Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az 1. félidőt néztem,az nagyon gyenge volt.Senkit nem láttam jónak,mindenki önmaga alatt volt.
Nem kell nagy feneket keríteni ennek,most van az erőnléti felkészülés és Hill-en láttam ,hogy még nehezek a lábai,szinte lassú volt.
Az Eagles pedig a gyors O - val... nem voltunk egy súlycsoportban.
Az első int-nél az időzítés,a tempó jó volt Aikennek,ez biztató.Igaz a coverage is jó volt 😊 .
A 2.-nál valaki elnézte a route-ot.Marlon vagy Joe.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Suggs nem fitt ,majd idény kezdésre lesz az, tonnákat mozgatott meg a héten.Emellett legalább 10-12 kg súlyfelesleg van rajta.
Szerintem az is vállalhatóbb neki,hogy durva volt,mint az hogy ennyire benyalta a play actiont.Néztem a meccset,még én is röhögtem rajta. 😀 ment,mint egy bika.
Túlsúlyos,alig bír mozogni,az oldalvonal mellett integetett látszott,milyen nehezen emeli a kezét.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat. Valójában az illuminati bérelte fel Suggst akik már azóta tervezték a dolgot, hogy Tebow-t leszerződtette az Eagles. Csak azt sajnálja valójában Sizzle, hogy a mexikóit nem tudta még taccsra tenni, az a bónusz 5 millió vérdíj így más zsebét fogja lehúzni. Szóval peace. Remélem további külhoniak migrációját ezzel sikerült megakadályozni.


Mi a baj pontosan ezzel a szereléssel? Nem értek hozzá, valaki elmagyarázhatná!
Helmut
Suggs csinálta, tervszerűen és dirty és lábfétishe van.
Blaise
Te is teljesen objektív vagy. 😀 Felesleges durvulás volt. pont. endOfStory

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A meccsről annyit, hogy A-Z ig kb mindenki beleszart az egészbe (Smitty kommenje a közös edzésről már előrevetítette), nem nagyon lehetett látni az akaratot. Ennyi. Aki jót akar magának nem nézi meg, szarul játszottunk, de így sem ez volt a mélypont. (Hello Jerome Boger)
Ami fontos:
-- még mindig nincs returnerünk. Campet nem állíthatjuk oda, Carter felejtős. Ha Tom Nelson meg tudná oldani, már most aláírnánk neki a rosterhelyet (ami még így is meglehet)
-- sérülések. Jensen mint LT sok mindent elmond hány hadra fogható Olinemanünk maradt...
--Taliaról még nincs hír, Monroe kezét is jegelni kellett, Hurst lehet az idei harmadik falemberünk aki agyrázkódást szenved.

És hogy egyik kedvenc témáim se maradjanak le. Art Brown szerintem megint egy játékot leszámítva jó volt.. Waller top 3 WR lesz nálunk év végére.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat. Valójában az illuminati bérelte fel Suggst akik már azóta tervezték a dolgot, hogy Tebow-t leszerződtette az Eagles. Csak azt sajnálja valójában Sizzle, hogy a mexikóit nem tudta még taccsra tenni, az a bónusz 5 millió vérdíj így más zsebét fogja lehúzni. Szóval peace. Remélem további külhoniak migrációját ezzel sikerült megakadályozni.


Mi a baj pontosan ezzel a szereléssel? Nem értek hozzá, valaki elmagyarázhatná!
Helmut
Suggs csinálta, tervszerűen és dirty és lábfétishe van.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 230 — én ezt meguntam
Mi a baj pontosan ezzel a szereléssel? Nem értek hozzá, valaki elmagyarázhatná!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kicsit meg lett faragva, egyik sem volt olyan durva.

