Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
A 2002-es mar megvan. (meccsekre lebontva meg nincs meg)

Az OL 5. /otodik/



Engedett nyomasban a 2.legjobb
Engedett siettetesben a 4.legjobb
Engedett qb talalatokban (utes) a legjobb (holtversenyben a sasokkal).
Engedett sackekben 12.legjobb holtversenyben a vasassal es a jags-el.
RedFive
Egy ilyen kellene ha van, egyertelmu passzoknal 😊
no
Az van, tobb oldal lesz de hozom. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Ki, mit remel meg a szezontol?

Az utolso 6 meccsbol 5-ot megnyertunk, egyre hanyatlo O# teljesitmeny es javulo D# teljesitmeny mellett.

Mondjuk hogy a contendersegtol bucsuztunk, ahogy a SB run-tol is?
RedFive
A legutóbbi okfejtésem miatt én nem sok mindent, amíg coaching oldalon nem lesz valami szemlélet váltás.
....
Snagal
Nem ertem ezt es tenyleg nem. Milyen szemlelet valtasra gondolsz. JH rafekudt az analitikara es 0.0047 nagyobb eselynel egyertelmuen efele hajlik meg ha az evtizedes gyakorlat ellene szol. Ezen? Szinte mindegy mert mostanaban ugyan nem jon be neki, de egyszer csak raerez a kepre hogy ha gyakorlatban valami nem megy akkor sem erolteti hiaba a minimalis elvi elony.

D-t nem is irom mert erre tenyleg kell neki ido.

O-ben ellentetben a D-hez ahol mar barmit tehetunk hangsulyossa itt nem. Ezzel a kerettel is el lehetne erni jobb passzjatekot, de hiaba AR-SP akkor sem lennenk eredmenyesebbek. Ez persze a sajat es hulye velemenyem de egy jobb passzolot a sokkal jobb fegyvereivel mi nem tudnank meg veluk sem semaval ellensulyozni es foleg nem ideny hosszan. De ez nem jelenti hogy GR az asz es meg csak azt sem hogy legalabb olyan jo mint a ketto felsorolt ur ( + sokan masok ), egyszeruen annyit jelent hogy ezzel a kerettel LJ-vel jelenleg egy kulonutas megoldassal lehet egyedul eselyunk, hiaba az a rosszabb es nehezebb megoldas.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897
A 2002-es mar megvan. (meccsekre lebontva meg nincs meg)

Az OL 5. /otodik/



Engedett nyomasban a 2.legjobb
Engedett siettetesben a 4.legjobb
Engedett qb talalatokban (utes) a legjobb (holtversenyben a sasokkal).
Engedett sackekben 12.legjobb holtversenyben a vasassal es a jags-el.
RedFive
Egy ilyen kellene ha van, egyertelmu passzoknal 😊
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897

tényleg brilliáns legális lökés, ha az elkapó csinálja. védőtől ez dpi. már az dpi ha rárakja a kezét az elkapóra. ezért nem éri meg nagy pénzeket a sec-be tolni vagy egyáltalán a védelembe.
gedam
Erdemes vagy sem az nem kerdes. A nyomas vs SEC az a kerdes ki hogy akarja elerni a legjobb D-t es KIEGESZITENI az O-t. Nem forditva. Ebben a mai ligaban 15 evvel ezelott a vedok is "szabadabban" jatszhattak. Elmult. Ettol egy jo SEC tobbet er mint egy rossz.

Viszont az mar a relevans kerdes hogy akarok egy top WR-t vagy csak egy jatekost akit ha szabadra jatszat az edzo, vagy elront a vedo valamit akkor elkapja a labdat. Elkapni a labdat a legkonnyebb feladat. Egy WR1 pozicioilag ugyanazt csinaljak a vonal mellett, a top + 1m-el nagyobb savot ad a QB-janak dobni ahol a Vedo nem kaphatja el. Es johetnek a peldak szazasaval. Arra a kerdesre hogy erre szukseg van vagy sincs szerintem csak egy helyes valasz van. Arra hogy LJ-nak meg jobban szuksege lenne mint a kremek kremjenel az is igaz hisz rosszabb naluk es lehetne igy segiteni. Erdekes modon Burrow-nak nem is egy jo van, pedig jobb mint LJ.
Amugy a falnal detto ez a helyzet LJ-nek inkabb tobb kell mint sem, amikor a minimumot nem ertuk el ket evig ES szar elkapokkal akkor varhatjuk a 4000-5000 yardokat ( ES LJ es GR ), az mar elegendo lenne.
több mint 3 éve
gedam 6 508

