NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mire felócsúdsz már nekünk szurkolsz... még sutianap is Ngata fan lett... az meg már egyenértékű a Ravens fansággal... ha hiszi/tagadja ha nem 😀 😛ÉN
Szósincs általad folytatott Flacco imádatról... Te Ngata miatt állsz át hozzánk, nomeg Rice és még ki tudja ki miatt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Talán titeket is érdekel: Ravens-Eagles meccsbeharangozóShawn84
Nem lett rossz, és a szurkolói oldalon meg is állja a helyét, de szvsz, és hangsúlyozom idén, Joe erősebb Vicknél... amúgy ok minden, legyen egy nagy meccs... és nyerjen a jobb LILA gárda 😊Collapo
Vickre már nem írhattam rosszat, mert egész héten szapultuk őt 😀 Flaccora meg már így is túl jókat írtam. még a végén kiderül, hogy titkon bírom a játékát 😀Shawn84
Mire felócsúdsz már nekünk szurkolsz... még sutianap is Ngata fan lett... az meg már egyenértékű a Ravens fansággal... ha hiszi/tagadja ha nem 😀 😛Collapo
Ácsi Laci bácsi, részlegesség, Falkaóra nem terjed ki semminémű szimpátiám, az mögáll Rizsapónál meg az Ofalnál. Tehát Flakker továbbra is egy kis pötsch, s ez be is fog bizonyosodni. Bár legutóbb Ilájt ekéztem, de ez nem jelent semmiccse töretlen vagyok. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Talán titeket is érdekel: Ravens-Eagles meccsbeharangozóShawn84
Nem lett rossz, és a szurkolói oldalon meg is állja a helyét, de szvsz, és hangsúlyozom idén, Joe erősebb Vicknél... amúgy ok minden, legyen egy nagy meccs... és nyerjen a jobb LILA gárda 😊Collapo
Vickre már nem írhattam rosszat, mert egész héten szapultuk őt 😀 Flaccora meg már így is túl jókat írtam. még a végén kiderül, hogy titkon bírom a játékát 😀Shawn84
Mire felócsúdsz már nekünk szurkolsz... még sutianap is Ngata fan lett... az meg már egyenértékű a Ravens fansággal... ha hiszi/tagadja ha nem 😀 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Talán titeket is érdekel: Ravens-Eagles meccsbeharangozóShawn84
Nem lett rossz, és a szurkolói oldalon meg is állja a helyét, de szvsz, és hangsúlyozom idén, Joe erősebb Vicknél... amúgy ok minden, legyen egy nagy meccs... és nyerjen a jobb LILA gárda 😊Collapo
Vickre már nem írhattam rosszat, mert egész héten szapultuk őt 😀 Flaccora meg már így is túl jókat írtam. még a végén kiderül, hogy titkon bírom a játékát 😀
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
No, tegnap nem írtam...Igor
Igazából minden ponton egyetértek... nuff said!
Rice 6,8as átlaga azért nem rossz, úgy, hogy 10 carryt kapott... tavaly egy ilyen playhívás mellett a hajam hullott volna, most viszont végig nyugodt voltam... bár az is igaz, hogy ismétlésen néztem, de nem tudtam az eredményt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Talán titeket is érdekel: Ravens-Eagles meccsbeharangozóShawn84
Nem lett rossz, és a szurkolói oldalon meg is állja a helyét, de szvsz, és hangsúlyozom idén, Joe erősebb Vicknél... amúgy ok minden, legyen egy nagy meccs... és nyerjen a jobb LILA gárda 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Talán titeket is érdekel: Ravens-Eagles meccsbeharangozó
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
No, tegnap nem írtam, hátha valaki ismétlést akart nézni.. néhány gondolat:

+ a legelső play
Így kell egy meccset kezdeni, bazze! Nem egy 0 yardos up the guttal... Legrosszabb esetben punt lesz belőle, de ha ilyen speedy WR-eink vannak, és ilyen karja Bazooka Joenak, akkor dobáljunk mélyre.
Asszem Matthew Berry elemezgette, hogy Flacco 2011-es deep pass számai borzalmasak voltak (40% completion környékén alatt), pedig 09-10-ben relatíve pontos volt.. éz ha ahhoz vissza tud térni Torreynak nagyon jó éve lesz (simán 1000+ yard, én most inkább azt mondtom 1100-1200 között) - ez eddig nagyon biztató.

