NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Szerk. ekézzük a falat azt 6. legjobb a ligában pass protban: http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011empty taxi
csak te ekézted... 😛 😊

szerk.: kár h a new york meg 8. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Apa kezdőőőődik a Tampa meg VanGordert interjúztatja.empty taxi
Tampába nagyon rákaptak a stábunkra Mularkey is megy hozzájuk.
Szerk. ekézzük a falat azt 6. legjobb a ligában pass protban: http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011empty taxi
mint minden évben, év végére összeszedték magukat. Dahl hiánya nem volt számottevő,ami érdekes. ugyanúgy ment a futás, ahogy eddig.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Apa kezdőőőődik a Tampa meg VanGordert interjúztatja.empty taxi
Tampába nagyon rákaptak a stábunkra Mularkey is megy hozzájuk.
Szerk. ekézzük a falat azt 6. legjobb a ligában pass protban: http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Az igazság az h nem hinném h 3-ból 3x megvertek minket, annál azért jobb csapat vagyunk. Mondjuk több észérv per pillanat nem jut eszembe h miért nyernénk 😀empty taxi
Híresen objektíven szeretem nézni a csapatomat, de nekem se 😂

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Summa summarum: aggódok, nagyobb esélyt látok arra h ők tudják limitálni a mi O-nkat, mint fordítva.empty taxi
Most komolyat fogok mondani: még is átpörgettem a meccset, és úgy gondolom, hogy nektek nagyobb esélyetek van ellenük, mint mondjuk a Green Baynak, Burner és Gonzo lehet a nagy fegyver: futás, futás, futás, és rövid passzok. Ha sokat fog várni Ryan, és hosszú célpontokat keres, ami amúgy sem az igazi erőssége, a Giants DL szét fogja szedni. Szerintem a kulcs egyszerű: ragaszkodni kell a Falcons játékhoz, sok labdatartással, hosszú drive-okkal, alacsony kockázatú passzokkal.

Én úgy gondolom, hogy Ti mentek tovább.

Btw: ha lesz 3. ATL-NO idén, az ugye csak a főcsoport döntőben lehet. Mondjuk örülnék, ha a Dome-ban találkoznánk 😛Gyurma Pappa
Legyen igazad.
Az igazság az h nem hinném h 3-ból 3x megvertek minket, annál azért jobb csapat vagyunk. Mondjuk több észérv per pillanat nem jut eszembe h miért nyernénk 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Summa summarum: aggódok, nagyobb esélyt látok arra h ők tudják limitálni a mi O-nkat, mint fordítva.empty taxi
Most komolyat fogok mondani: még is átpörgettem a meccset, és úgy gondolom, hogy nektek nagyobb esélyetek van ellenük, mint mondjuk a Green Baynak, Burner és Gonzo lehet a nagy fegyver: futás, futás, futás, és rövid passzok. Ha sokat fog várni Ryan, és hosszú célpontokat keres, ami amúgy sem az igazi erőssége, a Giants DL szét fogja szedni. Szerintem a kulcs egyszerű: ragaszkodni kell a Falcons játékhoz, sok labdatartással, hosszú drive-okkal, alacsony kockázatú passzokkal.

Én úgy gondolom, hogy Ti mentek tovább.

Btw: ha lesz 3. ATL-NO idén, az ugye csak a főcsoport döntőben lehet. Mondjuk örülnék, ha a Dome-ban találkoznánk 😛

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Nah jegyzetfüzettel az ölemben visszanéztem ezt a NYG-DAL meccset. Fontosabb észrevételek:
Offense-ükről:
- futni szinte csak belül
- brutál pontos route runner arrafelé mindenki, plusz YAC-ben is elég jók
- Eli pocket awarenesse vmi félelmetesen jó, ehhez jön egy egész jó OL
Defense-ükről:
- Jó a pass rush, szükségük is van rá, másképp nem hatékony a védelmük.
- hook route-okat nagyon nem szeretik rendre completion volt belőle
- draw futásokkal bajban vannak

