Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 12 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Közeleg a tag határidő és Monroeról nem sok hír. Ami hír, hogy nem nagyon haladunk. Kösz Miami Dolphins (elcseszett egy frencsájz de sapkahelyük bőven van)...
Ha tag akkor 11,6 millió, amivel kb be is zárulnának az esélyeink bármilyen jelentősebb FA manőverre. Kinti fórumon Alex Mackre vannak rátekeredve (jogosan) de szerintem nincs olyan scenario, amiben hozzánk kerülne. Én még mindig Anthony Collinst szeretném nálunk látni, de egy Monroe taggel ez (is) kb kivitelezhetetlenné válna.Blaise
szerintem nincs akkora különbség a Monroe tag-price és aközött amit kérhet.(nyilván nem pár százerre gondolok énsem)
tuti maradni fog így vagy úgy.a 10-ik legjobb LT volt tavaly jól játszott, ahhoz képest meg pláne,hogy évközben került ide.plusz nem volt olcsó a trade sem,jó LT meg nincs minden bokorban.

ami feltünt,hogy Birk már nem először futtatja Ginot.csak nem próbálkoznak vele megint.

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közeleg a tag határidő és Monroeról nem sok hír. Ami hír, hogy nem nagyon haladunk. Kösz Miami Dolphins (elcseszett egy frencsájz de sapkahelyük bőven van)...
Ha tag akkor 11,6 millió, amivel kb be is zárulnának az esélyeink bármilyen jelentősebb FA manőverre. Kinti fórumon Alex Mackre vannak rátekeredve (jogosan) de szerintem nincs olyan scenario, amiben hozzánk kerülne. Én még mindig Anthony Collinst szeretném nálunk látni, de egy Monroe taggel ez (is) kb kivitelezhetetlenné válna.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
napláne

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Lesz, ahol bevethető lesz, mert amikor Lewis nem volt stabilat játszott, de idén nem igazán volt lehetősége a nagy szezonra, lévén csak 10 meccsen játszott, átlagos, de nem jó teljesítménnyel... kezdőt nem bíznék rá. Talán a Jets lehet neki irány, ha Scott visszavonul, vagy elkerül onnan...Collapo
Scott már tavaly óta nincs nálunk 😊

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
16 millió garantált Pitta szerződéséből
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/a-milliomos-nfl-es-sportboltban-fog-dolgozni-a-holt-idenyben-2318775

Figyelemre méltó! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem simán jó ez a topten alja, valszeg tíz körül lesz a garantáltja. Pistapistapistapista


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
6,4 millió per év, majd a cap számokra leszek kíváncsi... Sajnos túl jó alkudozási helyzetben nem voltunk, hiába 28 éves és komoly sérülésből jött vissza, egyszerűen annyira nincs receiverünk, hogy Joe to go guyát nem engedhettük el (ismét...) Tag meg nem nagyon játszhatott hiszen leginkább a slotból indult szóval akár kiharcolhatta volna a WR taget is ami jóval drágább. Jöhet Monroe majd Daryl.
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Pitta meg van, jöhet Monroe 😊

‏@RavensInsider Ravens have reached a five-year deal with tight end Dennis Pitta, according to league sources
@RavensInsider Dennis Pitta's five-year contract is worth $32 million, according to a league source.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lesz, ahol bevethető lesz, mert amikor Lewis nem volt stabilat játszott, de idén nem igazán volt lehetősége a nagy szezonra, lévén csak 10 meccsen játszott, átlagos, de nem jó teljesítménnyel... kezdőt nem bíznék rá. Talán a Jets lehet neki irány, ha Scott visszavonul, vagy elkerül onnan...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Fog találni csapatot magának meklén?

több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mindkettejüknek sok sikert a továbbiakban. Leach nagy kedvenc marad, de sajnos el is járt felette az idő, meg az elképzelésekbe sem fért bele .
Blaise
Leach, mint FB még bele is férne a Kubiak féle rendszerbe, de ott van Juci, akit ezért hoztunk, hogy Lícset pótolja, hajrá, szerintem képes rá, sőt!!!

