NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lenne egy kérdésem: Za'Darius Smith posztjához DE van írva, de a választáskor a LB-t mondott a csapat, ez azt jelenti, hogy ő 3-4-ben nálunk szélső passrusher lesz, magyarán OLB, Doom és Suggs mögött?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tetszik a draftclassunk.két picket nem értek csak az egyik Boyle.ha Pitta out akkor nem hiszem,hogy két rookival és egy másodéves Gilmoreal kellene felállnunk.inkább hoztam volna egy veteránt akár traddel akár a cutok után. Ha Pitta marad mégis akkor meg tuti PS.a másik a corner pick.szerintem lett volna jobb opció nála.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Draft tippjáték végeredmény:
1. hely:
- Peter: 9 pont

2. hely:
- Vrijbloed: 7 pont

3. hely:
- kátrány: 6 pont

4.hely:
- Flacco5: 3 pont
- Voice: 3 pont

5.hely:
- Igor: 0 pont
- cikesz: 0 pont
- Collapo: 0 pont
- malkav: 0 pont
- horipapa92: 0 pont
Gratulálok és köszönöm mindenkinek a részvételt! 😊
Különdíj kátrányé, aki a Za'Darius Smith pickkel a topik egyetlen eltalált játékosát hozta!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tudom láttátok-é az interjút Maxivel a baltimoreravens.com-on srác vagy nagyon ráizgult itt a ravens-es szereplésre, vagy a kövi drogteszten el fog hasalni. Perminenek meg akkora homloka van amilyet már Schaub is próbál évekóta összehozni....
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.nepatriotsdraft.com/2015-nfl-undrafted-free-agents


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.youtube.com/watch?v=jex4aA4BLXI


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Akkor írok a pickekről, úgy is mindenkit érdekel 😀😀

Round 1, Pick 26 (26) Breshad Perriman WR 6'2" 212 Central Florida

Tetszik a választás, gyors&magas, használható a pálya minden részén, kicsit még képezni kell, akár liga elite is lehet. Class 3. legjobb elkapója elvileg.

Round 2, Pick 23 (55) (from Cardinals) Maxx Williams TE 6'4" 249 Minnesota

Úgy néz ki Pittanál lefőtt a kávé, mert jött TE egy pár. Elvileg a class legjobbja, magas és egész gyors, egy kis izom ráfér és route futásban javulhatna szezon kezdetig.

Round 3, Pick 26 (90) Carl Davis DT 6'5" 320 Iowa

Elvitték előlünk a boardon szereplő CB-ket, így húztunk egy tipickus védőfalembert, Canty cseréje majd később helyette játszhat. Jónak tűnik Ő is.

Round 4, Pick 23 (122) (from Lions) Za'Darius Smith DE 6'4" 274

Az első pick ami egy kis hiányérzetet keltett bennem, itt másokat vártam, akár egy újabb WR pl Greene, Rashad vagy egy CB Gaines, Charles, stb de így legalább újra van depth a védőfalban. Végül is megválasztották a legértékesebb védőfalembernek a Shrine gamen.

Round 4, Pick 26 (125) Javorius Allen RB 6'0" 221 USC

Nem különösebben hallottam róla, elvileg remek fitt a Trestman féle offensebe, fizikálisan semmiben sem kiemelkedő, hogy őszinte legyek, én őt és onnan lefele már nem húztam volna ki, nála valamivel gyengébbeket már UFA között is kukázhattunk volna, akkor inkább bepróbáltam volna 1-2 plusz CB-t, hátha bejön valamelyik.

Round 4, Pick 37 (136) (compensatory selection) Tray Walker CB 6'2" 180 Texas Southern

Na ő még nagyobb homály számomra, legnagyobb előnye hogy magas és hogy needre jön 😀
Ezzel ki is jelenteném, hogy igaz hogy a 4. körös játékosok posztja stimmel, de a személyekkel nem igazán tudok azonosulni...bízok benne, hogy beválnak. 6-7. körre taksálták.

Round 5, Pick 35 (171) (compensatory selection) Nick Boyle TE 6'4" 268 Delaware

Ebből a gyenge TE classből kihúztunk kettőt, én a másodikat tehát Boyle-t feleslegesnek is érzem, itt inkább húztam volna egy WR-t. pl: McBride, Tre WR 6'0" 210 William & Mary vagy egy támadófalembert Thompson, Tyrus OT 6'5" 324 Oklahoma.

Round 5, Pick 40 (176) (compensatory selection) Robert Myers OG 6'5" 326 Tennessee St.

Ideje volt egy támadófal embernek érkezni, tavaly szezon végére nagyon elvékonyodtunk ott,

Round 6, Pick 28 (204) (from Cowboys) Darren Waller WR 6'6" 238 Georgia Tech

Utolsó pickünk kifejezetten tetszik extra magas WR átlagos sebességgel, RZ-ban használható, amúgy 3-4. körre taksálták, így a 6-ban steal is lehet.

Az első 3 kör választása,posztja tetszik, a negyedik körösöknél annyi, hogy jó posztra jöttek, de a személyek nem, pl lehet hogy rizikóztam volna egyet Ajayi-al későbbi pickkel, mint hogy kihúzom a középszert. A második TE helyett szintén falba húztam volna, nála jobbat kukáztunk volna FA-ről és az utolsó két pick is tetszik, ez a véleményem, lehet belekötni 😀😀

A draftunkra B+-t adnék.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy Alabama safety érkezik UDFA-ként.Nick Perry

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Georgia Tech WR 😊
Calvin Johnson, Demaryius Thomas... reméljük beáll a sorba 😊

A viccet félretéve - nem ugyanaz a szint természetesen, de
A triple option miatt soha nem lesznek brutális számai (egyébként ez a fönti kettőnek se volt) - és klasszikusan az írható le róla, ami a legtöbb ilyen jellegű WR-ről

+ "H-W-S" (height, weight, speed) receiver - tehát nagydarab, jó sebességgel (4.5 körüli, de még akár fejlődhet), és jó emelkedéssel és RZ-ban lehet főleg hasznos
- nyers és nincs tapasztalata/tehcnikája route runningban

Talán egyetlen érdekes/kiemelhető pont, és nekem kifejezetten tetszik:
"Usually gets two feet in bounds on sideline throws."

