Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 12 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy legyen!
A tehetségét senki sem vitatja !

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).malkav
Szeretne megint játszani (állítólag edzésben van)
a játékjogait birtokoljuk.kicsit kétkedve fogadom ezeket az oaklandi srácokat ,de egy próbát megér.550-ért bizonyítson ST-ben és meglátjukPeter
McClain sztem qrva jó lesz.
"Kivettük" a lefelé tartó spirálból,amire rálépett.Ha marad a mókuskerékben a legenyhébb,ami történik vele ,hogy Goodell elmeszeli egy fél szezonra,a rosszabb scenario a rendőrség irányába tendált. Nagyon tehetséges franchise ILB-ről van szó,aki a Ravens rendszerét játszotta 'Bama-ban .
Art Brown-nal évekig fix pontjai lennének a védelemnek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szinte hihetetlen,hogy ennyiért sikerült.
Szerencsénk van,hogy ennyi használható LT volt egy időben a piacon és ez leverte az árakat.Mikor Albert számait megláttam,azt hittem kb.annyi lesz...de ez hihetetlen.😊 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Eugene Monroe base salaries: $1 million, $5.5 million, $6.5 million, $6.75 million, $6.75 million. Fully guaranteed salaries in '14, '15
több mint 12 éve
lucio 329
Monroe: jó játékos jó áron 😀 11 miós Franchise tag? badarság😀
A. Jones szerintem olcsón kelt el...ennyiért nekünk nem érte volna meg?
Optikailag a cap space elég lehet D. Smithre, J. Jonesra és még egy F.A. wr-re is, meg visszaigazolhatjuk Leachet.😀 Bár szerintem az OL felépítése a legfontosabb, ott most van 2 jó ember + Osemele (milyen állapotban van?), gyerünk tovább...
több mint 12 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).malkav
Szeretne megint játszani (állítólag edzésben van)
a játékjogait birtokoljuk.kicsit kétkedve fogadom ezeket az oaklandi srácokat ,de egy próbát megér.550-ért bizonyítson ST-ben és meglátjuk

több mint 12 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?[/quote
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?malkav
Best player available,de szerintem TE vagy WRmalkav

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Edelman vajon mi pénzben reménykedik?psychocska
Ez inkább a piacon fog múlni, de a jelek szerint rajta van a radaron Edelman Mondjuk szerintem inkább a Pats rendszere hozta ki belőle a tavalyi számait, mint saját képességei. Túl fizetni nem fogjuk ha hozzánk jön az szinte tuti.
több mint 12 éve
rkstzz Baltimore Ravens 522 — justinblackmonpohara
Edelman vajon mi pénzben reménykedik?
több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na ennek tudatában mi a tipp draft első körre?
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
11M a signing bonus, akkor valószínű 3,2M lesz Monroe idei cap hitjepuffin
Matek nem erősségem, de ha ez igaz akkor maradt kb 16 millió helyünk a sapka alatt. WOW és még egyszer WOW 😀Blaise
Inkább olyan 13M (Ha levonjuk az RFA/ERFA/Rookiek pénzét), de ez is nagyon jó még 😊 Most még jöhetne a falba egy veterán center, biztos ami biztos alapon 😀
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
11M a signing bonus, akkor valószínű 3,2M lesz Monroe idei cap hitjepuffin
Matek nem erősségem, de ha ez igaz akkor maradt kb 16 millió helyünk a sapka alatt. WOW és még egyszer WOW 😀
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
11M a signing bonus, akkor valószínű 3,2M lesz Monroe idei cap hitje
több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
mi hír Ronaldoról ? nem lenne rossz ha ő visszajönne (ha jól emlékszem egy misi/ év alatt kapot volna lét).
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel együtt sem tűnik hivatalosnak 😀?

The #Ravens and OT Eugene Monroe’s deal is officially done, per source. Five year, $37.5M.

Ian Rapoport
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.Blaise
Ingyen volt 😀puffin
Várjuk meg míg hivatalos lesz, de ez nagyon nagyon barátinak tűnik 😀
több mint 12 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
10 misi/ év helyett 7 nem is rossz
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.Blaise
Ingyen volt 😀
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
5 évre írt alá Monroe
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Zrebiec retweetelte
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin 59 mp
OT Eugene Monroe's deal with #Ravens is for five years, $37.5M.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ian Rapoport ‏@RapSheet 4 min

RT @AKinkhabwala From inside Ravens HQ: The Ravens and LT Eugene Monroe have officially agreed on a new deal.
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.Blaise
Sanders-t a Jetshez prognosztizálják, Smith pletykák nagyon felerősödtek, de ha kiteszik nem hiszem, hogy vetminért bárhova is aláírna. Daniels és a másik Texans TE Graham is szóba került bár nem hiszem, hogy alkáírna 2. számú TE-nek hozzánk.BaltimoreDefense
Én annyira azért nem lepődnék meg. Ismerik Kubiakot, felméri Ozzie mit kér és a fű alatt occsóért megszerezzük 😀

Közben Arti Kócos lett, jobb lett volna ha az NFC-ben köt ki, dehát evvan. Sok szerencsét Indianapolisban.Blaise
Én Graham-re gondoltam 😊 Daniels simán benne van a pakliban. Arti 6 milla körül fog kapni, sok sikert neki az egyik kedvencem volt
😀

Monroe-t is nemsokára bejelentik
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider Eugene Monroe contract with Ravens will be done soon, according to a source
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.Blaise
Sanders-t a Jetshez prognosztizálják, Smith pletykák nagyon felerősödtek, de ha kiteszik nem hiszem, hogy vetminért bárhova is aláírna. Daniels és a másik Texans TE Graham is szóba került bár nem hiszem, hogy alkáírna 2. számú TE-nek hozzánk.BaltimoreDefense
Én annyira azért nem lepődnék meg. Ismerik Kubiakot, felméri Ozzie mit kér és a fű alatt occsóért megszerezzük 😀

Közben Arti Kócos lett, jobb lett volna ha az NFC-ben köt ki, dehát evvan. Sok szerencsét Indianapolisban.
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Azért egy Owen Daniels - Pitta TE páros ütős lennePeter
Kubiak kapcsolat plusz cutolt játékos, nem lenne meglepő, ha nálunk kötne ki, de ez nagyban függ az ártól. Steve Smith az akinek mos nagyon tudnék örülni. Egy év vetminért egészen frankó lenne. Edelmant is olvasgattam mint lehetőség, meg Sanders, bár utóbbiakat a Brownshoz is írják, nekik pedig több pénzük van amit elpocsékolhatnak.Blaise
Sanders-t a Jetshez prognosztizálják, Smith pletykák nagyon felerősödtek, de ha kiteszik nem hiszem, hogy vetminért bárhova is aláírna. Daniels és a másik Texans TE Graham is szóba került bár nem hiszem, hogy alkáírna 2. számú TE-nek hozzánk.