NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem mi vagyunk az eselyrsek... 31-17 oda... Bar ne az lenne.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
...........
A Sparban a Juhász Egri Bikavér 999ft volt,betáraztam estére ,kibontom és iszok a meccsre.
 www.magyarbor.net/magyarbor/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_new&product_id=1107&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=134

Vagy győzünk vagy nem . 😊kátrány
Nem rossz, bár mifelénk az ilyet hordómosásra használják........ 😊csi77
Ez erős volt...
Barátunk sutianap is esküszik a hazaira és én is szeretem a szekszárdit és az egrit...,villányit...,mátrait...,neszményit...,sopronit...,villányit...,homokit...
Esetleg konkrétumot írnál,hogy lássuk nem sz@rral gurigázol
plíz
😊kátrány
Nem akarom magunkat fényezni, de ez magas labda volt, kicsit szemétkedtem 😊 Azt azért elmondanám, hogy a bikavér Szekszárdról származik, Garay versében található, hogy vörös, mint a bika vére... Jó borok vannak arrafelé, remélem nem sértődtél meg.....
De ha már rákérdeztél, Takler Kadarka, Sárosdi Kékfrankos, Dúzsi Rosé és még sorolhatnám (bár én a Cabernet-t szeretem igazán). Egyébként egyik egri kolléganőmtől kaptam egy palack Vincze 2005 -ös kékfrankost, azt mindenképpen méltó módon illene kibontani.........

Bocs az offért......csi77
Nincs sértődés,egyébként -sajnos-nem vagyok érintett a borászatban,a célközönség része vagyok és a jó bort szeretem.
A Takler Trio azt ittam,az nagyon finom.Dúzsi -tól Cabernet Franc -t,ami nagyon finom,a többi még kimaradt.
Szoktam böngészni a tájegységeket pincészeteket,kóstolgatom a boraikat.
Köszi a kis kitérőt,Go North


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pass rush. Ha a DL dominálni tudja a Pats OL-t, akkor jók lehetünk! Nem is az kell, hogy mindig zsákoljuk Bradyt (persze örömmel nézném minél többször. 😀), hanem, hogy szépen tönkreverjük a zsebet, kicsinyítsük le a fal 2 oldaláról, csökkentsük a komfortérzetét a zsebben a minimálisra, hogy ne tudjon teljesen a passzjátékára koncentrálni. 😀

Szeretném, ha frusztráltságot látnék emiatt az arcán, hogy nem az igazi a dolog, zavarja, stb

Így persze a sec-nek is egy fokkal könnyebb dolga lenne.a meccsen. A PO-s sec forma nem rossz, de ma szintet kell ugraniuk nekik is, majd meglátjuk...

Az O-nál meg kell egy elfogadható futójáték. Azért, hogy Bradyék sok időt töltsenek a kispadon, és, hogy a védelem is minél többet tudjon pihenni. Ha ezek mellé, Flacco hozza a PO formáját, akkor szoros meccsen nyerhetünk. 😀

A tippem 24-20 ide.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na akkor a meccsről, a Steelersel ellentétben most az ellenfelet látom esélyesebbnek a győzelemre, a matek szakos csoport kedvéért az arány 51-49 %.

Szerintem jobban fogunk futni mint múlthéten, cserébe a passzokkal gond lesz, itt lesznek CB-k is, a Steelersnél kb bohócok voltak felküldve, verekedni.

Ha Revis megfogja az öreg Smith-t, akkor gond lehet, csak Torreyra támaszkodva nem lesz elég pontunk hogy verjük a peccet.

Sajnos nem lesz a védelmünknek sem olyan egyszerű, mint múlthéten, itt majd dobnak screeneket, van domináns TE, még a futásuk is átlagos és #támbrédi közelre jól hajigál, néha ellát messzire is.

Szóval komolyabb passz és futójátékot várok a múlthetihez képest és a védelmük is jobb mint volt a vasasoknak, nem tetszik.

Nem várok sok pontot ilyen 17-20 körüli eredményt tippelek, remélem a javunkra.

