NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Asszem elég lesz ennyi pecc komment itt mára. 😀 köszi a részvételt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Flacco5
Ember, én téged komolyan sajnállak. Ha valakiben ekkora frusztráció van, akkor sanszos hogy nem lehet boldog kiegyensúlyozott élete.

Have a nice day!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
csak tudnám te minek ugrálsz. Colts szurkolókat megértem, de te minek fontoskodsz, az nekem magas. azóta sem sikerült a reklektorfénybe izzadni magad?winston
Jézusom... A pecc keménymag megérkezett 😀
Ebben az egész ügyben a mocskosravens meg a mégszarszemétmocskosabbcolts a hibás, mert fel merte emelni a hangját a szentistenigópecc most már bizonyítottan csalás ügyében. Flacco5
egy, rossz szavam nem volt a ravensre, a legjobb meccset játszotta a két csapat egymás ellen az idényben szerintem. sőt, a coltsra sem, miért lenne? semmi bajom az említett csapatokkal, azt viszont talán megértem, ha egy colts drukker elkezdni most ekézni a patst a meccs miatt. de te? azt nem értem, miért ezt nyomod folyamat, amikor a ravenshez semmi köze. azt meg főleg nem mondtam, hogy ők a hibásak, csak azt, hogy te képzeled ezt be magadnak, és azért vagy olyan mint egy frusztrált tinédzser (hacsak nem vagy az tényleg). Amugy hajrá, idén meglehet a 10 like a napi brady-n, bár szomorúan láttam, hogy superbowl óta érdeklődés hiányában abbahagytad a szerkesztését 😕

többiek: még egyszer bocs, részemről tényleg ennyi volt, nem akarom offolni a topicotokat, csak Flacco5 zavart, ő hozta fel, de nem regálok rá többet 😊
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
csak tudnám te minek ugrálsz. Colts szurkolókat megértem, de te minek fontoskodsz, az nekem magas. azóta sem sikerült a reklektorfénybe izzadni magad?winston
Jézusom... A pecc keménymag megérkezett 😀
Ebben az egész ügyben a mocskosravens meg a mégszarszemétmocskosabbcolts a hibás, mert fel merte emelni a hangját a szentistenigópecc most már bizonyítottan csalás ügyében.

Megnézném ezt a dobást csalás nélkül is.


#tizenhatnull
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sporttv-n kétszázzal kell hallgatnom hogy TB az isten, a megváltómalkav
Buszken vallalom, hogy en is ezt nyomattam egesz evben 😀 😀 #gopecc

Annyi plusz megjegyzes, hogy ott es akkor nem lehetett volna belole ugy. Az eljaras lefolytatasahoz ido kell - es ido is kellett. Sajnos ennek az az eredmenye, hogy a Cheatriots megint csalva jutott SB-hoz.

Most arrol van szo, hogy a Profetat eltiltjak 1 meccsre a Steelers ellen. (MOst felreteve azt, hogy szurkolokent azt mondanam, hogy meg kellene oket fosztani a SB-tol es odaadni a Hawksnak vagy uresen hagyni ES a Messiast eltiltani 1 evre vagy hatarozatlan idore.) Ravens.com-on altanos kozhangulat, hogy kar hogy epp a Steelers ellen lenne, DE a Steelers tiszteljuk, a Cheatriots pedig egy utolso csapat, ezert barmilyen fajta buntetes csak pozitiv.Ezt en is osztom. #undefeatedseasonFlacco5
csak tudnám te minek ugrálsz. Colts szurkolókat megértem, de te minek fontoskodsz, az nekem magas. azóta sem sikerült a reklektorfénybe izzadni magad?

szerk: többiektől bocsi (a hangnemért is), off vége.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem meg nyerjünk SB-t saját erőből... ne foglalkozzunk se a pacákkal, se a rozsdásokkal. Kalapáljuk el mindet, aztán nem lesz arra gondunk, hogy Ők mit játszanak. Kevesebb indulatot is szül ez a módszer és személy szerint jobban is tetszik nekem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
sporttv-n kétszázzal kell hallgatnom hogy TB az isten, a megváltómalkav
Buszken vallalom, hogy en is ezt nyomattam egesz evben 😀 😀 #gopecc

Annyi plusz megjegyzes, hogy ott es akkor nem lehetett volna belole ugy. Az eljaras lefolytatasahoz ido kell - es ido is kellett. Sajnos ennek az az eredmenye, hogy a Cheatriots megint csalva jutott SB-hoz.

