Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Suggs kiesésével, kicsit változtak a célok a szezonban, amúgy is gyengébb a front7, mint tavaly és oké hogy a sec meg jobb, de így megint kb annyira lesz képes a védelem mint tavaly, ha Perriman nem épül fel hamarosan, akkor meg a támadósor is gyengült...szóval borúlátó vagyok.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
szerintetek közrejátszott suggs sérüléséhez a kondija? arra gondoltam, hogy az nem lehet véletlen, hogy sokszor olyan játékosok sérülnek meg, akik vmi miatt később kapcsolódnak be a felkészülésbe, nagy súlyfelesleggel kezdik. (lásd még dez példul)
gedam
Elképzelhető, én is erre gondoltam, plusz idősebb játékosoknál gyakoribbak a sérülések.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
gedam 5 815
szerintetek közrejátszott suggs sérüléséhez a kondija? arra gondoltam, hogy az nem lehet véletlen, hogy sokszor olyan játékosok sérülnek meg, akik vmi miatt később kapcsolódnak be a felkészülésbe, nagy súlyfelesleggel kezdik. (lásd még dez példul)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sztem jo dontes. A fiatalok ele v nelle kell a rutin.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
A passrusher Jason Babin-t leigazoltátok.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 998
Bakker nem elég hogy s no2 csapatom is verességgel kezdett, de Suggs kiesése hatalmas érvágás 😕

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem hiszem,hogy Z.Smith készen állna,Upshaw egy jó runstopper de a passrush limitált nála.úgyhogy a depth de főleg vet leadership miatt is hoznám be Freeneyt.nem tudom mennyit kérhet,állítólag 3millánk van,IR után valamivel több.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 159 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyógyulást!!!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Suggs kiesésével azt hiszem visszavehetünk az elvárásainkon, nem csak egy pass rusher, de a liga legjobb futás elleni 3-4es olb-je akit screen és reverse játékokkal is nehéz hülyére venni. Ezt pedig McPhee sem pótolhatta volna, de főleg nem tudja majd sem Smith sem bárki akit hozunk helyette. Ez van.

Ami a meccset illeti féltem, ha Pees hozza a konzervatív f*szkolódását akkor egy nudlikezű Manning is szétszed minket, viszont leszámítva azt, hogy kellett vagy 4-5 benyelt 3. down, hogy leszokjon a 3 man rushról Pees jó meccset hívott. B-Will egészen addig a pontig amíg elfogyott a gáz a tankból egyszemélyben megölte kb a Broncos belső futásait, és a blitzek során jöttek a sackek és a pick six is. Viszont az nem túl jó jel, hogy Doom nem volt túl veszélyes ha hozzávesszük, hogy milyen kaliberű játékost kellett volna megvernie. Most Suggs kiesésével nem fér bele az, hogy 2 meccset átalszom, majd a harmadikon hozok 3 sacket ahogy tavaly csinálta.
A tavalyi vis maior sechez képest volt előrelépés, de itt is a kérdés, hogy meddig marad így egyben a hátsó alakulat. Sugg kiesésével itt már hatványozottan fog fájni egy egy kieső.
Nem nagy igazság, de nem a D-n múlott a meccs, pedig féltem, hogy milyen lesz nézni a Rex féle Bills D után a miénket, de szerencsére ez rendben volt, az, hogy elfogyott a nafta a végére az pedig borítékolható volt.

Támadó oldalon nehéz bármi pozitívumot találni azon túl, hogy nem fogunk minden héten egy ennyire jó D ellen játszani, Azt sejthettük, ha a támadófal és a futás nem fog szuperálni akkor hosszú esténk lesz, mert Talib és Harris rohadt jó kornerek, velük szemben nem lesz a skillplayereinknek keresni valója. És sajnos ez a scenario valósult meg. Nem tudom Hurst vagy Wagner volt a rosszabb, (talán azonos mércével Hurst, de ha hozzávesszük mik lehetnek az elvárásaink a két játékossal szemben akkor Wagner) de gyakorlatilag az ellenállás nyomát sem tudták felmutatni és ez együtt azzal, hogy a denveri CB-k mennyivel nagyobb játékerőt képviselnek a mi WR-inknél ezt eredményezte. Szomorú, de ez van. Nem érdemes temetni meg savazni Trestmant, Flaccot, vagy a támadókat úgy alles zusammen, várjuk meg mi lesz ha kevesebb tűzerővel rendelkező védelemmel nézünk szembe. Talán ami fájó, hogy így is volt esélyünk a győzelemre, de végül üres kézzel mehetünk San Joséba.
több mint 9 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Suggs out for season. Elszakadt az Achillese.
Soldados
Na neeeeeeee!
Ez sokkal nagyobb gond, mint a tegnapi bénázások.

