Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ha csak a két belső LB-ket nézem Mosley - Smith páros mindkét tagja top10 tackle volt idén és kb liga top3 ILB sora, az OLB játékosokkal kiegészítve pedig a liga legjobbja. Mosley kb #D rookie of the year, D.Smith sem volt sokkal lemaradva teljesítményben hozzá.

Szembe ez a Mayo, Hightower, Collins stb arcok hol vannak 😀😀 Collins 13. tackle listán, FF-n kívül semmiben sem kiemelkedő, a többi meg még a kanyarban sincs Mosleyékhoz képest.

Mondjuk ezen kívül mást nem nézett be a Fűzővel kifelé oldal a Pats-Ravens csatában.Voice
Nem nagyon tudok jobb LB- sort mondani a ligában mint a tiétek. Mind Ilb-ben, mind Olb- ben nagyon rendben vagytok.

Steelers fan
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha csak a két belső LB-ket nézem Mosley - Smith páros mindkét tagja top10 tackle volt idén és kb liga top5 ILB sora, az OLB játékosokkal kiegészítve pedig a liga legjobbja. Mosley kb #D rookie of the year, D.Smith sem volt sokkal lemaradva teljesítményben hozzá.

Szembe ez a Mayo, Hightower, Collins stb arcok hol vannak 😀😀 Collins 13. tackle listán, FF-n kívül semmiben sem kiemelkedő, a többi meg még a kanyarban sincs Mosleyékhoz képest.

Mondjuk ezen kívül mást nem nézett be a Fűzővel kifelé oldal a Pats-Ravens csatában.Voice
Két linebacker az alpformáció odaát,erre próbált célozni a kollega ,ezért nehéz is összehasonlítani ezt a dolgot.Collins top linebacker,bármikor elfogadnám hozzánk.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ha csak a két belső LB-ket nézem Mosley - Smith páros mindkét tagja top10 tackle volt idén és kb liga top3 ILB sora, az OLB játékosokkal kiegészítve pedig a liga legjobbja. Mosley kb #D rookie of the year, D.Smith sem volt sokkal lemaradva teljesítményben hozzá.

Szembe ez a Mayo, Hightower, Collins stb arcok hol vannak 😀😀 Collins 13. tackle listán, FF-n kívül semmiben sem kiemelkedő, a többi meg még a kanyarban sincs Mosleyékhoz képest.

Mondjuk ezen kívül mást nem nézett be a Fűzővel kifelé oldal a Pats-Ravens csatában.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem egyszerű összehasonlítani mondjuk, mert nálunk két emberből állt a sor 😀
De mondjuk azok tényleg All-Pro szezont toltak, szal védhető

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A Fűzővel kifelé! oldal adminjai szerint SB-ba jutunk majd idén 😊 Ellenfél a Packers lesz elvileg 😊 Remélem nem sajtfejű a cikk szerzője. Múltkor pl benézte a Pats-Ravens LB sor összehasonlítást és a GoPeccnek adta....

/Nem véletlen hogy többen a Ravens rosterét tartják a legerősebbnek idén, elég kiegyensúlyozott, egy WR-t kellene már csak szerezni, ilyen 2-3. számú kb Torrey szintű playat/


 goingdeep.reblog.hu/pozicios-rangsor---rajatszas---afc-championship


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
érdekesség:

 www.baltimoreravens.com/videos/videos/Drone-Tour-Of-Ravens-Practice-Facility/aad99070-4ed1-4eaf-a4a1-c76a550ed7a9


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Flacco5

Torrey bele sem fért volna FA kezzdete felé csak ha Ngata-t egyből kidobjuk.amíg volt esély arra, hogy Haloti maradjon nem hiszem ,hogy van olyan ravens szurkoló aki kettejük közűl nem Halotit választotta volna.Torrey nem ért annyit amit ajánlottunk neki pláne nem amennyit kapott.

"Khm Haloti 'Lions-Have-The-Best-D-Ever' Ngata."