Summa summarum: aggódok, nagyobb esélyt látok arra h ők tudják limitálni a mi O-nkat, mint fordítva.empty taxi
Eli képes interceptionparádéra, bár januárban annyira nem. de a secondarynk aranykezű, Moore-Decoud-Dunta-Grimes-Owens-Franks bármikor tud labdát csenni. Lofton és Spoon ki fogja nyírni a futást. Számomra az a legnagyobb kérdés, hogy Abe és Ray mennyire tudják konstans nyomás alá helyezni Elishát, ezen a meccs múlhat és fog is múlni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nah jegyzetfüzettel az ölemben visszanéztem ezt a NYG-DAL meccset. Fontosabb észrevételek:
Offense-ükről:
- futni szinte csak belül
- brutál pontos route runner arrafelé mindenki, plusz YAC-ben is elég jók
- Eli pocket awarenesse vmi félelmetesen jó, ehhez jön egy egész jó OL
Defense-ükről:
- Jó a pass rush, szükségük is van rá, másképp nem hatékony a védelmük.
- hook route-okat nagyon nem szeretik rendre completion volt belőle
- draw futásokkal bajban vannak

Summa summarum: aggódok, nagyobb esélyt látok arra h ők tudják limitálni a mi O-nkat, mint fordítva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
sztem is teljesen vállalható statok ezek hawleynek, pláne, h ez az első éve h rendszeresen játszik...potenciál van benne, én kedvelem és bízok benne h még jobb lesz. reynoldsnál mindenesetre jobb megoldás, ő sztem szar volt 😀

ez az edző interview meg nemtudom, nemhiszem h annyira bezavarná őket a munkájukban legalábbis nagyon bízom benne. már tavaly is meglepett h mularkeyt meg tudtuk tartani, idén talán még kevesebb erre a sansz, ki tudja... az h ha egyszerre menne el mind az OC mind a DC az nemtudom milyen hatással lenne a csaptra, de tartok tőle h nem sok pozitívum lenne benne... :/

a jövő évi schedule meg tetszik, könnyebbnek néz ki mint az idei...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ha nem kapjuk el a Giants-et, akkor nem is érdemlünk többet. ennél nagyobb esélyünk még nem volt és nem is biztos, hogy a közeljövőben lesz.
must win!Zsoca
azt értem, h jobban örültök nekünk, mint mondjuk a Saintsnek, de a must win azért "kissé" erős 😊 Minimum 50% esélyünk van nyerni. A futójátékotok lehet a meccs kulcsa, ha megfelelően le tudjuk védekezni akkor sztem mi nyerünk, ha nem akkor ti.Szesze
must W-t, az eddigi POink miatt mondtam. ezt tekintve lenne nagy blama, ha most sem sikerülne továbbjutni

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
The Falcons’ home and away opponents for next season:

Home: Carolina Panthers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Dallas Cowboys, New York Giants, Arizona Cardinals, Denver Broncos, Oakland Raiders

Away: Carolina Panthers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Detroit Lions, Kansas City Chiefs, San Diego Chargers


több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Apa kezdőőőődik a Tampa meg VanGordert interjúztatja.empty taxi
de miért nem lehet megvárni míg vége a szezonunknak, hogy nyugodtan koncentrálhassanak a munkájukra?! :/

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Apa kezdőőőődik a Tampa meg VanGordert interjúztatja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Igazából liga elit fal mindkettő, ezt szerintem kijelenthetjük, mondjuk idén Bushrod nálunk jó idényt fut LT-ben

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A JAGUÁROK VINNÉK AZ OC-KAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:errorlacy6
Meglátjuk. Szvsz az új tulaj v meghagyja az interim HC Tuckert v vmi nagy nevet próbál odavinni. Mondjuk tény h Mularkey volt anno Bills HC és vele volt a Billsnek utoljára pozitív mérlege.empty taxi
Nem ő az egyedüli jelölt. Engedélyt kértünk és kaptunk meginterjúvolni a kis Schottyt, a Panthers OC Rob Chudzinskit, és persze ott van Tucker is. Eddig.
Mularkey fia GM Gene egyik scoutjaként dolgozik. És Mike Smithtől biztos kapnak háttérinfókat róla.

