NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Torrey Smith testvére meghalt egy motorbalesetben, úgyhogy Smith játéka kérdéses lesz. Bár sanszosan játszik majd.

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ez a fickó fantasztikus, Nektek pedig erről a videóról végképp nem szabad lemaradnotok:

 www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/0ap1000000064032/A-Football-Life-Ray-Lewis-giving-back?module=HP11_content_stream

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Did Not Practice
Jameel McClain - ILB - Knee
Pernell McPhee - DE - Knee
Bernard Pollard - S - Chest
Jah Reid - T - Calf
Lardarius Webb - CB/RS - Knee

Limited
Paul Kruger - OLB - Back
Michael Oher - T - Ankle

szerdai állapotok

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
minap megnéztem egy anyagot a Hárbó-edzésrőlsutianap
Link PM pls...
amúgy, igen, mi mindig "dühösen" megyünk ki... a bírók bírók, én meg a játékkal foglalkozom... találok saját magunkál is épp elég hibát 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ti amúgyis felvagytok szívva, mint valami tűzkóros tulok, snem kenném a bírákra, minap megnéztem egy anyagot a Hárbó-edzésről, de nem biztos hogy ezt az agyonlapításos dolgot kéne erőltetni, főleg hosszútávon visszacsaphat.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jamal Lewis - Baltimore Ravens' Ring of Honor

A meccs után megy a hirig, hogy ki is játszik dörtin... amúgy ez most a ligában több meccsen is felkapott téma és jogos a meglátás, hogy a játékosok talán nem tisztelik eléggé a cserebogarakat a síppal-dobbal-nádihegedűvel, azt megy a csihipuhi...

Joe is kiakadt a subsporikra, hogy jogosan, vagy se, engem nem érdekel, de többen a ligában már mellé, többen pedig vele szembe álltak....

A főnökség kiemelte a védelem hiányait, meg - nagy bánatomra - hogy milyen jó ötlet volt a 0-6 3rd/4th and shortra...

Készülünk a hazai ecc-Pecc-kimehetszre...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem kell mingyá bezuhanni egy NFCés vereség után, a csoportból kell továbbjutni, tehát a legfontosabbak a csoportmeccsek, mert azok a duplapontosak, s semmilyen előnyt nem adtatok le, a duplapontot behúztátok, s különbem sem egyedül játszátok le az egész szezont. Özémondom lehet laposraverni a szentlajost, de kurvamindegy, nekünk pölö a hatodik héten jön majd a mérkőzés a Bingólszal, addig van ideje összeállni mindennek. Ha van hat pontod nyugodj meg tiéd a csoportelsőség, a többi duma, amúgysem lehet tizenmeccseket agyondominálni, ahhoz is mák kell, különbenis ez a Nort, szarosalsó, szívinfarktus, kikapart fotelbélés, üdv a mocsárban!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért a csoportelsőség bőven meglehet, a Bengals finoman szólva sem tűnik erősnek, a Browns szintén, a Steelers ellen kell majd bizonyítani, ha azok a meccsek megvannak, akkor sima. Nagyon szurkolok nektek, a Ravens a no. 2 nálam 😀 A PO-ban persze más, a Texans borzasztóan erősnek tűnik, ott lesz még a Patriots és a Broncos valószínűleg, keménynek tűnik az AFC most...
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Másik dolog... Nézzétek meg ezt a gyalázatos elkapó statisztikát:

D. Pitta 8 65 0 16
R. Rice 6 53 0 37
T. Smith 2 51 0 40
E. Dickson 1 23 0 23
J. Jones 1 21 1 21T
A. Boldin 2 7 0 7
T. Doss 1 6 0 6
V. Leach 1 6 0 6

Az a része rendben is van, hogy Pitta, Rice. Még Torreyra is azt mondom oké, dobálgatta a deepeket Flacco de nem érte el őket. Benne van. De Dickson-Jones-Boldin trió 4 elkapás?! Ez a meccs egy állatorvosi ló mind D, mind O részről. Ha nincsenek az endzoneban eladott Philly labdák, akkor ezek széttépnek minket, mint hülyegyerek a meséskönyvet.

