NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Most nézem van egy olyan variáció is hogy a Rams / 😂 / elveri a 49ers-t...akkor a NO ugrik NFC No.2-re és mi mehetünk Frisco-ba is..... :rolleyes:Keano
sose becsülj alá egy divíziómeccset 😛
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Most nézem van egy olyan variáció is hogy a Rams / 😂 / elveri a 49ers-t...akkor a NO ugrik NFC No.2-re és mi mehetünk Frisco-ba is..... :rolleyes:


több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Ha a Lions kikap és mi nyerünk a Tampa ellen...mi vagyunk a 5th seed és akkor a Lions megy NO-ba....nekünk marad a NY/Dallas egyike...speciel nekem ez jobban tetszene mint újra a Szentek ellen..Keano
és ha a Lions nyer és az Atlanta is? 😊 Akkoris Dllasba/NY-ba mentek,nem?bebop
nem. 😊 mert akkor a Lions 11-5 mi pedig 10-6 és így seed6 és Superdome 😕Buga
jaaapersze benéztem 😊

GB
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Ha a Lions kikap és mi nyerünk a Tampa ellen...mi vagyunk a 5th seed és akkor a Lions megy NO-ba....nekünk marad a NY/Dallas egyike...speciel nekem ez jobban tetszene mint újra a Szentek ellen..Keano
és ha a Lions nyer és az Atlanta is? 😊 Akkoris Dllasba/NY-ba mentek,nem?bebop
nem. 😊 mert akkor a Lions 11-5 mi pedig 10-6 és így seed6 és Superdome 😕

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Ha a Lions kikap és mi nyerünk a Tampa ellen...mi vagyunk a 5th seed és akkor a Lions megy NO-ba....nekünk marad a NY/Dallas egyike...speciel nekem ez jobban tetszene mint újra a Szentek ellen..Keano
és ha a Lions nyer és az Atlanta is? 😊 Akkoris Dllasba/NY-ba mentek,nem?

GB
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ha a Lions kikap és mi nyerünk a Tampa ellen...mi vagyunk a 5th seed és akkor a Lions megy NO-ba....nekünk marad a NY/Dallas egyike...speciel nekem ez jobban tetszene mint újra a Szentek ellen..


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Most akkor hogy néz ki a dolog, a Saints elleni wildcard meccs már biztos? (abban az esetben ha a 49ers behúzza az uccsó meccsét). Számít még, h mit játszik a Packers a Lionsszal?bebop
igen, szerintem számít. az Atlanta tie-breakerben a Lions előtt van szerintem

több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Most akkor hogy néz ki a dolog, a Saints elleni wildcard meccs már biztos? (abban az esetben ha a 49ers behúzza az uccsó meccsét). Számít még, h mit játszik a Packers a Lionsszal?

GB
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
mintha a "másik" playbookot használnánk 😀shawnka
hajnalban felébredtem, és volt két órám melóban indulásig,megnéztem a meccset: olyan érzésem volt sokszor, mintha a 2008-as Saints playbookot elkérte volna Smith Paytontól: amikor futni kellett volna, passzoltatok, amikor passzolni, akkor passzoltatok, de általában vagy oda, ahova mindenki várta, vagy valami nagyon hülye megoldást talált ki a playhívó

Idén két Falcons meccset nem láttam csak, de szerintem ez a csapat jobb, mint a tavalyi túlhype-olt csapat. Most a tavalyi szerencse mennyiség felével (sok példa közül: Tampa ellen nyerni kellett volna, saját területen a Saints ellen OT-ben 4&1-re nekimenni 😉 ), megint simán csoportelsők lehetettek volna.

A helyzet hasonló, amit már kifejtettem Tampánál is (ott minden meccset láttam): nem az idei év rossz, a tavalyi volt nagyon jó. VISZONT, ez volt az alapszakasz. Januárban egy teljesen másik bajnokság kezdődik, és biztos vagyok benne, ha a WC körben a Superdome-ba látogattok, egy teljesen másik csapat ellen kell majd játszanunk.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
olyan tétnélküli volt ez az egész meccs, teljesen motiválatlannak is láttam a csapatot. Ryan karriercsúcsnyi 373 yardot hajigált össze, amivel meg lett élete első 4000 yardos szezonja, de ez természeten eltörpül Brees óriása mellett, én is beállok a pacsit osztogatók sorába. mondjuk végig olyan érzésem volt közben, mintha a "másik" playbookot használnánk 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Hát ez fürdővíz volt rendesen 😕 sajnos a Tampán kell most bosszút állnunk ezért 😀
Én vagyok csak úgy vele hogy VanGorder nem tudja a maximumot kihozni ebből a védelemből? én nem lepődnék meg rajta ha szezon végén elbocsájtanánk :/Buga
Szerintem nincs vele semmi gond, ez egy nagyon jó védelem. Ezt megmutatta pl. a 6 héttel ezelőtti meccsen is, és ott még Grimes se volt! A tegnapi meccs ne legyen mérce: az egyik legjobb otthoni csapat vagyunk (idén veretlenek ugye), ráadásul Brees felfokozott állapotban játszott, meg az egész O, úgy együttvéve.
Nézegetve az egész idényt, az első két hetet kivéve, amikor kicsit szétesett képet mutatott a csapat, a D vereség miatt talán egyszer sem okolható, talán a Green Bay ellen lehetett volna többet kihozni belőlük, de azért nem sok olyan védelem van, aki a GB ellen kibír úgy egy félidőt, hogy az O teljesen reménytelen.
Szerintem jó ez a D, túl jó is, én emiatt nem aggódnék a helyetekben.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hát ez fürdővíz volt rendesen 😕 sajnos a Tampán kell most bosszút állnunk ezért 😀
Én vagyok csak úgy vele hogy VanGorder nem tudja a maximumot kihozni ebből a védelemből? én nem lepődnék meg rajta ha szezon végén elbocsájtanánk :/Buga
Szvsz elindult egy folyamat nálunk néhány éve és az idehozott emberanyagot nézve érlelődik bennem a gondolat h mi bizony 1-2 éven belül Tampa 2-zni szeretnénk. A back7 már alkalmas rá, csak még DL nincs hozzá, ezért is blitzelünk idén többet a szokásosnál. Tegyük hozzá h a rush D az már elég jó, komoly pass rush nélkül pedig nem elég a secondarynk a légi veszély megállítására. VanGordernek vannak hibái, de nem rossz szakember, plusz a védelmi átalakítás szvsz még nem ért véget. Ha Dimitroff úgy ítéli meg h a D kész és akk sem javul a pass defense, akk esetleg szóba jöhet a DC csere, de ez idén még korai lenne szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hát ez fürdővíz volt rendesen 😕 sajnos a Tampán kell most bosszút állnunk ezért 😀
Én vagyok csak úgy vele hogy VanGorder nem tudja a maximumot kihozni ebből a védelemből? én nem lepődnék meg rajta ha szezon végén elbocsájtanánk :/

