NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Adam Gase denveri OC jön ma hozzánk dumcsizniPeter
Ha lehet hinni a pletykáknak, vagy itt köt ki, vagy nálunk. Szóval remélem szereti a kihívásokat és inkább mellettünk dönt. 😀😀iktriad
Lehet el vagyok tévedve, de ha nagyon akart volna már régen lezsírozhatott volna veletek egy interjút. Ozék úgy is beelőztek titeket, hogy 2 max 3 napjuk lehetett megszervezni egy interjút. Személy szerint én Trestmant favorizálom, bár róla még nem jött semmi csapat közeli forrás. Nagyon durván becipzározták a szájakat, csak a darts nyilak dobálása megy random... Gasere meg nem tudom mit mondjak, sok helyről lehetett olvasni róla jó dolgokat, de mégis csak Manningel kellett dolgoznia. Ez azért lehúzza az összképet.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elammel azonos évben talán Swearinger jöhetett volna, no persze nem 1/32-n... de ezen már kár aggódni 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most nézem a Seahawks meccset, HaHa Clinton Dix eddig 2 INT szerzett és jól is játszott, én őt szerettem volna az első körben, ahogy nézem jól sikerült az első éve 😀 Imádom Mosleyt, de jó lenne egy ilyen tehetséges S is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Gase denveri OC jön ma hozzánk dumcsizniPeter
Ha lehet hinni a pletykáknak, vagy itt köt ki, vagy nálunk. Szóval remélem szereti a kihívásokat és inkább mellettünk dönt. 😀😀
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 024 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most nézem Art Jones csak 9 meccset játszott és nem volt nagy szám úgyhogy az inkább egy 4-5-ik körös lesz sajna.

Graham jól produkált és végig játszott közepes pénzért,az is egy 4-ik

Digs pedig egy 6-ik kör vagy ha mázlink van egy 5-ikPeter
Szerintem túlbecsülöd a dolgokat. Sok tényezője van a comp. pickek kiosztásának. Egyrészt a pénz, másrészt az új csapatában töltött játékidő és teljesítmény. És nem tudom volt-e FA-érkezőtök, mert azt meg ki kell vonni a távozókból. Mondjuk e tekintetben szerencsétek van, mert csak a lejárt szerződésű FA-k számítanak, a cut utániak (S. Smith, Forsett) nem.

Na most Arthur Jones mindössze 9 meccsen játszott, abból mindössze hármon volt kezdő. Ez nem ér többet például egy 6. körnél és azt is csak azért, mert nagy pénzért írt alá. Graham is inkább 5. kör, csak a meccsek felén volt kezdő, viszont így is korrekt mennyiséget játszott. Dickson legfeljebb 7. kör: kis pénz, kis produkció (110 yard). Oher lehet 4-5. kör. De ezekből még ki kell vonni, ha volt érkezőtök.Soldados
Most rálestem kicsit a comp pickek alakulásának számítására. Az van hogy leginkább a játékos szerződésében foglalt della a döntő (persze van több más opció is de az a lényeg).
Ez alapján Jonestól tényleg magasabb picket várhatunk mint hatodik kör, nagy dellláért ment és PO csapatban volt.(4-5)
Oher szintén nagy dellával ment szóval ős is hozhat valamit.(5-6)
Graham, Digs és Dickson biztos nem hoz sokat (6-7)
Mi egy darab FA-t igazoltunk akit le kell vonni az Stewart kevés pénzért (vagyis mínusz egy 6-7 körös pick)
Ez ha minden jól megy 4 pick lehet.
1.-4. körig megvannak a saját pickjeink, 5. köröünk a tampánál van Zuttahért cserébe. Saját 6. körösünk a Barnáknál van Campanaro miatt, de nálunk van a Tehenészeké (Mcclain trade). 7. körösünk a Tehenészeké de miénk a Delfingeké.
Eddig így állunk, ha minden igaz.malkav
Ők tavaly asszem minden comp. picket eltalálták:
Idénre ha jól látom, akkor szerintük 4, 5, 6-ik körös comp. pickjeitek lesznek:
 overthecap.com/projecting-the-compensatory-draft-picks-for-2015/

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most nézem Art Jones csak 9 meccset játszott és nem volt nagy szám úgyhogy az inkább egy 4-5-ik körös lesz sajna.

Graham jól produkált és végig játszott közepes pénzért,az is egy 4-ik

Digs pedig egy 6-ik kör vagy ha mázlink van egy 5-ikPeter
Szerintem túlbecsülöd a dolgokat. Sok tényezője van a comp. pickek kiosztásának. Egyrészt a pénz, másrészt az új csapatában töltött játékidő és teljesítmény. És nem tudom volt-e FA-érkezőtök, mert azt meg ki kell vonni a távozókból. Mondjuk e tekintetben szerencsétek van, mert csak a lejárt szerződésű FA-k számítanak, a cut utániak (S. Smith, Forsett) nem.

