Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mi van Daryl Smith-el? AHogy olvasom nem volt edzésen. IR-re rakják? Kihagyja az első hetet?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831


Hogy elkerüljük a további ilyen kínos football bulikat, irány a SB 😉
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Na aki nem tette meg az pillantson a depth chartra :
- Aiken a kezdő SSS mellett
- Carl Davis a backup NT Williams mögött... ezt várta Blaise hogy legyen egy épkézláb BU-NT
- Campari a returner
- A matekzseni tulajdonképen minden poszton az elsőszámú csere...
- Magi lett az RB vésztartalék
- Barna artúr beelőzte zakariást a ILB-k kispadján
- Charles Jones a Hard Knocks stárja pedig a mi PS-unkat válaszotta, és egyből vásárolt egy új szettet a sexi zoknikból.
- A 4. PS mecsen jól játszó Brown (fehér WR) pedig szintén bekerült a gyakorló csapatba
- Jeremy Ross akinek már volt visszahordó tapasztalata a Lionsnál szintén a PS tagja

Bízom benne hogy a WR/TE csapat mutat majd valamit a Denver ellen és kicsit megnyugtatnak minket, bár nem lesz egyszerű Talib és Harris mellett de remény az van. Remélem a kicsit meggyúrt hátsó alakzat is jobban teljesít majd mind tavaly. Hope for the best and play like a raven!!
malkav
Nekem továbbra sem tetszik ez a 8 Olineman. Nem akarok festéket keresni (falat már találtam) de úgy, hogy KO sérülékeny, Zuttah is sérülten tolta tavaly, ahogy Monroe és Wagner is kidőlt, Urschellnek meg már volt egy agyrázkódása idén... Ez minden csak nem oké.
Na nem mintha az 5+1 (Levigne) CB szimpatikusabb lenne, de oda már tavaly belevágott a villám...
Broncos elleni meccs jó teszt lesz, mondjuk farkasordító hidegben az utolsó fordulókban lehet jobb lenne Manningel meccselni, de talán még nincs egy hullámhosszon Kubiakkal. A támadófaluk sebezhető illene szétkapni azt a szedett vedett alakulatot. Mi pedig képet kaphatunk, hogy egy igazán jó erőkből álló D ellen mire is számíthatunk támadóoldalon.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na aki nem tette meg az pillantson a depth chartra :
- Aiken a kezdő SSS mellett
- Carl Davis a backup NT Williams mögött... ezt várta Blaise hogy legyen egy épkézláb BU-NT
- Campari a returner
- A matekzseni tulajdonképen minden poszton az elsőszámú csere...
- Magi lett az RB vésztartalék
- Barna artúr beelőzte zakariást a ILB-k kispadján
- Charles Jones a Hard Knocks stárja pedig a mi PS-unkat válaszotta, és egyből vásárolt egy új szettet a sexi zoknikból.
- A 4. PS mecsen jól játszó Brown (fehér WR) pedig szintén bekerült a gyakorló csapatba
- Jeremy Ross akinek már volt visszahordó tapasztalata a Lionsnál szintén a PS tagja

Bízom benne hogy a WR/TE csapat mutat majd valamit a Denver ellen és kicsit megnyugtatnak minket, bár nem lesz egyszerű Talib és Harris mellett de remény az van. Remélem a kicsit meggyúrt hátsó alakzat is jobban teljesít majd mind tavaly. Hope for the best and play like a raven!!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nyugi,OBjr is októberben kezdett működni ha jól emlékszem.persze nyilván nem ez az ideális.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha idén nem is játszik Predi, a potenciál még mindig benne van. Ha jól tudom a bearsnél White is IR-re került szóval ez benne van. Amire viszont naon kiváncsi vagyok, hogy Gilmore Williams Boyle trió mit fog majd élesben mutatni? Illetve hogy a CB/safety sor mennyire javul majd a tavalyihoz képest?
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hensley: Perriman May Not Return Until October

Harbaugh said rookie receiver Breshad Perriman had a “chance” to get back on the field this week to prepare for the season opener. The head coach didn’t sound too convincing though, and I don’t think he was trying to be.

