Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Adam Caplan @caplannfl
#Ravens WR Steve Smith has announced that he's going to retire after this season.empty taxi
jó ez így nem fair 😀 most akkor minek lejátszani a szezont, ha a Ravens nyeri az SB-t így is úgy is?Borbinho
SSS-nél nem fog működni ez, majd ha Suggs vonul vissza, akkor lehet félni 😀

De még ti is felvehetitek a versenyt, ha Luck bejelenti a visszavonulását 😛

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Adam Caplan @caplannfl
#Ravens WR Steve Smith has announced that he's going to retire after this season.empty taxi
jó ez így nem fair 😀 most akkor minek lejátszani a szezont, ha a Ravens nyeri az SB-t így is úgy is?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Adam Caplan @caplannfl
#Ravens WR Steve Smith has announced that he's going to retire after this season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közben SSS sem edz már két napja, Elam, Urban season ending sérülés. MBrown, Perriman, Urshel, Tyson, Myers szintén nem edz. Williams és KO viszont újra a pályán.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jeff Zrebiec ‏@jeffzrebiecsun 1 h1 órával ezelőtt
Ravens defensive end Brent Urban has a torn pectoral muscle. 12 week injury.malkav
LOL 😀 várom ám hogy napokban megjön a hír KLM-ről is 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jeff Zrebiec ‏@jeffzrebiecsun 1 h1 órával ezelőtt
Ravens defensive end Brent Urban has a torn pectoral muscle. 12 week injury.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Valahol olvastam hogy Urban megsérült..... hát nem hiszem el hogy ennyire üvegtestű DE-ket sikerült draftolni..
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közben Aldon smith-t kicsapta a 49ers .... hihetetlen hogy mi megy ott..malkav
6. letartóztatás... ennyi, amúgy az érdekes, hogy lényegében a teljes csapatuk sérült... az meg gáz, egy jó 9ers kellene a túloldalra is

1. DC-nek ez nem meglepő... még én is felférnék a TC Hero attitűd miatt... azért valóban jó, hogy a fiatalok így elférnek, mert hát nem is ügyetlenek, meg ugye jó ha jön már az utánpótlás.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Aiken mint kezdo WR eleg durva lenne.. de ezt leszamitva sztem papirforma. (Melvin es Carl Davis backupkent foleg tetszik.)
Asa mint KR picit fura, de ha szar lesz, ugyis cserelik. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Valamikor majd jó lenne összehozni egy közös meccsnézést, hogy végre arcokat is tudjunk társítani a kommentekhez.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közben kijött az első depth chart :
 wnst.net/baltimore-ravens/ravens-release-first-depth-chart-ahead-of-preseason-opener/

Vannak érdekessége a ranksorban
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szegény Torrey nem irigylem most 😛
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közben Aldon smith-t kicsapta a 49ers .... hihetetlen hogy mi megy ott..
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most olvastam egy összehasonlítást a Ravens vs Dallas OL-ről... Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az ő kezdő 5-ösük jobb, de nálunk gilmore és Dzsúsz is sokat segített a falnak illetve nálunk a cserék sem voltak teljesen homályok sőt...malkav
Ezt írhatnám egybe is, hogy ne legyen dupla poszt de mindegy. Csak Frederick és Smith aki jobb a mieinknél, mondjuk Smith sokkal a tavalyi Monroenál. De ha nem lett volna Hurst annyit pályán - meg azért KO is jobb Urschellnél - , akkor a mi falunk jobb lett volna tavaly 😊
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem hiszem hogy ezzel kell foglalkozni.. ez csak egy kis trollkodás mármint a tábláttaró muksó részéről..
Kérdés hogy ki mire számít, GilmoreGirl lesz az elsődleges célpont vagy Maxxy ?
Predatornak vajon milyen sérülése van hogy egész héten nem edzett?
Vajon tényleg ilyen fasza a Jernigan/Williams duó?
Ki az aki visszaakarná hozni Pollardot Safetynek ? (Mármint vágom hogy kis esély van rá de azért csereszintnek még jó)
Hol marad a Carter for returner hype?