Egyébként meg 4 éve ti meg a DCnkből csináltatok vezetőedzőt. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
http://hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=24092&team=1
6 penalty, 4,5 sack allowed, úgy hogy csak 12 meccsen kezdett. Ez így nagyon sok egy belső falembertől.empty taxi
hát izé... nekünk a belső két falemberünk (Nicks és Evans) együtt engedett ennyit, de úgy, hogy Nicks 3,5 ebből... nem gondolnám, hogy annyira rossz stat a 4,5 sack, mondjuk felszorozva már igen, tényleg gond, de ugye az csak játék a számokkal... annyira nem vészes ez a stat szerintemGyurma Pappa
Blalock 1 pen, 1,5 sack, McClure a maga 13 meccsén 0 pen 0 sack, hozzájuk képest...empty taxi
igazából a mi falunk is így néz ki, csak McClure > De La Puente, mondjuk ugye nem is ő vele számoltunk, mint kezdő, bár egész jól bevált

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
+ annyi, hogy baker sajnos az elmúlt 2 szezonban lefelé lógott ki a falból. nekem svitek idén jobban tetszett, de tény h nem egy nagy durranás. RG sztem nem annyira gáz, hawley k*rva jó kis playa, igaz centerben jobb de sztem guard ként sem rossz.
peach
http://hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=24092&team=1
6 penalty, 4,5 sack allowed, úgy hogy csak 12 meccsen kezdett. Ez így nagyon sok egy belső falembertől.empty taxi
hát izé... nekünk a belső két falemberünk (Nicks és Evans) együtt engedett ennyit, de úgy, hogy Nicks 3,5 ebből... nem gondolnám, hogy annyira rossz stat a 4,5 sack, mondjuk felszorozva már igen, tényleg gond, de ugye az csak játék a számokkal... annyira nem vészes ez a stat szerintemGyurma Pappa
Blalock 1 pen, 1,5 sack, McClure a maga 13 meccsén 0 pen 0 sack, hozzájuk képest...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
+ annyi, hogy baker sajnos az elmúlt 2 szezonban lefelé lógott ki a falból. nekem svitek idén jobban tetszett, de tény h nem egy nagy durranás. RG sztem nem annyira gáz, hawley k*rva jó kis playa, igaz centerben jobb de sztem guard ként sem rossz.
peach
http://hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=24092&team=1
6 penalty, 4,5 sack allowed, úgy hogy csak 12 meccsen kezdett. Ez így nagyon sok egy belső falembertől.empty taxi
hát izé... nekünk a belső két falemberünk (Nicks és Evans) együtt engedett ennyit, de úgy, hogy Nicks 3,5 ebből... nem gondolnám, hogy annyira rossz stat a 4,5 sack, mondjuk felszorozva már igen, tényleg gond, de ugye az csak játék a számokkal... annyira nem vészes ez a stat szerintem

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
+ annyi, hogy baker sajnos az elmúlt 2 szezonban lefelé lógott ki a falból. nekem svitek idén jobban tetszett, de tény h nem egy nagy durranás. RG sztem nem annyira gáz, hawley k*rva jó kis playa, igaz centerben jobb de sztem guard ként sem rossz.
peach
http://hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=24092&team=1
6 penalty, 4,5 sack allowed, úgy hogy csak 12 meccsen kezdett. Ez így nagyon sok egy belső falembertől.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A JAGUÁROK VINNÉK AZ OC-KAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:errorlacy6
Meglátjuk. Szvsz az új tulaj v meghagyja az interim HC Tuckert v vmi nagy nevet próbál odavinni. Mondjuk tény h Mularkey volt anno Bills HC és vele volt a Billsnek utoljára pozitív mérlege.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
A JAGUÁROK VINNÉK AZ OC-KAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Ez kábé igaz is volt a szezon nagy részére, de az utolsó két meccsre összeállt a D-nk elég szépen, sőt tegnapra már a JPP-Tuck-Osi ligaelit DE trió is újra a pályán volt, ami season-high 6 sack-et eredményezett. Nektek milyen az O-line-otok?