Harbaugh has tried to get away from the return-from-injury predictions. So, EPSN’s Jamison Hensley has one, but you may not like it.

“A posterior cruciate ligament sprain can take six to eight weeks to recover,” Hensley wrote. “Under that timetable, the earliest Perriman would start practicing is after the season opener. It could take an additional couple of weeks. Of course, this is speculative because the Ravens aren't giving an exact timetable. But no one should be surprised if Perriman misses the first couple of games and comes back sometime in October.”
Oké, én elkezdtem lemondani arról, hogy Predator érdemben hozzátegyen idén valamit a szezonunkról 😕 Halkan jegyzem meg, hogy egy-két napról volt szó az elején... TC eleje óta edzésben sincsen. Ez így több, mint szarul néz ki 😕
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 124
Hat Asa engem D.Reed emlekeztet, elkaponak silany (egy nem tul veretes egysegben) ha visszahordott akkor meg veszelyes volt az ellenre es rank is.
Tyson-KLM meg talent, de serulekeny vs megbizhato de alacsonyabb szinvonal. Ha mindenki mas egeszseges marad kerdes nelkul, de ebben a sportban a serules nelkuli mondat meseszeru.
Reid elkuldese ertheto, de Blaise kifogasa is, hogy ertekelhetetlen volt evekig es megragadt, most volt eloszor ertekelheto ( minek jatszott "jol" a hulye )
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Asa az egyetlen akiert kar szerintem
Igor
Mármint milyen szerepben kár érte? CB-nek rettenetes, visszahordónak meg használhatatlan
Blaise
Viszont legalább sérülékeny és a következő bakinál egy év eltiltás jön.egyébként slotban nem volt rossz de oda jött Arrington és ott van Webb vagy akár Levine.returnerként jegyet válthatott volna az 53-ba de túl sok volt a hiba.Reid RT-ben jó volt,RG-ben közepes,bal oldalon borzalmas.nem volt "versatile" így mennie kellett.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Asa az egyetlen akiert kar szerintem
Igor
Mármint milyen szerepben kár érte? CB-nek rettenetes, visszahordónak meg használhatatlan
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tyson azért zavart, mert sokkal szívósabb, mint KLM, aki még meccset se látott élesben, de értem én a talent-et. Szóval meglátjuk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Asa az egyetlen akiert kar szerintem, engem a Tyson/Reid release annyira nem zavar, elobbinek mondjuk kemenyebb volt a konkurrencia, az tény.

Es en speciel Tyrodban nem lattam soha semmit, sok sikert neki Buffaloban, de elegge disaster-szaga van szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Easton egész jó volt a preseasonben, ha kaptunk érte valamit az nagyon frankó lenne 😊
Reidet is akkor vágjuk ki amikor elfogadható volt 😀 évek óta szar, de mindig valahogy megragadt, most, hogy jó/elfogadható szintet hozott kivágtuk.
Vaughn és Tyson meglepő, szerintem Perry is megért volna egy próbát pl Tharwick helyett...
Renner meg jobb mint Schaub, de visszük azt a félnótást...

Van két hadra fogható futónk és Allen eddig csalódást keltő
8 olineman mikor kb csak Zuttah és Yanda aki nem volt sérült idén közülük
és visszük a szokásos masszív ST hadat
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tyson sztem megy IR-re, Butler, Renner és Asa (?) gondolom PS-be. Ja és én Magee-t is PS-be nyomnám...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
The Ravens released the following players Saturday:
- CB Asa Jackson
- OL Jah Reid (végre)
- WR Jeremy Butler
- OG Robert Myers (megérte a draft pick!!)
- CB Cassius Vaughn
- OLB Brennen Beyer
- OG Kaleb Johnson
- RB Terrence Magee
- RB Fitzgerald Toussaint
- FB Kiero Small
- TE Konrad Reuland
- QB Bryn Renner
- S Nick Perry
- DE DeAngelo Tyson (waived-injured) [WTF?!]
- DT Micajah Reynolds (waived-injured)

The team also placed undrafted rookie outside linebacker Zach Thompson on injured reserve.

