NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens are considering hiring former Jets offensive coordinator Marty Mornhinweg as quarterbacks coach, sources say:  t.co/S3w4fWxA4Z

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Örülök,hogy gyorsan pontot tettek a keresés végére.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amennyiben a QB wisperer nem megy ennél tovább Joe még profitálhat is a dologból.... viszont fontos, hogy Harbs keményen fogja a gyeplőt... a coordinátorok felett... vissza fogunk esni, a schedule ezt garantálja, de két év távlatában jól is elsülhet a dolog... de garancia nincs.

Ami Trestmanre fontos feltétel, ahogy azt Tüsi is írja, hogy tud-e nem teljesen kiszámítható lenni... a Söröknél sajnos a halftime adjustment az nem ment...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jó fit lehet OC-nek. HC-nak teljesen alkalmatlan volt a feladatra. S mint OC 2014-ben teljesen alkalmatlan volt. Én elhiszem, hogy a játékosok szartak bele (nyilván azért, mert Trestman egy nulla vezetőedző volt), de Trestman csodálatos rendszere nyitott könyv volt az ellenfeleknek, értelmetlenségek tömkelege, 0 futójáték (mind mennyiségben, mind yardban), stb.

Meglátjuk. OC-ként volt jó szezonja. 15 éve... Nincs kizárva, hogy megint jó lesz. Szeritnem a legjobb esetben hozza Kubiak szintjét majd.tüsi91
Nem zártam ki, hogy nem Trestman volt a ludas a játékosok motiváltságába, de nálunk ez nem lesz feladata és a motiváltság nem volt probléma.
Másrészt alapvetően futó csapat vagyunk, ezt Harbs leszögezte és ehhez ragaszkodik --> ehhez alkalmazkodnia kell mint OC. Mint HC Ő dirigált. Ráadásul a falunk jelenlegi állapotában nagyon jó és futásblokkban még jobb is. A kérdés az lesz, hogy ez mennyire Kubiak és mennyire Castillo érdeme, ez ki fog majd derülni. De bolondság lenne ha jól működő dolgokon (zone strech) változtatnánk és Harbs ebben sem hiszem, hogy engedne, ha egyáltalán szükség lenne arra, hogy belenyúljon a dolgokba. Minden esetre érdekes lesz majd látni, hogy az egyébként nagyon pass happy rendszerében mennyire adják Joe kezébe az irányítást és ennek megfelelően érkeznek-e majd új fegyverek a támadósorba, mert oda elférne egynéhány playmaker.

Közben úgy tűnik, hogy nem lesz ott Arizonaban az edzői stábbal probowlkodni, hanem marad Owings Millsben és egyből munkába áll.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én szintén úgy gondolom hogy ő volt a best case scenario...
Az hogy a Bearsszel beéget HCként nem jelent semmit. Meglátjuk jövőre mit hoz ki az egységből
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Kubiak is megbukott mint HC, de OC-nak jó volt, remélem ez megismétlődik 😀

Sémákról lehet tudni valami, hasonlít Kubrikéra? 😀

Korábban vezényelt offenset?Voice
Viccelsz?
Eleg sok helyen volt OC, 49ers (Young) aztan Cards (Plummer, bar ez gyalazatos volt) , 2002 Raiders (Gannon), OC-only role-ban altalaban jo volt.
Sztem kb. a legjobb, azok kozul aki elerheto volt.. raadasul Cutlerhez hasonlo mobilis gunslinger QB-t kap, csak jobb OL-lel (ergo nem kell a sok pick), de picit rosszabb futojatekkal es WR-ekkel.

Interesting. Gase-nel ezerszer jobb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
lucio 325
Én örülök Trestmannak. Az, hogy a Bearsben, hogyan alakult az utolsó éve... Itt nem HC lesz, a csapat motorja Harbs, nem lesznek az egész világba belesz*ró játékosok amivel ha fejre áll az ember akkor sem lesz semmi. Teljesen más a kultúra és a légkör.
Mint OC pedig bizonyított a korábbi években. Ami fontos, hogy meg lesz a kontinuitás. WCO offenz folyt köv. kicsit nagyobb hangsúllyal a rövid passzokra, de az alapokat Kubiak letette. Ez mindenképpen fontos.
Ezzel a szerződéssel viszont még fontosabb lesz a RB pozíció megoldása. Forsett ide is patent elég megnézni Forte elkapás számait. De nem bánnám, ha jönne valami jó kezű futószörny 😊