Üljön le a coaching staff, találják meg a felelősöket a meccsért. Senkinek nem követelem a fejét, de változtassanak. Ez így nem lesz elég. Megint első hét után megkaptuk a Reményt, hogy na akkor idén SB év. Aztán második héten a "szokásos" vissza a földre játékot. Pats valószínűleg gond nélkül bent lesz PO-ban, Texansnak jelenleg kinéz az első helyen kiemelés. Maradt 4 hely. Chargers erősen kezdett, de szerintem azt a csoportot Broncos nyeri, de talán mehet PO-ba a Chargers is. Tehát csoport elsőnek vagy másodiknak kell lenni a PO-ért. És itt jön amiért ebbe az egészbe belekezdtem: szépen eladtuk a 2 meccses előnyünket.
Végülis a tanulságot levonhatjuk: Ez még mindig ugyanaz a csapat. Megkapjuk évről évre a reményt, aztán az agyvérzést. Talán ezért (is?) szeretjük a csapatot. Talán addig jó, amíg ilyen reakciókat vált ki egy-egy elbaszott meccs, mert ha nem így lenne akkor már nem számítana. Hát akkor marad a nagy álmok szövögetése helyett az eredeti cél: PO-ba kerülni _valahogy_ aztán ott meglátjuk.
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Igazából összefoglaltátok a véleményemet... Mindent nem lehet Cameron nyakába varni, de a második félidei playcall tényleg érthetetlen volt. Az O teljesen dekoncentrált lett, az O-line/reciverek/Flacco hármasból valaki szinte minden passznál hibázott. A D-re meg tényleg nincsenek szavak... a szokásos nyomás nélkül mind a secondary mind a LB-sor igen sebezhetőnek tűnik a passzoknál, de főleg Cwill és Jimmy (ha bentvan).

Én abban reménykedem, hogy most magunkhoz térünk, kiverjük a fejünkből ezt a médiahype-ot az első meccs után, lehajtjuk a fejünket és tesszük a dolgunkat.Remélem.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Rice futásaihoz tett hozzászólásom után egy kis adalék és fejingatás:

"Baltimore had six situations of third-and-2, third-and-1 or fourth-and-1, and they passed every time. They went 0-6 picking up first downs on those plays"Collapo
Erre egyszerűen nem tudok mit mondani... Még mindig nem vagyok képes összeszedni a gondolataimat a meccsről és írni egy kis összegzést. Most mondjam azt, hogy Cameron egy balfasz?! Harboughnak nem tudom mennyi beleszólása van a playhívásba, de a harmadik-negyedik-ötödik ilyen FAIL után csak gyanús lehetne neki is, hogy talááán valami nem kóser, és szólhatna hogy ugyan csak egyszer próbáljunk már futást...
Védelem 480 yardja szintén no comment... Összesítésben valahol a 27. hely környékén vagyunk. Most erre is mit lehet mondani? A liga egyik legjobb védelme. Papíron. Rossz a D coordinator? Nem lehet mindent az edzők nyakába varrni, secondarynk nem volt. Kész..
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rice futásaihoz tett hozzászólásom után egy kis adalék és fejingatás:

"Baltimore had six situations of third-and-2, third-and-1 or fourth-and-1, and they passed every time. They went 0-6 picking up first downs on those plays"

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A Patriots O-nak a Cards ellen semmi nem jött össze, egyszerűen nem tudták megoldani Hernandez kiesését. Még ha bízom is abban, hogy két meccsen egymás után nem lehetünk ennyire bénák, mégis úgy gondolom, ez a derbi inkább nektek áll. Én már egy szoros küzdelemmel, és ami még fontosabb:egy sérülésmentes meccsel is meg tudnék békülni.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kapcsolok milyen érdekes az élet a nyertes Philly és Arizona találkozik egymással és a vesztes Pats Ravens. Na erre is inkább fordítottan fogadtunk volna sztem velem együtt az Eagles fanok többsége is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
486 engedett yarddal nyerni sem...

Nézzük hát!

Első félidő, halad a fili, de mindig sikerül megállítani, int, fumbli, fumbli, vagy rugdalják szépen a laszikat... 17-7-el fordulunk, de már ekkor is szép számú yard díszeleg a saslikos gárda mellett, sebaj, szép játékok, megy a futás, nem rossz - bár az egy héttel korábbihoz vizsonyítva közepes - passzjáték. A D# is jól nyomja, van siettetés, van sack...

Második félidő, elfelejtünk futni, az elkapók küzdenek, hogy elszakadhassanak, az Ofal nagyjából tart, szóval lenne idő, mégse jön össze semmit... Joe nem tud beleállni a dobásaiba, ha meg igen, akkor kockázatos passzok tömkelegét szórja el. a Pitta int is 3coverbe ment...

és még így is szoros meccs volt...