Most arrol van szo, hogy a Profetat eltiltjak 1 meccsre a Steelers ellen. (MOst felreteve azt, hogy szurkolokent azt mondanam, hogy meg kellene oket fosztani a SB-tol es odaadni a Hawksnak vagy uresen hagyni ES a Messiast eltiltani 1 evre vagy hatarozatlan idore.) Ravens.com-on altanos kozhangulat, hogy kar hogy epp a Steelers ellen lenne, DE a Steelers tiszteljuk, a Cheatriots pedig egy utolso csapat, ezert barmilyen fajta buntetes csak pozitiv.Ezt en is osztom. #undefeatedseason
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
OFF
Csak pár szót ejtenék az ügyről és részemről ennyi: Nem elég hogy egész évben a sporttv-n kétszázzal kell hallgatnom hogy TB az isten, a megváltó, most kicsit leeresztett a labdákból és már az ubiszezont is ő uralja ez egy vicc... 😛
1. Na komolyra fordítva a szót vagy akkor kellett volna büntizni és utána kivizsgálni a dolgot, hogy ez ne fordulhasson többet elő vagy hagyni kellene az egész dolgot a picsába...
2. Részemről teljesen érdektelen hogy csaltak-é vagy sem így kb. 3 hónap múlva ki nem szarja le.
3. Ha valaki csalt akkor az csalt, függetlenül attól hogy 100 -0 -ra verte az ellenfelét vagy sem..
4. Ha nem csalt akkor pedig nincs mitől tartania és mindenképpen be kell ezt bizonyítania, ő egy példakép, akinek igenis a magánéletét is fel kell áldoznia azért, hogy példakép lehessen.....Ha meg hibázott és szaros az ujja, akkor meg legyen benne gerinc és vállalja a dolgot..

És a mondandóm lényege, igen ha a Steelers ellen kell kihagynia a mecset, akkor hagyja ki függetlenül attól hogy ez nekünk pont nem jó, de ez így még mindig jobb mintha megtorlás nélkül maradna az ügy. (most attól függetlenül,hogy bűnös vagy sem)

OFF UFF
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 124
Reed ma hivatalosan visszavonul.köszönünk mindent Ed!

Peter
Így megvan az esélye, hogy stílszerűen együtt menjenek first ballottként a HoF-ba Troyjal.Soldados
Úgy legyen ,olvastam egy cikket,hogy mindketten nem lesznek HOF ,valamelyik kimaradhat.Pedig megkerülhetetlen egyénisége mindkettő a focinak.
Aaron Smith és Troy,akiket nagyon kedveltem rivalizálástól függetlenül.kátrány
Bármelyikük nem lesz 1st ballott, azt nagyon elkeserítőnek találnám. Nekem meg Ed Reed volt rivalizálástól függetlenül hatalmas kedvencem. 😊Soldados
Egyutt is fognak. Amit hozzatennek hogy pont a rivalizalas miatt nagy dolog hogy meg igy is a kedvenceink.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Will Hill marad. Alairta a tendertCollapo
Ez egy fontos lépés volt az SB felé.



Addig is:





The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Will Hill marad. Alairta a tendert

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 788 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Én a magam részéről köszönöm Ednek azt a sok-sok emlékezetes, kemény csatát. Steelers fanként mondom, hogy szívesen elnézegettem volna Polaval párban fekete-sárágában 😊. Ismét egy korszakos játékos intett búcsút 😕. Nagyon stílusos lenne, ha együtt mennének a HoF-be.

" class="embed">
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Reed ma hivatalosan visszavonul.köszönünk mindent Ed!

Peter
Így megvan az esélye, hogy stílszerűen együtt menjenek first ballottként a HoF-ba Troyjal.Soldados
Úgy legyen ,olvastam egy cikket,hogy mindketten nem lesznek HOF ,valamelyik kimaradhat.Pedig megkerülhetetlen egyénisége mindkettő a focinak.
Aaron Smith és Troy,akiket nagyon kedveltem rivalizálástól függetlenül.kátrány
Bármelyikük nem lesz 1st ballott, azt nagyon elkeserítőnek találnám. Nekem meg Ed Reed volt rivalizálástól függetlenül hatalmas kedvencem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reed ma hivatalosan visszavonul.köszönünk mindent Ed!

Peter
Így megvan az esélye, hogy stílszerűen együtt menjenek first ballottként a HoF-ba Troyjal.Soldados
Úgy legyen ,olvastam egy cikket,hogy mindketten nem lesznek HOF ,valamelyik kimaradhat.Pedig megkerülhetetlen egyénisége mindkettő a focinak.
Aaron Smith és Troy,akiket nagyon kedveltem rivalizálástól függetlenül.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Reed ma hivatalosan visszavonul.köszönünk mindent Ed!

Peter
Így megvan az esélye, hogy stílszerűen együtt menjenek first ballottként a HoF-ba Troyjal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens have signed all of their exclusive rights free agents.

Outside linebacker Steven Means, defensive tackle Casey Walker, long snapper Patrick Scales, wide receiver Kamar Aiken, cornerback Tramain Jacobs, tight end Phillip Supernaw, safety Brynden Trawick, cornerback Rashaan Melvin, offensive lineman Ryan Jensen and running back Fitzgerald Toussaint have all signed their exclusive rights tenders.