A meccsről: szépen szétfutottak minket, ami azért meglepő. Flaccot kevéssé érdekelte a meccs, ja és kellene a wr sorba a predator.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/22/9192939/sam-bradford-ravens-terrell-suggs-knee-dirty-hit-watch?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
Nem szeretném , hogy ezt bárki provokációnak vegye , de emiatt most teljesen megváltozott a véleményem Suggsal kapcsolatban . Amit csinált és nyilatkozott utána nem méltó egy profi sportolóhoz.
Petikievak01
Láb fetish-e van.
 thebiglead.com/2014/11/02/terrell-suggs-delivered-a-cheap-shot-to-legarrette-blounts-legs/

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 080 — Patriots fan
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/22/9192939/sam-bradford-ravens-terrell-suggs-knee-dirty-hit-watch?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
Nem szeretném , hogy ezt bárki provokációnak vegye , de emiatt most teljesen megváltozott a véleményem Suggsal kapcsolatban . Amit csinált és nyilatkozott utána nem méltó egy profi sportolóhoz.
Petikievak01
Sajna ez nàla sosem volt kérdés....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/22/9192939/sam-bradford-ravens-terrell-suggs-knee-dirty-hit-watch?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
Nem szeretném , hogy ezt bárki provokációnak vegye , de emiatt most teljesen megváltozott a véleményem Suggsal kapcsolatban . Amit csinált és nyilatkozott utána nem méltó egy profi sportolóhoz.

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Undorito.... QB jatek is keves volt, de igy WR-bol is nagyon vekonyak vagyunk!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ballers 9. rész 😊


Szegény Urban, elmondhatatlan szívás két IR év egymás után :/ Sikerült megnéznem megvágott verzióban a PS openert: Flacco drive rendben volt. Futás egész meccsen akadozott. Sackeket hiányoltam. Schaub teljesen kilátástalan még backupként is, de még így sem hiszem, hogy kivágnánk. Butlert nagyon dícsérték camp alatt, erre szar játékot mutatott - így Camp és Waller mellett nehéz dolga lesz rosterre kerülni (mindketten szépen játszottak), maximum csatázhat Carterrel a PS helyért.
Folytatás hajnalban!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közös edzés zajlik a Phillyvel pár random gondolat mindenfajta kohézió nélkül

Nincs Philly uptempo, lehet megkértük őket, hogy ezt most hanyagolják... 😀

Komoly bunyó sem volt, tegnap Tebow állított meg egy csetepatét, ma pedig csak egy kisebb udfa összezördülés volt.
Nem mindenkinek tetszik a közös edzés Smitty inkább "ehelyett a szar helyett" otthon lenne a feleségével akinek szülinapja van 😀
Az első nap rajta kívül a WR sorunk teljesen eltűnt, ma viszont Waller oktatott kb minden szembejövőt, de egyébként jónak mondták Campanarot és Aikent is. A legtöbb laszti Boyle felé ment és a legtöbb elkapást is Ő hozta, de mindkét nap volt fumblija. Harbs magánaudienciára is rendelte a második után azonnal, de ettől eltekintve a kintiek szerint nincs nagy drop off közte valamint Maxx és Gilmore után
Egy három fejű TE és futószörnyet már szebb álmaimban vizionáltam talán lesz belőle valami 😊
Perriman még shortban az oldalvonal mellett, de már pár lasztit elkapott

KO és Urschell is visszatért valamint Myers is edzett, de cserébe Wagnert (lábát húzta) pihentették valamint Reidet. Hurst volt az első csapat RT-je.

Tucker berajzolt egy vagy 65 yardos fieldgoalt ami után jött is egy tweet: Eagles writers: Holy shit! Ravens writers: #yawn 😀

D: Jernigan állat, konkrétan tanyát vert az ellen backfieldjén. Art az első csapattal mozgott mert Daryl Smith veterán kimenőt kapott. Vegyes eredménnyel, főleg Sproles okozott gondot, de még Mosleynak is. CB-ink nem túlságosan remekeltek, de Jimmyt a kintiek szerint nem nagyon tesztelték, a többiek meg tudtuk nem világverőek.