Érdekes egyébként, hogy Oz még játszott amikor Trestman OC volt a Brownsnál 😀Blaise
Nna igen.Állítólag Kubiak is OZ nyomására lett szerződtetve, azaz nem Haribó mondta ki a döntő szót.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jó fit lehet OC-nek. HC-nak teljesen alkalmatlan volt a feladatra. S mint OC 2014-ben teljesen alkalmatlan volt. Én elhiszem, hogy a játékosok szartak bele (nyilván azért, mert Trestman egy nulla vezetőedző volt), de Trestman csodálatos rendszere nyitott könyv volt az ellenfeleknek, értelmetlenségek tömkelege, 0 futójáték (mind mennyiségben, mind yardban), stb.

Meglátjuk. OC-ként volt jó szezonja. 15 éve... Nincs kizárva, hogy megint jó lesz. Szeritnem a legjobb esetben hozza Kubiak szintjét majd.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én örülök Trestmannak. Az, hogy a Bearsben, hogyan alakult az utolsó éve... Itt nem HC lesz, a csapat motorja Harbs, nem lesznek az egész világba belesz*ró játékosok amivel ha fejre áll az ember akkor sem lesz semmi. Teljesen más a kultúra és a légkör.
Mint OC pedig bizonyított a korábbi években. Ami fontos, hogy meg lesz a kontinuitás. WCO offenz folyt köv. kicsit nagyobb hangsúllyal a rövid passzokra, de az alapokat Kubiak letette. Ez mindenképpen fontos.
Ezzel a szerződéssel viszont még fontosabb lesz a RB pozíció megoldása. Forsett ide is patent elég megnézni Forte elkapás számait. De nem bánnám, ha jönne valami jó kezű futószörny 😊

Érdekes egyébként, hogy Oz még játszott amikor Trestman OC volt a Brownsnál 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kubiak is megbukott mint HC, de OC-nak jó volt, remélem ez megismétlődik 😀

Sémákról lehet tudni valami, hasonlít Kubrikéra? 😀

Korábban vezényelt offenset?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
lucio 325
Ha a Bears időszakból indulunk ki: katasztrófa. Őket nézve egy morálisan is teljesen szétesett társaságot láttam. De nálunk ez nem az ő feladata lesz.
Gase egy csomó helyen volt interjún, de valamiért senkinek sem kellett (eddig)
Trestmant Haribó ismeri, sok az üres OC állás, kevés a jelölt, szerintem ez hamárkellvalakilegyenőháthabejön választás volt. Mindenesetre ha Flacco átmegy Cutlerbe (ami az intek számát illeti), akkor gyorsan elfogy a bizalom.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jah és remek edzések lesznek. 😀😀 😀😀tüsi91
😀😀 😀😀

Fontos, hogy az összeszokottság mellett jó hangulat legyen.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jah és remek edzések lesznek. 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Trestman. Nálam Kubi után visszalépés, de kíváncsi vagyok milyen O-t rak össze őszre.

Bears topikot elég gyakran olvasom/olvastam szezon közben, attól nem lettem nyugodtabb. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ravens hired former Bears HC Marc Trestman as OC, per source.psychocska
Mit lehet róla tudni?Peter
A Bears topikban érdeklődj. 😀
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
[quote=Blaise
Trestman pont azért favorizálnám, mert lebőgött mint HC, egy jó év nálunk nem jelentene automatikus keresletet rá, mint HC. Ráadásul egész pofás támadósorokat rakott össze korábban és vele maradna a WCO is.[/quote]Úgy éreztem magam a meccseinken, mintha 3 hónapja videóztam volna a csapatot.... bár lehet akkora szakértő vagyok, mint néhány NFL DC, de nyitott könyv volt az összes csapatnak a Bears offense...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ravens hired former Bears HC Marc Trestman as OC, per source.psychocska
Mit lehet róla tudni?

több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
Ravens hired former Bears HC Marc Trestman as OC, per source.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pár helyen felvetették Castillo nevét,nem semmi ahhoz képest,hogy tavaly a fejét akarta mindenki.ha nem akarunk jövőre is OC-t kesesni akkor vagy házon belűl kell megoldani vagy máshonnan egy szüzet szerezni (olyan fiatalt aki még nem volt OC soha).rizikós.........