Összességében most úgy tűnik, a lehető legjobb pillanatban éledt fel a védelmünk, persze a rájátszás egy teljesen új történet, nüanszok dönthetnek, pl. a hideg vagy a szél (ha jól tévedek, 2-2 a mérlegetek idén szabadtéren)G-men
Dahl távozása óta RG poszton lyukasak vagyunk. Illetve Svitek is csak egy átlagos játékos LT-ként. Tényleg fontos lesz h mit kezdünk a pass rushotokkal, mert Ryannek van arzenálja gazdagon szal célpontot fog találni, ha van ideje. Mondjuk mi nagyon szeretünk futni és az időjárás is elősegtheti azt h erőltessük Burnert. A Cruz-Grimes Nicks-Dunta párharcoktól mondjuk rendesen fosok :/empty taxi
+ annyi, hogy baker sajnos az elmúlt 2 szezonban lefelé lógott ki a falból. nekem svitek idén jobban tetszett, de tény h nem egy nagy durranás. RG sztem nem annyira gáz, hawley k*rva jó kis playa, igaz centerben jobb de sztem guard ként sem rossz. tavaly, tavalyelőtt ligaelit falunk volt, idén összességében gyengébb, de sztem még így is jó pár csapat irigyli tőlünk az O falat...

futni valszeg nem tudtok majd ellenünk ( bár 2 hete a saints eléggé megfutott minket), a kérdés inkább h nekünk h múködik majd a pass rushunk h eli ne tudjon szétdobálni minket, ill. h mennyit tudjuk majd birtokolni a labdát és lent tartani az offenseteket a pályáról...peach
Igen a futásunk tuti nem lesz túl erős, mert egész szezonban nem ment, nem ellenetek fog feljavulni. A passzjáték viszont erős lesz sztem, a falunk is jó pass-protectionben és egyébként sem nagyon tudta senki megfogni idén a passzjátékunkat, ráadásul nektek se ez az erősségetek.
A statisztikák alapján sok pontos meccs néz ki, de sztem nem lesz az.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
de azért a new york miatt sem bánkódom. a védelmünk jobb mint az övéké, nekik az kb JPP-ból áll. peach
Ez kábé igaz is volt a szezon nagy részére, de az utolsó két meccsre összeállt a D-nk elég szépen, sőt tegnapra már a JPP-Tuck-Osi ligaelit DE trió is újra a pályán volt, ami season-high 6 sack-et eredményezett. Nektek milyen az O-line-otok?

Összességében most úgy tűnik, a lehető legjobb pillanatban éledt fel a védelmünk, persze a rájátszás egy teljesen új történet, nüanszok dönthetnek, pl. a hideg vagy a szél (ha jól tévedek, 2-2 a mérlegetek idén szabadtéren)G-men
Dahl távozása óta RG poszton lyukasak vagyunk. Illetve Svitek is csak egy átlagos játékos LT-ként. Tényleg fontos lesz h mit kezdünk a pass rushotokkal, mert Ryannek van arzenálja gazdagon szal célpontot fog találni, ha van ideje. Mondjuk mi nagyon szeretünk futni és az időjárás is elősegtheti azt h erőltessük Burnert. A Cruz-Grimes Nicks-Dunta párharcoktól mondjuk rendesen fosok :/empty taxi
+ annyi, hogy baker sajnos az elmúlt 2 szezonban lefelé lógott ki a falból. nekem svitek idén jobban tetszett, de tény h nem egy nagy durranás. RG sztem nem annyira gáz, hawley k*rva jó kis playa, igaz centerben jobb de sztem guard ként sem rossz. tavaly, tavalyelőtt ligaelit falunk volt, idén összességében gyengébb, de sztem még így is jó pár csapat irigyli tőlünk az O falat...

futni valszeg nem tudtok majd ellenünk ( bár 2 hete a saints eléggé megfutott minket), a kérdés inkább h nekünk h múködik majd a pass rushunk h eli ne tudjon szétdobálni minket, ill. h mennyit tudjuk majd birtokolni a labdát és lent tartani az offenseteket a pályáról...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Az uccsó találkozásunk 2009. novemberében egy OT-s vereség 34-31-re...azon a meccsen Turner sérült volt és nem játszott.... 😉

http://www.nfl.com/gamecenter/2009112207/2009/REG11/falcons@giants#menu=highlights&tab=recap


több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
ha nem kapjuk el a Giants-et, akkor nem is érdemlünk többet. ennél nagyobb esélyünk még nem volt és nem is biztos, hogy a közeljövőben lesz.
must win!Zsoca
azt értem, h jobban örültök nekünk, mint mondjuk a Saintsnek, de a must win azért "kissé" erős 😊 Minimum 50% esélyünk van nyerni. A futójátékotok lehet a meccs kulcsa, ha megfelelően le tudjuk védekezni akkor sztem mi nyerünk, ha nem akkor ti.