Kb ennyi. Hétvégén gameday 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Orrról nekem két játéka maradt meg ahol jó volt, egyébként amikor McClellannel ketten voltak fent jöttel mentek rajtunk a szentek középen mintha ott sem lettek volna.

Más:
Perrimant több mint két hét után az orvosi stáb elzavarta MRI-re... mi a francra vártak az jó kérdés. Állítólag normál lett az eredmény, de az edzésre való visszatérés a week or so... Hurrá.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
No akkor a szezon első győzelme megvolt. Nem tudom rajtam kívül valaki nézte? Ha igen és nem egyezik a véleményünk akkor ne fojtsa magába 😀

Nem játszott: Jernigan, Tyson, M. Brown, J. Smith, Canty, Urschel

Az első offense jól működött. Joe éles volt a play action működött (Jiuceal és Taliaval) és egy 8 perces drive után végül 4 és goalra sikerült begyömöszölni 1 yardról. A futás ment, a backek voltak leginkább Flacco célpontjai talán SSSr-nak volt egy elkapása, kinézem az öregből, hogy külön kérte, hogy legalább egy labdáért had harcolhasson meg 😀 A Pass prot is működött egy playnél nem ami egy 17 yardos Flacco "meneküléssel" ért véget.

Az első D Brees nélküli támadósorral nézett szembe és két drive alatt engedett 11 yardot. Davis már itt pályára lépett (második driveban 3 és 2-nél volt stopja), de KLM is fent volt. CB-knél Pointer játszott az első csapattal. Ami még említést érdemel, hogy Arringtont próbálgatták safetybe, nem csoda mert Levigne a meccs folyamán gyenge volt és Tharwick sem volt jó + plusz volt egy hajmeresztő hülyesége is...

Második offese driveot más Schaub vezette aki sokkal jobb volt mint edzéseken. Végül egy 6 perces drive végén Campanaro használt ki egy blown coverage-t és 45 yardos TD-t szerzett. Itt már pályán volt Buck Allen, neki elég up and down meccse volt. Talia pedig hozta a tough yardokat. Ha valakit lehet mindenképpen dicsérni az Ő. Gilmorenak is volt két first down-t érő elkapása (Ő volt a kezdő TE)

A második Ofal így nézett ki: Hurst - Kaleb Johnson - Jensen - Marcel Jones - Reid.
Összességében nem voltak rosszak (a harmadik sor később Rennerrel már nem remekelt)

A harmadik támadósorozatba már előkerült Maxx és Waller is mindkettőnek volt 10+ yardos elkapása, de végül egy elég fura playhívás és még rosszabb kivitelezés után jött az automatikus Tucker FG (3/3 a meccsen).

A mérkőzés további részében magára talált a Saints, de ekkor még a komplett kezdő oline és kezdő skillplayerek voltak fent a B csapatunk ellen. Át is vették a vezetést a harmadik csapatokra, de végül Renner vezényelt egy 80 yardos driveot és 2 másodperccel a meccs vége előtt egy futott TD-vel megnyerte a meccset. Tudom preseason meg minden, de jó volt látni a csapatot győztesként 😊

Pár észrevétel:
Asa megsérült, egy csere TE befejezte az idényt töréssel, Means is az öltözőben fejezte be a meccset valamint Davis is begörcsölt (Za' Smit-szel ketten nagyon sokat voltak fenn)
Egyébként ezzel olcsóbban megúsztuk mint a Saints ahol vagy 6 ember fejezte be idő előtt köztük Ellerbe és Browner. Minden sérültnek mielőbbi felépülést.

