Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/Ravens-Christmas-Album-Drops-Today/0b91f930-cfb7-47b4-91bc-ab3f44740a83

Áucs 😀 némelyik frankón eltörte a fülemet 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Update Time:

-Taligaferrero egész tavasszal gyúrt és diétázott ennek köszönhetően rá sem lehetett ismerni az OTA elején, gyorsabbnak is tűnik. Amikor a legutóbb egy RBnk így készült a TC-re, akkor be is ütött egyet az asszonynak, reméljük itt nem az a helyzet...
-KLM úgy tűnik megint aktívan kezdi a OTA/TC elejét, csak abban bízunk hogy nem sérül le ideje korán.
- Casey Walker (2. éves DT, és én sem ismerem) állítólag nagyon élt az edzésen, mondhatni dominált. Ha hozzátesszük hogy mindezt Ryan Jensen ellen akkor már nem is tűnik ez a dicséret annyira fajának.
- Gilmoregirl tavasszal valószínűleg napjában 20-szor megkínálták váratlan/random labdákkal pl. vezetés vagy ebéd közben, ennek az eredménye hogy az OTA alatt is el tudja kapni a levegőből a labdákat.Ha ős is passzjátékba bevonható TE lesz, akkor jöhetnek a 3TE-s felállások Baltimoreban.
- Ahogy már Blaise említette HeadandSchaub nem csak az elkapókat és a cornereket, de a front seven tagjait is megkínálta szebbnél szebb paszokkal. Ő képes lehet arra hogy már TC-k alatt önbizalmot adjon a viszonylag fiatal védelmünknek 😀.
- Másodéves még csere centerünk a matekzseni Ursula kétvállra fektette Williamset (NT)..... ez megsüvegelendő teljesítmény.
- SSS pedig megint jár az örök fiatalság kútjánál, és elcsaklizott egy labdát a Safety mellől. Mondjuk a szép teljesítményhez jó ellenfelet kell választani aki Ilem volt természetesen. Hiába az idősebbnek át kell adni a helyet tömegközlekedésben és Kávridzsban is.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Második napról: Brooks már futhat, Jimmy edzegetett de még piros szerkóban (Harbs szerint jobban halad a vártnál a rehab), Arrington pedig hamar belenyalt milyen Ravens cornernek lenni, egy piruett után keményen sikerült földet érnie, így egy jó darabig az öltözőbe kényszerült.
Pitta pár pozíciós drillen már részt vett, de többnyire külön mozgott.

Camp sérülése nem tűnik komolynak, TC-re úgy tűnik felépülhet.

Nincs Webb, Sizzle, Doom és a teljes kezdő Oline, valamint Urban is személyes okok miatt kihagyta az edzést.
Allen/Perriman/Williams rookie trió pedig az újonc szimpóziumon teszi éppen tiszteletét.

Steve Smith on De'Andre Carter 'I love his attitude I see a young Randall Cobb

| Rookie outside linebacker Za'Darius Smith intercepted a pass by Schaub and returned it for a touchdown. Már a cb-ig sem jutnak el a passzai XD |

Vaughn jött vet deallel. Korábban Paganoval, tavaly Austinnal dolgozott együtt. Meglátjuk, legrosszabb esetben versenyeztetik a fiatalokat vele.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
They swapped a pair of undrafted rookie linebackers, cutting Alabama’s Trey DePriest and re-signing Andrew Bose from Rhode Island.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
The Ravens have reportedly added more depth to their cornerbacks group, as they have agreed to terms with six-year veteran Cassius Vaughn, per The Baltimore Sun.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megkezdődött az OTA, mától minden UDFA-nk future All-Pro minimum.

Ugyan ez még önkéntes szórakozás, de a veteránok közül jelen volt Flacco, Forsett és Daryl Smith is.

Holnap nyitott edzés lesz médiával, szóval több hírmorzsa fog lehullni az asztalról. Sok minden nem történt kivéve -->
Michael Campanaro suffered quadriceps injury during practice, severity being determined, sources say

Ezzel DeAndre Carter roster esélyei jelentősen javultak. Egy roster spotot szerintem megfog majd egy tisztán returner mint ami JJ volt. Lehet Carter, vagy az LSU-ról szintén UDFA RB Magee
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Angolul beszélőknek ó egy kis pozitív kilátás az afterNgata szezonra:
 baltimoresportsandlife.com/ravens-sport-best-3-4-front-nfl/
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan


Fifth-round guard Robert Myers has 33-inch quadriceps... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hehe....

