Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
(lábjegyzet. tavaly a Saintsnek jobban kellett a W, ellenben nekünk kevésbé).Zsoca
igazából, ha a SF kikap hétfőn, akkor nem lesz mindegy... #2 nekünk nagyon sokat ér, bye week után visszatértve, otthon általában lehengerlőek vagyunk, szóval kelleni fog a meccs...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nem vagyok otthon a történelemben, de ez inkább az elmúlt pár évre tehető h a falcons - saints rivalizálás is kezd egyre nagyobb méreteket ölteni és állandó rangadót szolgáltatni... ? mint pl. egy green bay vs chicago?peach
Az a szint még messze van, de az már jelent valamit, ha külön wiki-szócikket pazarolnak rá
http://en.wikipedia.org/wiki/Falcons%E2%80%93Saints_rivalry

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem vagyok otthon a történelemben, de ez inkább az elmúlt pár évre tehető h a falcons - saints rivalizálás is kezd egyre nagyobb méreteket ölteni és állandó rangadót szolgáltatni... ? mint pl. egy green bay vs chicago?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
nem kell okosabbnak lenni. láttuk, hogy ha a csapat elhiszi, hogy van keresnivalója a pályán, akkor minden sikerül nekik. amint valami erősebb ellenfél jön, úgy tűnik mintha bokán fosnák magukat és elfelejtenének játszani. ezt a falat kell a fejekben lerombolni és a Saints ellen ezzel a mentalitással kell gyepre lépni.shawnka
igen...sajnos el kell ismerni, hogy legutóbb sem rajtunk múlott, hogy meccsben maradjunk...
nem fűzök sok reményt a meccshez, bár ez a tavalyi második meccs ellentéte lehet. nekünk kell még nekik már nem annyira(lábjegyzet. tavaly a Saintsnek jobban kellett a W, ellenben nekünk kevésbé).Zsoca
Nem hinném, hogy egy bármikori Saints-Atlanta meccsen ilyen szempontok szóbajöhetnének, már ti. hogy kinek kell jobban a győzelem.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem kell okosabbnak lenni. láttuk, hogy ha a csapat elhiszi, hogy van keresnivalója a pályán, akkor minden sikerül nekik. amint valami erősebb ellenfél jön, úgy tűnik mintha bokán fosnák magukat és elfelejtenének játszani. ezt a falat kell a fejekben lerombolni és a Saints ellen ezzel a mentalitással kell gyepre lépni.shawnka
igen...sajnos el kell ismerni, hogy legutóbb sem rajtunk múlott, hogy meccsben maradjunk...
nem fűzök sok reményt a meccshez, bár ez a tavalyi második meccs ellentéte lehet. nekünk kell még nekik már nem annyira(lábjegyzet. tavaly a Saintsnek jobban kellett a W, ellenben nekünk kevésbé).

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nem kell okosabbnak lenni. láttuk, hogy ha a csapat elhiszi, hogy van keresnivalója a pályán, akkor minden sikerül nekik. amint valami erősebb ellenfél jön, úgy tűnik mintha bokán fosnák magukat és elfelejtenének játszani. ezt a falat kell a fejekben lerombolni és a Saints ellen ezzel a mentalitással kell gyepre lépni.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nah ez sima kivégzés volt... ryan sztem a szezon második felére feljavult. oké, van még hova fejlődni (főleg pontosságban) de már nem hajigálja az int.eket, több kulcs szitut is megcsinál, szóval most azt mondom h oké a dolog. julioban sztem nagyobb potenciál van mint greenben, kérdés nyílván h ez kijön e belőle valaha... mondjuk ez még az első éve, annó roddy is szar volt az elején... lehet mindnyájan túl sokat vártunk tőle első évében?! mondjuk vállalható amit csinál, csak tényleg sok a dropp ill. sokszor valóban el-el tűnik fél meccsekre... :/

