Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintetek arthur (király) kap lehetöséget idén?Ravens best defense
A 3-ik csapattal edz (Orr a 2-ikkal ) ha jól tudom.nem túl jó jel.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
John Urschel autója.....a Nissan..😀😀
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Sajnálom a srácot, neki enyi volt nálunk. Brown szintén zenész! Igy visszanézve remek volt a 13as draft elsö és második pickje.. Ravens best defense
Szerintem korai még temetni.... Persze szar hogy 3 év alatt semmi nem történt vele, de JS sem egy év alatt let jó CB. Szerintem ha ebből elam tud erőt meríteni akkor még egy naon fasza 4. évet kihoz akkor 5. éves ópció és még bármi lehet..malkav
Nem szeretem a JS példát.a corner az teljesen más tészta mint a safety.sokkal nehezebb egy corner dolga.egyrészt Jimmy évről évre javuló tendenciát mutatott míg Elam éppen ellenkezőleg mind coverban mind runsupportban,szerelésben ha pozíción kívül játszott ha nem.másrészt Jimmy-n nem mentek el meccsek,sőt.Elam teljes homály,ne kajázd meg ezt a hypot ami ment.tavaly ugyanez volt.Elam a sec vezére,Elam hívja a sec playeket stb amiből az lett,hogy missedtackle-ben vezette a ligát úgy hogy nem volt kezdő.Oz akkor se hívná le az 5-ik évét (6mill) ha 20 pick6-et csinál év közben.Peter
Csak próbálok nagyon pozitív lenni ..... 😛malkav
Azért safety poszton ujoncként is lehet nagyot alkotni, nem akarok legendákat sorolni mert az nem lenne fer érvelés, elég csak az elmult 2 év draftott venni 49ers eric reid első kör 31.pick 1el elam elött! Vagy Cardinalses deon buccanon. Én is vártam Elamet mint a mesiást de sajna nagy csalodás a srác és ami a roszabb tényleg fogalmatlan a focihoz. Szerintetek arthur (király) kap lehetöséget idén?
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sajnálom a srácot, neki enyi volt nálunk. Brown szintén zenész! Igy visszanézve remek volt a 13as draft elsö és második pickje.. Ravens best defense
Szerintem korai még temetni.... Persze szar hogy 3 év alatt semmi nem történt vele, de JS sem egy év alatt let jó CB. Szerintem ha ebből elam tud erőt meríteni akkor még egy naon fasza 4. évet kihoz akkor 5. éves ópció és még bármi lehet..malkav
Nem szeretem a JS példát.a corner az teljesen más tészta mint a safety.sokkal nehezebb egy corner dolga.egyrészt Jimmy évről évre javuló tendenciát mutatott míg Elam éppen ellenkezőleg mind coverban mind runsupportban,szerelésben ha pozíción kívül játszott ha nem.másrészt Jimmy-n nem mentek el meccsek,sőt.Elam teljes homály,ne kajázd meg ezt a hypot ami ment.tavaly ugyanez volt.Elam a sec vezére,Elam hívja a sec playeket stb amiből az lett,hogy missedtackle-ben vezette a ligát úgy hogy nem volt kezdő.Oz akkor se hívná le az 5-ik évét (6mill) ha 20 pick6-et csinál év közben.Peter
Csak próbálok nagyon pozitív lenni ..... 😛
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sajnálom a srácot, neki enyi volt nálunk. Brown szintén zenész! Igy visszanézve remek volt a 13as draft elsö és második pickje.. Ravens best defense
Szerintem korai még temetni.... Persze szar hogy 3 év alatt semmi nem történt vele, de JS sem egy év alatt let jó CB. Szerintem ha ebből elam tud erőt meríteni akkor még egy naon fasza 4. évet kihoz akkor 5. éves ópció és még bármi lehet..malkav
Nem szeretem a JS példát.a corner az teljesen más tészta mint a safety.sokkal nehezebb egy corner dolga.egyrészt Jimmy évről évre javuló tendenciát mutatott míg Elam éppen ellenkezőleg mind coverban mind runsupportban,szerelésben ha pozíción kívül játszott ha nem.másrészt Jimmy-n nem mentek el meccsek,sőt.Elam teljes homály,ne kajázd meg ezt a hypot ami ment.tavaly ugyanez volt.Elam a sec vezére,Elam hívja a sec playeket stb amiből az lett,hogy missedtackle-ben vezette a ligát úgy hogy nem volt kezdő.Oz akkor se hívná le az 5-ik évét (6mill) ha 20 pick6-et csinál év közben.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Közben Ngata nem edz hamstring miatt a Lionsnál.....malkav
Eddig kivétel nélkül minden ex-Raven bust volt az új csapatánál.nagyon kíváncsi vagyok ,hogy Ngata megtöri e ezt a sorozatot.ha valakinek akkor neki van esélye.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elam ugye a kórházból nézi majd a szezont.
malkav
azert egy leszakadt bicepszert mar csak nem tartjak ott fel evig 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ami infó eddig kijött nagyjából:

WR: állítólag Aiken és Buttler is kezd elszakadni a többiektől és jól használták ki a megnövekedett lehetőséget egyelőre. MBrown, Predator ugye nem játszik, SSS meg biztos hogy a NO1. WR lessz.

Nagyon dicsérik a DL-t: Főleg Jernigannel és Williamsal vannak megelégedve, de Carl Davis is szépen teljesít a második csapattal ..

Doom sérült, de összeségében az LB sorrol nem írnak sokat ami ugye jót jelenthet.

Állítólag JS és Hálócska is szerzett INT-et már a TC alatt és jónak tűnnek bár a csere CB sort megint megette a rozsda.

Safety poszton Hill aprít, Lewis beilleszkedett, és Perry és Tarwick is szedett egy intet. Elam ugye a kórházból nézi majd a szezont.

Az OL-ről Gilmoreról és Maxxyről nem sokat hallani.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közben Ngata nem edz hamstring miatt a Lionsnál.....
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Agreed

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Igazából nem is kell erőltetni a srácot, aki a kezdő 2 évében csak a hibákat halmozza, nem érdemli meg, még ha pályán kívül nem is volt gond vele. Ott lesz a 4. éve, ha azt is elcseszi, mehet isten hírével.Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jimmynek is kellett két rossz év...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Igazából nem is kell erőltetni a srácot, aki a kezdő 2 évében csak a hibákat halmozza, nem érdemli meg, még ha pályán kívül nem is volt gond vele. Ott lesz a 4. éve, ha azt is elcseszi, mehet isten hírével.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem fogják lehívni az opciót, annyira nem játszott semmi, egy éve lesz bizonyítani egy egyre zsúfoltabb pozíción.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szeptembertől jöhet a Trash Talk-szezon, addig is NFL pre-season meccsek a Sport TV-n!

Kampányoltam érte 😀 Sikerült 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sajnálom a srácot, neki enyi volt nálunk. Brown szintén zenész! Igy visszanézve remek volt a 13as draft elsö és második pickje.. Ravens best defense
Szerintem korai még temetni.... Persze szar hogy 3 év alatt semmi nem történt vele, de JS sem egy év alatt let jó CB. Szerintem ha ebből elam tud erőt meríteni akkor még egy naon fasza 4. évet kihoz akkor 5. éves ópció és még bármi lehet..
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jon Meoli ‏@JonMeoli 7 p7 perccel ezelőtt Baltimore, MD Fordítás megtekintése
With all the #Ravens seemingly on the field, no sign of CBs Tray Walker, Rashaan Melvin (hamstrings), and CB Chris Greenwood.