+Jacoby és Pitta
Mindketten felülmúlták a várakozásaimat, bár JJ-től pont ez a két dolgot vártam eluzív, és ad még egy deep célpontot.. nagyon jó lesz, csak ne dropoljon majd PO-ban 😛
Pitta pedig végre hozta azt, amit én anno drafoltásakor vártam tőle (egyik kedvenc TE-m volt, azt vártam hogy Heap-féle komplett TE lesz, és jó kis mismatch a RZ-ban), aztán valahogy Dickson elhomályosította. Örülök, hogy visszakerült a passzjátékba, és hozza majd ezt a szintet egész szezonon át.

+Tucker
Három FG, ebből kettő 40+, mind középre, és a kickoffok jó részénél is beszorította Tate-t az endzone-ba. Ha még egy-két meccset lehoz, lehet hogy veszek egy új mezt a Stover-jerseym helyett 😀


-DL/OL
Előbbinek nagy mínusz, utóbbinak kisebb... 40 percen át kis túlzással semmi - zéró pass rush Daltonon, BJGE-nek akkora lyukakat nyitottak, hogy 3 Bettis átfért volna.. a mi falunk meg főleg pass rushban volt bajban, és a Cincy DL ellen keményen izzadtak. Az uccsó negyed szép volt, de nem igazán bíztató, nekem az nem elég, hogy egy megzavarodott ellenfelet csaptunk ki.. a legtöbb csapat ellen elég lehet (akár Pats is) de szerintem egy Houston/49ers ellen a hétfői falmunka kevés lenne. Meglátjuk.. még lehet javulni.

- Rayt leszámítva a többi LB.
Nem voltak szarok, de azért túl jók sem.. a helyzkedés, az ösztön még mindig hiányzik. Csak úgy nyaltuk a 8-15 yardos passzokat, igaz a RZ-ban jobb volt a helyzet.. de itt is javulást várok el. Nem lehet az, hogy minden meccsen Ray/Ed cipelje a csapatot 25 csillió tackle-lel.. Pollard jó lesz hátul, de valamelyik LB nőjön még fel Lewis mellé.


Joe azt hozta amit vártam - én mindig tudtam, hogy képes erre, ezért nem emelem ki külön. Még mindig nem a liga legjobb QB-ja, és nem is TOP 5, de a TOP 10-ben simán bent van. Szarabb OL-lel, sokkal jobban dobált mint Dalton, akit egyesek már tavaly nála jobb QB-nek tituláltak (bruhaha) - itt a válasz.
Rice dettó, és legalább nem kellett szétfuttatni, a CB-k is nagyon jók.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Eagles ellen meglesz a 2.w is szerintem látva a gyalázatos olinet ideát

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ennek a lépésnek nagyon örülök 😊 Igaz, hogy csak practice squad, de a csapatnál van tartva. Nagyon nagy tehetség, kár lett volna elkótyavetyélni..Flacco5
Meg is lepődtem mikor láttam Allent ST-ben szerelni, és még egy caryje is volt. Rainey waive elkerülte a figyelmemet. Szerintem Ő jobb volt mint Allen a preseasonben, de legalább a csapatnál maradt.
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
... és Patriots meccs után visszatérünk erre az elite kérdésreFlacco5
Szezon végén, ha lehet, de lényegében igaz, amit leírtálCollapo
Én benne vagyok, hogy a Super Bowl MVP cím után tárgyaljunk a kérdésről 😀
Viccen kívül: Jogos, teljenek szépen a hetek, jöjjenek a meccsek és meglátjuk a teljesítményét. Playoff legyen meg, ez volt az alap célkitűzésünk 😊

