NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
srácok, ott volt egy vigyorgós fej, nem kell komolyan venni. 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.Zsoca
dehogy van nagy arcunk, sőt... Gyurma Pappa
én se értettem, mi alapján is lett nagy az arcunk

a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.Zsoca
Nem baj, ha valamiből Ti is erőt tudtok meríteni 😀hajdu
a magyar labdarúgó válogatott erről sokat tudna mesélni 😛

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
mindegy mi lesz a vége. annyi a fontos, hogy a Frisco ne nyerjen, ti meg szépen 2. helyen menjetek be a PO-ba.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.Zsoca
dehogy van nagy arcunk, sőt... én konkrétan majd összecsinálom magam, az egész karácsony nem is érdekel 😀Gyurma Pappa
szép. 😀 azért nem vagytok olyan rossz helyzetben

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.Zsoca
Nem baj, ha valamiből Ti is erőt tudtok meríteni 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.Zsoca
dehogy van nagy arcunk, sőt... én konkrétan majd összecsinálom magam, az egész karácsony nem is érdekel 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
kicsit elkeserítő azért, hogy az utolsó 11 meccsből csak 2-t nyertünk, és az eddigi 5 MNF-ből meg csak 1-et, de azért a remény hal meg utoljára, tavaly is idegenben nyertünk 😊kaszo
Egy kimaradt Hartely FG-vel 😀

Biztos, hogy nagyon kemény hangulatú meccs lesz, és az is biztos, hogy nyerni jön a Falcons, de "papírforma" szerint, egyértelműen a Saints az esélyes azon a meccsen. És ahogy az edzőm mondta annak idején: a papírforma arra való, hogy megboruljon 😊 Én a statisztikák ellenére, óriási izgalommal várom azt a meccset, különösebben nem is izgat a mostani Vikes elleni, akkor se, ha kikapunk. Sőt! Akkor jobb lenne, mert lenne mit bizonyítani a Superdome-ban! 😊Gyurma Pappa
Minden szavad aranyat ér. 😊 Pontosan ugyanilyen hangulatban vagyok.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
kicsit elkeserítő azért, hogy az utolsó 11 meccsből csak 2-t nyertünk, és az eddigi 5 MNF-ből meg csak 1-et, de azért a remény hal meg utoljára, tavaly is idegenben nyertünk 😊kaszo
Egy kimaradt Hartely FG-vel 😀

Biztos, hogy nagyon kemény hangulatú meccs lesz, és az is biztos, hogy nyerni jön a Falcons, de "papírforma" szerint, egyértelműen a Saints az esélyes azon a meccsen. És ahogy az edzőm mondta annak idején: a papírforma arra való, hogy megboruljon 😊 Én a statisztikák ellenére, óriási izgalommal várom azt a meccset, különösebben nem is izgat a mostani Vikes elleni, akkor se, ha kikapunk. Sőt! Akkor jobb lenne, mert lenne mit bizonyítani a Superdome-ban! 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nem vagyok otthon a történelemben, de ez inkább az elmúlt pár évre tehető h a falcons - saints rivalizálás is kezd egyre nagyobb méreteket ölteni és állandó rangadót szolgáltatni... ? mint pl. egy green bay vs chicago?peach
Az a szint még messze van, de az már jelent valamit, ha külön wiki-szócikket pazarolnak rá
http://en.wikipedia.org/wiki/Falcons%E2%80%93Saints_rivalryatapapa
kicsit elkeserítő azért, hogy az utolsó 11 meccsből csak 2-t nyertünk, és az eddigi 5 MNF-ből meg csak 1-et, de azért a remény hal meg utoljára, tavaly is idegenben nyertünk 😊kaszo
idén veretlenek vagyunk hazai pályán. Az IKEA boldog lenne, ha ez a szép sorozat pont rajtatok bukna meg.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
miért van itt nálatok ekkora Cliff hype?

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Biermann maradni fog, viszont sokkal kevesebb szerepe lesz. Főleg ha elkezdik használni Cliff Matthewst, de akkor Edwards helye is meg fog inogni 😀shawnka
+1, Cliff Matthews a király, remélem jövőre bőven kap lehetőséget. 😊

