NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
höri retweet:

The Ravens basically drafted Courtney Upshaw here with Za'Darius Smith (more size), so don't need to give Upshaw a 2nd deal.psychocska
Harbs inkább mint rusher emlegette Smitht és McPheehez hasonlította. De ha nem az lesz, csak kapunk egy Upshawt az is bőven jó

Viszont engem Davis rohadtul érdekel. Nem is értem miért csúszott le a 3. körig. Persze inkonzisztens mint a büdös rossebb, de amikor elkapja a fonalat... Egy tweet pont erről volt. A highlightja Leonard Williamsé. A lowlight meg egy UDFA kaliberű rotációs emberé.
Valami veteránnak örülnék a Dlineba mert most csak Cantynek van komoly nfl tapasztalat ez pedig kevés lehet. Ugyanakkor ha Davisből kihozzák a potenciált egy két éven belül a B.Will/Jernigan/Davis trió bitang falat alkothat 😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azt mikor hozzák nyilvánosságra, hogy a rookie-k hányas mezben fognak pályára lépni?

Azt tudom, hogy Maxx Williams 87 es lesz.cikesz
Perriman 18,Z. Smith,Allen kolidzs száma szabad elvileg 94,37.a többi passz

több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Azt mikor hozzák nyilvánosságra, hogy a rookie-k hányas mezben fognak pályára lépni?

Azt tudom, hogy Maxx Williams 87 es lesz.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Warrel pedig,ha bejön,egy amatőr kosárlabdatornán is indulhatnak,Perriman,Brown,Warrel,2m körüliek,meglenne a Ravens fétis WR sor,nagyok,gyorsak,erősek 😊kátrány
Jövőre hozzácsapjuk az ifjabb Admirálist, Corey Robinsont aztán tényleg mehet a kosárlabda 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Még nem tudtam bepótolni a draftot teljesen, de lehet rettegni, mert szerintem ez nagyon pofás draft lett, ha pedig azt nézzük, hogy mennyire gyengének tűnt/tűnik úgy ánblokk a class akkor egészen qwa jó 😊
És ugye amikor szerintem valami jó akkor annak tuti, hogy nem úgy kell lennie a továbbiakban 😀 (lsd tavalyi évközi optimizmusom például)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy Roster előrejelzés.4 poszt kérdéses ahol játszák le TC alatt vagy a sérült játékos visszatérésénél lehet dönteni ki marad.

QB Flacco,Schaub
RB Forsett,Taliafero,Allen
FB Juice
WR S.Smith,Perriman,Brown,Aiken,Campanaro,Waller
OL Monroe,KO,Zuttah,Yanda,Wagner,Urschel,Hurst,Meyers
TE Williams,Gilmore,Boyle/Pitta
DL Canty,Williams,Jernigan,Davis,Guy,Urban,Bilukidi,Tyson
LB Smith,Mosley,Upshaw,Suggs,Mclellan,DePriest/Orr,Z.Smith,Brown,Doom
CB Smith,Webb,Melvin,Jackson/Greenwood,Walker
S Elam,Lewis,Brooks/Trawick,Levine,Hill
ST Koch,Cox,Tucker

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Lenne egy kérdésem: Za'Darius Smith posztjához DE van írva, de a választáskor a LB-t mondott a csapat, ez azt jelenti, hogy ő 3-4-ben nálunk szélső passrusher lesz, magyarán OLB, Doom és Suggs mögött?Voice
Belegeondolva Mcphee és Kruger is DE volt az elején.majd elválik de szerintem OLB lesz Ő.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tetszik a draftclassunk.két picket nem értek csak az egyik Boyle.ha Pitta out akkor nem hiszem,hogy két rookival és egy másodéves Gilmoreal kellene felállnunk.inkább hoztam volna egy veteránt akár traddel akár a cutok után. Ha Pitta marad mégis akkor meg tuti PS.a másik a corner pick.szerintem lett volna jobb opció nála.Peter
A honlapon írják,hogy Boyle-t kinézték már a Senior Bowl-on,mint blokkoló TE.kátrány
Nem az emberrel van bajom hanem a pozicióval.annál jobb és drágább (5kör),hogy PS-ba tegyük.viszont ha kezdő lesz akkor nincs kezdő tapasztalata a TE squadnak.esetleg IR?

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boyle az egyetlen pick (és vele együtt a négy elkapónak), aminek nem örülök.