Mégis mit kellene mondania?ezen nem kell megsértődni szerintem.

"KO és Yanda egyszerre való megtartását egyébként mindenki esélytelennek tartja? Pedig fel fog szabadulni viszonylag nagyobb összeg jövőre: Flacco restructure, Rice kevesebb dead money, RavenForLifeNgata se kerül már semmibe. Ha nem fizetik szanaszét őket, ennyibe pár további FA megtartása mellett lehet, hogy bele fognak férni"

Jó lenne ha maradnának mindketten de szerintem csak az egyikük fog.az 5 kezdő falemberből nem lehet csak egy rookie contractos,plusz a comp pick generálás plusz a 80/20%-os szabályba sem fér bele ez a dolog,miszerint ha egy játékos teljesítményének 80%-át tudja hozni egy másik játékos 20%-os áron akkor az olcsóbbat fogjuk/kell választani.KO várható fizetéséből (kb 12 mill/év) inkább Will Hillt tartanám meg,visszahoznám Ngatat és még egy vagy talán két kukázás is belefér.
az 3-4 játékos és Urschell nem volt rossz.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
“It was always in the back of my mind that the last thing I wanted to do was test free agency, because I didn’t want to have the possibility to leave this place,” Koch told Wilson. “You have a top-notch organization here, including the staff. To have the opportunity to stay here, I told [Ravens senior vice president of football administration] Pat Moriarty: ‘It’s not about the money; it’s about the chance to have my family rooted here.’

“The money is great, but that’s three, four points down the road. To get this done and have my family stay in the same schools, it was definitely a win-win situation.”
Az Ember! Annyira jó látni, hogy vannak ilyen játékosaink, ideértve J. Smitht is!
És vannak a mindenhol a ThisTeamIsEverythingForMe-mantrát ismételgető segget csinálok a számból játékosok, akik csak azért sem mennek bele a az alacsonyabb fizuba. Khm T. Smith, Khm Haloti 'Lions-Have-The-Best-D-Ever' Ngata.

KO és Yanda egyszerre való megtartását egyébként mindenki esélytelennek tartja? Pedig fel fog szabadulni viszonylag nagyobb összeg jövőre: Flacco restructure, Rice kevesebb dead money, RavenForLifeNgata se kerül már semmibe. Ha nem fizetik szanaszét őket, ennyibe pár további FA megtartása mellett lehet, hogy bele fognak férni
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Suggs szerintetek meddig marad? 5 év benne van még?😛Coolearie
Szerintem nincs benne még 5 év.. meglátjuk idén mit produkál, de én még 2 évet adok neki. Aztán kitudja lehet JH-hez hasonlóan on the field coach lesz belőle.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Suggs szerintetek meddig marad? 5 év benne van még?😛
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Yandát felesleges lenne megfizetni, hiába a legjobb falemberünk, jövő szezon kezdetekor 32 éves lesz, az már elég kor, hogy ne nyomjuk tele pénzzel.

KO kapja meg a pénzét, hasonlóan jó játékos és sokkal fiatalabb.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
The team announced Thursday that Sam Koch has verbally agreed to a five-year contract extension. The deal will pay Koch $16.25 million in new money with a $4 million signing bonus, NFL Media Insider Ian Rapoport reports, via a source who has seen the contract.

Koch's total of $18.75 million over six years equates to $3.25 million annually, making him one of the NFL's highest-paid punters.
Ha lúd, akkor legyen kövér: plsplspls intézzék el még idén a KO-Yanda-Tucker hosszabbítást is 😊Flacco5
Kis esélyt látok arra hogy KO és Yanda eggyütt maradjon a csaptnál 2016-ra, főleg hogy Urshel nem játszott rosszul. Tucker valószínűleg meglesz, illetve számíthatunk egy Flacco reconstractra is idén.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ennek szivbol orulok. A liga egyik - szerintem a - legjobb puntere igy Raven for a live... Mert ugye az... Ugye!?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
The team announced Thursday that Sam Koch has verbally agreed to a five-year contract extension. The deal will pay Koch $16.25 million in new money with a $4 million signing bonus, NFL Media Insider Ian Rapoport reports, via a source who has seen the contract.