RB Bobby Rainey Tweets He's Back On Team
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/RB-Bobby-Rainey-Tweets-Hes-Back-On-Team/7702fbcd-f774-4eb2-9d37-f591bbc4ec46

Ennek a lépésnek nagyon örülök 😊 Igaz, hogy csak practice squad, de a csapatnál van tartva. Nagyon nagy tehetség, kár lett volna elkótyavetyélni..
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
... és Patriots meccs után visszatérünk erre az elite kérdésreFlacco5
Szezon végén, ha lehet, de lényegében igaz, amit leírtál

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szeretnék gratulálni, most először teljesnek érzem a Ravens-t. Kicsit úgy, mintha most az O is készen állna a nagy kihívásokra.

De tegyük hozzá, ez még csak egy meccs volt, s eddig is jellemző volt egy-egy jó meccs az O-ra, aztán jöttek a homály meccsek. De most ez vhogy nekem nagyon összeszedettnek és nempedig amolyan kifutott teljesítménynek tűnt, pedig csak az első félidőt néztem meg. De végig ötletes playhívások, veszélyes fegyverek, Rice, stb. Szóval ez most keménynek tűnik.Soldados
thx Soldi

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Na ez nem volt semmi! Próbálom nem túlságosan beleélni magam, hogy itt még nagy dolgok jöhetnek. Ahogy Soldi is mondta, ez csak egy meccs és láttunk már egy meccs után homály #O-t is.

De amit itt műveltek a srácok azt senki nem fogja elvenni tőlük! 😊 Fantasztikus játék volt, Flacco ott folytatta a munkát, ahol a Pats otthonában abbahagyta. Minden csapatrésznek így tovább és akkor nagyon rendben leszünk.

BTW az igazi erőpróba tényleg most kezdődik. Philly, Pats. Kettő közül egy W minimum lenne.. Ha úgy játszanak, mint ezen a meccsen és akkor nem lehet gond 😉

NFL Power Rankings, Week 2:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bmyn2itkln7lofwwnxoc
NFL Power Rankings, Week 2: Robert Griffin III-led Redskins rise
Following a stunning road win over the New Orleans Saints, Robert Griffin III and his Washington Redskins shoot up Elliot Harrison's Power Rankings. Also, there's a brand new team at No. 1.


1. 49ers
2. Patriots
3. Texans
4. RAVENS

Öröm bodottá ilyen előkelő helyen látni a csapatot. Én egy HarBowlra nagyon szívesen beneveznék, de addig még borzasztó hosszú az út.

Joe Flacco makes big statement for Baltimore Ravens
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000060591/article/joe-flacco-makes-big-statement-for-baltimore-ravens?module=HP11_headline_stack

Lassan elkezdődik ez a Flacco elite pletykázás.. Tényleg hihetetlenül motiváltnak tűnik Joe, kevés ember lehet a ligában aki jobban akarja a Super Bowlt, és kimondottan örülök hogy nem dobott a necces szituknál INT-et. Az önbizalma a csillagos ég felett van, maradjon is csak ez meg. Maradjunk annyiban, hogy Joe most egy good, solid QB és Patriots meccs után visszatérünk erre az elite kérdésre
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szeretnék gratulálni, most először teljesnek érzem a Ravens-t. Kicsit úgy, mintha most az O is készen állna a nagy kihívásokra.

