NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mosley 2. a probowl szavazason AFC ilb poszton 😍Voice
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-onmalkav
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀Voice
Jó kárpótlásnak nem rossz a PB részvétel, de jobb lett volna a Pats helyett mi jütünk a döntőbe... Mi legalább a labdákat fel tudjuk fújni 😀 .. Ez csak egy vicc volt kedves Pats drukkerek semmi sértegetés nincs benne.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mosley 2. a probowl szavazason AFC ilb poszton 😍Voice
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-onmalkav
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy legyen, szerepeljen jól az összes Raven a PB-n 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
akkor a kérdés, hogy egy fecske csinált-e nyarat... 😀Collapo
Fiatal srácról beszélünk, szerintem meg akarja mutatni magát, ahogy Forsett is szeretne kitűnni, más okokból $ .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akkor a kérdés, hogy egy fecske csinált-e nyarat... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van a tavalyi egy nagyon jó Pro Bowl volt pláne, hogy Foles lett az MVP 😀. Ha hasonlóan védekeznek, talán Parkey-nak is lesz esélye rá 😛
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hajnalban újra lesz kinek szorítani, remélem Mosley darál 😀Voice
A probowl nem a hatalmas hitekről szól, de végül is... 😀Collapo
Tavaly arról szólt, ha olyan lesz mint tavaly akkor érdemes megnézni.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hajnalban újra lesz kinek szorítani, remélem Mosley darál 😀Voice
A probowl nem a hatalmas hitekről szól, de végül is... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hajnalban újra lesz kinek szorítani, remélem Mosley darál 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Egy kis múltidézés. 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha olyan draftot hozunk össze mint tavaly akkor szerintem bármi lehet....
több mint 9 éve
gedam 5 814
Stez a Ravensről is írt, de nem tud ide írni, mert láma

www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-afc-eszak-szezonertekelo-2389603Wyatt
nekem van egy olyan érzésem, hogy a steelerssel együtt kiemelkedünk jövőre a csoportból. ehhez a sorsolás miatt egy 10-6 elég lesz.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Javítom..most hogy átnéztem a Vasas fórumra már értem
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Stez a Ravensről is írt, de nem tud ide írni, mert láma

www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-afc-eszak-szezonertekelo-2389603Wyatt
Ezt most nem értettem ..... de lnyeg hogy nagyából lefedte a dolgokat.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez a Ravensről is írt, de nem tud ide írni, mert láma

www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-afc-eszak-szezonertekelo-2389603

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tegnapi meetingek
Owamagbe Odighizuwa, DE, UCLA
Devin Smith,WR,Ohio state

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Velük volt meeting a Senior Bowlon
Utah OLB Nate Orchard,Duke OG Laken Tomlinson,Minn RB David Cobb,East Car WR Justin Hardy,Utah CB Eric Rowe

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.Igor
Én a DB coachra vagyok nagyon kiváncsiPeter
(Y) Jaja, itt előre kell lépni, ha pl.: divíziót szeretnénk nyerni jövőre.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.Igor
Trestman szerintem el lesz foglalva a rendszerének Ravens kompatibilissé tételével (több futás, kevesebb passz és Joe erősségeinek kihasználása, gyengeségeinek elmaszkírozása) nem hinném, hogy így, hogy elismert QB gurut hoztunk belefolyna a QB coach feladatokba.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha valakit nagyon érdekel Mornhinweg:


2003-2012: Andy Reiddel dolgozott Phillyben (WCO) mint OC. (QB edző Pat Shurmur és James Urban volt. McNabb legjobb évei is (QB rating) erre az időszakra (2004-2009) tehetők. M, munkáját dicséri, hogy olyan qb-ból mint Vick is kifacsart 100+-os QB ratinges évet (12 meccs 21 TD 6INT) előtte a legjobbja e tekintetbe... 81,2. Legfrissebb pedig Foles tavalyi éve, azt hiszem arra még jobban emlékszünk (27TD 2 INT 119,2 QB rating)

