NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jó meccs volt.
A game plan jó volt,a végén az a hiba nem kellett volna,ez van.
Nem értem mi járhatott Kubiak/Harbs fejében hogy dobat egy hosszút Joe-val.Akkor jó ötletnek tűnt.
A Pats jó csapat ,ettől függetlenül végig benne volt a meccsben,hogy akár győzhetünk is.
Sajnos ilyen sec-el nem lehet egy Brady szintű QB ellen játszani.A 2. félidőben a gyors passzokkal kihúzták a DL méregfogát.Ami pedig Melvin oldalára ment,az minden elkapás volt.
Ettől függetlenül még mindig jobb volt,mint Franks vagy Chucky .Webb jó volt és bebizonyosodott,hogy a legfájóbb sérültünk Jimmy,a D MVP-nk.
Vele Webbre kellett volna játszaniuk,ami már nem életbiztosítás.
A TD előtti missed tackle -nél látatlanba megmondta minden Ravens fan ,hogy Elem volt az.A sok sérült miatt kaphatott eleve szerepet ,nálam Böllér mellé fellépve a történelmünk legnagyobb 1.körös mellényúlása.
Kihoztuk ami bennünk volt maximálisan,nagyot harcoltunk.kátrány
o_o


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem volt jo playhivas, de a 3&1-re hivott reverse jobban felhuzott meccs kozben...

Es leginkabb az zavart, hogy 1) a masodik felidei rovidpasszos jatekra nem tudtunk reagalni (vegig vanilla 4 man rush) es 2) Gronk ide vagy oda, a RZ D-tol is tobbet vartam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha Flacco látja a safety segítését mélyen, akkor nyilván nem dobja el a labdát. Valójában Torrey Smith 1-1-ben volt Logan Ryannel, ami egy jó matchupnak ígérkezett a Baltimore számára. 4 down territory volt az egész támadás, szóval nem volt különösebb kockázata a próbálkozásnak a gólterületre. Második és ötre ez simán belefért.

Különösen úgy, hogy a Ravens már jó ideje nagyon jó érzékkel dobálja ezeket a passzokat az oldalvonalhoz, amikor a labda elkapására még a saját játékosnak is csak jó indulattal van esélye, de a man-to-man miatt mindig benne van a játékban a kontakt és a DPI lehetősége. Revis-Smith esetnél már ezen a meccsen is bejött egyszer. Most a nyilvánvalón kívül, hogy Harmont nem látta Falcco és még így is jó labdaérzék kellett az INT-hez, a Ravens pechére Smith annyira megverte Ryant a play során, hogy teljesen esélytelen volt a kontakt kierőszakolására.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Okés, de pár Ravens drukker biztos olvas kinti oldalakat is, és ott hátha megjelent egy beatwritertől valami belső infó, ami megmagyarázza, és amivel én nem találkoztam. Én a választ keresem, nem találgatni akarok, vagy a saját verziómat kiizzadni.Sobri Jóska
Most komolyan Jóska. Mikor volt valaha is arra példa, hogy akár egy edző akár egy QB, stb. nekiáll megmagyarázni egy elrontott kulcs playhívást - vagy bármi mást, időkérést, nekimegyünk-nem megyünk-et, stb - a meccs után? Belichick megmagyarázta a 4&2-t valaha is? Már a szokásos "akkor az tűnt a legjobb megoldásnak" sablonon kívül?

A beatwriterek találgatásainál meg te magad is ki tudsz jobbat találni, azok annyit is érnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468


Amikor láttam ezt jutott eszembe:
Ohh Joe miért csinálod ezt velem?
malkav

Nyugi csak szopatlak a végén úgyis dobok egy intet!

Köszi Köszi Köszi!
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 693 — Bears & Illinois fan
Hát srácok, nincs miért szégyenkezzetek. Az AFC két legjobb formában lévő csapatánál vendégeskedtetek, az egyiket behúztátok, a másikat meg rendesen megrezegtettétek, ám nem sikerült.

