ez sztem bőven attól függ hogy kik lesznek felvéve a pótlásukra 😊Buga
Nagyon simán benne van a pakliban, hogy új OCnek Dirk Koetter jönne tölünk.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
a 2 koord. minusz elég vszínű volt, simán benne van h a kövi szezon egy átmeneti év lesz... :/peach
ez sztem bőven attól függ hogy kik lesznek felvéve a pótlásukra 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem szeretném ha átállnánk 3-4re. most ugye az elmúlt pár éve ez a divat, semmiben sem szeretek beállni a sorba, szeretem h mi 4-3at védekezünk, ráadásul idén nem is rosszul szvsz. amúgy sem ideális rá a játékosállomány szvsz. (bár nem nagyon értek hozzá)

a 2 koord. minusz elég vszínű volt, simán benne van h a kövi szezon egy átmeneti év lesz... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
vélemények??
http://bloggingdirty.com/2012/01/10/would-a-switch-to-the-3-4-be-a-good-move-for-the-falcons/Sugar602
Hiba.

43-hoz is kicsi a védőfal közepe. Egyetlen játékosotok sincs, aki köré lehetne 34-es védőfalat építeni. 43-as endből 34-es OLB vagy bejön vagy nem, de semmi sem utal rá, hogy ezt a kockázatot itt a hatékonyság miatt feltétlenül vállalni kellene. Egyedül a Lofton 'spoon párost lehetne gondolkodás nélkül átvenni bármely 34-es csapatnak, de minek, amikor ők a 43-ban is nagyon jók.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
vélemények??
http://bloggingdirty.com/2012/01/10/would-a-switch-to-the-3-4-be-a-good-move-for-the-falcons/Sugar602
Peters kicsi nose-nak szvsz 1ébként OK a cikk, bár Jerryről anno a draft idején mindenki szajkózta h alkalmatlan 3-4-re. Mondjuk Nolant mindig is kissé overrated szakinak tartottam, brutál aggresszív védelmet épít mindenhol, de abban a divben ahol van egy Brees, aki blitz olvasásban a liga talán legjobbja nem biztos h ő a megoldás. Manigni meg 1 évig volt DC akkor a Pats D pontokban 17., yardokban 26. lett...empty taxi
Mondjuk ha már Brees szóba került, ő pont a 3-4 ellen szokott szarul játszani. Mondjuk kétlem, hogy csak őt néznék, amikor D-t építenek 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
vélemények??
http://bloggingdirty.com/2012/01/10/would-a-switch-to-the-3-4-be-a-good-move-for-the-falcons/Sugar602
Peters kicsi nose-nak szvsz 1ébként OK a cikk, bár Jerryről anno a draft idején mindenki szajkózta h alkalmatlan 3-4-re. Mondjuk Nolant mindig is kissé overrated szakinak tartottam, brutál aggresszív védelmet épít mindenhol, de abban a divben ahol van egy Brees, aki blitz olvasásban a liga talán legjobbja nem biztos h ő a megoldás. Manigni meg 1 évig volt DC akkor a Pats D pontokban 17., yardokban 26. lett...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vélemények??
http://bloggingdirty.com/2012/01/10/would-a-switch-to-the-3-4-be-a-good-move-for-the-falcons/