Negatívan emelném ki, hogy a meccs egészén CWill és JSmith alig tud az embere mellett maradni, de ez a saslikosok érdeme.. 8-15 yardon még mindig nem védekezünk rendesen, ami gáz, mert passrush sincs, zóna sincs, és el is szakadnak az ellen emberei... tehát man2man sincs.

Pozitívan emelném ki, hogy Tucker, ST, az O néha és a D valahogy még 486 yard mellett is meccsben tartott minket... mondjuk azért sokat köszönhetünk a sasnyákos O-nak is...

Joe 22/42 232 1 1 és droppok se nagyon voltak...
Rice 16 99 49, ha a 49-es játékot leveszem, 3 yardos átlag... de kétszer is 3&2-t passzoltuk és nem jött be... erre találtuk ki Pierce-t és Vontát, nem? Ezen sírtam a meccsen is, hogy jó, hogy Joe erős/ügyes/szép/okos, de fussunk is már, mert csak passzra könnyű felkészülni...

A bírók - bár szerintem nem döntötték el a meccset az ítéleteikkel - katasztrófát nyújtottak... NFL Official többet volt a pályán, mint a két csapat összes játékosa, összesen... és a hova is tegyem a lasztit azért gáz, nem?!

Tény, hogy ezt meg kellett volna nyernünk, de tény, hogy nem érdemeltük volna meg, a tegnapi játékkal... talán jó kis pofon lesz ez, ami csak erősít minket... amúgy szezon előtt ezt a meccset L-re írtam magamnak, de a mutatott játék alapján kár, hogy bejött...

Azt javaslom, NE felejtsük el ezt a napot, tanuljunk belőle, a no/sugar huddle meg igazából nem rossz, ha tényleg gyors... ami most nem volt...
Huddle és no huddle közt az egyetlen különbség az volt, hogy összeállunk-e vagy sem. A tempó azonos volt...

Egyszerűen hiányzott a tűz, és 17-7nél elhittük, hogy nyertünk, kicsit visszajött a vasalósok elleni elbukott AFC érzés... nem volt jó.

Jövő7en fogadhatjuk a patriarkákat, hát ők is paprikásak az eheti eredmény miatt, nehéz meccs lesz az is... ráadásul visszaadtuk a csoportelőnyt a többieknek.... ejj, szomorú vagyok.

Collapo
Hát igen, ez egy ilyen forduló volt, ráadásul most valamelyik csapat két zakóval fog állni 3 forduló után, amire én azért nem gondoltam volna
Biztos nagyon akartok majd bizonyítani, ráadásul hazai pályán, és ez a védelem nagyon sok kellemetlen percet fog okozni nekünk :/

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
486 engedett yarddal nyerni sem...

Nézzük hát!

Első félidő, halad a fili, de mindig sikerül megállítani, int, fumbli, fumbli, vagy rugdalják szépen a laszikat... 17-7-el fordulunk, de már ekkor is szép számú yard díszeleg a saslikos gárda mellett, sebaj, szép játékok, megy a futás, nem rossz - bár az egy héttel korábbihoz vizsonyítva közepes - passzjáték. A D# is jól nyomja, van siettetés, van sack...

Második félidő, elfelejtünk futni, az elkapók küzdenek, hogy elszakadhassanak, az Ofal nagyjából tart, szóval lenne idő, mégse jön össze semmit... Joe nem tud beleállni a dobásaiba, ha meg igen, akkor kockázatos passzok tömkelegét szórja el. a Pitta int is 3coverbe ment...

és még így is szoros meccs volt...

Negatívan emelném ki, hogy a meccs egészén CWill és JSmith alig tud az embere mellett maradni, de ez a saslikosok érdeme.. 8-15 yardon még mindig nem védekezünk rendesen, ami gáz, mert passrush sincs, zóna sincs, és el is szakadnak az ellen emberei... tehát man2man sincs.

Pozitívan emelném ki, hogy Tucker, ST, az O néha és a D valahogy még 486 yard mellett is meccsben tartott minket... mondjuk azért sokat köszönhetünk a sasnyákos O-nak is...

Joe 22/42 232 1 1 és droppok se nagyon voltak...
Rice 16 99 49, ha a 49-es játékot leveszem, 3 yardos átlag... de kétszer is 3&2-t passzoltuk és nem jött be... erre találtuk ki Pierce-t és Vontát, nem? Ezen sírtam a meccsen is, hogy jó, hogy Joe erős/ügyes/szép/okos, de fussunk is már, mert csak passzra könnyű felkészülni...