De tegyük hozzá, ez még csak egy meccs volt, s eddig is jellemző volt egy-egy jó meccs az O-ra, aztán jöttek a homály meccsek. De most ez vhogy nekem nagyon összeszedettnek és nempedig amolyan kifutott teljesítménynek tűnt, pedig csak az első félidőt néztem meg. De végig ötletes playhívások, veszélyes fegyverek, Rice, stb. Szóval ez most keménynek tűnik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ígéretes szezon elé nézünk ha az O így fog dolgozni 😊
Flacconak volt 3 necces dobása, ha Fortuna nem áll mellénk... Végül nem lett baj belőlük.
Az elkapó gárda megmutatta, hogy elég mély szóval lehet a célpontokat rotálni ugyan JJ-vel volt egy játéknál némi félreértés de hárman nagyjából testvériesen elosztoztak 170 yardon. Az egész meccsen olyan érzésem volt, hogy a bengáli védelem nagyon majrézik Ricetól (joggal)akinek az utat ismét brutálisan törte Leach.
Tight endek is jók voltak, főleg Pitta. Dickson inkább az emberes hitek benyelésével vonta magára a figyelmet. Ketten együtt 100 yard.
Védő oldalon az első 3 negyedben voltak bizonytalanságok. A Run D-ből Sizzle nagyon hiányzik és a pass rush sem volt átütő. Secondary nagyot harcolt, mert azért AJ Green a legszűkebb elitbe tart, ha már nincs most is ott és Hawkins is termelte a yardokat becsülettel. Akiket viszont mindenképpen ki kell emelni szerintem az Webb (7 tackle és a blitzeit is ették) és persze az Öreg (11 solo tackle, FF,) valamint Reed a "game-icing" pick six-el. A rekord döntés pedig hab a tortán 😊 Végül a bengálik szétesése után már minden rózsaszínre változott a D-ben is.
ST: remélem a Webbes visszahordásokról leszokunk, nem kellene összetöretnünk. Tucker pedig bizonyított éles meccsen is. Minden rúgása szépen "ült"
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
megvan az előny az első fordulóban... nos, impresszív volt, bár sok volt a futott yard BJGE-től... de absz. vállalható, ha figyelembe vesszük az O# teljesítményt.
Nem sokáig - na jó azért egy félidőt - még lehetett izgulni. A harmadik negyedben aztán hengereltünk...

Eddig tetszik...

Reed, pedig Reed... megelőzte Rod Woodsont az INT return yard kategóriában. Grat.

Meg kell néznem a meccset... de nem Sport1-ről.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
No uraim, eljött ez az este is!

Én már alig várom, ma kivételesen jó előérzetem van - tehát valszeg egy szoros meccsen heartbreak loss lesz, utolsó pillanatos 104 yardos Hail Maryvel.

Mint a nevem is mutatja, különösen az O-tól várok sokat.. ez make-or-break év Joe, és lehet hogy a fiatal elkapók számára is. Nekünk nagyon fekszik a no huddle, ha a Boldin/Smith/Dickson/Rice négyest képzelem el a pályán.. és úgy vélem ez lehet az ellenszer a cicák bődületesen mély DL-je ellen is. Hiába vannak nyolcan, ha egy drive alatt nem tudnak cserélni, a végére ők is elfáradnak 😉

Nem tudom Ray Lewis bácsiban és Ed Reed bácsiban hány év van még.. jó lenne idén letudni a "kötelezőt" 😉 és ehhez hazai pályán bárki ellen nyerni kell (pláne, hogy két kemény idegenbeli meccs jön utána)Igor
Le akartam feküdni még a meccs előtt, de egyszerűen annyira izgatott vagyok, hogy nem bírtam elaludni, pedig jó lett volna pihenni egy kicsit.

GYERÜNK! Kapjuk el a cicusokat 😊 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
No uraim, eljött ez az este is!

ehhez hazai pályán bárki ellen nyerni kell (pláne, hogy két kemény idegenbeli meccs jön utána)Igor
Őszinte sajnálatomra csak egy, idén mi megyünk Hozzátok.

Jó meccs lesz a mai is!tomi-tomi
Köszi, ez igaz.
Tudtam, hogy valamit elírtam.. fura volt, mert azt is bele akartam amúgy írni, hogy ha nekünk idehaza bárki (ergo a Pats!) ellen is nyerni kell... hú, ha már most fáradt vagyok, mi lesz itt hajali háromra.
Lehet, hogy egy félidős meccs lesz 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
No uraim, eljött ez az este is!

ehhez hazai pályán bárki ellen nyerni kell (pláne, hogy két kemény idegenbeli meccs jön utána)Igor
Őszinte sajnálatomra csak egy, idén mi megyünk Hozzátok.

Jó meccs lesz a mai is!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
No uraim, eljött ez az este is!