Blaise
Foles tavalyi éve nem értem, hogy került ide (mivel abban az évben már a Jetsben volt OC.) 😊 ...de a lényeg az, hogy QB edzőnek nagyon jó lesz....ez az ő területe és Harbaugh-val jól ismerik egymást. ( OC-ként Reidből élt sztem )Greengo
Jogos, javítom.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.Igor
Én a DB coachra vagyok nagyon kiváncsi

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
Ha valakit nagyon érdekel Mornhinweg:


2003-2012: Andy Reiddel dolgozott Phillyben (WCO) mint OC. (QB edző Pat Shurmur és James Urban volt. McNabb legjobb évei is (QB rating) erre az időszakra (2004-2009) tehetők. M, munkáját dicséri, hogy olyan qb-ból mint Vick is kifacsart 100+-os QB ratinges évet (12 meccs 21 TD 6INT) előtte a legjobbja e tekintetbe... 81,2. Legfrissebb pedig Foles tavalyi éve, azt hiszem arra még jobban emlékszünk (27TD 2 INT 119,2 QB rating)

Blaise
Foles tavalyi éve nem értem, hogy került ide (mivel abban az évben már a Jetsben volt OC.) 😊 ...de a lényeg az, hogy QB edzőnek nagyon jó lesz....ez az ő területe és Harbaugh-val jól ismerik egymást. ( OC-ként Reidből élt sztem )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha valakit nagyon érdekel Mornhinweg:

95 és 2000 között QB edző volt és nem is végzett rossz munkát Brett Favre, Steve Young, és Jeff Garcia is a kezei alatt futott nagyszerű szezonokat.

95 és 96 között Pacskersz: 95 volt Favre első kiugróan jó éve. 96-ban ugye SB nyertek. Mindkét évben sajtfejű karrierjének legjobbját hozta QB/INT arányban

97 és 2000 között 49ersnél dolgozott Steve Younggal, aki 97-ben a legjobb 98-ban a harmadik legjobb passer ratinggel zárt. Sérülése után az újonc Jeff Garcia ugrott be és második évére 2000-ben pro-bowlba választották 5. legjobb QB rating 4200 yard 31-10 TD-INt arány. Ezt legközelebb akkor tudta megközelíteni amikor... 6 év múlva immáron Phillyben ismét Mornhinweg keze alatt játszhatott (kezdettben mint McNabb cseréje, de később kezdőként 5-1-es mérleget hozott össze 10 TD-vel és 2 Inttel 95+-os QB rating mellett. Egyébként McNabb is jó számokat hozott abban az évben csak a győzelmek maradtak el.

HCként nem igazán süvített Detroitban, de a QB kérdés több mint távol állt az ideálistól (meg egyébként sem HC lesz, hanem QB szóval ez most itt - ahogy Trestmannál - sem játszik. A QB-kkal pedig kiváló munkát végzett lsd. fent.

2003-2012: Andy Reiddel dolgozott Phillyben (WCO) mint OC. (QB edző Pat Shurmur és James Urban volt. McNabb legjobb évei is (QB rating) erre az időszakra (2004-2009) tehetők. M, munkáját dicséri, hogy olyan qb-ból mint Vick is kifacsart 100+-os QB ratinges évet (12 meccs 21 TD 6INT) előtte a legjobbja e tekintetbe... 81,2.

Aztán jött Jets és Geno...itt OC-ként. (QB edző David Lee volt aki olyan szupersztárok edzője volt korábban mint Fitzmagic - utolsó Billses évében - Chad Henne -első két éve Miamiban -) Genoval végzett munkáját nem lehet bekeretezni az tuti, de még neki is voltak meccsei amikor potens QB-nak nézett ki.

Lehúzott 20 évet az NFL-ben. Igen komoly tapasztalata van WCO offenzek terén. Még nem dolgozott Trestmannel. Ez utóbbi mondjuk érdekes, de ezzel az igazolással szereztünk két a WCO-ben igen komoly tapasztalattal rendelkező edzőt. Meglátjuk én optimista vagyok, ami semmi jót nem jelent 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ami előnye lehet Marty Mornhinweg-nek, hogy általában run/pass balance-t visz, ami Harbs run-lover attitűdje mellett és Trestman tapasztalatával jól is jöhet a csapatnak... meglátjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!