Na most Arthur Jones mindössze 9 meccsen játszott, abból mindössze hármon volt kezdő. Ez nem ér többet például egy 6. körnél és azt is csak azért, mert nagy pénzért írt alá. Graham is inkább 5. kör, csak a meccsek felén volt kezdő, viszont így is korrekt mennyiséget játszott. Dickson legfeljebb 7. kör: kis pénz, kis produkció (110 yard). Oher lehet 4-5. kör. De ezekből még ki kell vonni, ha volt érkezőtök.Soldados
Most rálestem kicsit a comp pickek alakulásának számítására. Az van hogy leginkább a játékos szerződésében foglalt della a döntő (persze van több más opció is de az a lényeg).
Ez alapján Jonestól tényleg magasabb picket várhatunk mint hatodik kör, nagy dellláért ment és PO csapatban volt.(4-5)
Oher szintén nagy dellával ment szóval ős is hozhat valamit.(5-6)
Graham, Digs és Dickson biztos nem hoz sokat (6-7)
Mi egy darab FA-t igazoltunk akit le kell vonni az Stewart kevés pénzért (vagyis mínusz egy 6-7 körös pick)
Ez ha minden jól megy 4 pick lehet.
1.-4. körig megvannak a saját pickjeink, 5. köröünk a tampánál van Zuttahért cserébe. Saját 6. körösünk a Barnáknál van Campanaro miatt, de nálunk van a Tehenészeké (Mcclain trade). 7. körösünk a Tehenészeké de miénk a Delfingeké.
Eddig így állunk, ha minden igaz.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Adam Gase denveri OC jön ma hozzánk dumcsizni

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
És most kinek szurkolunk ?malkav
"azistenipatriotsnak" - said no ravens fan ever

Flacco5
Szar lehet most Neked...kolok1972


Warning, igazi SportTV-s agymenő szitu következik: Konf döntők miatt 2 óra alvással elmentem vizsgázni. (jog) Tudom, ez nem annyira király történet, mint a "szia richie, tomi vagyok tiszakarádról. holnap töri témazáró, de nézem a meccset, remélem az nfl nézők felmentést kapnak haha, gópecc". Sajnos mivel lehagytam a gópeccet a végéről, így az enyémet nem is olvasták be 😕
Minden rosszban van valami jó: Zsuzsi így közelebb került hozzá, hogy menyasszony legyen, és nektek is, hogy elvesszetek még egy SB-t. Ez még kellemetlenebb, mint elveszteni a már jól megszokott Konf gameteket. Csak sajnos most 2 hét tombrédiazistenhofmvp pélófényezést kell átkínlódni valahogy... #gyűrűtagyűrűértzsuzsinak #undefeatedseason
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Így viszont kérdéses lesz egy-két FA jövője is (Forsett, Daniels)?! Remélem valami gigaszuperfaszcsi OC sikerül keríteni!malkav
Ezek attól függnek mennyi helyet tudunk csinálni a sapiban (Webb,Ngata stb) nem Kibiaktól.bárki is az OC tightend,RB kell.

több mint 9 éve
gedam 5 814
Így viszont kérdéses lesz egy-két FA jövője is (Forsett, Daniels)?! Remélem valami gigaszuperfaszcsi OC sikerül keríteni!malkav
ez volt a legnagyobb gondom nekem is kubi elmenetelével.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Daniels szerintm nem opció denverben, Forsett meg ár miatt talán... bááár... kitudja.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Így viszont kérdéses lesz egy-két FA jövője is (Forsett, Daniels)?! Remélem valami gigaszuperfaszcsi OC sikerül keríteni!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát ..... Az AFC PO meccsek közül azt hiszem a NE-BAL volt a legizgalmasabb.malkav
Egyetértek,sőt sztem ha megnyeritek-ami nagyon kicsin múlott-akkor az AFC címet is behúzzátok.kolok1972
én tovább mennék, az volt az sb.
ez a szíhoksz támadóegység borzasztóan gyenge 20 pont feletti teljesítmény ellenetek kizárt, az meg kevés! elvertek egy közepesnél rosszabb pantherst, meg egy sánta qb-val felálló közepesnél rosszabb dífenzzel rendelkező bayt. mák.gedam
Ezt a hsz-t mentsétek el. 😊
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Lélekben vártam már ezt a döntést, nem örülök neki, csak annak, hogy még a SB előtt megtörtént már, nem ment a huza-vona.

Egyetértek azzal, hogy minden bizonnyal az offseason legnagyobb veszteség ez.