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 879 — Omar's Coming Yo!
Sajnálom,hogy csak asszisztáltunk Brees előadásához az éjjel.Úgy éreztem elkaphatjuk a Szenteket.Remélem a folytatás jobb lesz.

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ha hozzuk mindkettőt és a Párducok az uccsó meccsen meglepit szereznek NO-ban akkor még a hazai pálya is meglenne...de ez utópia... 😂 / mondjuk akkor mi fogadnánk a Lions-t /

Nagyon úgy néz ki hogy NY/ Dallas kirándulás vár ránk a PO-ban..ha csak a GB nem komolytalankodja el a Lions meccset mert Lions W és ma esti zakó esetén irány újra NO... 😉


több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A ma esti meccs előtt már tudjuk, hogy PO-ban vagyunk!
9-7-tel is bent vagyunk!
Már csak az nem mindegy, hogy hány győzelemmel/vereséggel hangolódunk.
Nem lenne rossz, ha nyernénk mind a kettőt! 😊

GO FALCONS!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt minden Falcons fannak!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt láttátok már??
http://www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/09000d5d82526770/How-far-can-the-Falcons-fly
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Brees sem hangolt rosszul az MNF-re. tökéletes QB rating... 😀
ha mákunk van nem ellenünk dönti meg Marion rekordját.Zsoca
nem akarlak elszomorítani, de 304 yardot Brees 3 meccsen nem dobott idén: a Chicago és a hazai TB ellenin, nem igazán kellett játszania, a Rams ellen pedig az elmúlt pár év legrosszabb formáját hozta, olyan meccs 2 évente van 1 😊

a győzelmetek kulcsa nem az lesz, hogy Brees kevés yardot dobáljon (nem fog, mivel futkosni a védelmetek ellen nehéz), hanem hogy a RZ-ban meg tudjátok-e állítani Payton manővereit, és FG-okat kelljen rugdosni...

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Brees sem hangolt rosszul az MNF-re. tökéletes QB rating... 😀
ha mákunk van nem ellenünk dönti meg Marion rekordját.Zsoca
"csak" 149,2 lett neki 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
bent vagyunk a PO-ban. a frencsájz életében először, egymás után kétszer! grat srácok! hopp. egyenlőre még mindig nem ahogy nézem.

Gonzo, ha hozza a Saints elleni szokásos formáját, akkor simán meglesz.

Brees sem hangolt rosszul az MNF-re. tökéletes QB rating... 😀
ha mákunk van nem ellenünk dönti meg Marion rekordját.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Gonzónak meglesz, Julio éppenhogy le fog maradni erről. De ha nem droppol, akkor átlépi 😀
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Van még két meccs, Ryannek 302 yardot kell passzolnia a két meccsen hogy elérje a 4000 yardot, Gonzonak kell 174, Julionak 245 az 1000-hez, Roddy és Turner már átlépte, ha nekik is sikerülne elég ütős kis számok lennének :cool: végül is nem lehetetten 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
srácok, ott volt egy vigyorgós fej, nem kell komolyan venni. 😊shawnka
én nem vettem komoly 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
a Vikes elleni meccset még mi is leszartuk. 😊 pár komment volt max arról a meccsről.
még mindig messze van a Saints ellen meccs. az arcotok pedig nem tudom miért ilyen nagy. 😀 a legutóbbi négy meccsünk ellenetek 3 pontos különbségeket hozott. és az örökranglistán is vezetünk még bőven.Zsoca
dehogy van nagy arcunk, sőt... én konkrétan majd összecsinálom magam, az egész karácsony nem is érdekel 😀Gyurma Pappa
szép. 😀 azért nem vagytok olyan rossz helyzetbenZsoca
de akkor is rivaly, meg akkor is ezen fog múlni a csoport, mert lehetséges, hogy a #2 is... túl jó csapat a Falcons, hogy ezt könnyen lehessen venni, és aki nem veszi elég komolyan azt a meccset, az elég hülye... ha kikapunk mondjuk most a Vikes ellen, meg kikapunk a MNF-en, és mehetünk a hidegbe, mondjuk a Chicagoba vagy New Yorkba... hát nem leszek boldog...