The moves were on top of the five cuts the Ravens made yesterday, along with trading reserve center Nick Easton for an undisclosed draft pick to the San Francisco 49ers Saturday afternoon.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ez a Renner gyerek jobb mint Schaub 😀😀
Voice
T. J. Yates FA! Schaub két értelmeset nem tud dobni, viszonylag drága is, PS alapján még a victory formationben is képes lenne eladni a labdát. De több mint valószínű sajnos, hogy pár nappal a szezon előtt már nem fogunk QB pozíción variálni 😕
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ez a Renner gyerek jobb mint Schaub 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831



Szerkesztette: Flacco5
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na úgy tűnik hogy TB-vel kapcsolatban kicsit megforgatták a szart és nem lesz belőle semmi. Annyi biztos, hogy most már TB felesége nem vághatja Ray Lewis fejéhez hogy milyen eltusolt ügye volt a múltban, mert most már apu is rendelkezik eggyel : D . Remélem más játékosok esetében is kicsit újragondolják az eltiltások felesleges osztogatását. (AP vagy Hardy). És bármelyik **** drukker megjegyzi hogy Suggsnak milyen "szabálytalan", "szándékosan sérülést okozó" megmozdulása volt Bradford ellen az kétszer is gondolja meg mit ír : P.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pitta visszatérése alakul, már edz 😊 ha a Predator sérült lesz, akkor mehet a double TE elég sokszor.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Amúgy a szeptember 1-hez kötődően..Ray Lewis NFL debütálása 1996. Szeptember 1-re esett pont.☺
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Joe a frencsájz qb és még nem hagyott ki meccset ( most keresztbe tettem kezem ,lábam) .
TT -ről mindig az volt a vélekedés,hogy van csapat,ahol kezdő lehet.Ezért lépett tovább.
Szurkolok neki.
kátrány
Szimpatikus játékos, sokkal nyugodtabb lennék, ha ő maradt volna a backupunk és nem hozzák ide a FogalmatlanProBowlert. A Bills egy teljesen jó csapat, jó helyre került és ők is jól járhatnak vele. Sok sikert, verje meg nagyon sokszor a Prófétát! 😊
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/DeAndre-Carter-Among-First-Eight-Ravens-Cut/7ef7f88b-641a-4dce-a924-9c8bfe2dc10c

Carterbe beleláttam a rostert vagy a returner szerepet.
Picit csalódás,hogy a kezdő levonulása után a cserék látványos visszaesést produkál.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Akkor közvetítem ide, ha vónátok szíves átmászni a bilz-topicba válaszadásra.

Tyrod Taylor kezdő QB, miért hülyeség?

Köszinyuszipuszi
sutianap
Joe a frencsájz qb és még nem hagyott ki meccset ( most keresztbe tettem kezem ,lábam) .
TT -ről mindig az volt a vélekedés,hogy van csapat,ahol kezdő lehet.Ezért lépett tovább.
Szurkolok neki.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyilván nem egészséges, hogy Smitty után jelenleg bazinagy szakadék van, de azért ne felejtsük el, hogy vannak TE-ink és a futójátékra építünk, Trestman pedig elő fogja venni a futókat is elkapásnál.
Másrészt nevezzük nevén Schaub a tévedések vígjátéka. Esélytelen, hogy vele akármilyen WR teljesítményt értékelni lehessen. Ettől független se Aiken, se Brown semmi extra, nice 4.5. WR-k és nem várható tőlük, hogy előlépjenek. ez pedig attól lett probléma, hogy Perriman MIA, akitől ha más nem a sebessége miatt belátható időn belül impactet vártunk/vártam/várhattunk.
A sérülésekkel nem tudunk mit csinálni, de jelenleg nem Clady vagy Nelson dőlt ki és akik sérültek is és fontosak vissza fognak térni.
A depth a védelemben talán nem az igazi, ehhez nem vagyunk hozzászokva, de majd talán kialakulnak a dolgok és jönnek a keretszűkítések is. Brooksban és Z. Smithben van fantázia Davisben több is. Tény, hogy a front seven depth most azért nem annyira pofás, de lehet hozzá voltunk szokva a jóvilághoz. .A tavalyi CB tragédiánál pedig nem lehet rosszabb.