Igor
Ezt hogy érted?kátrány
Gondolom úgy értette Igor, hogy 2+2 WR-t és TE-et húztatok, így összesen 4 "target", az egyik TE helyett jöhetett volna bármi más.somoskovig
Ahaaa😐 köszi


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Boyle az egyetlen pick (és vele együtt a négy elkapónak), aminek nem örülök.

Igor
Ezt hogy érted?kátrány
Gondolom úgy értette Igor, hogy 2+2 WR-t és TE-et húztatok, így összesen 4 "target", az egyik TE helyett jöhetett volna bármi más.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boyle az egyetlen pick (és vele együtt a négy elkapónak), aminek nem örülök.

Igor
Ezt hogy érted?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem első blikkre tetszik a draft,egyenlőre a KR/PR szerepét nem látom senkiben,így,hogy nincs Jacoby.
Jackson és Camp sérülékeny,bár talán Camp szokott 1.évében a ligához.
Az UDFA-k közül Terrence Magee és Carter jöhet szóba.

Perriman,már békülök vele,legfeljebb olyan lesz,mint Torrey,na bumm,viszont ,a paraméterei alapján Andre Johnson is lehet belőle,akkor pedig főnyeremény.
Williams a legtöbbre tartott TE és az hiányposzt.
Davis,qrva jó,a Senior Bowl-on nagyon jó volt,imádom.
A passrusher,CB,RB need volt,Allennek nagyon örülnek Bmore-ban,egy jó kezű Trehman fit RB.
Boyle-t nem értem,a honlap szerint kinézték és akarták:
 www.baltimoreravens.com/news/article-draft/Round-5-Baltimore-Ravens-Select-TE-Nick-Boyle/16a8a7f7-e772-4576-9899-e51b41eb1b31

Myers itt töltött pár napot Castilloval az edzőközpontban,tudták kit húznak,semmi zsákbamacska.

Warrel pedig,ha bejön,egy amatőr kosárlabdatornán is indulhatnak,Perriman,Brown,Warrel,2m körüliek,meglenne a Ravens fétis WR sor,nagyok,gyorsak,erősek 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
cca. 220 lbs a srác... tiipkus 3rd&short opció... ha előre tud dőlni a falon 1-2 yardot, mrá hozza amit várhatsz tőle. Annál pedig szerintem jobb... de ez majd elválik.Collapo
Ez így érthető is lenne, ha nem lenne itt a mi Pengénk Taliaferro, aki sokkal masszívabbnak tűnik, mint ez az RB-nek álcázott WR 😀 totál felesleges húzás, inkább egy corner kellett volna ott..
Összehasonlítottam egyébként a draft eredményeiket, ez a gyerek egy fűszállal nem tud többet mint Taliga, sőt 20 yardban és fekve nyomásban is elmarad tőle, komolyan nem értem minek kellett még egy 3rd&short opció, főleg hogy én ezen a gyereken még azt sem látom, hogy erős lenne 😀Voice
Kivéve, ha Taliga idén is lesérül, Forsett ne adj isten szintén... kell a depth és én személy szerint örülök, hogy nem ilyen Bush típusú - évek óta nem tudok megragadni -, vagy brutáldrága - mert akkor biztos jó - megoldásokat kereste OZ-ék.Collapo
Megnéztem egy valag videót a srácról és az összesben az üres lyukakon futkos a WR alkatával 😀 ami az NFL-ben nem így lesz...de oké, mielőtt komolyabb ellen kampányba kezdek a pickhez, megvárom az első évét.Voice
Simán benne van, hogy bust, de Forte se épp dugó méretű és elég jól elkaristol a ligában, bár én nem szeretem se a játékát, se a játékstílusát. Szóval egyetértünk. Várjunk még a megítéléssel.. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
cca. 220 lbs a srác... tiipkus 3rd&short opció... ha előre tud dőlni a falon 1-2 yardot, mrá hozza amit várhatsz tőle. Annál pedig szerintem jobb... de ez majd elválik.Collapo
Ez így érthető is lenne, ha nem lenne itt a mi Pengénk Taliaferro, aki sokkal masszívabbnak tűnik, mint ez az RB-nek álcázott WR 😀 totál felesleges húzás, inkább egy corner kellett volna ott..
Összehasonlítottam egyébként a draft eredményeiket, ez a gyerek egy fűszállal nem tud többet mint Taliga, sőt 20 yardban és fekve nyomásban is elmarad tőle, komolyan nem értem minek kellett még egy 3rd&short opció, főleg hogy én ezen a gyereken még azt sem látom, hogy erős lenne 😀Voice
Kivéve, ha Taliga idén is lesérül, Forsett ne adj isten szintén... kell a depth és én személy szerint örülök, hogy nem ilyen Bush típusú - évek óta nem tudok megragadni -, vagy brutáldrága - mert akkor biztos jó - megoldásokat kereste OZ-ék.Collapo
Megnéztem egy valag videót a srácról és az összesben az üres lyukakon futkos a WR alkatával 😀 ami az NFL-ben nem így lesz...de oké, mielőtt komolyabb ellen kampányba kezdek a pickhez, megvárom az első évét.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
cca. 220 lbs a srác... tiipkus 3rd&short opció... ha előre tud dőlni a falon 1-2 yardot, mrá hozza amit várhatsz tőle. Annál pedig szerintem jobb... de ez majd elválik.Collapo
Ez így érthető is lenne, ha nem lenne itt a mi Pengénk Taliaferro, aki sokkal masszívabbnak tűnik, mint ez az RB-nek álcázott WR 😀 totál felesleges húzás, inkább egy corner kellett volna ott..
Összehasonlítottam egyébként a draft eredményeiket, ez a gyerek egy fűszállal nem tud többet mint Taliga, sőt 20 yardban és fekve nyomásban is elmarad tőle, komolyan nem értem minek kellett még egy 3rd&short opció, főleg hogy én ezen a gyereken még azt sem látom, hogy erős lenne 😀Voice
Kivéve, ha Taliga idén is lesérül, Forsett ne adj isten szintén... kell a depth és én személy szerint örülök, hogy nem ilyen Bush típusú - évek óta nem tudok megragadni -, vagy brutáldrága - mert akkor biztos jó - megoldásokat kereste OZ-ék.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
cca. 220 lbs a srác... tiipkus 3rd&short opció... ha előre tud dőlni a falon 1-2 yardot, mrá hozza amit várhatsz tőle. Annál pedig szerintem jobb... de ez majd elválik.Collapo
Ez így érthető is lenne, ha nem lenne itt a mi Pengénk Taliaferro, aki sokkal masszívabbnak tűnik, mint ez az RB-nek álcázott WR 😀 totál felesleges húzás, inkább egy corner kellett volna ott..