Ezek sokkal sokkal fontosabb dolgok 😀

Na és mi lesz KLM és Urban sorsa? Vajon egészségesen zúzni fognak mint annó FArturó Jones vagy mi lesz .... Kérlek petyizünk vmiről mert már naon naon elvonási tüneteim vannak.... Hol van Blasie és a szezon előtti pozitív megnyílvánulásai... adjatok valami morzsát léccccccciiii..malkav
Williamsről sok jót lehet olvasni, majd meglátjuk, szerintem Gilmore fog azért kezdeni év elején, de ha nem lesz veszélyes(ebb) labdával a kézben akkor lehet fordulhat a dolog.
Valami krónikus szarságot olvastam Perrimannél, ami a családjában végigkísérte a tesóit, ezért különösen óvatosak.
Williams fasza ez nem kérdés 😀 Jernigannél sincs okunk pesszimizmusra szerintem.
Pollard nem jön vissza, Hill állat lesz, Lewis ha hoz egy átlagosat már előreléptünk. Perryről lehetett jókat olvasni, ettől még elférne Pollard, de a pofája miatt, tehát a karaktere és nem a focitudása miatt tette ki Harbs.
Return hájp tényleg elcsendesedett, de szerintem azért mert még mint WR is versenyben vannak és ha elkezdenek leszakadozni a delikvensek akkor jön majd a return hájp ami rosterspotot érhet.
Mindkét DE-t dicsérték, kérdés melyikük marad egészséges, mert náluk ez is kardinális kérdés a kórlapjukat ismerve.

Ha pozitív alatt azt érted, hogy pesszimista akkor arra még várni kell, mert riasztóan optimista vagyok a szezont illetően 😀 amit korábban is írtam: egészség (persze ez más csapatnál is igaz, de ránk főleg sajnos) és a skill pozíciókban a rutin és az, hogy mennyire tudnak az első másodévesek megfelelni. Ennyi a kérdés. A többi darabkája a puzzlenek a helyén van szerintem.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Értem, de ez most mi? Vicc vagy valami más? Hogy kell erre reagálni? Mi a megfelelő? Ha én felírom ezt egy táblára Bradyről és odaállok a riporterek mögé, akkor azt bemásolod a GoPecchez?Voice
Nem hiszem hogy ezzel kell foglalkozni.. ez csak egy kis trollkodás mármint a tábláttaró muksó részéről..
Kérdés hogy ki mire számít, GilmoreGirl lesz az elsődleges célpont vagy Maxxy ?
Predatornak vajon milyen sérülése van hogy egész héten nem edzett?
Vajon tényleg ilyen fasza a Jernigan/Williams duó?
Ki az aki visszaakarná hozni Pollardot Safetynek ? (Mármint vágom hogy kis esély van rá de azért csereszintnek még jó)
Hol marad a Carter for returner hype?

Ezek sokkal sokkal fontosabb dolgok 😀

Na és mi lesz KLM és Urban sorsa? Vajon egészségesen zúzni fognak mint annó FArturó Jones vagy mi lesz .... Kérlek petyizünk vmiről mert már naon naon elvonási tüneteim vannak.... Hol van Blasie és a szezon előtti pozitív megnyílvánulásai... adjatok valami morzsát léccccccciiii..malkav

Válaszok:

Gilmore főleg blockolni fog, Maxy főleg elkapni, Gilmorenak idén már több elkapás jut, ha nem lesz Pitta illetve nincs már Owen Daniels se. Szóval Pitta nélkül bőven lesz terük, sőt két ilyen TE-el és gyakran állnék fel a double TE figurával, egy kis block és futás-elkapás.

A Predatorról sajna semmit sem tudok, remélem semmi komoly baja, mert a szezon 2. felére elő kell lépni első számú elkapóvá.

A Jernigan-Williams-Canty/C.Davis liga szinten is elit lesz, tavaly szerintem top3 voltunk idén top7 kb és ha esetleg robbantana oda KLM vagy Urban, akkor simán top3 megint.

Én hoznám Pollardot, szép emlékeim vannak róla, ha nem lett sokkal rosszabb, akkor a padra zseniális lenne.

Imádtam ahogy takarította a felesleget:





Nem tudom ki az a Carter 😀😀

Én is várom ám nagyon, lobbyztam Sz.Csabinál kicsit és rá 2 napra jött a hír hogy NFL pre-season közvítések lesznek 😀 Holnap olasz szuperkupa, aztán hétfőn már kezdődik az NFL 😛Voice
Most olvastam egy összehasonlítást a Ravens vs Dallas OL-ről... Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az ő kezdő 5-ösük jobb, de nálunk gilmore és Dzsúsz is sokat segített a falnak illetve nálunk a cserék sem voltak teljesen homályok sőt...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Értem, de ez most mi? Vicc vagy valami más? Hogy kell erre reagálni? Mi a megfelelő? Ha én felírom ezt egy táblára Bradyről és odaállok a riporterek mögé, akkor azt bemásolod a GoPecchez?Voice
Nem hiszem hogy ezzel kell foglalkozni.. ez csak egy kis trollkodás mármint a tábláttaró muksó részéről..
Kérdés hogy ki mire számít, GilmoreGirl lesz az elsődleges célpont vagy Maxxy ?
Predatornak vajon milyen sérülése van hogy egész héten nem edzett?
Vajon tényleg ilyen fasza a Jernigan/Williams duó?
Ki az aki visszaakarná hozni Pollardot Safetynek ? (Mármint vágom hogy kis esély van rá de azért csereszintnek még jó)
Hol marad a Carter for returner hype?

