NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
2 koordinátor minusz, ha Smithnek nem sikerül normálisakat hozni ebbe ő is belebukhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönjetek el Mularkeytól. Ő lett az új HCnk... Bár nagyon nem hiszek ebben jelenleg, de remélem hoz annyi sikert nekünk, mint a tölünk jött Smithey nektek.

Bár gyűjtöttem(meg láttam pár Atlanta meccset a Smithey érában) már infókat róla, azért örömmel venném, ha 1-2 Falcons szurkoló megírna a véleményét róla a Jags csapattopikba. Előre is köszönöm.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
A végén még itt köt ki Raheem Morris.empty taxi
ez megalapozott gyanú vagy csak tipp? 😀 én nem ellenkeznék ellene 😊Buga
Én is őt szeretném, benne reménykedem, az ő rendszere kif feküdne a keretnek szvsz. Igazából a jelenlegi állományunk (elsősorban a DL miatt) szvsz csakis sebességre épülő 4-3-ra jó....


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A végén még itt köt ki Raheem Morris.empty taxi
ez megalapozott gyanú vagy csak tipp? 😀 én nem ellenkeznék ellene 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
A végén még itt köt ki Raheem Morris.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
én is pont most olvastam 😊 erre csak annyit tudok mondni hogy: Ön a leggyengébb láncszem! Viszlát! 😊

Head coach Mike Smith started his Monday news conference with the announcement that defensive coordinator Brian VanGorder has accepted the same position with Auburn University.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
VanGorder -> Auburn. nem tudok megszabadulni ettől az embertől 😀
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
http://www.twitlonger.com/show/f86csd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ha Abraham elmegy, márpedig szinte 100% hogy nem kap új szerződést, Mathis és Avril is FA lesz, talán valamelyiket meg tudnánk szerezni, mivel mindenképpen onnan kell pótolni, mert 128 évig nem lesz olyan draft pickünk ahol elit DE-t tudnánk húzni :/

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Az hogy agymenést kapott, és idén szerintem több 4.nek ment neki, mint összesen korábban, az inkább erény.Gyurma Pappa
Szerintem is, nekem ezzel speciel nincs is semmi bajom, sőt, örülök neki amikor nekimegyünk a 4. és rövid szituknak, csak ne ezzel a rémes középen tolás / QB sneak playhívással, mert ettől már herótom van.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Csúnyán outcoacholtak minket. Mondjuk ez nem hiszem h előny lesz a HC-vá avanzsálásnál 😀 Ha belülről érkezne OC akk 3 embernek van OC tapasztalata: Bratkowski QB coach (épp tavaly rúgta ki a Bengals hasonló pozícióból, a 80-as évek végén 2x lett bajnok a U úgyh ő volt az OC), Robiskie WR coach (a Raiders az 1983-as idény végén (!) nyert vele SB-t mint OC) és Scelfo TE coach (mondjuk neki csak collegeból a Marshallról, ami akk még nem volt első osztályú csapat). Ha VanGorder megy házon belül csak a sec coach Lewisnak van DC tapasztalata (korábbi Steelers és Giants DC). Mondjuk Lewisnak meg inkább a 3-4 megy: Steelers-ös regnálása idején engedett yardban végig TOP10 D volt (érdekesség h ekkoriban a Steelers TE coach később OC egy bizonyos Mike Mularkey volt), a Giantsnél 4-3-ban sosem volt jobb közepesnél az a D. 3-4-re meg alkalmatlan a keret.
A Giants meg mehet a SB-ra elvégre aki legyőz minket a PO-ban a Ryan-érában az odakerül. Mondjuk sok hasonlóság van a 2008-as Cardssal: korábbi SB-győztes QB, rájátszásra feltámadó futójáték, ligaelit WR-sor, Antrel Rolle a védelemben, ami összességében kb. hasonló erősségű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként nem tudom ti hogy látjátok, de én futót próbálnék szerezni, mert Turner elég erősen korosodik sajnos.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
De ha faszom mularkey helyett Smitht küldik el, mérges leszek, pedig simán benne van...
kaszo
Amikor a Colts 2001-ben kirúgta Mora-t, az azért volt, mert összeveszett Poliannal, és nem azért mert az előző két PO-ban nem nyertek. Persze belejátszott, hogy abban az évben nem volt PO.
Amikor Dungy megjött a csapathoz: 2002-2005 is PO volt, de SB nem sikerült, sőt ha jól emlékeszem csak 2003-van tudtak egyáltalán meccset nyerni, és Dungy végig maradt.

Kétlem, hogy elküldik Smitht, amíg az alapszakaszban nem lesz valami nagy égés, ő maradni fog helyén. Ha mondjuk jövőre 0-8-cal kezdenétek, akkor tuti repülne ő is, de most szerintem csak Mularkey fog menni. Igazából nincs ok elküldeni. Az hogy agymenést kapott, és idén szerintem több 4.nek ment neki, mint összesen korábban, az inkább erény. Korábban tényleg nem kockáztatott sokat, most már csak az egyensúlyt kell megtalálni és jó playeket hívni. A csapatépítés jól alakul, a rookie év alapján úgy tűnik Jones megérte az árát. Ezt azt hiszem már írtam, de nagy szerencsétekre Newman lesz a ROY, és JJ nem fog jobban elszállni magától.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
julio sztem is ok volt, gonzo is, kár h a 4. negyedig amikor már minden mind1 volt, összesen 1 elkapást tudott felmutatni... még nagyobb kár h csak egyetlen egy alkalommal is ment felé a laszti.... én a tegnapi égést maximálisan az edzői stáb számlájára írom... azon is érdemes volna elgondolkodni, h az uccsó 3 PO meccsünkön kb összesesen futottunk 100 yardot, burnert rendre eltüntetik... 😕

ha abraham elmegy, az fasza lesz, jövőre rohamozhatunk a biermann - edwards terror duóval 😀 :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
@johnabraham55
Damn ima free agent.Never truly been through this.If this my last game as a falcon I wana say I loved every min and thank you for the loveshawnka
:o