tényleg brilliáns legális lökés, ha az elkapó csinálja. védőtől ez dpi. már az dpi ha rárakja a kezét az elkapóra. ezért nem éri meg nagy pénzeket a sec-be tolni vagy egyáltalán a védelembe.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
A Rams felszedte Baker Mayfieldet.

En ugy fostam nehogy mi... 😅

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Sziasztok, mi a helyzet az oreg Rokvánnal? Beilleszkedett? allpro lett már?
ricsiii83
 youtu.be/mvZnj6rWSe8

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
A 2002-es mar megvan. (meccsekre lebontva meg nincs meg)

Az OL 5. /otodik/



Engedett nyomasban a 2.legjobb
Engedett siettetesben a 4.legjobb
Engedett qb talalatokban (utes) a legjobb (holtversenyben a sasokkal).
Engedett sackekben 12.legjobb holtversenyben a vasassal es a jags-el.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Vörösötös az O falunk teljesítményéről tudsz egy ilyen PFF statot küldeni a legutóbbi meccsről?
KeyG
Dolgozom az ugyon.
...mintha atbasztak volna a hajokorlaton a fedelzetrol az ocean kozepen. Korulottem kobkilometernyi adat es meg csak tanultam uszni, mikor... 😂

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Ki, mit remel meg a szezontol?

Az utolso 6 meccsbol 5-ot megnyertunk, egyre hanyatlo O# teljesitmeny es javulo D# teljesitmeny mellett.

Mondjuk hogy a contendersegtol bucsuztunk, ahogy a SB run-tol is?
RedFive
A legutóbbi okfejtésem miatt én nem sok mindent, amíg coaching oldalon nem lesz valami szemlélet váltás.
Sajnos erre nemhogy még a szezon hátralévő részében, de még az offseasonban sem számítok. Ha véletlen sikerülne annyit szerencsétlenkedni, hogy még a PO-ról is lemaradunk, akkor is meg lenne magyarázva a bizonyítvány a sérülésekkel takarózva.
Nekem a Flacco éra végnapjait idézi a jelen állapot, akkor volt ennyire szenvedés meccset nézni utoljára.

konkrétabban:
Csoportelső a Bengals lesz (így, rendesen kiírva, hogy ne tiporjak a mimóza lelkű Cinci rajongók lelkébe 😛 )
A gyenge sorsolás miatt egy WC hely a miénk lesz (szerinte az utolsó), de a PO-ban lassan szokásos nagy pofonnal fog minket búcsúztatni egy random csapat. (vagy ha stílszerűek leszünk, akkor egy 4. negyedes leolvadássa búcsúzunk).
Meglepetést (értsd PO győzelmet) maximum akkor várok, ha Ojabo-ról kiderül, hogy future HOF vadállat, és Williams ill. az ő pályára lépésével a védelmünk kilő a sztartoszférába.
Ez utóbbira mondjuk egy marék szotyit se tennék fel, inkább csak azért írtam mert a keret alapján és mekdönci rookie szezonja miatt itt még látok egy ilyen 1 a millióhoz esélyt a fejlődésre. Az O -ben viszont sajnos nem.