Egyébként a salary cap várható növekedése miatt még több helyünk lehet (aminek egy jelentős részét majd Monroe és Pitta el is fog vinni).
Blaise
Ez a kulcs.. így lehet pénz Mandróra, Pistára, Kovácsra, viszont sajnos még mindig nem lesz Articsókára és BlindSidera... kell a pénz majd az újoncokra is... (hiába hangoztatja a stáb, hogy eccerre kell BlindeSide és Mandró, esélytelen...) ha minden jól sül el, akkor egy Mandró-KO-X-Yanda-Wagner fal jöhet ki, ha Wagner van olyan jó, mint szeretném... de akár KO is mehet takliba... és Yanda is játszott már ott, igaz ott nem volt PB szint, de rossz se volt... de nem az a posztja... mind1

Nagyon a FA-t piacot nézegetni nem érdemes, mert annyira nem állunk jól, de esetleg Evan Dietrich-Smith vagy Anthony Collins "jó vétel" lehetne.Blaise
Na ez az intrika már tetszik... Collins jól megoldaná az egyik T posztot, és jelenleg csere, tehát nem kellene túl sokat fizetni neki.... persze ha jön egyáltalán és nem szorítja ki Whit-et, vagy a Csöcsöst...

Koch a soros vagy contract restructurePeter
Nagyon sajnálnám, mert nekem a kedvenc punterem, de bizony könnyen benne lehet a pakliban...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mindkettejüknek sok sikert a továbbiakban. Leach nagy kedvenc marad, de sajnos el is járt felette az idő, meg az elképzelésekbe sem fért bele . (plusz a piaszkos anyagiak). Egyébként a salary cap várható növekedése miatt még több helyünk lehet (aminek egy jelentős részét majd Monroe és Pitta el is fog vinni). Nagyon a FA-t piacot nézegetni nem érdemes, mert annyira nem állunk jól, de esetleg Evan Dietrich-Smith vagy Anthony Collins "jó vétel" lehetne.
több mint 12 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Koch a soros vagy contract restructure
24-27M$ val vagyunk cap alatt

több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
‏@jeffzrebiecsun The #Ravens will release fullback Vonta Leach and LB Jameel McClain, per sources. Not official but should be soon.puffin
Várható volt mindkettejük elküldése.
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
‏@jeffzrebiecsun The #Ravens will release fullback Vonta Leach and LB Jameel McClain, per sources. Not official but should be soon.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
WR-k eredményei a combinenon:

 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AseLAGMydisldHE0Rl9kOGxPXzhPckREX3NQd0dQTGc&usp=drive_web#gid=2

Jelen állás szerint kicsi a sansz Evansre, Lee bent lehet 17-nél de érte nem rajongok. Allen Robinson elég szürke volt így második körben simán bent maradhat. Landry eredményei csalódás keltőek, nagy steal lehet 3. körben. Matthews és Moncrieff is elég combos combinet nyomott tuti feljebb mozognak a boardokon.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lezajlott a kombány számunkra talán legfontosabb napja.

OL: Szerintem eldőlt, hogy Lewan sem fog hozzánk leérni, Kouandjio pedig sanszosan red flag (nekem korábban sem volt szimpi mint első körös Ravens választás) Zach Martin pedig nem vett részt semmiben ha jól emlékszem (méretei miatt egyébként is inkább guard).
Ha Monroe marad akkor második vonalas OT-ként szóba jöhet mint RT:
.Morgan Moses
-Joel Bitonio
-Jack Mewhort

TE: Ebron bebiztosította, hogy korán kivigyék, de ami fontosabb talán ASJ behúzható lesz 3. körben. Niklas a puszta mérete és upsideja miatt (plusz igen jó TE képzőből jön) megelőzheti simán a boardokon.Egyébként Fiedorowitz jó deal lehet középső körben.