Koch's total of $18.75 million over six years equates to $3.25 million annually, making him one of the NFL's highest-paid punters.
Ha lúd, akkor legyen kövér: plsplspls intézzék el még idén a KO-Yanda-Tucker hosszabbítást is 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szóval összegezve a dolgot, ez egy szarnak nem mondható közepesnél rosszabb draft volt.
?malkav
összegzéseddel kb 1et értek leszámítva talán ezt az utolsó mondatot.szerintem mint azt már korábban írtam ha egy draftból kijön 2 kezdő és egy quality-backup akkor az jó draftnak számít.a két kezdő Jimmyvel és Torreyval ki is lőve,Mcphee a minőségi csere szintjén több volt,kezdőként mindig voltak előtte így nem tudta megmutatni mire képes.vele kapcsolatban sokan csak a sack számokat látják,szerintem a legnagyobb előnye neki az volt,hogy bárhonnan tudott nyomást generálni így a többieknek könnyebb dolga volt.Jah Reid kuka,Doss akit Flacco választott sosem tudott mentálisan felnőni az nfl-hez szintén kuka.Chykie 2012-ben nem volt rossz (SB) plusz special team-ben kifejezetten jó volt.T-mobile végül is mindenkit kivert évekig a TC alatt de egyetértek kuka,Allen meg Rice és Pierce mellett ugyebár sok szóhoz nem jutott viszont kiváló ST blokkoló volt.Jacoby több hosszú return-jét neki köszönheti.összességében számomra a legnagyobb csalódás Reid akiért feltradeltünk és kolesz múltja és fizikai adottságai alapján jóval többre volt hivatott.Peter
Lehet, hogy igazad van és kicsit szőrösszívű voltam. Mindenesetre a draft class-ra a közepes/jó közötti érték reális ugyanakkor amiatt húztam kicsit le a dolgot hogy JS igazából csak a rookie szerződés utolsó egy-két évében kezdett jól játszani, amit én kicsit későinek tartottam. Persze most lehet arról tralalázni, hogy a CB milyen nehéz poszt az átállás szempontjából, majdnem annyira mint a QB a TE a T a S az ILB ..... mindegy talán tényleg kicsit lehúztam.
Mondjuk előttem még most is Jimmy példa lebeg, ha Elam bustról van szó. Egy hasonló Főnix szintű feltámadást várok tőle is idén.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szóval összegezve a dolgot, ez egy szarnak nem mondható közepesnél rosszabb draft volt.
?malkav
összegzéseddel kb 1et értek leszámítva talán ezt az utolsó mondatot.szerintem mint azt már korábban írtam ha egy draftból kijön 2 kezdő és egy quality-backup akkor az jó draftnak számít.a két kezdő Jimmyvel és Torreyval ki is lőve,Mcphee a minőségi csere szintjén több volt,kezdőként mindig voltak előtte így nem tudta megmutatni mire képes.vele kapcsolatban sokan csak a sack számokat látják,szerintem a legnagyobb előnye neki az volt,hogy bárhonnan tudott nyomást generálni így a többieknek könnyebb dolga volt.Jah Reid kuka,Doss akit Flacco választott sosem tudott mentálisan felnőni az nfl-hez szintén kuka.Chykie 2012-ben nem volt rossz (SB) plusz special team-ben kifejezetten jó volt.T-mobile végül is mindenkit kivert évekig a TC alatt de egyetértek kuka,Allen meg Rice és Pierce mellett ugyebár sok szóhoz nem jutott viszont kiváló ST blokkoló volt.Jacoby több hosszú return-jét neki köszönheti.összességében számomra a legnagyobb csalódás Reid akiért feltradeltünk és kolesz múltja és fizikai adottságai alapján jóval többre volt hivatott.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy kis nosztalgia, a szerződés hosszabbítások után ...
Így vélekedtek a draft után a játékosainkról: (angolul)
 bleacherreport.com/articles/686774-2011-nfl-draft-grades-baltimore-ravens-strike-gold-early-struggle-late