(LJ pedig szerintem nem nálunk fog játszani jövőre, és nem azért mert nem akarja majd a FO megfizetni, hanem Jackson fog más vizekre evezni. Amit sajnálnék, mert nem tökéletes, de azért ilyen szintű QB-t sem künnyű kifogni, ráadásul '18ban a drafton megvettük a srácot kilóra, mikor senki nem hitt benne és feljöttünk érte az elsőkörbe. Andrews-on kívül nem sok "társat" kapott sajnos, akit meg mégis - JK és Bateman - azok meg porcelán testű, fél szezonos emberek.)
Snagal
Az Ojabo story hetek ota el van csendesulve. Hajpolnam mar. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 706
Vörösötös az O falunk teljesítményéről tudsz egy ilyen PFF statot küldeni a legutóbbi meccsről?

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Sziasztok, mi a helyzet az oreg Rokvánnal? Beilleszkedett? allpro lett már?
ricsiii83
pff vmi 93-at adott néki most
gedam
Sztem beilleszkedett.
Mutatom a szezonjanak ertekeleseit fordulorol fordulora (utso 4 meccsen Raven)



Tacklingben mar nincs annyira magara maradva, de altalaban minden erteken javitott.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Report: Lamar Jackson has sprained PCL
 www.thescore.com/nfl/news/2506748
dande2
Annyira jo lenne tudni, hogy az orvosi angolban es a magyarban ugyanazt jelenti e a ficam (reszleges ficam) szo, mint a magyarban...

 euromedical.hu/ortopedia/ficam/terd-ficam/

😳😲
RedFive
Hátsó keresztszalag
KeyG
Ez se mond semmit.
Ez lehet meg season ending is.

Aztan lehet egy labadozas a "lassuk mire mentek 5 meccsig nelkulem!" jegyeben, es vissza a PO ra, ha ugyan marad ott hely.

...vagy meg kozben vissza egy terdgeppel, de akkor nix ugribugri!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 6 508
Sziasztok, mi a helyzet az oreg Rokvánnal? Beilleszkedett? allpro lett már?
ricsiii83
pff vmi 93-at adott néki most
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 706
Report: Lamar Jackson has sprained PCL
 www.thescore.com/nfl/news/2506748
dande2
Annyira jo lenne tudni, hogy az orvosi angolban es a magyarban ugyanazt jelenti e a ficam (reszleges ficam) szo, mint a magyarban...

 euromedical.hu/ortopedia/ficam/terd-ficam/

😳😲
RedFive
Hátsó keresztszalag

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Report: Lamar Jackson has sprained PCL
 www.thescore.com/nfl/news/2506748
dande2
Annyira jo lenne tudni, hogy az orvosi angolban es a magyarban ugyanazt jelenti e a ficam (reszleges ficam) szo, mint a magyarban...

 euromedical.hu/ortopedia/ficam/terd-ficam/

😳😲

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Lamar Jackson has sprained PCL
 www.thescore.com/nfl/news/2506748
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Sziasztok, mi a helyzet az oreg Rokvánnal? Beilleszkedett? allpro lett már?

több mint 3 éve
gedam 6 508

én ezt továbbfűzöm a védelemre is, mert ott sincs igazán playmaker. ez a védelem akkor brillirozik, ha szar a qb. top 10-es qb ellen gatya.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 706
Ki, mit remel meg a szezontol?

Az utolso 6 meccsbol 5-ot megnyertunk, egyre hanyatlo O# teljesitmeny es javulo D# teljesitmeny mellett.

Mondjuk hogy a contendersegtol bucsuztunk, ahogy a SB run-tol is?
RedFive
tavaly nem ugyanígy 8-4 volt, amikor lj lesérült? én annyit várok, hogy nyerjünk 2-3-at az ötből.
gedam
A Steelerstől kiszoptunk 8-4 LJ-vel.
A Brown ellen lesérült azzal lett 8-5.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
gedam 6 508
Ki, mit remel meg a szezontol?

Az utolso 6 meccsbol 5-ot megnyertunk, egyre hanyatlo O# teljesitmeny es javulo D# teljesitmeny mellett.

Mondjuk hogy a contendersegtol bucsuztunk, ahogy a SB run-tol is?
RedFive
tavaly nem ugyanígy 8-4 volt, amikor lj lesérült? én annyit várok, hogy nyerjünk 2-3-at az ötből.
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 1 197
Ki, mit remel meg a szezontol?

