NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem a jatekba volt az elobbi de legyen.
Beszallok. Jordan phillips 2/58-on es 3/90-en ayaji

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Feltrade vagy két második köröst kreálunk.CB,DL,RB,EDGEPeter
Ez a tippjátékba?


Jaja, én is örülök, hogy Ray nem ebben a csoportban kötött ki.

PJ Williams a tippem, szerintem 2/26-ra kiváló választás lenne a számunkra.

Néhány draftpicket még mindig nehezen hiszek el.Vrijbloed
CB-k közül bent van még Quinten Rollins, Jalen Collins, PJ Williams, Ronald Darby, Eric Rowe (ő FS is) is, van választék bőven.

3. körben jöhet RB, ott még mélyebb a class, rengeteg jó futó van még bent, csak a 2 első körös talent ment ki.Vrijbloed
Szintén a tippjátékba?

Második körre, 2/26... Jordan Phillips (NT) vagy Eric Rowe (DB) - ha esik, én szeretném.
Harmadik körre, 3/26... OLB/TE/RB, de nevekre esélyt se látok, idén fantasyban nem voltam túl érdekelt a drafton, ez a class erősen homályos nekem 😀
Talán Kikaha/Heuerman/Abdullah-Ayaji... viszont szoros a mezőny ezen a napon, lehet bármi más is. Trade nem lesz.Collapo
Itt kit tekinthetünk a tippnek?


Érkezik

CB, DT/NT, RB, TE (bár én lehet húznék TE helyet még egy WR-t.)Voice
DE NATE ORCHARD
UTAH

DT JORDAN PHILLIPS
OKLAHOMA

CB IFO EKPRE-OLOMU
OREGON

RB
DAVID COBB
MINNESOTA

Ez jött ki és ez a tippem máraPeter
Itt melyik kettőt számítsuk a játékba és melyik körben?

Az egyszerűség kedvéért, aki szeretne játszani, az tudná körülbelül ilyen formában küldeni a tippeket?
Beszallok tippjatekba

2/58 - helyben marad, pass rusher, Preston Smith

3/90 - feltrade, CB, Eric RoweIgor
Tipp:
Második kör: 2/58 CB PJ Williams
Harmadik kör: Feltrade Pass Rusher Lorenzo Mauldincikesz
Tippem:
Maradunk 2/58-nál,CB jön,Jalen Collins
3.kör,feltrade és RB,T,J.Yeldonkátrány
2. kör: Feltrade, DE, Randy Gregory
3. kör: Helyén maradunk, CB, Eric RoweFlacco5
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
2. kör: Feltrade, DE, Randy Gregory
3. kör: Helyén maradunk, CB, Eric Rowe

Srácok, maradjunk csak a mai 2 pickbe a tippelésnél. Ha többet is írtok, akkor jelöljétek pls egyértelműen, hogy melyiket szánjátok a játékba, mert így maxi nehéz lesz pontozni!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Miert 4 tipp, mar a 4. korre is tippeltek? Nem ertem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Érkezik

CB, DT/NT, RB, TE (bár én lehet húznék TE helyet még egy WR-t.)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
DE NATE ORCHARD
UTAH

DT JORDAN PHILLIPS
OKLAHOMA

CB IFO EKPRE-OLOMU
OREGON

RB
DAVID COBB
MINNESOTA

Ez jött ki és ez a tippem mára

több mint 9 éve
Aspect 87
Így hogy elsőben elkapó jött, nehezen tudom elképzelni, hogy a következő két kör valamelyikén O-ba húzzunk, pedig TE-t kéne keríteni valahonnan.

Továbbra is várom a CB picket.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eisenberg írja a honlapon:
"Head Coach John Harbaugh told WBAL late Thursday night that the team had Perriman rated as the “14th or 15th” best player in the draft, making it clear why they were so elated to get him at No. 26. GM Ozzie Newsome said the team probably would have traded out of the first round if Perriman hadn’t been available."
Meglepő?
Nagyon remélem belenyúltunk,mert akarták BP-t.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tippem:
Maradunk 2/58-nál,CB jön,Jalen Collins
3.kör,feltrade és RB,T,J.Yeldon


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Tipp:
Második kör: 2/58 CB PJ Williams
Harmadik kör: Feltrade Pass Rusher Lorenzo Mauldin
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Beszallok tippjatekba

2/58 - helyben marad, pass rusher, Preston Smith

3/90 - feltrade, CB, Eric Rowe

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Abdullah, Ajayi szerintem kimegy a 2. körben, Tevin Coleman hátha a 3-ban. 😀