A bírók - bár szerintem nem döntötték el a meccset az ítéleteikkel - katasztrófát nyújtottak... NFL Official többet volt a pályán, mint a két csapat összes játékosa, összesen... és a hova is tegyem a lasztit azért gáz, nem?!

Tény, hogy ezt meg kellett volna nyernünk, de tény, hogy nem érdemeltük volna meg, a tegnapi játékkal... talán jó kis pofon lesz ez, ami csak erősít minket... amúgy szezon előtt ezt a meccset L-re írtam magamnak, de a mutatott játék alapján kár, hogy bejött...

Azt javaslom, NE felejtsük el ezt a napot, tanuljunk belőle, a no/sugar huddle meg igazából nem rossz, ha tényleg gyors... ami most nem volt...
Huddle és no huddle közt az egyetlen különbség az volt, hogy összeállunk-e vagy sem. A tempó azonos volt...

Egyszerűen hiányzott a tűz, és 17-7nél elhittük, hogy nyertünk, kicsit visszajött a vasalósok elleni elbukott AFC érzés... nem volt jó.

Jövő7en fogadhatjuk a patriarkákat, hát ők is paprikásak az eheti eredmény miatt, nehéz meccs lesz az is... ráadásul visszaadtuk a csoportelőnyt a többieknek.... ejj, szomorú vagyok.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Le kell még higgadnom, ezt egyszerűen nem lehetett volna elveszíteni 😡
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Just sayin'... The Eagles have lost their last 3 home-openers and the team that's beat them each year (NO in '09, GB in '10, NYG in '11) has gone on to win the Super Bowl. LET'S GET IT!!!
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151063622536229&set=a.429037126228.204507.92774416228&type=1

Azt mondom legyen meg a W 😀Flacco5
Gratulálok srácok, nagyon nagy meccs volt és nagyon jó csapatotok van! Elég playoff szagú meccs volt | (Ez alapján mivel nyertünk, így mi megyünk SB) |
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
&@#&@#@&#@>&#&>#đĐ#&@Đ@[Đ@&&>#&>#&>&#&>#>&&#>>&!%%!!%%!!!%!%!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Just sayin'... The Eagles have lost their last 3 home-openers and the team that's beat them each year (NO in '09, GB in '10, NYG in '11) has gone on to win the Super Bowl. LET'S GET IT!!!
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151063622536229&set=a.429037126228.204507.92774416228&type=1

Azt mondom legyen meg a W 😀
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ray Rice fine with Joe Flacco leading Ravens' offense
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000062162/article/ray-rice-fine-with-joe-flacco-leading-ravens-offense?module=HP11_content_stream

Most running backs would be upset with a decreased workload. Not Ray Rice, who says he's happy to let Joe Flacco take the reins of the Baltimore Ravens' offense.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ácsi Laci bácsi, részlegesség, Falkaóra nem terjed ki semminémű szimpátiám, az mögáll Rizsapónál meg az Ofalnál. Tehát Flakker továbbra is egy kis pötsch, s ez be is fog bizonyosodni. Bár legutóbb Ilájt ekéztem, de ez nem jelent semmiccse töretlen vagyok. 😀sutianap
Ezzel kapcsolatban két dolgot tudok remélni:

1. tavaly "Ilájjal" egy szép hagyományt indítottál útnak
2. más irányítót idén nem ekéztél 😛
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
én felocsúdott vagyok POWA!




Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Mire felócsúdsz már nekünk szurkolsz... még sutianap is Ngata fan lett... az meg már egyenértékű a Ravens fansággal... ha hiszi/tagadja ha nem 😀 😛ÉN
Szósincs általad folytatott Flacco imádatról... Te Ngata miatt állsz át hozzánk, nomeg Rice és még ki tudja ki miatt 😊
Collapo
a feleségem meg a szív bajnokai miatt, meg persze a SandraBullokk 😉sutianap
Mire felocsúdsz már egészen kedvelni fogod a Ravenst 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Mire felócsúdsz már nekünk szurkolsz... még sutianap is Ngata fan lett... az meg már egyenértékű a Ravens fansággal... ha hiszi/tagadja ha nem 😀 😛ÉN
Szósincs általad folytatott Flacco imádatról... Te Ngata miatt állsz át hozzánk, nomeg Rice és még ki tudja ki miatt 😊
Collapo
a feleségem meg a szív bajnokai miatt, meg persze a SandraBullokk 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak