Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor közvetítem ide, ha vónátok szíves átmászni a bilz-topicba válaszadásra.

Tyrod Taylor kezdő QB, miért hülyeség?

Köszinyuszipuszi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Vegeredmeny igazabol nem erdekel, Flaccoek az elso csapattal jol jatszottak, latszott egy teljesen jo dinamika, de... Tul sok a "de" jelenleg.
Sr. az eloszezonban az egyetlen tenyleg jol kinezo elkaponk. De 36 eves, de utolso szezon, de elfogyhat megint ev vege ele.
Szamra es nevre rendben lenne az elkaposor. De senki nem nyujtott semmi kiemelkedot. Es Aiken nem melysegi elkapo - o inkabb egy gyengebb Boldin. Kellene a Predator sebessege, mert ez igy hosszabb tavon keves lesz. Gyulolom ezt a serules koruli maszatolast....
Futojatek kepes egesz negyedekre eltunni.
Azon meg sem lepodok, hogy a SEC nem igazan szerez INTet, inkabb ami D oldalon aggaszt az a sackek. Vagyis eppen azok hianya. Ligaelitek voltunk tavaly. A hiresen szar Redskins O fal ellen meg semmi?! Mas csapatok agyba fobe vertek Erzsit, mi az iranyito kozelebe sem tudtunk erni.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Azt nem értem, ott volt szabadon Reggie Wayne, akinek SSS és Perriman mellett elég labda jutott volna és nem igazoltuk le....most meg egy sérülés és az öreg maradt egyedül...

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ki látta a mecset?
Valami összegzés, mert csak egy bunyót láttam, meg azt hogy a Ofal kicsit lyukas volt..
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az öreg mögött jelenleg sehol senki és ez csak részben preseason meg miegymás. Persze Schaub botrány szar és el sem lát 15 yardnál messzebb, passzolni meg csak 10ig... de akkor is. Se Marlon se Aiken nem megoldás. Így, hogy Perriman MIA így azért karcos a dolog.
A sérülések meg nevetségesek. Jensen agyrázkódás azt hiszem a 4. Olineman idén eddig aki agyrázkódást kapott...
Jernigan kiválása viszont baj lehet, reméljük semmi komoly.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez előszezon,nem kell nagy ügyet csinálni belőle,viszont a kezdőcsapat játéka is gyenge volt,Steve Smith kapta el Joe passzainak jelentős részét...a többi néma csend...
Ez is változhat,nem fedik fel a lapjaikat Harbs-ék (remélem),ami aggaszt,a fél kezdő a kórházban.
Monroe,K.O. Camp,nem tud végigtolni egy egészséges szezont.
Jernigen,Canty szintén .
Perriman ki tudja mikor tud játszani...
Steve 38 éves...
A nehézségek edzik meg az embert,kovácsolják össze a csapatot ,aztán majd kialakul.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Peremenről már korábban (3-4hete) is azt mondták, hogy a térdével valami krónikus dolog lehet, ezért ilyen nehézkes a gyógyulása... szívás, hogy ezt senki nem tudta... azért reméljük nem Kindle lesz a srác. Annál többre hivatott és többet is várunk tőle
Collapo
Kindle volt aki folyton sérült volt, aztán még a lépcsőn is leburkolt?
Borbinho
Úgy emlékszek ,még a TC előtt lezúgott a lépcsőről,utána már nem volt belőle semmi.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peremenről már korábban (3-4hete) is azt mondták, hogy a térdével valami krónikus dolog lehet, ezért ilyen nehézkes a gyógyulása... szívás, hogy ezt senki nem tudta... azért reméljük nem Kindle lesz a srác. Annál többre hivatott és többet is várunk tőle
Collapo
Kindle volt aki folyton sérült volt, aztán még a lépcsőn is leburkolt?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Peremenről már korábban (3-4hete) is azt mondták, hogy a térdével valami krónikus dolog lehet, ezért ilyen nehézkes a gyógyulása... szívás, hogy ezt senki nem tudta... azért reméljük nem Kindle lesz a srác. Annál többre hivatott és többet is várunk tőle

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Két kicsi, de fontos hír.

Hill marad további két évre, Megkockáztatom a secondarynk legjobb tagja.
Perrimannél továbbra sincs dátum mikor állhat ismét edzésbe. Ez most már azért így elég tré...
Blaise
Van egy sanda gyanúm, hogy itt nem csak húzódott a térdszalag, mint ahogy eredetileg mondták. Ráadásul mindig csak a halogatás és a bizonytalanság, amikor a sérülésről van szó, ez sosem jelent jót.