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most nézem Art Jones csak 9 meccset játszott és nem volt nagy szám úgyhogy az inkább egy 4-5-ik körös lesz sajna.

Graham jól produkált és végig játszott közepes pénzért,az is egy 4-ik

Digs pedig egy 6-ik kör vagy ha mázlink van egy 5-ikPeter
Szerintem túlbecsülöd a dolgokat. Sok tényezője van a comp. pickek kiosztásának. Egyrészt a pénz, másrészt az új csapatában töltött játékidő és teljesítmény. És nem tudom volt-e FA-érkezőtök, mert azt meg ki kell vonni a távozókból. Mondjuk e tekintetben szerencsétek van, mert csak a lejárt szerződésű FA-k számítanak, a cut utániak (S. Smith, Forsett) nem.

Na most Arthur Jones mindössze 9 meccsen játszott, abból mindössze hármon volt kezdő. Ez nem ér többet például egy 6. körnél és azt is csak azért, mert nagy pénzért írt alá. Graham is inkább 5. kör, csak a meccsek felén volt kezdő, viszont így is korrekt mennyiséget játszott. Dickson legfeljebb 7. kör: kis pénz, kis produkció (110 yard). Oher lehet 4-5. kör. De ezekből még ki kell vonni, ha volt érkezőtök.Soldados
Most rálestem kicsit a comp pickek alakulásának számítására. Az van hogy leginkább a játékos szerződésében foglalt della a döntő (persze van több más opció is de az a lényeg).
Ez alapján Jonestól tényleg magasabb picket várhatunk mint hatodik kör, nagy dellláért ment és PO csapatban volt.(4-5)
Oher szintén nagy dellával ment szóval ős is hozhat valamit.(5-6)
Graham, Digs és Dickson biztos nem hoz sokat (6-7)
Mi egy darab FA-t igazoltunk akit le kell vonni az Stewart kevés pénzért (vagyis mínusz egy 6-7 körös pick)
Ez ha minden jól megy 4 pick lehet.
1.-4. körig megvannak a saját pickjeink, 5. köröünk a tampánál van Zuttahért cserébe. Saját 6. körösünk a Barnáknál van Campanaro miatt, de nálunk van a Tehenészeké (Mcclain trade). 7. körösünk a Tehenészeké de miénk a Delfingeké.
Eddig így állunk, ha minden igaz.malkav
3 fő faktor van.szerződés összege,játékidő,teljesítmény.Jonesnál csak a lé nagy relatíve de sokat volt sérült és kevés a produktum is (tackle,sack)
Ohernál is bár a teljesítmény nehezen mérhető egy Olinemannél.
Grahamnél közepes/kicsi a lé viszont csinált egy rakat tacklet meg egy pár picket.Diggsre meg Dicksonra nem kapunk Stewart meg Daniels miatt.szerk. Dicksonra lehet kapunk ha Danielsnek szerződése volt és cutolták.nem emlékszem már.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Adam Gase denveri OC jön ma hozzánk dumcsizniPeter
Ha lehet hinni a pletykáknak, vagy itt köt ki, vagy nálunk. Szóval remélem szereti a kihívásokat és inkább mellettünk dönt. 😀😀iktriad
Lehet el vagyok tévedve, de ha nagyon akart volna már régen lezsírozhatott volna veletek egy interjút. Ozék úgy is beelőztek titeket, hogy 2 max 3 napjuk lehetett megszervezni egy interjút. Személy szerint én Trestmant favorizálom, bár róla még nem jött semmi csapat közeli forrás. Nagyon durván becipzározták a szájakat, csak a darts nyilak dobálása megy random... Gasere meg nem tudom mit mondjak, sok helyről lehetett olvasni róla jó dolgokat, de mégis csak Manningel kellett dolgoznia. Ez azért lehúzza az összképet.Blaise
Gase már járt nálunk vasárnap(egész nap interjúvolta Gus), állítólag Shao Kahn is ott volt, de azt mondták neki, menjen el hozzátok is, és döntsön, hogy melyik állást szeretné inkább elvállalni(anno Dave Caldwellt is elengedte Khan a Jetshez, és utána döntött mellettünk). Ha lehet hinni a pletykáknak, anno nagyon jó véleménnyel volt Bortlesről a draft idején - ez az érv szólt mellettünk.