A második D közel sem annyira jó mint tavaly (akkor ugye B-Will és Mosley is sokat volt fenn)

Walker szép csendes meccset hozott le ami CB esetében nem rossz hír
KLM-n nagyon látszott, hogy volt vagy 2012 amikor utoljára tétmeccset játszott, gyakorlatilag észrevétlen volt egész meccsen
Davis piszok jó volt az első csapat ellen is állta a sarat később viszont dominánlt
Za Smith eléggé up and down volt végül a meccs egyetlen sackjét Ő hozta
Orr és McClellan botrány szar volt, nagy szerepük volt abban, hogy a Saints feljött..,
... ennek ellenére A. Brown csak 10 perccel a vége előtt jött fel és egy PI kivételéve klasszisokkal jobb volt a két előtte lévőnél

Maxxnek volt egy csúnya elkapható labdája hat pontért amit végül nem sikerült megoldania, de a végén a 4 és 20+-on sikerült javítania
Boyle elkapásokkal is veszélyes volt, de egyébként aprított rendesen blokkolásban
Waller, ha jól tévedek két elkapása volt, de vagy 3 penaltyt dobtak az ellene védekező CB-kre,

Return: Mivel a szenteknél placekicker battle van, szépen kirugdostak mindent kb touchbackre. Itt nem lettünk okosabbak. Asa állt oda elsőnek, de meccs közben lesérült, utána Carter következett, de dolga neki sem nagyon akadt.

BTW: frankó, hogy megint (ha jól tévedek a tavalyi összes pre alatt is) a vendégcsapat közvetítését lehetett streamelni... a kommentátorok korrektek voltak, de qwa idegesítő volt, hogy minden a Saintsről szólt...
Blaise
jó összegzés bár szerintem Orr kifejezetten jó volt.neked mi nem tetszett rajta?futást is állított meg és volt 2-3 eset amikor coverban is jó volt TE-ek és RB-ek ellen.a RB td catchnél hibázott ahol a labdára koncentrált a biztos szerelés helyett.Mclellan gyenge volt azt adom.
akin meglepődtem az Jah Reid és Jensen akik domináltak.Hurst közepes,a többi csere O-line gyenge volt.Buck Allentől is többet vártam volna.A.Brown is tetszett igaz 3rd team ellen.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
No akkor a szezon első győzelme megvolt. Nem tudom rajtam kívül valaki nézte? Ha igen és nem egyezik a véleményünk akkor ne fojtsa magába 😀

Nem játszott: Jernigan, Tyson, M. Brown, J. Smith, Canty, Urschel

Az első offense jól működött. Joe éles volt a play action működött (Jiuceal és Taliaval) és egy 8 perces drive után végül 4 és goalra sikerült begyömöszölni 1 yardról. A futás ment, a backek voltak leginkább Flacco célpontjai talán SSSr-nak volt egy elkapása, kinézem az öregből, hogy külön kérte, hogy legalább egy labdáért had harcolhasson meg 😀 A Pass prot is működött egy playnél nem ami egy 17 yardos Flacco "meneküléssel" ért véget.

Az első D Brees nélküli támadósorral nézett szembe és két drive alatt engedett 11 yardot. Davis már itt pályára lépett (második driveban 3 és 2-nél volt stopja), de KLM is fent volt. CB-knél Pointer játszott az első csapattal. Ami még említést érdemel, hogy Arringtont próbálgatták safetybe, nem csoda mert Levigne a meccs folyamán gyenge volt és Tharwick sem volt jó + plusz volt egy hajmeresztő hülyesége is...

Második offese driveot más Schaub vezette aki sokkal jobb volt mint edzéseken. Végül egy 6 perces drive végén Campanaro használt ki egy blown coverage-t és 45 yardos TD-t szerzett. Itt már pályán volt Buck Allen, neki elég up and down meccse volt. Talia pedig hozta a tough yardokat. Ha valakit lehet mindenképpen dicsérni az Ő. Gilmorenak is volt két first down-t érő elkapása (Ő volt a kezdő TE)

A második Ofal így nézett ki: Hurst - Kaleb Johnson - Jensen - Marcel Jones - Reid.
Összességében nem voltak rosszak (a harmadik sor később Rennerrel már nem remekelt)

A harmadik támadósorozatba már előkerült Maxx és Waller is mindkettőnek volt 10+ yardos elkapása, de végül egy elég fura playhívás és még rosszabb kivitelezés után jött az automatikus Tucker FG (3/3 a meccsen).