Ráadásul állítólag sokkal lassabban gyógyul Perriman térde, mint ahogy várták, azért egy ilyen fiatal játékos általában pont, hogy gyorsabban szokott gyógyulni, mint ahogy előzetesen várják.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Két kicsi, de fontos hír.

Hill marad további két évre, Megkockáztatom a secondarynk legjobb tagja.
Perrimannél továbbra sincs dátum mikor állhat ismét edzésbe. Ez most már azért így elég tré...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat.
Blaise
Vicces ezt pont ebben a topikban olvasni, hozzánk kifejezetten sokat jártatok az utóbbi hónapok "hányni"...
Písz.
gordon
Három dolgot közölnék és ennyi:

1. Nyílván, ahogy a pats fórumon itt is több ember próbálja meg a csapattal kapcsolatos dolgokat megvitatni és ebben a csoportban sem mindenki ért eggyet a másik megnyílvánulásaival, így ha személyeskedni akarsz akkor azt csináld célzottan pm-ben és ne az egész ravensfórumot zaklasd.

2. szerintem valószínűbb az, hogy ez nem szándékos volt minthogy igen.....

3. az aki a meccsen játszik és a pályán van az egészséges.. a sérültek IR-en vagy a kispadon foglalnak helyett. Senkit sem érdekel hogy mondjuk Flacco két héttel ezelőtt fosott mint a görény és nem kell feltételezni minden haskörnyékére irányuló szerelésnél hogy dikert kispécizték. Ez egy full contact sport, ha valaki szabálytalanul csinál valamit, akkor repül a zászló meg a csekk ennyi.
malkav
Nem személyeskedtem csak ironizáltam, mint ahogy te is a 2. pontodban...
gordon
Mi én???? Én nem ironizáltam : D
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat.
Blaise
Vicces ezt pont ebben a topikban olvasni, hozzánk kifejezetten sokat jártatok az utóbbi hónapok "hányni"...
Písz.
gordon
Három dolgot közölnék és ennyi:

1. Nyílván, ahogy a pats fórumon itt is több ember próbálja meg a csapattal kapcsolatos dolgokat megvitatni és ebben a csoportban sem mindenki ért eggyet a másik megnyílvánulásaival, így ha személyeskedni akarsz akkor azt csináld célzottan pm-ben és ne az egész ravensfórumot zaklasd.

2. szerintem valószínűbb az, hogy ez nem szándékos volt minthogy igen.....

3. az aki a meccsen játszik és a pályán van az egészséges.. a sérültek IR-en vagy a kispadon foglalnak helyett. Senkit sem érdekel hogy mondjuk Flacco két héttel ezelőtt fosott mint a görény és nem kell feltételezni minden haskörnyékére irányuló szerelésnél hogy dikert kispécizték. Ez egy full contact sport, ha valaki szabálytalanul csinál valamit, akkor repül a zászló meg a csekk ennyi.
malkav
Nem személyeskedtem csak ironizáltam, mint ahogy te is a 2. pontodban...
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 124
Collapo nagy bekito vagy, talan te nem leszel "velemeny fasiszta" ezzel a fajjon kijelenteseddel.
no
oh, kérlek, arról én már letettem, ez egy mezei, szimpla, ártatlan vélemény 😊
Collapo
en minden fent (lent) irott szavaddal egyetertettek. De lattunk mar mezei, artatlannak gondolt velemenyekkel vihart aratni.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Collapo nagy bekito vagy, talan te nem leszel "velemeny fasiszta" ezzel a fajjon kijelenteseddel.
no
oh, kérlek, arról én már letettem, ez egy mezei, szimpla, ártatlan vélemény 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 124
Collapo nagy bekito vagy, talan te nem leszel "velemeny fasiszta" ezzel a fajjon kijelenteseddel.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Suggs-ról:
- késve ért oda, nem sokkal, de már nem volt Samunál a bogyó.
- laposan ment, térd-comb magasságába érkezett, ezt lehet a szabályok szerint
- takarásból ment, a futó előtte keresztezte az ő és Samu vonalát
- szabályos volt, fenntartva, hogy azért ütemet csúszott vele
- dobható volt, lásd már kétszer
Megértem azt is, ha ez valakinek nem tetszik, meg azt is, ha valakinek ez tetszik. Bradford esetében ez kritikus terület, de azt tanitják a védőnek, hogy úgy érj oda, hogy fájjon. E mellett pedig senkinek nem kívánok sérülést, vagyis szvsz az a jó szerelés ami fáj, de nem sérülsz le tőle. (ez pedig ha jól emlékszem igaz erre az esetre, ha Bradford sérült, akkor pedig jobbulást neki)