 9gag.com/gag/a9L0qjZ
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Blaise, könyörgöm írj valami negatívat, mert a végén még túlságosan is elhisszük a dolgokat 😊Flacco5
-BaltimoreDefense
Ez most esett le, masodszorra. 😀ulpianus
oda kell figyelni 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Blaise, könyörgöm írj valami negatívat, mert a végén még túlságosan is elhisszük a dolgokat 😊Flacco5
-BaltimoreDefense
Ez most esett le, masodszorra. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Blaise, könyörgöm írj valami negatívat, mert a végén még túlságosan is elhisszük a dolgokat 😊Flacco5
Nem hurrá hangulatot eregettem, csak leírtam, hogy hogyan látom a dolgokat. A draft jól sikerült, a needek betömködésre kerültek, nem látom okát, a korábban említettek (rutin, sérülés) és a nehéz sorsolás mellett, hogy miért ne lehetnénk optimisták. Nem SB-t vizionáltam csak azt, hogy jók lehetünk a kérdőjeleink ellenére. Aztán majd meglátjuk.
Pár power rankingot megnézve (tudom semmi értelmük, de ennyi erővel amíg nincs szeptember semminek sincs) --> Fox: 5. (igaz itt top 3 overratednek érzik az olvasók) USToday:5. Espn:7. CBS:8. Ennek hitelességét a Bengals draft utáni 3 helyes előrelépése és 7. helye mondjuk tönkre is vágja. NFL.com:13 erre írtam, hogy kissé mintha alábecsülne a szerző minket
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Blaise, könyörgöm írj valami negatívat, mert a végén még túlságosan is elhisszük a dolgokat 😊Flacco5
-
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Ulpi, negativat kertunk, nem valami abszurd/rohejes dolgot..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Blaise, könyörgöm írj valami negatívat, mert a végén még túlságosan is elhisszük a dolgokat 😊Flacco5
A Steelers lesz a bajnok. Megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Blaise, könyörgöm írj valami negatívat, mert a végén még túlságosan is elhisszük a dolgokat 😊
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most jön a mártírkodás, awesome 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 124
szerintem mindenki siratja is Ngatat. Meg jol jatszott nagyon + oriasi kedvenc. De mit lehet tenni a penzugyi kerdessel...semmit.
En meg annyit megjegyeznek, hogy a SB eveben a sec. inkabb volt rossz, mint jo. Jimmytol inkabb csak vartuk hogy jo lesz. Ed sem volt az igazi mar ( utalom leirni is), de a tapasztalata, tudasa, vezeregyenisege kellett nagyon. BP nagyon ott volt a posztjan. CW...hat en a falra masztam tole, benyalt barmit, de nagy + az int. lehetosege is benne volt. Webb jo volt akkor de leserult feluton.
A tavalyi evet leirta Voice. Tehat ha a serules elkeruli oket ( Webbnel az fogadoiroda robbanto) sokkal jobbak leszunk hatul es igy a def osszesegeben, mert ez volt a "nehezen leirhato gorog felisten" sarkunk.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
40(!)(Y)
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Szerintem egyedül a védelemnél írtam, hogy mire tartom őket, sehol máshol Voice
igazából a támadófalnál is írtad, hogy átlag feletti, de ezen aztán ne múljon... maradjunk hát annyiban, hogy a Te írásod alapján kiindulva gondoltam valamit, amit úgy véltem KLacival megosztok. Ha nem stimmelt, hát ez van, tekintsük le nem írtnak, ha valamelyest stimmelt, akkor egészítsük ki azzal, hogy az írásodból én úgy gondoltam. 😊

Arrington a liga egyik legjobb slot cb-je. Ha ott fog nálatok szerepelni, akkor nagyot fogtatok vele, ha kikerül valamikor szélre, akkor kegyetlenül megéghet.ervinator
Ez pusztán a sérüléshullámtó - ami reméljük idén végre elmarad - függ. 😊Collapo
Én tökéletesen értettem...nem is értem a reakciókat, de igazad van: ez van....majd legközelebb keressünk az eszmecserére egy nyilvános fórumot, ahol mi is véleményt formálhatunk 😉
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem egyedül a védelemnél írtam, hogy mire tartom őket, sehol máshol Voice
igazából a támadófalnál is írtad, hogy átlag feletti, de ezen aztán ne múljon... maradjunk hát annyiban, hogy a Te írásod alapján kiindulva gondoltam valamit, amit úgy véltem KLacival megosztok. Ha nem stimmelt, hát ez van, tekintsük le nem írtnak, ha valamelyest stimmelt, akkor egészítsük ki azzal, hogy az írásodból én úgy gondoltam. 😊

Arrington a liga egyik legjobb slot cb-je. Ha ott fog nálatok szerepelni, akkor nagyot fogtatok vele, ha kikerül valamikor szélre, akkor kegyetlenül megéghet.ervinator
Ez pusztán a sérüléshullámtó - ami reméljük idén végre elmarad - függ. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
de érkezett egy Kyle Arrington és egy Kendrick Lewis a kezdőbe, oké, hogy nem a liga legjobbjai, de mindkettő kezdő kaliber.Voice
Arrington a liga egyik legjobb slot cb-je. Ha ott fog nálatok szerepelni, akkor nagyot fogtatok vele, ha kikerül valamikor szélre, akkor kegyetlenül megéghet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sokkal jobban érdekel, hogy pofásodik a csapat.
Voice
Voice a tavalyi Ravenshez viszonyította az ideit, legalábbis első körben. Érzésre pedig próbálta belőni a csapat helyét a ligában, szerintem. Lehet, hogy az utóbbi nem sikerült tökéletesen (ezt majd döntse el ez az év), ugyanakkor ha szurkolóként úgy állna neki, hogy a csapat fos és ide az 1/1-et, akkor meg az lenne a baj.