Sobrinak válaszolva a kérdésére, amolyan betyárosan.
A terv az volt, ha sikerül a passz, akkor TD 1:39-cel a vége előtt. Mivel tudják a nagy igazságot (akár Tőled is), hogy nem lehet a múltbeli történésekre alapozni, tehát, hiába csinálta meg a TD drive-ot többször is a New England (és a hazai pálya sem feltétlenül előny csak azért, mert régen az volt), ezért arra számítottak, hogy kivédekezik. Kiszámolták, hogy kétszer sack-elik Bradyt, később Gronk és Edelman is droppol egyet fontos szituban, így marad a Fg kísérlet, azt pedig az ellenszél miatt Gostkowski kihagyja. Ezek alapján a végeredmény 38-35 a Ravensnek.

Igen ám, de Flacco aluldobta, ez sutba vágta az elképzeléseket. Csak így történhetett.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468


Amikor láttam ezt jutott eszembe:
Ohh Joe miért csinálod ezt velem?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Ez jogos lenne, ha elötte nem látták volna Edelmant.
Tehát szerinted azért dobott Flacco 1:40-el a vége elött egy indokolatlan INT/TD esélyes rakétát, mert a Ravens edzői stáb arra bazírozott, hogy Brady ki van égve, és ezzel kvázi lezárják a meccset?Sobri Jóska
Nem. De ennél értelmesebb választ nem tudok adni azok után, hogy a meccs vége óta erről szól a topic, százan felvetették már ugyanezt a kérdést.peterk2005
Okés, de pár Ravens drukker biztos olvas kinti oldalakat is, és ott hátha megjelent egy beatwritertől valami belső infó, ami megmagyarázza, és amivel én nem találkoztam.
Én a választ keresem, nem találgatni akarok, vagy a saját verziómat kiizzadni.
Pl., hogy mondjuk az volt a terv, hogy Smith elkap, majd a félyardoson letérdel, vagy eleve DPI-re ment, és ha bejön akkor lehet menedzselni a másfél percet a Pats 1-2 yardosán, ha meg nem, akkor még van 2 kisérlet 5 yardra, vagy valami ilyesmi.
Biztos gondolt valamire a HC/OC mikor behívta a játékot. Vagy Flacco hívta át erre?
Azért ez nem a Nazca-vonalak relytéje, csak rákérdezett kint egy újságíró a Baltimore edzői karnál, hogy mi volt ezzel a játékkal a terv.
Él minden résztvevő, csak megfejthető a dolog.Sobri Jóska
 www.youtube.com/watch?v=_P1SJ9iSBO8

Ez is jó ötletnek tűnt...kátrány
De ha ez bejön az siker.
Viszont ha az a passz bejön Flacconak, akkor bár megvan a vezetés, de 90 mp van még a Patsnek, hogy kb. 80 yardot haladva fordítson, vagy 50-et, hosszabbítást harcoljon ki.
Viszont ha az a passz nincs, hanem szépen halad a Ravens ahogy addig tette, akkor végig kontrollálják a meccset, amit a végén vagy megnyernek, vagy nem. De nincs sansz a visszatámadásra.
Ezért érthetetlen a dolog, mert technikailag indokolatlanul átadták a labdát a Patsnek, és az valóban lényegtelen, hogy 3 pont fórral vagy 4 minusszal.
Ezért nem értem, hogy mi volt a terv, pláne, hogy a 2. félidőben a Pats nem futott, passzal meg az ergya sec ellen elég jól haladt addig is.
Ezt érzem nagy különbségnek a tegnapi meccsen történtek, és a linkelt videó között.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Kokáztatás, máshogy nem ment, a folyamatos negyedikre menés is mind az volt, addig is csodavolt, hogy így megetették, szerintem kiszúrta a misszmeccet és felvágta. Inkább úgy mondanám az a furcsa, hogy ezek a háliméri szerű dolgok eddig így bejöttek. Grat a falakhoz, elborzasztóak voltak, főleg a Gatya-Vili meg a Jandavége, Úrszél volt vele asszem. Nálam a kulcs a Gronkós drive volt, onnan borult ki a czvekedli....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez jogos lenne, ha elötte nem látták volna Edelmant.
Tehát szerinted azért dobott Flacco 1:40-el a vége elött egy indokolatlan INT/TD esélyes rakétát, mert a Ravens edzői stáb arra bazírozott, hogy Brady ki van égve, és ezzel kvázi lezárják a meccset?Sobri Jóska
Nem. De ennél értelmesebb választ nem tudok adni azok után, hogy a meccs vége óta erről szól a topic, százan felvetették már ugyanezt a kérdést.peterk2005
Okés, de pár Ravens drukker biztos olvas kinti oldalakat is, és ott hátha megjelent egy beatwritertől valami belső infó, ami megmagyarázza, és amivel én nem találkoztam.
Én a választ keresem, nem találgatni akarok, vagy a saját verziómat kiizzadni.
Pl., hogy mondjuk az volt a terv, hogy Smith elkap, majd a félyardoson letérdel, vagy eleve DPI-re ment, és ha bejön akkor lehet menedzselni a másfél percet a Pats 1-2 yardosán, ha meg nem, akkor még van 2 kisérlet 5 yardra, vagy valami ilyesmi.
Biztos gondolt valamire a HC/OC mikor behívta a játékot. Vagy Flacco hívta át erre?
Azért ez nem a Nazca-vonalak relytéje, csak rákérdezett kint egy újságíró a Baltimore edzői karnál, hogy mi volt ezzel a játékkal a terv.
Él minden résztvevő, csak megfejthető a dolog.Sobri Jóska
 www.youtube.com/watch?v=_P1SJ9iSBO8