A mérkőzés további részében magára talált a Saints, de ekkor még a komplett kezdő oline és kezdő skillplayerek voltak fent a B csapatunk ellen. Át is vették a vezetést a harmadik csapatokra, de végül Renner vezényelt egy 80 yardos driveot és 2 másodperccel a meccs vége előtt egy futott TD-vel megnyerte a meccset. Tudom preseason meg minden, de jó volt látni a csapatot győztesként 😊

Pár észrevétel:
Asa megsérült, egy csere TE befejezte az idényt töréssel, Means is az öltözőben fejezte be a meccset valamint Davis is begörcsölt (Za' Smit-szel ketten nagyon sokat voltak fenn)
Egyébként ezzel olcsóbban megúsztuk mint a Saints ahol vagy 6 ember fejezte be idő előtt köztük Ellerbe és Browner. Minden sérültnek mielőbbi felépülést.

A második D közel sem annyira jó mint tavaly (akkor ugye B-Will és Mosley is sokat volt fenn)

Walker szép csendes meccset hozott le ami CB esetében nem rossz hír
KLM-n nagyon látszott, hogy volt vagy 2012 amikor utoljára tétmeccset játszott, gyakorlatilag észrevétlen volt egész meccsen
Davis piszok jó volt az első csapat ellen is állta a sarat később viszont dominánlt
Za Smith eléggé up and down volt végül a meccs egyetlen sackjét Ő hozta
Orr és McClellan botrány szar volt, nagy szerepük volt abban, hogy a Saints feljött..,
... ennek ellenére A. Brown csak 10 perccel a vége előtt jött fel és egy PI kivételéve klasszisokkal jobb volt a két előtte lévőnél

Maxxnek volt egy csúnya elkapható labdája hat pontért amit végül nem sikerült megoldania, de a végén a 4 és 20+-on sikerült javítania
Boyle elkapásokkal is veszélyes volt, de egyébként aprított rendesen blokkolásban
Waller, ha jól tévedek két elkapása volt, de vagy 3 penaltyt dobtak az ellene védekező CB-kre,

Return: Mivel a szenteknél placekicker battle van, szépen kirugdostak mindent kb touchbackre. Itt nem lettünk okosabbak. Asa állt oda elsőnek, de meccs közben lesérült, utána Carter következett, de dolga neki sem nagyon akadt.

BTW: frankó, hogy megint (ha jól tévedek a tavalyi összes pre alatt is) a vendégcsapat közvetítését lehetett streamelni... a kommentátorok korrektek voltak, de qwa idegesítő volt, hogy minden a Saintsről szólt...Blaise
Bár a meccset nem láttam, annyit tennék még hozzá, hogy Forsett nem játszott de így is elég jól ment a lótifuti, és az Marctól meglepő módon nem volt passzheavy a felállás.
Maxxyről azt mondják a kinti okosak hogy még rookie betegségben szenved (soft) vagyis nem nagyon tud fizikálisan érvényesülni a blokkolásoknál. Viszont Boyle meglepő gyakorisággal osztogatja a blokkokat.
Asanak megint szívták a vérét nem nagyon ment neki a játék.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No akkor a szezon első győzelme megvolt. Nem tudom rajtam kívül valaki nézte? Ha igen és nem egyezik a véleményünk akkor ne fojtsa magába 😀

Nem játszott: Jernigan, Tyson, M. Brown, J. Smith, Canty, Urschel

Az első offense jól működött. Joe éles volt a play action működött (Jiuceal és Taliaval) és egy 8 perces drive után végül 4 és goalra sikerült begyömöszölni 1 yardról. A futás ment, a backek voltak leginkább Flacco célpontjai talán SSSr-nak volt egy elkapása, kinézem az öregből, hogy külön kérte, hogy legalább egy labdáért had harcolhasson meg 😀 A Pass prot is működött egy playnél nem ami egy 17 yardos Flacco "meneküléssel" ért véget.