Ám szeretnék optimista maradni. Kíváncsi vagyok ki lesz a befutó.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kubiak hazatért,Denverben lett játékos,edző és most régi játszótársa Elway invitálta.elhiszem neki,hogy maradni akart,viszont ez magas labda volt.
Szerintem az irány marad,a gyötrelmes 2013-as szezonban már tudatosan építettük a ZB rendszert,Kubitól függetlenül.Az OL készen van,azt nem b@sszuk el.
Remélem minél hamarabb,még a draft előtt megtaláljuk az új OC-t.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
gedam 5 814
Hát ..... Az AFC PO meccsek közül azt hiszem a NE-BAL volt a legizgalmasabb.malkav
Egyetértek,sőt sztem ha megnyeritek-ami nagyon kicsin múlott-akkor az AFC címet is behúzzátok.kolok1972
én tovább mennék, az volt az sb.
ez a szíhoksz támadóegység borzasztóan gyenge 20 pont feletti teljesítmény ellenetek kizárt, az meg kevés! elvertek egy közepesnél rosszabb pantherst, meg egy sánta qb-val felálló közepesnél rosszabb dífenzzel rendelkező bayt. mák.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egyébként az lett volna a megfelelő, ha hoznak mellé valakit, aki elles tőle mindent és akkor házon belül megoldódott volna, most évről évre cserélődik a stáb, ami főleg a jól működő játék esetében zavaró....

Nem ismerem más csapatok koordinátorait, edzőit, szóval a találgatást ráhagyom az újságírókra és rátok 😀

Jó lett volna ha Pees takarodik el és oda elhoztuk volna sexy Rexy-t 😀 Az lett volna a best case, ami megvalósult az meg a worst case...Voice
30 évnyi tudást nem lehet csak úgy ellesni.Én nem bánkódom egyébként.remélem marad egy hasonló rendszer és nem lépünk vissza egy lépést megint.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyébként az lett volna a megfelelő, ha hoznak mellé valakit, aki elles tőle mindent és akkor házon belül megoldódott volna, most évről évre cserélődik a stáb, ami főleg a jól működő játék esetében zavaró....

Nem ismerem más csapatok koordinátorait, edzőit, szóval a találgatást ráhagyom az újságírókra és rátok 😀

Jó lett volna ha Pees takarodik el és oda elhoztuk volna sexy Rexy-t 😀 Az lett volna a best case, ami megvalósult az meg a worst case...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Dannison és Pariani is megy.hivatalos

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nincs Pats meccs bottrány nélkül 😀:
 www.dailymail.co.uk/news/article-2916407/Did-Patriots-intentionally-deflate-footballs-Colts-championship-game-NFL-launches-probe-taking-ball-away-testing-New-England-s-45-7-victory.html
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Trestman lehet még érdekes. Ha menteni akarja a karrierjét kezét lábát kellene törnie, hogy ide kerüljön. Idejön, lehúz egy évet, jövőre garantált HC ismét... Komolyan Peest mé' nem akarja senki?Blaise
Trestman sohasem lesz HC már. 2013-ról is lehet hozni egy csomó példát, hogy egyszerűen mentálisan alkalmatlan egy csapat vezetésére, de ez a szezon pedig kétséget sem hagyott afelől, hogy ő nem HC matéria. Ám ahogy elnézem OC-ként sem kapkodnak érte.tüsi91
Igazából, az már nem a mi bajunk lenne, ha nem HC alapanyag, nekünk OC kell 😀 Inkább csak a tehetetlen méreg beszélt belőlem, hogy minden évben kiherélik az edzői stábot nálunk.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Trestman lehet még érdekes. Ha menteni akarja a karrierjét kezét lábát kellene törnie, hogy ide kerüljön. Idejön, lehúz egy évet, jövőre garantált HC ismét... Komolyan Peest mé' nem akarja senki?Blaise
Trestman sohasem lesz HC már. 2013-ról is lehet hozni egy csomó példát, hogy egyszerűen mentálisan alkalmatlan egy csapat vezetésére, de ez a szezon pedig kétséget sem hagyott afelől, hogy ő nem HC matéria. Ám ahogy elnézem OC-ként sem kapkodnak érte.
több mint 9 éve
lucio 325
Vagy legyen Gase. Manning kötődik hozzá, hátha eljön vele, kezdhet az alapszakaszban, a PO-ban (illetve hideg idő esetén) meg ott van Flacco.Így PM még évekig játszhatna.😀
Nem hiszem, hogy egyetemről hozunk valakit. A Baltimore Sun az alábbiakra tippel:Marc Trestman, former Broncos offensive coordinator Adam Gase, former Buffalo Bills offensive coordinator Nathaniel Hackett and Broncos quarterbacks coach Greg Knapp.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért akkorát nem változott a helyzet...Tegye fel a kezét aki azt mondta, hogy Kubi egy évnél többet fog maradni, amikor kinevezték OC-nak.....
Szerintem erre fel kellett készülnie a front officenak... ja és azért tegyük hozzá, hogy Kubi nem az első adandó ajánlatra mondott igen, mint pl. tavaly Caldwell.
Szerintem ebből az offenseből lehet akár pats szintűt is csinálni. Caldwellnek 2 hét alatt sikerült összekapni egy SB runhoz, Kubiaknak egy év alatt sikerült frencsi rekordot kikönyökölnie belőlük. Meglátjuk kit hoznak..... Én inkább egyetemről hoznék OCt, aki valószínűleg egy évnél tovább marad OC.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Trestman lehet még érdekes. Ha menteni akarja a karrierjét kezét lábát kellene törnie, hogy ide kerüljön. Idejön, lehúz egy évet, jövőre garantált HC ismét... Komolyan Peest mé' nem akarja senki?