Gaseről meg Manning is nagyon elismerően beszélt mindig, ez nem rossz ajánlólevél.iktriad
Okés, akkor el voltam tévedve. Nem vagyok naprakész ami a Jaxt illeti 😊
Lehet Manning jókat mondott róla, de mégiscsak egy két lábon járó OC volt az irányítója Gasenek. Oké, kreatív és innovatív, képes a hozott anyagra rászabni a ruhát, és jó gameplan készítő aki kihasználja a missmatcheket. Viszont már így is túl népszerű név volt a piacon, ha tudna alkotni nálunk is, megint év végén kereshetnénk OC-t... Ez a két elem nálam azért nem teszi túl ideális választássá.
Trestman pont azért favorizálnám, mert lebőgött mint HC, egy jó év nálunk nem jelentene automatikus keresletet rá, mint HC. Ráadásul egész pofás támadósorokat rakott össze korábban és vele maradna a WCO is.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát ..... Az AFC PO meccsek közül azt hiszem a NE-BAL volt a legizgalmasabb.malkav
Egyetértek,sőt sztem ha megnyeritek-ami nagyon kicsin múlott-akkor az AFC címet is behúzzátok.kolok1972
én tovább mennék, az volt az sb.
ez a szíhoksz támadóegység borzasztóan gyenge 20 pont feletti teljesítmény ellenetek kizárt, az meg kevés! elvertek egy közepesnél rosszabb pantherst, meg egy sánta qb-val felálló közepesnél rosszabb dífenzzel rendelkező bayt. mák.gedam
Ezt a hsz-t mentsétek el. 😊tüsi91
Lehet hogy eros, de en is ugy erzem, a Pats/Seahawks relative jo matchup volt/lett volna.. ellenunk nem lett volna Beast mode. (Luck viszont valszeg 450 yarddal zart volna, csak kerdes hany pickkel)
Na mindegy.

Kubiert kar, me legyen igazam, de sztem beletorik a bicskaja az ex-PM Broncosba..
Nekem se kellene Gase, bar nem tudom a JAX milyen zsarolassol tudja ravenni hogy oda menjen, felek nalunk kot ki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Gase denveri OC jön ma hozzánk dumcsizniPeter
Ha lehet hinni a pletykáknak, vagy itt köt ki, vagy nálunk. Szóval remélem szereti a kihívásokat és inkább mellettünk dönt. 😀😀iktriad
Lehet el vagyok tévedve, de ha nagyon akart volna már régen lezsírozhatott volna veletek egy interjút. Ozék úgy is beelőztek titeket, hogy 2 max 3 napjuk lehetett megszervezni egy interjút. Személy szerint én Trestmant favorizálom, bár róla még nem jött semmi csapat közeli forrás. Nagyon durván becipzározták a szájakat, csak a darts nyilak dobálása megy random... Gasere meg nem tudom mit mondjak, sok helyről lehetett olvasni róla jó dolgokat, de mégis csak Manningel kellett dolgoznia. Ez azért lehúzza az összképet.Blaise
Gase már járt nálunk vasárnap(egész nap interjúvolta Gus), állítólag Shao Kahn is ott volt, de azt mondták neki, menjen el hozzátok is, és döntsön, hogy melyik állást szeretné inkább elvállalni(anno Dave Caldwellt is elengedte Khan a Jetshez, és utána döntött mellettünk). Ha lehet hinni a pletykáknak, anno nagyon jó véleménnyel volt Bortlesről a draft idején - ez az érv szólt mellettünk.

Gaseről meg Manning is nagyon elismerően beszélt mindig, ez nem rossz ajánlólevél.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elammel azonos évben talán Swearinger jöhetett volna, no persze nem 1/32-n... de ezen már kár aggódni 😊Collapo
HaHa egy évvel később jött mint Elam. Elam mellé patent lett volna, de most annyi változott, hogy Elam helyett kell valaki 😀 A Fs megvan és remélem meg marad Hillel. Valami büntető SS kellene mint Diggz. :/Blaise
Elammel azonos évben = Elam helyett 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elammel azonos évben talán Swearinger jöhetett volna, no persze nem 1/32-n... de ezen már kár aggódni 😊Collapo
HaHa egy évvel később jött mint Elam. Elam mellé patent lett volna, de most annyi változott, hogy Elam helyett kell valaki 😀 A Fs megvan és remélem meg marad Hillel. Valami büntető SS kellene mint Diggz. :/