&


Quarterbacks can finally rest easy. Ed Reed is officially retiring.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem volt véletlen a Matt Forte hasonlat. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Voice, egyébként középsuliban Buck WR volt, onnan képezték át futóvá a USC-n. Láttam az összes meccsét szerencsére, merem állítani, hogy egy nagyon-nagyon jó futóval gazdagodtatok (sajnos 😛 ). Remek elkapásai voltak, én speciel szeretem ahogy fut, fumble gondjai sem voltak egyetemen. Egyedül talán az a home run sebesség hiányzik a játékából, azon talán tudnak még egy kicsit javítani. Pass protectionben talán az idei draft legjobb futója. Egyedüli játékos volt idén az NCAA-ben, aki minden meccsén összehozott legalább 100 yardot (elkapás+futás).
Egy friss espn cikk, hogy milyen is Buck Allen
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/19811/buck-allen-reflects-on-journey-when-drafted-by-ravensHabi
Így már érthető a mozgása 😀 Sok mindenki írja azt hogy remek lesz itt, úgy hogy csendben figyelem az első évét 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Voice, egyébként középsuliban Buck WR volt, onnan képezték át futóvá a USC-n. Láttam az összes meccsét szerencsére, merem állítani, hogy egy nagyon-nagyon jó futóval gazdagodtatok (sajnos 😛 ). Remek elkapásai voltak, én speciel szeretem ahogy fut, fumble gondjai sem voltak egyetemen. Egyedül talán az a home run sebesség hiányzik a játékából, azon talán tudnak még egy kicsit javítani. Pass protectionben talán az idei draft legjobb futója. Egyedüli játékos volt idén az NCAA-ben, aki minden meccsén összehozott legalább 100 yardot (elkapás+futás).
Egy friss espn cikk, hogy milyen is Buck Allen
 espn.go.com/blog/baltimore-ravens/post/_/id/19811/buck-allen-reflects-on-journey-when-drafted-by-ravens


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Reed ma hivatalosan visszavonul.köszönünk mindent Ed!


több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Rookies-Assigned-Jersey-Numbers/01fb8462-bebe-40ed-8c12-9136c55b5bdd

Megvannak a mez számok,érdekesség,hogy annó Demetrius Williams is 87-es volt,akinek van DWill meze,az újra felveheti 😊 ,aktuális lett.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy Roster előrejelzés.4 poszt kérdéses ahol játszák le TC alatt vagy a sérült játékos visszatérésénél lehet dönteni ki marad.

QB Flacco,Schaub
RB Forsett,Taliafero,Allen
FB Juice
WR S.Smith,Perriman,Brown,Aiken,Campanaro,Waller
OL Monroe,KO,Zuttah,Yanda,Wagner,Urschel,Hurst,Meyers
TE Williams,Gilmore,Boyle/Pitta
DL Canty,Williams,Jernigan,Davis,Guy,Urban,Bilukidi,Tyson
LB Smith,Mosley,Upshaw,Suggs,Mclellan,DePriest/Orr,Z.Smith,Brown,Doom
CB Smith,Webb,Melvin,Jackson/Greenwood,Walker
S Elam,Lewis,Brooks/Trawick,Levine,Hill
ST Koch,Cox,TuckerPeter
Nézem továbbra is a Buck videókat, kezdek megbarátkozni vele.
Pofás ez a roster 😀

Ha véletlen felépülne Pitta, double TE játékot hívnék a leggyakrabban 2 WR-rel, tudnánk pusztítani 😛

Nézegetem közben jövőre hol lesz kiöregedés a rosteren és a WR poszt újra szóba jön, fallal nem lesz gond egyik oldalon sem, viszont egy jó LB-nek is érkeznie kell a CB pick mellett.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RapSheet: The #Patriots are releasing CB Alfonzo Dennard, who they drafted in 2012, source said. He had 4 starts this year.

Érdemes vele foglakozni?

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
höri retweet:

The Ravens basically drafted Courtney Upshaw here with Za'Darius Smith (more size), so don't need to give Upshaw a 2nd deal.psychocska
Harbs inkább mint rusher emlegette Smitht és McPheehez hasonlította. De ha nem az lesz, csak kapunk egy Upshawt az is bőven jó

Viszont engem Davis rohadtul érdekel. Nem is értem miért csúszott le a 3. körig. Persze inkonzisztens mint a büdös rossebb, de amikor elkapja a fonalat... Egy tweet pont erről volt. A highlightja Leonard Williamsé. A lowlight meg egy UDFA kaliberű rotációs emberé.
Valami veteránnak örülnék a Dlineba mert most csak Cantynek van komoly nfl tapasztalat ez pedig kevés lehet. Ugyanakkor ha Davisből kihozzák a potenciált egy két éven belül a B.Will/Jernigan/Davis trió bitang falat alkothat 😊Blaise
reméljük hogy urbannak vagy klm-nek is jut még hely abban a falban
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Davisnek kondi problémái vannak tehát a highlightok az első a lowlightok a második félidőben készülhettek.mivel itt rotációs játékos lesz ki tudjuk hozni belőle a maximumot már első évben.a tehetség megvan a kondi meg majd jön.vagy CB szétrúgja a seggét!