Voice: néhol túlzónak érzem az erőfelmérést, de én lennék a legboldogabb, ha Neked lenne benne igazad.

Személy szerint úgy gondolom, hogy a depth olyan közepes, az első sor viszont top10 alja, ha az egész csapatot nézem, akkor is a mezőny első felében vagyunk. Csak a schedule ne ilyen lenne... az még kemény dió lehet...
😊 Collapo
Szerintem egyedül a védelemnél írtam, hogy mire tartom őket, sehol máshol (mivel a spec egység gyengült J.J-vel aki tavaly már gyengén játszott, nem tudom, pl Campanaro hogy fog teljesíteni helyette, ahogy az #O-ről sem tudok nyilatkozni, mert az egy dolog, hogy Perrimanbe én Torreynál többet látok bele, de hogy ez ki is jön belőle, az csak ősztől derül ki.) ezért is nem reagáltam arra a nevetséges felvetésre.

Ez a védelem jobb kell hogy legyen, mint a tavalyi.

Ngata: 4 meccsről hiányzott.
Webb: kihagyta kb a felét a szezonnak.
Smith kihagyta kb a másik felét a szezonnak.
Will Hill eltiltott volt a szezon első felében kb.

és eddig csak a kezdőket és húzóembereket írtam...voltak még egyéb sérülések.

Na most a 31 éves Ngata-n kívül egyedül McPhee elvesztése lehet érzékeny pont, viszont jelenleg nincs eltiltott és sérült emberünk a védelemben, ez már előrelépés, de érkezett egy Kyle Arrington és egy Kendrick Lewis a kezdőbe, oké, hogy nem a liga legjobbjai, de mindkettő kezdő kaliber. Persze függ majd az egész a szezon közbeni sérülésektől, de ez minden csapatnál megvan, szóval ezzel nem foglalkoznék, alapvetően sokkal erősebb #D tud kifutni a pályára tavalyhoz képest.

Az #O kb ugyanarra lehet képes mint tavaly és arra nem volt panasz, egy esetleges Pitta játszatással még ott is szintet léphetünk.

Én nem várok SB-t, csak hogy reagáljak arra a nevetséges kommentre, de erősebb csapatot várok jövőre a tavalyinál.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sokkal jobban érdekel, hogy pofásodik a csapat.
Voice
Hát ez alapján már le se kell játszani a meccseket, mert úgyis tiétek az SB 😉Klaci79
Klaci79: Ezt hol kell aláírni? Viccet félretéve, Voice a tavalyi Ravenshez viszonyította az ideit, legalábbis első körben. Érzésre pedig próbálta belőni a csapat helyét a ligában, szerintem. Lehet, hogy az utóbbi nem sikerült tökéletesen (ezt majd döntse el ez az év), ugyanakkor ha szurkolóként úgy állna neki, hogy a csapat fos és ide az 1/1-et, akkor meg az lenne a baj.

Voice: néhol túlzónak érzem az erőfelmérést, de én lennék a legboldogabb, ha Neked lenne benne igazad.

Személy szerint úgy gondolom, hogy a depth olyan közepes, az első sor viszont top10 alja, ha az egész csapatot nézem, akkor is a mezőny első felében vagyunk. Csak a schedule ne ilyen lenne... az még kemény dió lehet...
😊Collapo
Ez már így azért reálisabb 😉
Simán el tudom képzelni, hogy jobbak lesztek, mint tavaly...látom, hogy azért elég tudatosan megy az építkezés, bár néhány mellényúláson kívül ezzel korábban se volt gond. én csak túlzásnak érzek pár dolgot...pl túl hamar rendbe jött az a tavaly sokat szidott sec...Klaci79
"A tavalyi pocsék sec erősödött egy Kendrick Lewissal és egy Kyle Arringtonnal"

és

Before landing Kyle Arrington, Ravens previously tried to land corners Cary Williams, Perrish Cox and Tramon Williams as free agents

és többek között

Ravens put in a waiver claim for safety D.J. Swearinger, sources say .

megteszünk mindent.Peter
A szövegértés nem mindenkinek adatott meg, neked azért köszönöm 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért Blaisenek csak sikerült kinyivákolnia egy O# heavy draftot, lehet Ozzie figyel minket nem gondoljátok....