Saját véleményem:

1/27 CB Jimmy Smith
Első körös pickünket egy CB-re lőttük el, akinek 2 év kellett hogy beleszokjon az NFL sebességébe. 2013-től lett ő az egyik kezdőnk (akkor lépett le Cary Williams), akkor már beérni látszott, tavaly pedig igazi elsőszámú corner lett belőle. Kicsit aggasztó az, hogy nem igazán tud egyben maradni. Ennek ellenére megdobtuk egy kihagyhatatlan ajánlattal, szóval még pár évig látni fogjuk a pályán.

2/58 WR Torrey Smith
Igen ezen a drafton ő volt a második Smith, akit elvittünk. Viszonylag jó projectnek számított, kérdés volt vele kapcsolatban a kezei. Ennek megfelelően játszott a csapatban négy évig (mélységi célpont, kevés route, sok elejtett labda, rengeteg DPI). Tudom hogy sokan Naysayer -ek Torreyval kapcsolatban, de jó lenne ha minden második körös pickünk ilyen teljesítményt tenne le az asztalra mint ő. Sajnáltam hogy elment, most ahogy a 49-esek állnak szerintem ő is, de jött helyette egy Torrey 2.0... meglátjuk mi lesz vele. Nem volt széles Torrey fegyverarzenálja, de amit tudott azt jól csinálta.

3/85 T Jah Reid
Hát mit is mondjak harmadik körben jött egy olyan falember, akiről igazából nem is tudok semmit. 2012-ben kezdett 7 meccsen és ennyi. Idén kb. 745ezer pénzé (ez kb. amit a szertáros is keres) visszahoztuk, de nem hiszem hogy sok játékidőt kapna. Abban sem vagyok biztos hogy megéri a keretszűkítést.

4/123 WR Tandon Doss
Na hát őt úgy kell elképzelni, hogy kb. az akkori Jealen Strong volt a drafton biztoskezű jó route futó de....... hát finoman szólva sem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. 2013-ban kezdett két meccset aztán év végén el is küldtük. Ha minden igaz "lecsapott rá" a Jaguars, de ennyit elég róla tudni. Mentálisan szerintem nem nagyon bírta az NFL-t. Ha valaki még emlékszik rá volt egy szép punt return TD-je meg egy szép elkapása amikor Polamalu majdnem letépte a fejét de ennyi. Kár érte mert én nagyon akartam hogy összejöjjön neki.

5/164 CB Csiki Brown
Ismét egy olyan játékos akiből több is lehetett volna, jó méretei és sebessége volt de a pályára nem sokat sikerült átültetni. Tavaly meg is váltunk tőle, amikor JS sérülése után katasztrófa volt a sec játéka, azóta az Óriásokat boldogítja...

5/165 De Phernel McPhee
Egy olyan játékos akihez hasonlót minden évben behúzunk, sokat csúszott és nálunk kötött ki (KLM, Carl Davis, Timmy Jernigen más okból de mindig hozzánk csúsztak). Na ő volt a gyémánt ebben a classban, nem volt egy kezdő szintű játékos, de megtalálta az edzői stáb a helyét a rotációban. Szerintem a számai inkább a rendszernek köszönhetők mint az ő tehetségének, és a Maciknál visszaesik majd a teljesítménye. Sajna, hogy elment tőlünk, de meccselhetetlen volt a Bears ajánlata.

6/180 QB T-Mobile
Na ha Blaisenek és Collaponak Ryan Jensen az archenemy nekem T-mobile volt az. Hála istennek, hogy Flacco hétszerhajtogatott acélból van és ennek a szerencsétlennek nem kellett a pályára kerülnie. Fúúú!!! Hát másra sem emlékszem tőle mint elejtett snapre és egy intre. Nálam ő nem backup szint. Idén sexi.rexinek kell embert faragni belőle. Sok szerencsét hozzá.