Ezek sokkal sokkal fontosabb dolgok 😀

Na és mi lesz KLM és Urban sorsa? Vajon egészségesen zúzni fognak mint annó FArturó Jones vagy mi lesz .... Kérlek petyizünk vmiről mert már naon naon elvonási tüneteim vannak.... Hol van Blasie és a szezon előtti pozitív megnyílvánulásai... adjatok valami morzsát léccccccciiii..malkav

Válaszok:

Gilmore főleg blockolni fog, Maxy főleg elkapni, Gilmorenak idén már több elkapás jut, ha nem lesz Pitta illetve nincs már Owen Daniels se. Szóval Pitta nélkül bőven lesz terük, sőt két ilyen TE-el és gyakran állnék fel a double TE figurával, egy kis block és futás-elkapás.

A Predatorról sajna semmit sem tudok, remélem semmi komoly baja, mert a szezon 2. felére elő kell lépni első számú elkapóvá.

A Jernigan-Williams-Canty/C.Davis liga szinten is elit lesz, tavaly szerintem top3 voltunk idén top7 kb és ha esetleg robbantana oda KLM vagy Urban, akkor simán top3 megint.

Én hoznám Pollardot, szép emlékeim vannak róla, ha nem lett sokkal rosszabb, akkor a padra zseniális lenne.

Imádtam ahogy takarította a felesleget:





Nem tudom ki az a Carter 😀😀

Én is várom ám nagyon, lobbyztam Sz.Csabinál kicsit és rá 2 napra jött a hír hogy NFL pre-season közvítések lesznek 😀 Holnap olasz szuperkupa, aztán hétfőn már kezdődik az NFL 😛


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Értem, de ez most mi? Vicc vagy valami más? Hogy kell erre reagálni? Mi a megfelelő? Ha én felírom ezt egy táblára Bradyről és odaállok a riporterek mögé, akkor azt bemásolod a GoPecchez?Voice
Nem hiszem hogy ezzel kell foglalkozni.. ez csak egy kis trollkodás mármint a tábláttaró muksó részéről..
Kérdés hogy ki mire számít, GilmoreGirl lesz az elsődleges célpont vagy Maxxy ?
Predatornak vajon milyen sérülése van hogy egész héten nem edzett?
Vajon tényleg ilyen fasza a Jernigan/Williams duó?
Ki az aki visszaakarná hozni Pollardot Safetynek ? (Mármint vágom hogy kis esély van rá de azért csereszintnek még jó)
Hol marad a Carter for returner hype?

Ezek sokkal sokkal fontosabb dolgok 😀

Na és mi lesz KLM és Urban sorsa? Vajon egészségesen zúzni fognak mint annó FArturó Jones vagy mi lesz .... Kérlek petyizünk vmiről mert már naon naon elvonási tüneteim vannak.... Hol van Blasie és a szezon előtti pozitív megnyílvánulásai... adjatok valami morzsát léccccccciiii..
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Értem, de ez most mi? Vicc vagy valami más? Hogy kell erre reagálni? Mi a megfelelő? Ha én felírom ezt egy táblára Bradyről és odaállok a riporterek mögé, akkor azt bemásolod a GoPecchez?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
még a csapat hivatalos twitter csatornája is retweetelte 😊

@Ravens: Tonight, @PFTCommenter brings the hard hitting questions to the #GOPDebate


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Irtam ennel mar nagyobb butasagokat is 😊

Csak nem szeretem a "training campben mindenki HoF" attitudot.. de teny hogy itt nem jott be a negativ joslat :d

De ez a DT gyerek viszont tuti nem tol Pro Bowl-kaliberu szezont! (hatha bejon....)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens have signed running back Justin Forsett to a one-year deal.Voice
Vele sokkal nem leszünk beljebb szerintem, de majd Iktriad jön és ír róla pár gondolatot 😀Blaise
depth-nek és talán third-down back-nek jó lesz elkapásban nem rossz és Kubiak ismeriBaltimoreDefense
Még annyi se.. training camp body.Igor
Meg is van hogy ki tartotta camp bodynak az 1,266 yardos 5.4 avg yardos Forsetett 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hőst igazoltunk, bár simán csak camp body szerintem.Collapo
Úgy látszik mindig kellenek különleges karakterek a csapatba : Oher, Buck...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hőst igazoltunk, bár simán csak camp body szerintem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
hát nem. rengeteg a sérülés tc-ben, nálunk is van 1-2 de minden csapatban sorba esnek ki kulcsemberek. nem hiszem el h edzésen ne lehetne figyelni egymásra. nézzétek meg tuskó dez megmozdulását dallas traningen. van akinek mindent lehet kategória. phhh pleknis vagy sok volt a szuri.