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Biermann mehet, nálam <
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Biermann maradni fog, viszont sokkal kevesebb szerepe lesz. Főleg ha elkezdik használni Cliff Matthewst, de akkor Edwards helye is meg fog inogni 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Mathis tényleg nem lenne hülyeség, de én még talán Biermannnek is megadnám az esélyt kezdőként, hát meddig eröltettük Andersont is a semmiért, megérdemelné a bizonyítási lehetőséget szerintem Biermann isfabian.szabi7
tavaly kezdő volt. 😉 tökéletes kiegészítő játékos, akiben benne van néha egy nagy play.
Gonzo tuti nem vonul vissza. kb a legszebb éveit idézi. közel van mostanában folyamatosan a PO. ő nem ennyiért jött ide, úgyh sztem marad..Abraham is valószínű. oké hogy öreg, de még így is magasan a leghasználhatóbb opciónk. ha nagyon drága lenne itt tartani, akkor nyilván ne, de amíg nincs megoldva a pótlása, hatalmas fail lenne elengedni.
Grimes és Lofton végre megérdemel egy jó szerződést. ahhoz képest, amit a csapatnak adnak, bagóért vannak itt.
érdekes lesz, hogyan fogjuk megoldani ezeket a szerződéseket. már nyár végén sem álltunk jól cap space ügyileg.Zsoca
tényleg 😀 ezt benéztem 😊fabian.szabi7
sőt. az az előtti éveben a legtöbbször volt rotálva a falban.😊
DeCoud-ot is mindenképp megtartanám.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
FA-n a 2 legkomolyabb név az idén 30 Mathis (mondjuk nála még nem is zárom ki h szívesen jönne hozzánk, elvégre atlantai születésű) ill. az idén career seasonben lévő Cliff Avril, mondjuk az a 8 misi ami Abraham jelenlegi fizuja az kb. az alap lenne Avrilnek gyanítom.
Mondjuk Douglas-szel az a szerencsénk h idén azért rengeteg jó WR lesz FA: Wayne, Welker, V-JAX, D-JAX, Bowe, Colston, Lloyd, Meachem, Manningham...empty taxi
Mathis tényleg nem lenne hülyeség, de én még talán Biermannnek is megadnám az esélyt kezdőként, hát meddig eröltettük Andersont is a semmiért, megérdemelné a bizonyítási lehetőséget szerintem Biermann isfabian.szabi7
tavaly kezdő volt. 😉 tökéletes kiegészítő játékos, akiben benne van néha egy nagy play.
Gonzo tuti nem vonul vissza. kb a legszebb éveit idézi. közel van mostanában folyamatosan a PO. ő nem ennyiért jött ide, úgyh sztem marad..Abraham is valószínű. oké hogy öreg, de még így is magasan a leghasználhatóbb opciónk. ha nagyon drága lenne itt tartani, akkor nyilván ne, de amíg nincs megoldva a pótlása, hatalmas fail lenne elengedni.
Grimes és Lofton végre megérdemel egy jó szerződést. ahhoz képest, amit a csapatnak adnak, bagóért vannak itt.
érdekes lesz, hogyan fogjuk megoldani ezeket a szerződéseket. már nyár végén sem álltunk jól cap space ügyileg.Zsoca
tényleg 😀 ezt benéztem 😊
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
az addig rendben van, h abraham nem fiatal, csak kivi lennék ki lenne értelmes pass rusher a csapatban... fa megint? ill. ha douglas menne akkor sem verném magam a földhöz örömömben. + amit szaba mondott...peach
FA-n a 2 legkomolyabb név az idén 30 Mathis (mondjuk nála még nem is zárom ki h szívesen jönne hozzánk, elvégre atlantai születésű) ill. az idén career seasonben lévő Cliff Avril, mondjuk az a 8 misi ami Abraham jelenlegi fizuja az kb. az alap lenne Avrilnek gyanítom.
Mondjuk Douglas-szel az a szerencsénk h idén azért rengeteg jó WR lesz FA: Wayne, Welker, V-JAX, D-JAX, Bowe, Colston, Lloyd, Meachem, Manningham...empty taxi
Mathis tényleg nem lenne hülyeség, de én még talán Biermannnek is megadnám az esélyt kezdőként, hát meddig eröltettük Andersont is a semmiért, megérdemelné a bizonyítási lehetőséget szerintem Biermann isfabian.szabi7
tavaly kezdő volt. 😉 tökéletes kiegészítő játékos, akiben benne van néha egy nagy play.
Gonzo tuti nem vonul vissza. kb a legszebb éveit idézi. közel van mostanában folyamatosan a PO. ő nem ennyiért jött ide, úgyh sztem marad..Abraham is valószínű. oké hogy öreg, de még így is magasan a leghasználhatóbb opciónk. ha nagyon drága lenne itt tartani, akkor nyilván ne, de amíg nincs megoldva a pótlása, hatalmas fail lenne elengedni.
Grimes és Lofton végre megérdemel egy jó szerződést. ahhoz képest, amit a csapatnak adnak, bagóért vannak itt.
érdekes lesz, hogyan fogjuk megoldani ezeket a szerződéseket. már nyár végén sem álltunk jól cap space ügyileg.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az addig rendben van, h abraham nem fiatal, csak kivi lennék ki lenne értelmes pass rusher a csapatban... fa megint? ill. ha douglas menne akkor sem verném magam a földhöz örömömben. + amit szaba mondott...peach
FA-n a 2 legkomolyabb név az idén 30 Mathis (mondjuk nála még nem is zárom ki h szívesen jönne hozzánk, elvégre atlantai születésű) ill. az idén career seasonben lévő Cliff Avril, mondjuk az a 8 misi ami Abraham jelenlegi fizuja az kb. az alap lenne Avrilnek gyanítom.
Mondjuk Douglas-szel az a szerencsénk h idén azért rengeteg jó WR lesz FA: Wayne, Welker, V-JAX, D-JAX, Bowe, Colston, Lloyd, Meachem, Manningham...empty taxi
Mathis tényleg nem lenne hülyeség, de én még talán Biermannnek is megadnám az esélyt kezdőként, hát meddig eröltettük Andersont is a semmiért, megérdemelné a bizonyítási lehetőséget szerintem Biermann is
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
az addig rendben van, h abraham nem fiatal, csak kivi lennék ki lenne értelmes pass rusher a csapatban... fa megint? ill. ha douglas menne akkor sem verném magam a földhöz örömömben. + amit szaba mondott...peach
FA-n a 2 legkomolyabb név az idén 30 Mathis (mondjuk nála még nem is zárom ki h szívesen jönne hozzánk, elvégre atlantai születésű) ill. az idén career seasonben lévő Cliff Avril, mondjuk az a 8 misi ami Abraham jelenlegi fizuja az kb. az alap lenne Avrilnek gyanítom.
Mondjuk Douglas-szel az a szerencsénk h idén azért rengeteg jó WR lesz FA: Wayne, Welker, V-JAX, D-JAX, Bowe, Colston, Lloyd, Meachem, Manningham...empty taxi
Ja, meg Douglas azért nem no1, se no2 WR a csapatban. Max Meachemet tudom elképzelni, hogy ide jöjjön 3. számú elkapónak, de őt is nehezen. Lesznek még itt opciók.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
az addig rendben van, h abraham nem fiatal, csak kivi lennék ki lenne értelmes pass rusher a csapatban... fa megint? ill. ha douglas menne akkor sem verném magam a földhöz örömömben. + amit szaba mondott...peach
FA-n a 2 legkomolyabb név az idén 30 Mathis (mondjuk nála még nem is zárom ki h szívesen jönne hozzánk, elvégre atlantai születésű) ill. az idén career seasonben lévő Cliff Avril, mondjuk az a 8 misi ami Abraham jelenlegi fizuja az kb. az alap lenne Avrilnek gyanítom.
Mondjuk Douglas-szel az a szerencsénk h idén azért rengeteg jó WR lesz FA: Wayne, Welker, V-JAX, D-JAX, Bowe, Colston, Lloyd, Meachem, Manningham...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
nem vagyok otthon a történelemben, de ez inkább az elmúlt pár évre tehető h a falcons - saints rivalizálás is kezd egyre nagyobb méreteket ölteni és állandó rangadót szolgáltatni... ? mint pl. egy green bay vs chicago?peach
Az a szint még messze van, de az már jelent valamit, ha külön wiki-szócikket pazarolnak rá
http://en.wikipedia.org/wiki/Falcons%E2%80%93Saints_rivalryatapapa
kicsit elkeserítő azért, hogy az utolsó 11 meccsből csak 2-t nyertünk, és az eddigi 5 MNF-ből meg csak 1-et, de azért a remény hal meg utoljára, tavaly is idegenben nyertünk 😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
az addig rendben van, h abraham nem fiatal, csak kivi lennék ki lenne értelmes pass rusher a csapatban... fa megint? ill. ha douglas menne akkor sem verném magam a földhöz örömömben. + amit szaba mondott...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Gonzo és McClure sztem visszavonul. Abraham se fiatal. Lofton, DeCoud és Grimes sztem a legfontosabbak. A többi így vagy úgy, de pótolható akár.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nézegettem az FA-listánkat a jövő évre: Abraham, Biermann, DeCoud, Douglas, Gonzalez, Grimes, Hayden, Lofton, McClure, Palmer (ERFA), Redman, Sanders, A. Smith (ERFA), Snelling, Walker (RFA), Zelenka

Ijj vazze...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ha nyeritek a MNF-t akkor remélem meglesz nektek a #2 ...a WC héten inkább játszunk a SF / Dallas / NY hármas egyikével mint újra Veletek... 😉