Az első D Brees nélküli támadósorral nézett szembe és két drive alatt engedett 11 yardot. Davis már itt pályára lépett (második driveban 3 és 2-nél volt stopja), de KLM is fent volt. CB-knél Pointer játszott az első csapattal. Ami még említést érdemel, hogy Arringtont próbálgatták safetybe, nem csoda mert Levigne a meccs folyamán gyenge volt és Tharwick sem volt jó + plusz volt egy hajmeresztő hülyesége is...

Második offese driveot más Schaub vezette aki sokkal jobb volt mint edzéseken. Végül egy 6 perces drive végén Campanaro használt ki egy blown coverage-t és 45 yardos TD-t szerzett. Itt már pályán volt Buck Allen, neki elég up and down meccse volt. Talia pedig hozta a tough yardokat. Ha valakit lehet mindenképpen dicsérni az Ő. Gilmorenak is volt két first down-t érő elkapása (Ő volt a kezdő TE)

A második Ofal így nézett ki: Hurst - Kaleb Johnson - Jensen - Marcel Jones - Reid.
Összességében nem voltak rosszak (a harmadik sor később Rennerrel már nem remekelt)

A harmadik támadósorozatba már előkerült Maxx és Waller is mindkettőnek volt 10+ yardos elkapása, de végül egy elég fura playhívás és még rosszabb kivitelezés után jött az automatikus Tucker FG (3/3 a meccsen).

A mérkőzés további részében magára talált a Saints, de ekkor még a komplett kezdő oline és kezdő skillplayerek voltak fent a B csapatunk ellen. Át is vették a vezetést a harmadik csapatokra, de végül Renner vezényelt egy 80 yardos driveot és 2 másodperccel a meccs vége előtt egy futott TD-vel megnyerte a meccset. Tudom preseason meg minden, de jó volt látni a csapatot győztesként 😊

Pár észrevétel:
Asa megsérült, egy csere TE befejezte az idényt töréssel, Means is az öltözőben fejezte be a meccset valamint Davis is begörcsölt (Za' Smit-szel ketten nagyon sokat voltak fenn)
Egyébként ezzel olcsóbban megúsztuk mint a Saints ahol vagy 6 ember fejezte be idő előtt köztük Ellerbe és Browner. Minden sérültnek mielőbbi felépülést.

A második D közel sem annyira jó mint tavaly (akkor ugye B-Will és Mosley is sokat volt fenn)

Walker szép csendes meccset hozott le ami CB esetében nem rossz hír
KLM-n nagyon látszott, hogy volt vagy 2012 amikor utoljára tétmeccset játszott, gyakorlatilag észrevétlen volt egész meccsen
Davis piszok jó volt az első csapat ellen is állta a sarat később viszont dominánlt
Za Smith eléggé up and down volt végül a meccs egyetlen sackjét Ő hozta
Orr és McClellan botrány szar volt, nagy szerepük volt abban, hogy a Saints feljött..,
... ennek ellenére A. Brown csak 10 perccel a vége előtt jött fel és egy PI kivételéve klasszisokkal jobb volt a két előtte lévőnél

Maxxnek volt egy csúnya elkapható labdája hat pontért amit végül nem sikerült megoldania, de a végén a 4 és 20+-on sikerült javítania
Boyle elkapásokkal is veszélyes volt, de egyébként aprított rendesen blokkolásban
Waller, ha jól tévedek két elkapása volt, de vagy 3 penaltyt dobtak az ellene védekező CB-kre,

Return: Mivel a szenteknél placekicker battle van, szépen kirugdostak mindent kb touchbackre. Itt nem lettünk okosabbak. Asa állt oda elsőnek, de meccs közben lesérült, utána Carter következett, de dolga neki sem nagyon akadt.