7/225 RB Anthony Allan
Sajna nekem nem sok emlékem van róla. A NFL.com szerint 2012-ben futott egy TD-t... emlékszik rá valaki?

UDFA of 2011
Josh Bynes LB
Hát UDFA-tól sosem várunk sokat, de azért ebben ez évben is volt egy olyan aki pár évig megszolgálta a bizalmat csereként. Jelenleg a Lions sorait erősíti.

Szóval összegezve a dolgot, ez egy szarnak nem mondható közepesnél rosszabb draft volt. Az első ill. második körös pick jó volt így utólag, aztán 5. körig semmi Ott Mcphee üde színfolt majd megint csak semmi.

Mi a ti véleményetek?
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem a Smith-Perriman-Brown-Camp-Aiken (en ilyen sorrendben preferalnam oket) otos helye eleg biztos.. es Waller jo lenne ha bevalna hatodiknak, de ott mar TC fog donteni, vagy epp special team need.Igor
Színtén úgy gondolom hogy ez az ötös befutó lesz a hatodik helyre pedig Waller/Carter/Butler küzdhet ezt majd a TC eldönti.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem a Smith-Perriman-Brown-Camp-Aiken (en ilyen sorrendben preferalnam oket) otos helye eleg biztos.. es Waller jo lenne ha bevalna hatodiknak, de ott mar TC fog donteni, vagy epp special team need.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco5: ha nem lesz FA igazolás - de szerintem nem zárható ki - akkor kb jó lehet a tipped.

Waller 6. körösként nem egyértelmű, ahogy Camp és Butler se feltétlenül a rosterre, pontosabban közülük valaki biztosan odaér, de nem mind a három.

Trestman rendszerébe - amolyan Jeffery módon - illik Waller, szóval meglátjuk, de:

6WR induláskor. Ennyi fog beleférni... max.

SSS, Perriman, Aiken és Marlon szerintem tuti befutó. Így ugye Butler, Camp, Waller és Carter lehet még ott, utóbbi sanszosan IR, vagyis 3an pályáznak egy, max két helyre.

Plusz a PS, ha most tippelnem kellene, azt mondom:

SSS, Periman, Marlon, Aiken, Camp és Waller már PS, Carter IR, Butler cut.
Ha jön igazolás, akkor Waller PS, Camp pedig csak akkor ha visszahord is és villant slotban. akkor viszont Marlon/Aiken helye nem biztos.

Tehát a tippem a posztra, megtippelhetetlen. 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Sokkal jobban érdekel, hogy pofásodik a csapat.



LWR 18 Perriman, Breshad 15/1 14 Brown, Marlon CF13 15 Campanaro, Michael 14/7
RWR 89 SMITH,SR, STEVE CC/Car 11 Aiken, Kamar SF13
LT 60 Monroe, Eugene T/Jax 74 Hurst, James CF14 63
LG 72 Osemele, Kelechi 12/2 76 Reid, Jah 11/03 70
C 53 Zuttah, Jeremy T/TB 77 Jensen, Ryan 13/6
RG 73 YANDA, MARSHAL 07/3 64 Urschel, John 14/5
RT 71 Wagner, Ricky 13/5 78 Jones, Marcel SF14
TE 87 Williams, Maxx 15/2 80 Gillmore, Crockett 14/3 82 Boyle, Nick 15/5 88 Pitta, Dennis 10/4
QB 5 FLACCO, JOE 08/1 8 SCHAUB, MATT CC/Oak
FB 44 Juszczyk, Kyle 13/4
RB 29 Forsett, Justin CC/Jax 34 Taliaferro, Lorenzo 14/4 37 Allen, Javorius 15/4