Végül pedig grat a PS winért, azért lényegében minden aspektusban oktatott az Iglice...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat.
Blaise
Vicces ezt pont ebben a topikban olvasni, hozzánk kifejezetten sokat jártatok az utóbbi hónapok "hányni"...
Písz.
gordon
Három dolgot közölnék és ennyi:

1. Nyílván, ahogy a pats fórumon itt is több ember próbálja meg a csapattal kapcsolatos dolgokat megvitatni és ebben a csoportban sem mindenki ért eggyet a másik megnyílvánulásaival, így ha személyeskedni akarsz akkor azt csináld célzottan pm-ben és ne az egész ravensfórumot zaklasd.

2. szerintem valószínűbb az, hogy ez nem szándékos volt minthogy igen.....

3. az aki a meccsen játszik és a pályán van az egészséges.. a sérültek IR-en vagy a kispadon foglalnak helyett. Senkit sem érdekel hogy mondjuk Flacco két héttel ezelőtt fosott mint a görény és nem kell feltételezni minden haskörnyékére irányuló szerelésnél hogy dikert kispécizték. Ez egy full contact sport, ha valaki szabálytalanul csinál valamit, akkor repül a zászló meg a csekk ennyi.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 230 — én ezt meguntam
Én se értem miért kell sírni mint a kellyfamily. Kicsit késett kicsit alacsony volt azt enyi.Sérülés közelinek se nevezhetö. Lábfétis mi? De mikor harrison fejelt rommá több játékos akk nem jöttetek böfögni. Rossz vicc!!!
Ravens
Jó lejjebb volt, mint illik, de nyomatékot nem tett rá... Samu ennél keménnyebbeket kapott Rams edzésein. Jó én értem Samut, az utolsó utáni lehetőség, és emlékezzünk mekkora tehetségként került az NFL be, nem is ok nélkül. Kívánok neki egy egészséges szezont.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ebben a vicces Suggs dirty player vitában se felejtsük el megemlíteni mindenki kedvenc Prófétáját 😊


De... Ugye ez szabályos, hiszen a QB-t védeni kell!
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Én se értem miért kell sírni mint a kellyfamily. Kicsit késett kicsit alacsony volt azt enyi.Sérülés közelinek se nevezhetö. Lábfétis mi? De mikor harrison fejelt rommá több játékos akk nem jöttetek böfögni. Rossz vicc!!!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 230 — én ezt meguntam
Bazdmeg, évek óta rosszul tanítom szerelni a srácaimat.... 😊
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat.
Blaise
Vicces ezt pont ebben a topikban olvasni, hozzánk kifejezetten sokat jártatok az utóbbi hónapok "hányni"...
Písz.
gordon
Idézem a Ravens beat writert.
#yawn

Preaseson = uborkaszezon csak több hisztivel megspékelve, általában minden csapat részéről..
Ezért szoktam nagy mértékben ignorálni, max read-only módban...

Most is csak azért írok / annyit kérnék, hogy (pre alatt szvsz) máskor az ilyen baráti szurkapiszkák se kellenek..
Majd gyertek regular season/PO alatt, addig ezt max elteszem magamnak municionak a tarsolyba PO-meccsre 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Köszönjük az elfogulatlan véleményeket, majd ha valami nálatok történik mi is megyünk hányni az univerzális igazságokat.
Blaise
Vicces ezt pont ebben a topikban olvasni, hozzánk kifejezetten sokat jártatok az utóbbi hónapok "hányni"...
Písz.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kisebb odamondogatás alakult ki, miután a ravenses Terrell Suggs a földbe döngölte Sam Bradfordot az éjjel, az irányító szerint Suggs szándékosan a térdére akart menni. Később reagált a védő is: "Ha valaki read optiont akar futtatni a kezdőirányítójával, aki két térdműtéten van túl, az nem az én hibám. Keményebben is szerelhettem volna, de nem tettem. Visszafogtam magam".
Nem kellett volna 😀 majd ha élesben találkozunk, akkor remélem jobban megagyalja Sizzle.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8