Ez is jó ötletnek tűnt...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jó meccs volt.
A game plan jó volt,a végén az a hiba nem kellett volna,ez van.
Nem értem mi járhatott Kubiak/Harbs fejében hogy dobat egy hosszút Joe-val.Akkor jó ötletnek tűnt.
A Pats jó csapat ,ettől függetlenül végig benne volt a meccsben,hogy akár győzhetünk is.
Sajnos ilyen sec-el nem lehet egy Brady szintű QB ellen játszani.A 2. félidőben a gyors passzokkal kihúzták a DL méregfogát.Ami pedig Melvin oldalára ment,az minden elkapás volt.
Ettől függetlenül még mindig jobb volt,mint Franks vagy Chucky .Webb jó volt és bebizonyosodott,hogy a legfájóbb sérültünk Jimmy,a D MVP-nk.
Vele Webbre kellett volna játszaniuk,ami már nem életbiztosítás.
A TD előtti missed tackle -nél látatlanba megmondta minden Ravens fan ,hogy Elem volt az.A sok sérült miatt kaphatott eleve szerepet ,nálam Böllér mellé fellépve a történelmünk legnagyobb 1.körös mellényúlása.
Kihoztuk ami bennünk volt maximálisan,nagyot harcoltunk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Ez jogos lenne, ha elötte nem látták volna Edelmant.
Tehát szerinted azért dobott Flacco 1:40-el a vége elött egy indokolatlan INT/TD esélyes rakétát, mert a Ravens edzői stáb arra bazírozott, hogy Brady ki van égve, és ezzel kvázi lezárják a meccset?Sobri Jóska
Nem. De ennél értelmesebb választ nem tudok adni azok után, hogy a meccs vége óta erről szól a topic, százan felvetették már ugyanezt a kérdést.peterk2005
Okés, de pár Ravens drukker biztos olvas kinti oldalakat is, és ott hátha megjelent egy beatwritertől valami belső infó, ami megmagyarázza, és amivel én nem találkoztam.
Én a választ keresem, nem találgatni akarok, vagy a saját verziómat kiizzadni.
Pl., hogy mondjuk az volt a terv, hogy Smith elkap, majd a félyardoson letérdel, vagy eleve DPI-re ment, és ha bejön akkor lehet menedzselni a másfél percet a Pats 1-2 yardosán, ha meg nem, akkor még van 2 kisérlet 5 yardra, vagy valami ilyesmi.
Biztos gondolt valamire a HC/OC mikor behívta a játékot. Vagy Flacco hívta át erre?
Azért ez nem a Nazca-vonalak relytéje, csak rákérdezett kint egy újságíró a Baltimore edzői karnál, hogy mi volt ezzel a játékkal a terv.
Él minden résztvevő, csak megfejthető a dolog.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez jogos lenne, ha elötte nem látták volna Edelmant.
Tehát szerinted azért dobott Flacco 1:40-el a vége elött egy indokolatlan INT/TD esélyes rakétát, mert a Ravens edzői stáb arra bazírozott, hogy Brady ki van égve, és ezzel kvázi lezárják a meccset?Sobri Jóska
Nem. De ennél értelmesebb választ nem tudok adni azok után, hogy a meccs vége óta erről szól a topic, százan felvetették már ugyanezt a kérdést.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Azért az 1:40-nél elengedett hosszúpassz mögötti logika érdekelne, hátha valaki olvasott erről valami külföldi cikket egy beatwritertől, hogy mi volt ott a terv.
Nem arra gondolok, hogy Flacco dob egy újabb INT-et, az nyilván a nagy arc következménye volt, hogy azt hitték, hogy Flacco-nak minden sikerül.
Hanem arra, hogy mi van ha valóban sikerül?
Sikeres onside kick?
Tuti 3 and out?
Valaki beígért egy Brady interceptiont?
Visszatért volna Ray Lewis az utolsó másfél percre?
Szabad a gazda.Sobri Jóska
Blaise
Nem tudom mit jelent ez.
De bármit is, ettől még nem kaptam választ arra, hogy mi volt a terv, amikor Flaccot arra késztették, hogy azt a dobást 1:40-nél elindítsa.
Szerinted mi volt?