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
De ha faszom mularkey helyett Smitht küldik el, mérges leszek, pedig simán benne van...
Nem a kerettel van itt a baj, együtt kéne tartani őket. :rolleyes:
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
@johnabraham55
Damn ima free agent.Never truly been through this.If this my last game as a falcon I wana say I loved every min and thank you for the love
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
láttad te a Saints elleni hazai meccsünket? 😀Buga
igen láttam a meccset, de mondom hátha azóta sikerült valami értelmes playt kitalálni a rövid yardos szitukra, de hogy 3x próbálják eladni ugyanazt középen főleg egy ilyen D line ellen

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nem értem,nem értem hogy miért kell ilyen impotens playeket hivni folyamatosan.Nem értem hogy azok a játékosok akik a szezonban hozták a tőlük elvárhatót,miért omlottak össze.(megint)
Nem tudom mi kellene ahhoz hogy ne csak pofozógépek legyünk a PO-ban. 2 pont,2 kibaszott pontot sikerült összehozni egy PO meccsen.Szégyen.Kenny
Igazából Matty hozta azt, amit szokott, Julio és Gonzo is egész jó volt. Viszont Roddy összeomlik rendre a PO meccseken. Ez már a 3. ilyen volt ugye, és mindhármon élete legszarabbját hozta, de ezen biztosan. Ezen a szinten ennyi drop nem engedhető meg, ezzel meg kell kezdenie valamit az offseasonben, mert elejtett labdákban ligaelső volt idén.shawnka
Igazad van,csak a keserűség beszél belőlem.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Nem értem,nem értem hogy miért kell ilyen impotens playeket hivni folyamatosan.Nem értem hogy azok a játékosok akik a szezonban hozták a tőlük elvárhatót,miért omlottak össze.(megint)
Nem tudom mi kellene ahhoz hogy ne csak pofozógépek legyünk a PO-ban. 2 pont,2 kibaszott pontot sikerült összehozni egy PO meccsen.Szégyen.Kenny
Igazából Matty hozta azt, amit szokott, Julio és Gonzo is egész jó volt. Viszont Roddy összeomlik rendre a PO meccseken. Ez már a 3. ilyen volt ugye, és mindhármon élete legszarabbját hozta, de ezen biztosan. Ezen a szinten ennyi drop nem engedhető meg, ezzel meg kell kezdenie valamit az offseasonben, mert elejtett labdákban ligaelső volt idén.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
az még hadján h nekimenni, de ilyen idióta módon... mondjuk az első sztem megvolt, de a második... az a teljes fogalmatlan sötétség, nem is értem mit akartunk ott...peach
és még a 3. negyedben is bepróbáltátok...nem értettem hogy az 1 yardos downoknál miért nem adták oda a lasztit Turner-nek és valamelyik szélre megpróbálni a futást, röhögve hozná azt az 1 yardot v. inchest ami épp kellett volna, mert itt még mindig meccsben tudtatok volna lenni.
Kell egy jó playbook és normális playcall (O-ba jó játékosok vannak), mert a védelem jól muzsikált ma is, de ezt így hogy végig pályán voltak nem lehetett bírni.manuszka86
láttad te a Saints elleni hazai meccsünket? 😀

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nem értem,nem értem hogy miért kell ilyen impotens playeket hivni folyamatosan.Nem értem hogy azok a játékosok akik a szezonban hozták a tőlük elvárhatót,miért omlottak össze.(megint)
Nem tudom mi kellene ahhoz hogy ne csak pofozógépek legyünk a PO-ban. 2 pont,2 kibaszott pontot sikerült összehozni egy PO meccsen.Szégyen.

több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
az még hadján h nekimenni, de ilyen idióta módon... mondjuk az első sztem megvolt, de a második... az a teljes fogalmatlan sötétség, nem is értem mit akartunk ott...peach
és még a 3. negyedben is bepróbáltátok...nem értettem hogy az 1 yardos downoknál miért nem adták oda a lasztit Turner-nek és valamelyik szélre megpróbálni a futást, röhögve hozná azt az 1 yardot v. inchest ami épp kellett volna, mert itt még mindig meccsben tudtatok volna lenni.
Kell egy jó playbook és normális playcall (O-ba jó játékosok vannak), mert a védelem jól muzsikált ma is, de ezt így hogy végig pályán voltak nem lehetett bírni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nah igen, meg mondjuk ilyen spencer adkins félék rohangáltak ma a pályán, moore is megsérült, ezek se sokat segítettek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
az még hadján h nekimenni, de ilyen idióta módon... mondjuk az első sztem megvolt, de a második... az a teljes fogalmatlan sötétség, nem is értem mit akartunk ott...peach
Mughelli borzalmasan hiányzik 😕