szerk. azért ez a meccs jó kis önbizalom löket volt a jövő heti saints derbire...peach
AJ egyetemen nagyobb sztár volt, mint Julio. ez sajnos egyenlőre ezen a szinten is meglátszik. azt ne feledjük el, hogy JJ a jó számait kb a legszarabb sec-ek ellen szedte össze.
Ryan tényleg javul. statisztikailag a legjobb éve lesz végül, de ezt a meccset el kell felejteni. gyakorlatilag semmivel sem lettünk okosabbak...talán annyival, h Gonzo és Douglas nélkül is szét tudunk alázni vkit.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nah ez sima kivégzés volt... ryan sztem a szezon második felére feljavult. oké, van még hova fejlődni (főleg pontosságban) de már nem hajigálja az int.eket, több kulcs szitut is megcsinál, szóval most azt mondom h oké a dolog. julioban sztem nagyobb potenciál van mint greenben, kérdés nyílván h ez kijön e belőle valaha... mondjuk ez még az első éve, annó roddy is szar volt az elején... lehet mindnyájan túl sokat vártunk tőle első évében?! mondjuk vállalható amit csinál, csak tényleg sok a dropp ill. sokszor valóban el-el tűnik fél meccsekre... :/

szerk. azért ez a meccs jó kis önbizalom löket volt a jövő heti saints derbire...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Mostmár jöhet a Saints, Abraham azért ott is előhúzhatna pár sacket, szerencsétlen Gabbert lehet rosszat fog álmodni tőle egy ideig.. 😀fabian.szabi7
szerénység, Virág elvtárs, szerénység... azért a Saints koránt sem Jax, ebből a meccsből, arra következtetni, igen botor 😊

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a tegnapi JAX falon kb én is átmentem volna...az utolsó negyedben már mindenki hazament a stadionból... 😀 szép
a közvetítés nagyon gyenge volt, bár nem volt mit nagyon beszélni. én se tudok nagyon mit mondani.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mostmár jöhet a Saints, Abraham azért ott is előhúzhatna pár sacket, szerencsétlen Gabbert lehet rosszat fog álmodni tőle egy ideig.. 😀
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Köszi!
Nektek meg sok sikert az új tulajjal!

Milyen sok idő most az a másfél hét! Nagyon várom a Saint elleni meccset...kemény lesz.
Az év legjobb játékát kell ott felmutatni!

GO FALCONS!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Falcons.Teljesen megérdemelt W. Sok sikert, és vívjátok ki a playoffot Smitheyért. És nyerjetek legalább 1 meccset ha már ott vagytok idén!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
azért Julio már simán 1000 yard felett lehetne, ha nem lenne ennyire inkonzisztens a játéka, nem droppolna ennyit, nem tűnne el félidőkre/meccskre és nem lenne folyamatosan vmi szar sérülése.
Zsoca
és picit szerényebb lenne 😊Gyurma Pappa
Douglas-től tanulta, bár ő is megmutatta, azért, h mit tud, mikor JJ sérült volt. nem kéne a továbbiakban elfelejteni.

a szenteknél láttam: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/
Clabo nagy kincs! 3 éve még mennyire nem szerettem őt sem...akkor még kb az egyik legjobb fal leggyengébb pontjának láttam Blalockkal... 😊( persze 4 sack már így is volt róla, de nem szabad elhanyagolni, h ő milyen run supportot végez) ... és Bakert a legnagyobb ígéretnek. things changes(tuti nincs ilyen kifejezés)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
azért Julio már simán 1000 yard felett lehetne, ha nem lenne ennyire inkonzisztens a játéka, nem droppolna ennyit, nem tűnne el félidőkre/meccskre és nem lenne folyamatosan vmi szar sérülése.
Zsoca
és picit szerényebb lenne 😊