több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Szép meccs volt gyerekek, sok-sok jó teljesítménnyel. Nem szeretem Flaccot, de a Steelers ellen és tegnap is kiváló volt - egy darabig. Kicsit úgy érzem, elvitte a hév és a túlzott magabiztosságára ráfizetett most a csapat. Mind a két int-je és a végül visszafújt fumble-je is a túlvállalás miatt volt. Azt éreztem, hogy egyszerűen el se tudja képzelni, hogy itt valami számára negatív történhet. Hát történt.

Szerintem nem kell nektek WR. Első körben biztosan nem, talán második-harmadikban hoznék egyet. Ha én lennék ott, akkor TE vagy CB lenne a fő prioritás. De ne feledkezzünk el, az AFC Northban bármikor becsúszhat egy front 7-ös húzás is. Szép szezon volt, remélem jövőre tovább fejlődtök, mert az viszi tovább a rivalizálást!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Azért az 1:40-nél elengedett hosszúpassz mögötti logika érdekelne, hátha valaki olvasott erről valami külföldi cikket egy beatwritertől, hogy mi volt ott a terv.
Nem arra gondolok, hogy Flacco dob egy újabb INT-et, az nyilván a nagy arc következménye volt, hogy azt hitték, hogy Flacco-nak minden sikerül.
Hanem arra, hogy mi van ha valóban sikerül?
Sikeres onside kick?
Tuti 3 and out?
Valaki beígért egy Brady interceptiont?
Visszatért volna Ray Lewis az utolsó másfél percre?
Szabad a gazda.Sobri Jóska
Esetleg tudták, hogy Brady kiégett, ezért a meccs végétől nem féltek?peterk2005
Ez jogos lenne, ha elötte nem látták volna Edelmant.
Tehát szerinted azért dobott Flacco 1:40-el a vége elött egy indokolatlan INT/TD esélyes rakétát, mert a Ravens edzői stáb arra bazírozott, hogy Brady ki van égve, és ezzel kvázi lezárják a meccset?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezt azóta se értem. 100%-ban biztos voltam, hogy ott méh futunk egyet. Erre tessék.. 😀Vrijbloed
Egyet? A 3. negyed végétől úgy futottátok konstansan a 4-6 yardokat, mint a kisangyal. Simán benne volt abban a drive-ban, hogy a goal line-ig le tudtok menni 1-2 rövidebb passzal és pár futással. Még időt se kellett volna kérni hozzá. És 5-10 yardról lehetett volna még 4 down bevinni, bepasszolni valahogy.peterk2005
Konkrétan arra a kísérletre gondoltam csak. 😀 Utána is lehetett volna még persze, de az INT-el eldőlt a dolog.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Összességében elégedett vagyok a szezonnal, bár egy kis szerencsével akár tovább is mehettünk volna.Vrijbloed
Tényleg nagy kár azért a hívásért, de nekem az, hogy a Steelers győzelem után azt éreztem, hogy bármi megtörténhet ebben az idényben az már pozitív azok után, hogy milyen gyalázatos játékkal zártuk le az alapszakaszt.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az 1:40-nél elengedett hosszúpassz mögötti logika érdekelne, hátha valaki olvasott erről valami külföldi cikket egy beatwritertől, hogy mi volt ott a terv.
Nem arra gondolok, hogy Flacco dob egy újabb INT-et, az nyilván a nagy arc következménye volt, hogy azt hitték, hogy Flacco-nak minden sikerül.
Hanem arra, hogy mi van ha valóban sikerül?
Sikeres onside kick?
Tuti 3 and out?