BTW: frankó, hogy megint (ha jól tévedek a tavalyi összes pre alatt is) a vendégcsapat közvetítését lehetett streamelni... a kommentátorok korrektek voltak, de qwa idegesítő volt, hogy minden a Saintsről szólt...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Easy Win 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Azé tikse panaszkodhattok mer Lik Van Boeven, holland szagértő felétek szaglász. De hajígyvagytok majdénis úgy leszek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szim Patikus barátom, lehet, hogy Bléz akia titkok tudósa itten mos' mer hát a stílöcc jó, de hogy limebakeerbe is az aztat énse gondolnám... azé a vas a hollóval mindég más, de idén énis nem stílcöcc párti maradok...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Majmég beszélgetyünk arról a lepkefingrul, ami belekerül a puncsostálba....sutianap
Rendben beszélgetyünk 😀 De meglehetős magabiztos vagyok abban, hogy a védelmetek nem fogja kiverekedni magát az alles zusammen utolsó harmadból
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Majmég beszélgetyünk arról a lepkefingrul, ami belekerül a puncsostálba....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Végre pályán is láthatjuk a srácokat 😊 A lényeg senki ne sérüljön meg.

Pár gondolat, hogy ne kétnapos hsz legyen a legfrissebb

Perriman szívás, nagyon kíváncsi lennék mi ez, mert ha tényleg valami krónikus szarság akkor jól belerántottunk. Első pár hét így el is fog menni mire a szezonban felveszi a tempót, ami akkor is szívás ha így lesz és ugye lehet ez még rosszabb is.

Wallert 53-ba akarom. Nem érdekel Campanaro, Kicsi, sérülékeny, visszahordásnál sem robbantotta fel a campet. Olyan focit szeretnék ahol ledózeroljuk a védelmeket (pl a lepkefing méretű vasas védelmet/) és ebbe a vonalba Ő is Boyle is (blokkolásnál a kintiek szerint aprítja a fát még ha a második/harmadik vonalban), Gilmore is faszán belepasszol Taliaval.

Akit Waller mellett szeretnék már nagyon látni az Buck Allen. Sok jót lehet hallani róla. Az se baj ha idén 3. számú marad, Jövőre vegyen el minél több carryt Forsettől. Ha viszont már idén belerázódik a Trestmann playbook egyes játékelemei nagyon passzolhatnak neki.

Persze Davisre és Smithre is kíváncsi. Én nagy Dupree fan voltam draft előtt, de nem lennék meglepve azért túlságosan, ha Smith ugyan a kevesebb játékidő miatt fű alatt jobb lenne mint Bud a gyengusz társak körül. (shots fired 😀 )

Akit kurvára nem akarok látni, pedig fogjuk Matt "picksix" Shaub. Előre is jajj.

Visszahordó továbbra is kérdés, nagyon nincs is hype meg minden senki körül, ami furcsa mert csak ez a post rosterhelyet érhet...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Adam Caplan @caplannfl
#Ravens WR Steve Smith has announced that he's going to retire after this season.empty taxi
jó ez így nem fair 😀 most akkor minek lejátszani a szezont, ha a Ravens nyeri az SB-t így is úgy is?Borbinho
SSS-nél nem fog működni ez, majd ha Suggs vonul vissza, akkor lehet félni 😀

De még ti is felvehetitek a versenyt, ha Luck bejelenti a visszavonulását 😛ervinator
Majd Mathis papa 1-2 szezonon belül sztem 😀 vagy Vinatieri

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
SSS-nél kicsit szomorú, de részünkről nem annyira, hogy ezt a két évet még simán lehúzhatta volna a Pantersnél is .... mindegy mi örültünk neki!