B+ kezdődik
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Sajnálom a srácot, neki enyi volt nálunk. Brown szintén zenész! Igy visszanézve remek volt a 13as draft elsö és második pickje..
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Már 2 éve bust Elam, meglepett volna ha idénre megtanul focizni...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Brooks már mozgott a mandatory alatt a csapattal. Egyébként Elam sérülése ide vagy oda így is Hill és Lewis lett volna a kezdő. Ettől függetlenül sajnálom, lehet ez lett volna az utolsó esélye nálunk
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Brooks éppen sérült, nem? Vagy már rendbejött?Collapo
Most -még- PUP listán van, de ahead of schedulet mondanak nála
Asked if he expects to be ready by Week 1, Brooks said he doesn’t want to get ahead of himself, “but the outlook is looking really good.”
Köszi pfefe8 és kapitnono! 😊
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Sajnálom, mert sose jó egy ilyen sérülés, ráadásul így gyakorlatilag elszáll minden esélye, hogy érdemben tudjon bizonyítani a csapatban. Jobbulást, felkészül Hill, Kendrick, Levine, Trawick... ööö... és nem tudom, hogy ez jó-e.Collapo
Jövőre talán még bizonyíthat, de egy lebőgő év és egy komoly sérülés után már több mint kétséges, hogy valaha is meg tudja mutatni magát 😕
Hill és K.Lewis kezdő és ne felejtsük el Brooksot sem! Ne sérüljön tovább senki az alakulatból, és rendben leszünk!

OFF: első PS meccs idején nem leszek gépközelben, tudnátok ajánlani valami oldalt torrent/filehost ahonnan le tudom majd szedni, vagy online megnézni?Flacco5
vagy a rojadirectára szoktak egy csomó linket kipakolni torrent/online/ filehost


több mint 9 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Sajnálom, mert sose jó egy ilyen sérülés, ráadásul így gyakorlatilag elszáll minden esélye, hogy érdemben tudjon bizonyítani a csapatban. Jobbulást, felkészül Hill, Kendrick, Levine, Trawick... ööö... és nem tudom, hogy ez jó-e.Collapo
Jövőre talán még bizonyíthat, de egy lebőgő év és egy komoly sérülés után már több mint kétséges, hogy valaha is meg tudja mutatni magát 😕
Hill és K.Lewis kezdő és ne felejtsük el Brooksot sem! Ne sérüljön tovább senki az alakulatból, és rendben leszünk!

OFF: első PS meccs idején nem leszek gépközelben, tudnátok ajánlani valami oldalt torrent/filehost ahonnan le tudom majd szedni, vagy online megnézni?Flacco5
TYT a legjobb vagy az ncore-ra is szoktak NFL-t feltölteni.

Steelers fan
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sajnálom, mert sose jó egy ilyen sérülés, ráadásul így gyakorlatilag elszáll minden esélye, hogy érdemben tudjon bizonyítani a csapatban. Jobbulást, felkészül Hill, Kendrick, Levine, Trawick... ööö... és nem tudom, hogy ez jó-e.Collapo
Jövőre talán még bizonyíthat, de egy lebőgő év és egy komoly sérülés után már több mint kétséges, hogy valaha is meg tudja mutatni magát 😕
Hill és K.Lewis kezdő és ne felejtsük el Brooksot sem! Ne sérüljön tovább senki az alakulatból, és rendben leszünk!

OFF: első PS meccs idején nem leszek gépközelben, tudnátok ajánlani valami oldalt torrent/filehost ahonnan le tudom majd szedni, vagy online megnézni?Flacco5
Brooks éppen sérült, nem? Vagy már rendbejött?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sajnálom, mert sose jó egy ilyen sérülés, ráadásul így gyakorlatilag elszáll minden esélye, hogy érdemben tudjon bizonyítani a csapatban. Jobbulást, felkészül Hill, Kendrick, Levine, Trawick... ööö... és nem tudom, hogy ez jó-e.Collapo
Jövőre talán még bizonyíthat, de egy lebőgő év és egy komoly sérülés után már több mint kétséges, hogy valaha is meg tudja mutatni magát 😕
Hill és K.Lewis kezdő és ne felejtsük el Brooksot sem! Ne sérüljön tovább senki az alakulatból, és rendben leszünk!

OFF: első PS meccs idején nem leszek gépközelben, tudnátok ajánlani valami oldalt torrent/filehost ahonnan le tudom majd szedni, vagy online megnézni?