WR méretek:
Lee 5'11 3/4 192
Beckham-5'11 1/4 198
Watkins 6'0 3/4 211
Landry- 5'11 1/2 204 Kicsit összement a korábbi -feltételezett- adatokhoz képest, de még mindig az egyik favorit 2. körös pick nálam
Benjamin 6'5" 240 Ha ezzel a méretekkel még süvíteni is fog akkor komolyat szállhat felfelé a boardokon
Evans 6'4 3/4' 231 + nagyobb wingspan mint bármelyik TE-nek
West 5'9'1/4 225
Cooks- 5'9 3/4 189
Robinson- 6'2 5/8 220
Matthews 6'3 212 + 21 bench press
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Meglátjuk mi lesz belőle, egyenlőre nem tudunk semmit. Más: buktuk a pénzfeldobást a Dallas-szal szemben és a 17. helyen választunk.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez a balhé pont nem hiányzott neki, főleg egy ilyen viszontagságos év után...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Rice letartóztatása kapcsán jött ki ez a videó. Az ügyvédje kérte a "publikumot",hogy ne ítélkezzenek amíg nincs minden információ nyilvánosságra hozva,de ami biztos,hogy ez nem néz ki valami jól:

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24448393/ray-rice-video-released-lawyer-asks-fans-to-reserve-judgment
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2014 projected line-up...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Suggs will have a $1 million base salary for this season for a total compensation of $12 million, including his $11 million signing bonus. Suggs has the following base salaries and corresponding salary-cap figures after next season: $4 million base salary in 2015, $6.6 million salary-cap figure; $4.5 million base salary in 2016, $6.7 million salary-cap figure; $4 million base salary in 2017, $6 million salary cap figure; $4 million base salary in 2018, $6 million salary cap figure.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
+4év szag mesterrel...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mi a nagyobb need - WR/TE vagy OT?Flacco5
WR/TE, OT need szerintem nem is igazán van. Én Monroe hosszútávúját biztosra veszem, RT-nek meg ott van házon belül K.O vagy Wagner, FA-ról meg Eric Winston adja magát.puffin
TE szerintem nem lesz korai körös , mert ezen a poszton nagyobb eséllyel halászol egy playát a hátsó középső körökben akikből aztán impact játékos lehet. Húzol egy kosarast egy évet rászánsz, hogy megtanítsd focizni és van is TE-d (persze kicsit túlzó ez, de nem példa nélküli). Oda vannak pl:Ebronért, de az elmúlt években túl sok TE jött középső, hátsó körből és lett solid starter vagy több is annál, hogy első kört használjanak el TE-re. Plusz Pistát is megtartjuk. Ami szivattyú lesz, hogy ha tageljük akkor WR tegért benyújthatja a kérelmet és mivel legtöbbet slotból indult ezért a WR tag lesz rá majd érvényes ami valami 4,5 millával drágább (TE:6,7 és WR: 11,5 rémlik). Ebron meg ugyanezt a szerepet játszotta egyetemen. Amaroval együtt kb nem is voltak blokkolásra használva. Seferian Jenkins pont ezért lenne szimpibb, de ő sem fog 2 kör alá jelenlegi állás szerint csúszni.

K..O mint RT azért nem volt valami meggyőző, Ő inkább guard és most van egy rahedli OT aki simán NFL szint, én egyet behúznák mert ma már a RT is egyre fontosabb poszt. Winston tényleg f-szányos lenne, nem tudom egészségileg mennyire kerek, de a legjobb zone-block RT-nek tartják.

WR nem is kérdés. Személy szerint én Watkinsért nem vagyok oda, de Őt amúgy is kiviszik bőven előttünk. Inkább Robinson/Evans/Landry/Matthews körből választanék. (Kb ilyen sorrendben)