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
azért Julio már simán 1000 yard felett lehetne, ha nem lenne ennyire inkonzisztens a játéka, nem droppolna ennyit, nem tűnne el félidőkre/meccskre és nem lenne folyamatosan vmi szar sérülése.
nyilván nem tudhatjuk, de AJ itt már kb 1000 yardnál járna, ha csak annyiszor célpontba került volna az ÖSSZES meccsén, mint JJ.
valamint benne látom a hibát, hogy Ryan nem lépett egy szintet. persze jövőre simán kijöhet már a lépés. csak mindig jövőre...idén azok ellen ment neki, akik ellen nem volt fontos. hátha ez változik majd idővel.
Dalton év végére olyan számokat fog kihozni AJ-vel, mint anno Ryan Roddy-val.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nem lesz baj Zsúlióval, idővel be fog ő ide érni. de ürestaxinak abban igaza van, hogy a Daltonnak gyakorlatilag nincs is más célpontja, aki vállalható lenne(ok, Gresham is király még). Ryan meg azért elég korrektül elosztogatja a labdákat a WR corp tagjai között, plusz JJ-t eléggé hátráltatták idén a porcelántérdei.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
miután lement már majdnem az alapszakasz, azért az megállapítható, hogy picit sajnálhatjuk, hogy nem AJ Green-ért adtuk oda a fél jövőnket. ő itt Georgia-i srácként tényleg egy legenda lehetett volna. persze ezt 3 év múlva tisztábban fogjuk látni. ki tudja melyikükből mi lesz, de amit Juli eddig hoz, azt Jenkins is hozta szebb éveiben.Zsoca
+1, mondjuk hozzá kell tenni h AJ no.1 WR a Bengalsnél, míg nálunk azért itt van Roddy. Meg kicsit sokat is futunk ahhoz h két 1000 yardos WR-ünk legyen 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
miután lement már majdnem az alapszakasz, azért az megállapítható, hogy picit sajnálhatjuk, hogy nem AJ Green-ért adtuk oda a fél jövőnket. ő itt Georgia-i srácként tényleg egy legenda lehetett volna. persze ezt 3 év múlva tisztábban fogjuk látni. ki tudja melyikükből mi lesz, de amit Juli eddig hoz, azt Jenkins is hozta szebb éveiben.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
na ha nem dőlök ki a francba, maradok én is. nem lesz ivás, sem buli.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
a mai buliból idén másodjára kimaradok 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
remélem sokan leszünk hajnalban!! nekem házit kell írnom, és remélem kész leszek 2ig, és nyugodtan nézhetem a meccset! 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Falcons head coach Mike Smith said Tuesday that Brent Grimes' return to the field hasn't been ruled out, but calls him doubtful to play Thursday.

Hát én nem tudom, talán a Jaguars ellen nem lenne olyan nagy szükség rá, lehet nem kellene erőltetni, hogy a Saints ellen biztos legyen a játéka :/Buga
nem is edzett ma. ne játsszon, Franks és Owens talán megoldja az estét a liga legrosszabb WR corpja ellen.

Owens picket láttam a gömbben.shawnka
És ennek a WR corpnak a krémje ráadásul sérült, így Dillard-Osgood páros kezd 😀 Inkább majd a top5 run defense lesz próbára téve és nem a 22. pass defense 😉
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem is edzett ma. ne játsszon, Franks és Owens talán megoldja az estét a liga legrosszabb WR corpja ellen.

Owens picket láttam a gömbben.shawnka
Moore volt az. ill. Peterson nyilván villant valamit megint. hatalmas játékos a szememben.Zsoca
igen, a Camthers ellen.

az Owens pick jóslat csütörtökre 😛shawnka
nem néztem be kivételesen. a jóslatodra értettem. megint picket fog szerezni, ahogy Peterson is.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Falcons head coach Mike Smith said Tuesday that Brent Grimes' return to the field hasn't been ruled out, but calls him doubtful to play Thursday.

Hát én nem tudom, talán a Jaguars ellen nem lenne olyan nagy szükség rá, lehet nem kellene erőltetni, hogy a Saints ellen biztos legyen a játéka :/Buga
nem is edzett ma. ne játsszon, Franks és Owens talán megoldja az estét a liga legrosszabb WR corpja ellen.

Owens picket láttam a gömbben.shawnka
Moore volt az. ill. Peterson nyilván villant valamit megint. hatalmas játékos a szememben.Zsoca
igen, a Camthers ellen.

az Owens pick jóslat csütörtökre 😛