Igor likes this pick!
(én odavagyok a size/speed freakekért 😊)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Az idei pickek:
1/26 Breshad Perriman WR
2/55 Maxx Williams TE
3/90 Carl Davis DT
4/122 Za'Darius Smith DE
4/125 Javorius Allen RB
4/136* Tray Walker CB
5/171* Nick Boyle TE
5/176* Robert Myers OG
6/204 Darren Waller WR
Mindent összevetve ez egy nagyon jól sikerült draft! Többen évek szerettünk volna már egy #O heavy draftot, ez most össze is jött. Joe előtt a fal elit és most végre befektettünk a skill playerekbe is. Ha minden jól alakul, akkor januárban már be fog kelleni tudni fejezni a game winning driveot a Próféta verhetetlen csapata ellen 😊

Waller 6'6", igazi felhőkarcoló. Elmúlt évek tapasztalatai alapján mondjuk inkább rándul görcsbe a gyomrunk egy késői körös WR picktől, mint örülnénk neki - majd adjon felvilágosítást róla, aki hallott már róla
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Allen pick mellé kötelező:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11085976_857914574294808_598952088_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Bf0fCkAK8BIQ7kNvgH21xn8&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ARd04tfc93cv12ilK5TA1bT&oh=00_AYBsglCCVC5rR4XcS_E6F4-gfAVkMe-pv5rIC4_jwImWpw&oe=671052F4
A lot of people saw something special in former USC Trojan Football star Buck Allen. The Baltimore Ravens saw something too. | By NFL on CBS | Facebook
A lot of people saw something special in former USC Trojan Football star Buck Allen. The Baltimore Ravens saw something too.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
TE Nick Boyle

Az már Maxx után világos volt, hogy a Martellus Bennett tradenek lőttek ( 😕 ), viszont így Pitta állapota is kérdésessé vált. Lehet nem javul az állapota megfelelően vagy túl nagy a kockázata az újabb sérülésnekFlacco5
szerintem utóbbi és nem akarják megint azt játszani, hogy rizikóznak. Mellette meg komolyan úgy vélem, hogy Trestmannel megpróbáljuk itthon tartani a pénzt... nem fizetünk senkit kívülről... kockázatos, de talán működhet... Trestman csinált újra jó játékost Bennettből is... a sémájában működhet, hogy Ő neveli ki és akkor miért ne újoncból alakítsa ki a jokert?!

Nem rossz pick ez sem és a Myers is tetszik...kell a depth

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
OG Robert Myers
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
TE Nick Boyle

Az már Maxx után világos volt, hogy a Martellus Bennett tradenek lőttek ( 😕 ), viszont így Pitta állapota is kérdésessé vált. Lehet nem javul az állapota megfelelően vagy túl nagy a kockázata az újabb sérülésnek
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Walkerről én egész jókat olvastam, jobban örülök neki mint IFO-nak.
Za'Dariust is bírom.. Buck Allen meg a kötelező futó (én mondjuk egy G-nak jobban örültem volna itt még), de még van bent egy-két név, akiből lehetne esetleg RT/G-t faragni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ez az egész draftunkra jellemző, eddig egyik játékos sem igazán injury prone...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ahogy nézem nála azért sok jobb CB volt bent...Voice
NFL.com szerint 18 jobban értékelt volt bent nála. Ifot sokan írtátok, megérhetett volna egy picket - de hát Ozziék biztos láttak benne valamit.

Pozíciókkal abszolút elégedett vagyok! RB-nél hozhattuk volna Ajayit, viszont oka van biztos a csúszásnak, mint előző napokban StrongnálFlacco5
Pont most volt podcastben, térdprobléma miatt nem vállalták be eddig...
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ahogy nézem nála azért sok jobb CB volt bent...Voice
NFL.com szerint 18 jobban értékelt volt bent nála. Ifot sokan írtátok, megérhetett volna egy picket - de hát Ozziék biztos láttak benne valamit.

Pozíciókkal abszolút elégedett vagyok! RB-nél hozhattuk volna Ajayit, viszont oka van biztos a csúszásnak, mint előző napokban Strongnál
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
posztokat ahogy nézem jól belőttük Oziéknak. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Tray Walker CBPeter
Walker among late-round defensive prospects to watch

Felépítése jónak mondható, de a szerelésekhez még némi izmot rá kell imádkozni, 180LBS WEIGHT.

2014: Played in 11 games, registered four interceptions.

Ahogy nézem nála azért sok jobb CB volt bent...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
eddig teljesen elégedett vagyok, nem vállalunk kockázatot sérültekkel, igazából sexy pickekkel operálunk mintha műtenénk. Pontosan, sallang nélkül.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tray Walker CB

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
37(136) Ravens (compensatory selection) Walker, Tray CB 6'2" 180 Texas Southern


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy ez az RB választás nem tetszik, ilyen minőségű futót UFAként is találhattunk volna...ennél több értelme lett volna falba húzni valakiket.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jay Ajayi miért csúszik ennyit? Elvileg sokkal jobb ezeknél a futóknál, akik most mennek ki...Voice
SérülésPeter
Köszi és Michael Bennett DT 6'2" ?Voice
Inkább Ifo.top 3 corner volt sérülés elött.5-ben már nem kesz benn sztem