Összehasonlítottam egyébként a draft eredményeiket, ez a gyerek egy fűszállal nem tud többet mint Taliga, sőt 20 yardban és fekve nyomásban is elmarad tőle, komolyan nem értem minek kellett még egy 3rd&short opció, főleg hogy én ezen a gyereken még azt sem látom, hogy erős lenne 😀

Hát na, nem tetszik ez a pick, de legalább csak kettő van ami nem jön be, Buck meg a 2. TE a felesleges.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Boyle az egyetlen pick (és vele együtt a négy elkapónak), aminek nem örülök.

Maxx Williams esetén ambivalens érzések.. ha a Steelers tényleg akarta vinni, akkor picit örülök neki 😊 (bár ők meg elvitték azt a szörnyeteg méretű Jamest :S)
A többieknél enyhe/nagyon pozitív érzésekről számolhatok be 😊

Most elsőre nekem ez a class nagyon ígéretesnek tűnik (nem csoda, hogy mindenhol fényeznek minket) - talán csak annyi kritika, még egy OL embernek vagy pass rushernek örültem volna a negyedik elkapó helyett 5. körben (Waller egy körrel később okés), de alapvetően jól válogattak és need pozikra húztak Ozziék, még ha most a hátsó körökben annyira nem éreztem a BPA-zást.. talán egyedül Perrimannél/Davisnél igen.

Persze benne van, hogy eszerint húztak csak nagyon más volt a draftboard.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lenne egy kérdésem: Za'Darius Smith posztjához DE van írva, de a választáskor a LB-t mondott a csapat, ez azt jelenti, hogy ő 3-4-ben nálunk szélső passrusher lesz, magyarán OLB, Doom és Suggs mögött?Voice
igen

Amúgy nézem most ezt a Javorius "Buck" Allen videókat és nem tetszik a mozgása 😀 úgy fut a csávó, mint egy WR, testfelépítése is olyan, nem érzem benne azt a kirobbanó erőt, kezdősebességet, amit egy jó futótól elvárok...komolyan mintha egy WR cipelné a labdát hátulról...nem tetszik :-/Voice
cca. 220 lbs a srác... tiipkus 3rd&short opció... ha előre tud dőlni a falon 1-2 yardot, mrá hozza amit várhatsz tőle. Annál pedig szerintem jobb... de ez majd elválik.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tetszik a draftclassunk.két picket nem értek csak az egyik Boyle.ha Pitta out akkor nem hiszem,hogy két rookival és egy másodéves Gilmoreal kellene felállnunk.inkább hoztam volna egy veteránt akár traddel akár a cutok után. Ha Pitta marad mégis akkor meg tuti PS.a másik a corner pick.szerintem lett volna jobb opció nála.Peter
A honlapon írják,hogy Boyle-t kinézték már a Senior Bowl-on,mint blokkoló TE.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Teljes UDFA lista