CB run esetén nem lennék boldog a 2. körben, az tuti...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Második körre, 2/26... Jordan Phillips (NT) vagy Eric Rowe (DB) - ha esik, én szeretném.
Harmadik körre, 3/26... OLB/TE/RB, de nevekre esélyt se látok, idén fantasyban nem voltam túl érdekelt a drafton, ez a class erősen homályos nekem 😀
Talán Kikaha/Heuerman/Abdullah-Ayaji... viszont szoros a mezőny ezen a napon, lehet bármi más is. Trade nem lesz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
1/26 Breshad Perriman WR:
-Egyértelműen needre jött.
-A mi offensünkbe létszükséglet egy speedguy, aki megnyújtja a pályát. Talán Flacconak van a legerősebb karja a ligában, amivel ki lehet használni Perriman legnagyobb erősségét a sebességét.
-Írtátok, hogy 6'2" magas 212 font, emellé 32" arm length párosul, 4.24 alatt futotta a 40 yardot...emberek ez egy szörnyeteg szerintem, mármint egy olyan QB-val mint Joe, aki el tud dobni 20 yardnál tovább
-Amiért a legjobban tetszik Perriman, hogy folyamatosan, láthatóan fejlődik. A droppjai nagy része év elején volt és év végére egy szar QBval is elérte az 1000yardot 20 yard/catch átlagba.

Nálam ez egy erős B+ értékelés.

Az egyetlen aggályom, hogy mit tudunk belőle kihozni, mert Perrimanbe van upside lehetőség, de hogy nem mi vagyunk az NFL WR gyárja az is biztos. Én emiatt vannak kétes érzéseim és nem őszinte az örömöm. Meg talán annyi, hogy egy letrade után is bent lehetett volna, de ne legyünk telhetetlenek, tele vagyunk pickekkel.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezek mind kimennek ötvenig, lesz hajtáspajtás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
CB-k közül bent van még Quinten Rollins, Jalen Collins, PJ Williams, Ronald Darby, Eric Rowe (ő FS is) is, van választék bőven.

3. körben jöhet RB, ott még mélyebb a class, rengeteg jó futó van még bent, csak a 2 első körös talent ment ki.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sokan elfelejtitek, hogy ez a Perriman gyerek, nem csak egy Torrey Smith gyorsasággal rendelkezik, hanem Strong méret kb az ürge. 6'2" mellé 32" arm length. RZ targetként sem utolsó Torreyval ellentétben, szerintem a 2. idényére már jobb számok várhatóak tőle, mint Torreytól.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
An NFL teams also have concerns about Arizons State wide receiver Jaelen Strong due to undisclosed conduct issues in college, according to sources.
Per Wilson

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jaja, én is örülök, hogy Ray nem ebben a csoportban kötött ki.

PJ Williams a tippem, szerintem 2/26-ra kiváló választás lenne a számunkra.

Néhány draftpicket még mindig nehezen hiszek el.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Pass rush szempontbol Ray >>> Dupree.

A PFF kielemezte (es empty velemenye is ez volt), hogy Dupree azert volt ennyire jo, mert gyakran a gyengebb pass protector oldalara raktak, jobb matchupot keresve.. es igazan produktiv mindig csak a szar OT-k ellen volt :d
(Illetve az a Ray-fele first step..mint OT, remalmaim lennenek tole.)

Runstuffingban/overall persze sanszosan jobb lesz mint Ray, es lehet AFC North divizioba jobb fit.. de ha Rayt huzza a Steelers, jobban zavart volna.(Megha Dupree BPA/apro steal is volt ott, amit szinten el kell ismerni.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Strong - Boldin
Perriman - Torrey

Nagyon leegyszerusitve.. szerintem sokan koztuk en is exert orultek volna jobban elobbinek. Ebgem a drop rate annyira nem zavar (persze nem jo), de masodlagis jellegu hiba..

Es talan M. Brown beleno a Boldin szerepkorbe, azert jott Perriman (mert Torrey-potlek nem volt a keretben..)
Aiken valoban be legyen sokat palyan, Smitty+Campanaro pedig szinten eleg slotra, sot.Igor
Ha ebből indulunk ki akkor szerintem Perriman jobb választás akkor ha Pitta egészséges, mert Boldin "szerepkörét" Pitta is jól hozta. (Nyílván itt sok a ha és az egyszerűsítés, de azért remélem értitek miről írok)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Feltrade vagy két második köröst kreálunk.CB,DL,RB,EDGE

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Strong - Boldin
Perriman - Torrey

Nagyon leegyszerusitve.. szerintem sokan koztuk en is ezert orultek volna jobban elobbinek. Engem a drop rate annyira nem zavar (persze nem jo), de masodlagos jellegu hiba..

Es talan M. Brown beleno a Boldin szerepkorbe, azert jott Perriman (mert Torrey-potlek nem volt a keretben..)
Aiken valoban be legyen sokat palyan, Smitty+Campanaro pedig szinten eleg slotra, sot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Itt attól függ megint hogy kik maradnak a környékünkön szerintem, CB, TE és DL amit én abszolút el tudok képzelni
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Így aludva egyet annyira már nem zavar. Abszolút need-re jött, gyors, mint a szél, meglátjuk mit hoznak ki belőle.

A csopotban a Cleveland és a Vasas is jól draftolt, sőt Dupree szerintem az egyik legnagyobb húzás tegnap. A Bengals meg wtf pick, Ogbuehi-t 2-3. körösnek jósolták, és hihetetlen, hogy nem a DL-be invesztáltak, na mindegy.

Ki, mit vár ma? CB-t így mindenképpen, szerintem 2. kör CB, 3. kör BPA.