Én már alig várom, ma kivételesen jó előérzetem van - tehát valszeg egy szoros meccsen heartbreak loss lesz, utolsó pillanatos 104 yardos Hail Maryvel.

Mint a nevem is mutatja, különösen az O-tól várok sokat.. ez make-or-break év Joe, és lehet hogy a fiatal elkapók számára is. Nekünk nagyon fekszik a no huddle, ha a Boldin/Smith/Dickson/Rice négyest képzelem el a pályán.. és úgy vélem ez lehet az ellenszer a cicák bődületesen mély DL-je ellen is. Hiába vannak nyolcan, ha egy drive alatt nem tudnak cserélni, a végére ők is elfáradnak 😉

Nem tudom Ray Lewis bácsiban és Ed Reed bácsiban hány év van még.. jó lenne idén letudni a "kötelezőt" 😉 és ehhez hazai pályán bárki ellen nyerni kell (pláne, hogy két kemény idegenbeli meccs jön utána)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kikapott a Vasalós és a Barnákok gárdája... már csak a Tigricicákat kell megverni és az első forduló jó lesz.

Probable:
Sean Considine, Courtney Upshaw,

Likely out:
Jah Reid,

Questionable:
Asa Jackson,

Igen valószínű, hogy játszik Pitta és Dickson is... ami jó! 😊Collapo
Frankó lenne, ha az első fordulóban már egy meccsel a többiek előtt lennénk 😊
Browns ugyan kikapott de a védelmük nagyon süvített. Nem rajtuk múlt, hogy a sasok nyertek, ha felnő az O hozzá számolni kell majd velük. Második forduló egyébként "filiben" lesz, remélem Vick oda is tartogat párat az intjei közül 😊
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kikapott a Vasalós és a Barnákok gárdája... már csak a Tigricicákat kell megverni és az első forduló jó lesz.

Probable:
Sean Considine, Courtney Upshaw,

Likely out:
Jah Reid,

Questionable:
Asa Jackson,

Igen valószínű, hogy játszik Pitta és Dickson is... ami jó! 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Players’ Support of Gay Marriage Alters N.F.L. Image

 www.nytimes.com/2012/09/09/sports/football/players-support-of-gay-marriage-alters-nfl-image.html?_r=1&partner=rss&emc=rss

"Baltimore Ravens linebacker Brendon Ayanbadejo has been a consistent supporter of legalizing same-sex marriage. In 2011, he filmed his own video backing this November’s ballot initiative in Maryland and posted it on YouTube, and he recently donated Ravens tickets to a Marylanders for Marriage Equality fund-raiser.

Ayanbadejo’s acts caught the attention of Emmett C. Burns Jr., a Maryland state delegate who opposes same-sex marriage. On Aug. 29, Burns sent a letter to Steve Bisciotti, the Ravens’ owner, urging him to “inhibit such expressions from your employee and that he be ordered to cease and desist such injurious actions.”

Burns’s letter elicited an aggressive, searing response from another N.F.L. player, Minnesota Vikings punter Chris Kluwe, who said he could not sleep after reading the letter Thursday night because he was too infuriated. So he wrote a profanity-laced response to Burns and submitted it to Deadspin.com.

“Your vitriolic hatred and bigotry make me ashamed and disgusted to think that you are in any way responsible for shaping policy at any level,” Kluwe wrote, adding later: “Why do you hate the fact that other people want a chance to live their lives and be happy, even though they may believe in something different than you, or act different than you? How does gay marriage, in any way, shape or form, affect your life?”

Kluwe’s letter, which has been lauded by many supporters of same-sex marriage since it was posted Friday, has offered a change in perception. The N.F.L. has long fought the stigma of having a homophobic culture. Now, two pro football players have powerfully lent their support for same-sex marriage, taking a political figure to task in the process."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
9/6
Bruce Figgins (TE) cut.
Bruce Figgins (TE) Taken off IR (shoulder).

Valószínűleg hasonló a helyzet, mint a korábbi két játékosnál... lehetőség van spórolni, ők meg még játszhatnak idén...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!