DT 97 Jernigan, Timmy 14/2 67 Guy, Lawrence W/SD 96 Urban, Brent 14/4
NT 98 Williams, Brandon 13/3 94 Davis, Carl 15/3
DE 99 CANTY, CHRIS CC/NYG 93 Tyson, DeAngelo 12/7 95 Lewis-Moore, Kapron 13/6
OLB 55 SUGGS, TERRELL 03/1 90 Smith, Za'Darius 15/4
ILB 57 Mosley, CJ 14/1 59 Brown, Arthur 13/2
ILB 51 SMITH, DARYL SF13 50 McClellan, Albert CF10 54 Orr, Zach CF14
SLB 58 DUMERVIL, ELVIS CC/Den 91 Upshaw, Courtney 12/2
LCB 21 Webb, Lardarius 09/3 Kyle Arrington 25 Jackson, Asa 12/5 25 Walker, Tray 15/4
SS 31 Hill, Will SF14 26 Elam, Matt 13/1 28 Trawick, Brynden CF13
FS 23 Lewis, Kendrick U/Hou 31 Brooks, Terrence 14/3
RCB 22 Smith, Jimmy 11/1 38 Melvin, Rashaan P/Mia 41 Levine, Anthony SF12

Kezdem a védelemmel, mert az a fontosabb 😀😀

Most már minden poszton olyan játékos játszik, akikre lehet számítani, nem lesz a miénk a legjobb #D, de a legjobbak között leszünk. A tavalyi pocsék sec erősödött egy Kendrick Lewissal és egy Kyle Arringtonnal, érezhető az előrelépés, megtartottuk Will Hillt, aki a legjobb S játékosunk volt. Talán még a depth sem sérült igazán, pedig volt fontos távozó. Ngata távozott, de ő már úgy is lefele tart, szezonközben betölti a 32. életévét, helyette már bizonyított és ígéretes fiatalok vannak egy veteránnal, mögöttük az LB sor kb liga elit/szerintem a legjobb, illetve most már a sec is rendben van, tapasztalt játékosok mögött ott vannak a fiatalok Elam és Brooks személyében, ha már az egyik beválna, elégedett lennék. Következő években kell majd ILB-OLB és CB pick, egyébként fiatalnak mondható az alakulat.


Jöjjön a másodlagos vonal 😀 a támadók.

Joe cool rájátszásban kb az egyik legjobb irányító és sajnos érzi ez a sor, hogy a legígéretesebb elkapója (Pitta) két éve nincs, csak a milliók vándorolnak a számlájára, de még így is egész pofás, ide egyébként várok még egy cut utáni játékost WR posztra.

Tavalyi nyárhoz képest ez az RB gárda jól néz ki, Rice eltüntetésekor, kb azt sem tudtuk mi lesz, azóta eltakarítottuk Piercet, feltaláltuk Forsettet, draftultunk egy sokak szerint remek sémafit Buckot és ott van még a tavaly sérült Taliga is aki, amikor lehetőséghez jutott 2 meccsen remekelt, szóval a támadósor erőssége lett a futóbrigád.

WR poszton Kovács öregedése mellett Torrey elengedése van még, de itt meg kell jegyeznem, hogy a draftolt Perrimanben én nagyobb upsideot látok, mint ami Torreyból kijött, amellett, hogy egy Torrey féle szélvész gyors hosszú passzcélpont is lehet, a RZ-ban is gyakran meg lehet majd találni, ez Torreyra nem volt jellemző, minőségi célpontok terén viszont ennyiben kb ki is merül, sokakkal ellentétben én M.Brown-ban nem látom nfl kezdő WR-t, inkább Aiken-ben látok egy 3. számú WR-t, de én ide még keresnék valakit, mert kevés a minőség.

TE poszt már meg lett énekelve, hiányzik a csapat legjobb TE-je, aki a ligában is kb top 6-7 TE, ezek a yardok és TD-k hiányoznak támadó oldalon piszkosul, ezt a drafton megpróbáltuk a legjobb fiatallal ellensúlyozni, remélem már az első évében sikerül alkotnia.