Valaki beígért egy Brady interceptiont?
Visszatért volna Ray Lewis az utolsó másfél percre?
Szabad a gazda.Sobri Jóska
Esetleg tudták, hogy Brady kiégett, ezért a meccs végétől nem féltek?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sobri Jóska
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt azóta se értem. 100%-ban biztos voltam, hogy ott méh futunk egyet. Erre tessék.. 😀Vrijbloed
Egyet? A 3. negyed végétől úgy futottátok konstansan a 4-6 yardokat, mint a kisangyal. Simán benne volt abban a drive-ban, hogy a goal line-ig le tudtok menni 1-2 rövidebb passzal és pár futással. Még időt se kellett volna kérni hozzá. És 5-10 yardról lehetett volna még 4 down bevinni, bepasszolni valahogy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Azért az 1:40-nél elengedett hosszúpassz mögötti logika érdekelne, hátha valaki olvasott erről valami külföldi cikket egy beatwritertől, hogy mi volt ott a terv.
Nem arra gondolok, hogy Flacco dob egy újabb INT-et, az nyilván a nagy arc következménye volt, hogy azt hitték, hogy Flacco-nak minden sikerül.
Hanem arra, hogy mi van ha valóban sikerül?
Sikeres onside kick?
Tuti 3 and out?
Valaki beígért egy Brady interceptiont?
Visszatért volna Ray Lewis az utolsó másfél percre?
Szabad a gazda.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Asszem nincs okunk csalódottnak lenni, Flacco még ezzel a buta inttel is korrektül hozta a meccset. Itt inkább a védelmünk volt gyenge, de tudtuk hogy épkézláb irányító ellen nehéz lesz.malkav
Az intnél szerencsére pont lehalt a streamem egyébként mi a fenének mennek a killshotra 1:40-el a vége előtt?... Mindegy nem vertek hülyére minket, egy nagy meccsen kaptunk ki.
Nem igazán volt nyomás Bradyn... Pikk pakk eldobálta a labdákat nem dédelgette sokáig, ilyen secondaryvel ezt a játékot nem nagyon tudtuk levédekezni ez van. Előre tekintve tanulság. Nem jó ómen ha lerobban a fél csapatod egészségesnek kell maradni a télre 😀Blaise
Ezt azóta se értem. 100%-ban biztos voltam, hogy ott méh futunk egyet. Erre tessék.. 😀

Büszke vagyok a csapatra. 14-0-nál, és 28-14-nél is tudtam, hogy nincs még lefutva, lassan pörgött fel a Pats, kicsit bent ragadtak az öltözőben, erre mi remekül ráéreztünk, és pontokra váltottuk a meccs elején. A meccs alatt azonban kijöttek a sec gyengeségei, amit nem bírtunk el. Ez nem baj, bekalkulálható faktor volt.

Összességében elégedett vagyok a szezonnal, bár egy kis szerencsével akár tovább is mehettünk volna.
több mint 9 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Az utóbbi időben én csak read only üzemmódban olvasgattam ami ment a két tábor között.
A közös meccsnézés alkalmával volt lehetőségem Ravens szurkolóval együtt ordítani (Igor), le kalappal előttetek.
Nagy húzás volt Yanda kitétele T pozícióban, 0-ra limitálta Jones játékát.
Gratula és Respect!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PS: megagyaztunk egy back to back Seattle SB gyozelemnek....Igor
Ez itt OFF de a Seahawks valóban borzasztó matchup a Pats-nek.

Nektek meg gratula, remek csapat ez.
A köcsögösködő hozzászólásoknál meg azt nézzétek, hogy ki írta...