Nick Perry/S/Alabama
Darius Allen/De-OLB/Colorado State-Pueblo
Trey DePriest/LB/Alabama
Deandre Carter/WR/Sacramento State
Brennen Beyer/LB/Michigan
Julian Wilson/CB/Oklahoma
Cory Morrissey/OLB/Iowa State
Blaine Clausell/OT/Mississippi State
Jerry Lovelocke/QB/Prairie View
Justin Manton/K/P/Louisiana-Monroe
Aundray Walker/OL/USC
Cory Morrissey/DE/Iowa State
Terrence Magee/RB/LSU
Brennen Beyer/DE/Michigan
Nick Easton/OL/Harvard
Kaleb Johnson/OL/Rutgers
Justin Manton/K/Louisiana-Monroe
De’Ondre Wesley/OL/BYU
Darryl Baldwin/OL/Ohio State
Terrence Jones/OL/Troy
David Peterson/OL/San Jose StatePeter
Kiből lehet cserebogár? Ezeket még annyira sem ismerem, mint a drafton elkelt játékosokat 😀Voice
A két Bamás srácot ismerem csak.szerintem nekik van esèlyük PS-ba kerülni vagy ST-en keresztül az 53-ba.a többi passz.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Teljes UDFA lista

Nick Perry/S/Alabama
Darius Allen/De-OLB/Colorado State-Pueblo
Trey DePriest/LB/Alabama
Deandre Carter/WR/Sacramento State
Brennen Beyer/LB/Michigan
Julian Wilson/CB/Oklahoma
Cory Morrissey/OLB/Iowa State
Blaine Clausell/OT/Mississippi State
Jerry Lovelocke/QB/Prairie View
Justin Manton/K/P/Louisiana-Monroe
Aundray Walker/OL/USC
Cory Morrissey/DE/Iowa State
Terrence Magee/RB/LSU
Brennen Beyer/DE/Michigan
Nick Easton/OL/Harvard
Kaleb Johnson/OL/Rutgers
Justin Manton/K/Louisiana-Monroe
De’Ondre Wesley/OL/BYU
Darryl Baldwin/OL/Ohio State
Terrence Jones/OL/Troy
David Peterson/OL/San Jose StatePeter
Kiből lehet cserebogár? Ezeket még annyira sem ismerem, mint a drafton elkelt játékosokat 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Teljes UDFA lista

Nick Perry/S/Alabama
Darius Allen/De-OLB/Colorado State-Pueblo
Trey DePriest/LB/Alabama
Deandre Carter/WR/Sacramento State
Brennen Beyer/LB/Michigan
Julian Wilson/CB/Oklahoma
Cory Morrissey/OLB/Iowa State
Blaine Clausell/OT/Mississippi State
Jerry Lovelocke/QB/Prairie View
Justin Manton/K/P/Louisiana-Monroe
Aundray Walker/OL/USC
Terrence Magee/RB/LSU
Nick Easton/OL/Harvard
Kaleb Johnson/OL/Rutgers
Justin Manton/K/Louisiana-Monroe
De’Ondre Wesley/OL/BYU
Darryl Baldwin/OL/Ohio State
Terrence Jones/OL/Troy
David Peterson/OL/San Jose State

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Lenne egy kérdésem: Za'Darius Smith posztjához DE van írva, de a választáskor a LB-t mondott a csapat, ez azt jelenti, hogy ő 3-4-ben nálunk szélső passrusher lesz, magyarán OLB, Doom és Suggs mögött?Voice
Igen OLB lesz.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kedvenc újonc TE-nk Nálatok! 8-)
Jó lesz a csóka!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy nézem most ezt a Javorius "Buck" Allen videókat és nem tetszik a mozgása 😀 úgy fut a csávó, mint egy WR, testfelépítése is olyan, nem érzem benne azt a kirobbanó erőt, kezdősebességet, amit egy jó futótól elvárok...komolyan mintha egy WR cipelné a labdát hátulról...nem tetszik :-/


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8