A támadó fal szerintem átlag feletti, kb nincs gyenge pontja és ha nincs sérült, még a mélysége is megvan.

A hátralévő offseason legfontosabb teendőjének egy minőségi elkapó megszerzésében látom, remélem lesz ilyenből cut, nem 1. WR kell a csapatnak, csak egy 2-3. számú.Voice
Ha elolvasom a saját hsz-em, akkor megint nem csalódtam, top rosternek neveznek minket, én is erősödést vártam tavalyhoz képest, aztán jött néhány értetlenkedés Klaci79, stb

Aiken jobb szereplését is telibe lövöm szerintem.

Várom nagyon az első meccseket.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sizzle... Sokadszorra megnézve a képet is borzasztóan néz ki, de tizenx éves vateránként már nyílván nem lehet neki újat mutatni: biztos vagyok benne, hogy Week 1-ra rendben lesz, addig pedig falja nagykanállal az életet 😊

WR/TE squadra mi a tippetek? Így nézünk ki jelenleg:

Nálam mostani állás szerint:
- WR -
Senior
Predator
Aiken
M. Brown
Camp (vélelmezve, hogy felépül)
Waller
Butler (PS-ben kezdi az évet, és év közben feljön 53-ba)
Carter (IR)

- TE -
Pitta (IR - Return Designation)
GilmoreGirl
Maxx
Boyle
Reuland (PS)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
 tinypic.com/view.php?pic=2z65api&s=8#.VYS30_ntnfM

Sizzle úgy tűnik idén NT-ként próbál majd érvényesülni 😀
Viccet félretérve elég szörnyen néz ki. Állítólag 20 font felmászott rá és maga is bevallotta, hogy ez messze nem az ilyenkor szokásos súlya.Blaise
Mondjuk Nekem elfogadható az ő véleménye is miszerint neki nem kell TC-ben bizonyítani, nem igazán fog új dolgokat tanulni, neki az első meccsre kell csúcsformában lennie, és ha a hosszabb pihenő/leeresztés miatt év végéig csúcsformában marad az mindenkinek jó.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 tinypic.com/view.php?pic=2z65api&s=8#.VYS30_ntnfM

Sizzle úgy tűnik idén NT-ként próbál majd érvényesülni 😀
Viccet félretérve elég szörnyen néz ki. Állítólag 20 font felmászott rá és maga is bevallotta, hogy ez messze nem az ilyenkor szokásos súlya.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Vaktában lövöldözés mehet?
idén Kovács Jimmy és Timmy Jernigen is Pro bowlban lesz
Elam pedig kiszorítja Dombi Wilmost....

Forsett nem éri el az 1000 yardot, és a Legtöbb TD-je Gilmorenak lesz 😛malkav
Meglepődnék mindkét PB-sen. Haden-Revis-Davis-Harris 4 elit + (Talib-Grimes+Flowers-Smith stb... és van két első körös rookie is akiket azért szeretnek a szavazók) zsufi a felhozatal, de nem elképzelhetetlen Jimmy. Jernigan még nagyobb meglepetés lenne. kb a Bills/Jets/Phins fal kiadna egy teljes keretet.

Ha Elam kiszorítja Hillt az rettenetesen rossz lenne. Hill toronymagasan a legjobb safetynk, de talán a legjobb a secondary emberünk, ráadásul pay day előtt van. Elamtól meg akkora fejlődés kellene amit nem látok bele.

Forsett futva vagy passzolva nem 1000yard vagy mindkettő? A futott ezer még akár, de elkapással szerintem simán több lesz. Egy 400-500 elkapott yard simán benne lehet.

Gilmore érdekes, ha átmegy Gronkett Killmoreba akkor akár még, de azt sem hiszem

De ha már bold prediction.
rookie dlinemanek (Urban/KLM/Smith/Davis) elérik a 10 sacket együtt.
rookie elkapó(k) (BP/Waller) együtt hozzák Torrey tavalyi számait (767/11) [PI nem játszik]
Flacco pro bowler lesz (beválasztva 😀)