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 9 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Sajnálom Suggs sérülését. Nélküle azért más lesz a két egymás elleni meccsünk.

Steelers fan
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Együttérzésem srácok Suggs miatt. 😕 Első héten elveszíteni egy ilyen játékost ... ez nagyon suggs....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Suggs out for the year.szerintetek érdemes veteránt hozni pl Dwight Freemeyt vagy oldjuk meg házon belül?
Peter
Upshaw előtt a lehetőség, hogy megmutassa mit tud/ér
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Suggs out for season. Elszakadt az Achillese.
Soldados
Remek !!!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd Smith megoldja. 😊

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Suggs out for the year.szerintetek érdemes veteránt hozni pl Dwight Freemeyt vagy oldjuk meg házon belül?

Szerkesztette: Peter

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Suggs out for season. Elszakadt az Achillese.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó meccs volt a mai. Fel a fejjel, simán PO csapat vagytok. A front7 karcol, és a DB állomány is a helyén. Flacco majdnem megint a frászt hozta mindenkire, hogy megfordítja. Nem rajta múlt a vége, oda volt az dobva

Azért én mondjuk Reggie Wayne-el lehet bepróbálkoznék a helyetekben WR poszton. Vagy Moss apóval. Smith-Wayne-Moss :- D. All-time best retro WR sor :- )

több mint 9 éve
lucio 325
Hát tavalyelőtthöz (és részben tavalyhoz) képest nem sok változott. Ami szar is, meg jó is. Jó, mer' úgy néz ki, minden meccsen izgulhatunk, ami azért tán még vereség esetén is jó időtöltés.
Jó, mert a D tán még jobb is, mint tavaly. Rossz, mert a D a negyedik negyedben megint nem tudott 3 és outot csinálni, ellenben engedett egy rekordhosszú drive-ot. Rossz, mert az O falunk olyan, mint két éve. Az elkapógárdánk is. Jó, mert ennek ellenére meccsben vagyunk, és Flacco azért a végén csak összerakott egy normálisdrive-ot. Tán nem is lenne ez a Ravens, ha nem így lenne.
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Ty Sambailo újonc a denver O lineba! Sizzell remélem elveszi az öreg kedvét a sok dobálozástól és egy szoros meccset tudunk nyerni. Ez egy kicsit optimista kijelentés, de tegyük magasra a mércét. 😁 gameday van gyerekek! Ravens az élet! Go RAVENS!!!!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Paytont nehéz legyőzni bármikor,pláne szeptemberben.ami engem jobban érdekel:
1.Run-D
2.Trestman O egy egész meccsen milyen képet mutat
3.a sec milyen

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Bakker gameday van! 😀

Sajnos csak felületesen tudtam követni a csapatot, így érdekelne a többiek véleménye, mire számíthatunk a Denver ellen szerintetek?
Vrijbloed
Én ezekkel a hiányzókkal vereségre tippelek, sőt még van akik elég formán kívül vannak, döcögős szezonkezdetre számítok, majd javulunk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bakker gameday van! 😀

Sajnos csak felületesen tudtam követni a csapatot, így érdekelne a többiek véleménye, mire számíthatunk a Denver ellen szerintetek?
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Perriman és Talia out és sanszosan Jernigan sem fog játszani valamint Melvin sem. Utóbbi mondjuk kevésbé fájó de a többiek... Jól indul az év.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mi van Daryl Smith-el? AHogy olvasom nem volt edzésen. IR-re rakják? Kihagyja az első hetet?
TheBerzerker
Nem sérült.vet day off.