Az utolso 6 meccsbol 5-ot megnyertunk, egyre hanyatlo O# teljesitmeny es javulo D# teljesitmeny mellett.

Mondjuk hogy a contendersegtol bucsuztunk, ahogy a SB run-tol is?
RedFive
A legutóbbi okfejtésem miatt én nem sok mindent, amíg coaching oldalon nem lesz valami szemlélet váltás.
Sajnos erre nemhogy még a szezon hátralévő részében, de még az offseasonban sem számítok. Ha véletlen sikerülne annyit szerencsétlenkedni, hogy még a PO-ról is lemaradunk, akkor is meg lenne magyarázva a bizonyítvány a sérülésekkel takarózva.
Nekem a Flacco éra végnapjait idézi a jelen állapot, akkor volt ennyire szenvedés meccset nézni utoljára.

konkrétabban:
Csoportelső a Bengals lesz (így, rendesen kiírva, hogy ne tiporjak a mimóza lelkű Cinci rajongók lelkébe 😛 )
A gyenge sorsolás miatt egy WC hely a miénk lesz (szerinte az utolsó), de a PO-ban lassan szokásos nagy pofonnal fog minket búcsúztatni egy random csapat. (vagy ha stílszerűek leszünk, akkor egy 4. negyedes leolvadássa búcsúzunk).
Meglepetést (értsd PO győzelmet) maximum akkor várok, ha Ojabo-ról kiderül, hogy future HOF vadállat, és Williams ill. az ő pályára lépésével a védelmünk kilő a sztartoszférába.
Ez utóbbira mondjuk egy marék szotyit se tennék fel, inkább csak azért írtam mert a keret alapján és mekdönci rookie szezonja miatt itt még látok egy ilyen 1 a millióhoz esélyt a fejlődésre. Az O -ben viszont sajnos nem.

(LJ pedig szerintem nem nálunk fog játszani jövőre, és nem azért mert nem akarja majd a FO megfizetni, hanem Jackson fog más vizekre evezni. Amit sajnálnék, mert nem tökéletes, de azért ilyen szintű QB-t sem künnyű kifogni, ráadásul '18ban a drafton megvettük a srácot kilóra, mikor senki nem hitt benne és feljöttünk érte az elsőkörbe. Andrews-on kívül nem sok "társat" kapott sajnos, akit meg mégis - JK és Bateman - azok meg porcelán testű, fél szezonos emberek.)
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Ki, mit remel meg a szezontol?

Az utolso 6 meccsbol 5-ot megnyertunk, egyre hanyatlo O# teljesitmeny es javulo D# teljesitmeny mellett.

Mondjuk hogy a contendersegtol bucsuztunk, ahogy a SB run-tol is?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Szerdan lesz idom es megnezem a KC-Cica meccset. Kulon a route-k csodasagat. Kivancsi leszek
no
Cica mi.... Mondjuk nálunk nem szokás tiszteletlenül beszélni az ellenfelekröl. A csapatnál sem hála istennek. Reid is megbánta 😁
laoce
és van a Steelers



😄
Szerdan lesz idom es megnezem a KC-Cica meccset. Kulon a route-k csodasagat. Kivancsi leszek
no
Cica mi.... Mondjuk nálunk nem szokás tiszteletlenül beszélni az ellenfelekröl. A csapatnál sem hála istennek. Reid is megbánta 😁
laoce
Willie Parker
Van koztuk aki meg el?
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Szerdan lesz idom es megnezem a KC-Cica meccset. Kulon a route-k csodasagat. Kivancsi leszek
no
Cica mi.... Mondjuk nálunk nem szokás tiszteletlenül beszélni az ellenfelekröl. A csapatnál sem hála istennek. Reid is megbánta 😁
laoce
jo reg ota igy hivlak bennetek, semmi tiszteletlenseg nincs benne, egyszeruen rovidebb es meg a kedvedert sem fogom mindig kiirni hogy a bengali tigrisek.

Remelem nagy banataban azert marad az edzoskodesnel, kapott mar ki hiaba zseni.