Flacco szépen felszívta magát a PO-ra, ezzel kellemes meglepetést szerzett nekem.

Azon nyerhetjük a meccset, hogy brédit beletapossuk a gyepbe, amire a Ngata-Williams-Jernigan Suggs-Doom sorral van is esély és lezavarja a #D őket a pályáról.

Eddig sem ment neki ellenünk, ne most kezdje el.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 690 — Bears & Illinois fan
...........
A Sparban a Juhász Egri Bikavér 999ft volt,betáraztam estére ,kibontom és iszok a meccsre.
 www.magyarbor.net/magyarbor/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_new&product_id=1107&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=134

Vagy győzünk vagy nem . 😊kátrány
Nem rossz, bár mifelénk az ilyet hordómosásra használják........ 😊csi77
Ez erős volt...
Barátunk sutianap is esküszik a hazaira és én is szeretem a szekszárdit és az egrit...,villányit...,mátrait...,neszményit...,sopronit...,villányit...,homokit...
Esetleg konkrétumot írnál,hogy lássuk nem sz@rral gurigázol
plíz
😊kátrány
Nem akarom magunkat fényezni, de ez magas labda volt, kicsit szemétkedtem 😊 Azt azért elmondanám, hogy a bikavér Szekszárdról származik, Garay versében található, hogy vörös, mint a bika vére... Jó borok vannak arrafelé, remélem nem sértődtél meg.....
De ha már rákérdeztél, Takler Kadarka, Sárosdi Kékfrankos, Dúzsi Rosé és még sorolhatnám (bár én a Cabernet-t szeretem igazán). Egyébként egyik egri kolléganőmtől kaptam egy palack Vincze 2005 -ös kékfrankost, azt mindenképpen méltó módon illene kibontani.........

Bocs az offért......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Soldi egész jó ómen volt, inkább örüljetek Sobri-nak, szerencsét hoz 😛Hulkeinstein
Erre számítok is, az ilyen szájhősök a meccs előtti napokban jó ómen 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
...........
A Sparban a Juhász Egri Bikavér 999ft volt,betáraztam estére ,kibontom és iszok a meccsre.
 www.magyarbor.net/magyarbor/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_new&product_id=1107&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=134

Vagy győzünk vagy nem . 😊kátrány
Nem rossz, bár mifelénk az ilyet hordómosásra használják........ 😊csi77
Ez erős volt...
Barátunk sutianap is esküszik a hazaira és én is szeretem a szekszárdit és az egrit...,villányit...,mátrait...,neszményit...,sopronit...,villányit...,homokit...
Esetleg konkrétumot írnál,hogy lássuk nem sz@rral gurigázol
plíz
😊kátrány
én tegnap kaptam a barátnőm apukájától egy karton San Miguel sört utólag karácsonyra 😊
mára pont jó lesz!

szerk: ha elfogyna, jöhet a saját kőbányai 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
...........
A Sparban a Juhász Egri Bikavér 999ft volt,betáraztam estére ,kibontom és iszok a meccsre.
 www.magyarbor.net/magyarbor/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_new&product_id=1107&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=134

Vagy győzünk vagy nem . 😊kátrány
Nem rossz, bár mifelénk az ilyet hordómosásra használják........ 😊csi77
Ez erős volt...
Barátunk sutianap is esküszik a hazaira és én is szeretem a szekszárdit és az egrit...,villányit...,mátrait...,neszményit...,sopronit...,villányit...,homokit...
Esetleg konkrétumot írnál,hogy lássuk nem sz@rral gurigázol
plíz
😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 690 — Bears & Illinois fan
...........
A Sparban a Juhász Egri Bikavér 999ft volt,betáraztam estére ,kibontom és iszok a meccsre.
 www.magyarbor.net/magyarbor/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_new&product_id=1107&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=134

Vagy győzünk vagy nem . 😊kátrány
Nem rossz, bár mifelénk az ilyet hordómosásra használják........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nade hogy valami értelmes kérdést is feltegyek, szerintetek kit fognak ráállítani Gronkra? Egyáltalán emberezni szoktátok a jobb TE-ket, vagy zónázással az épp arra tévedő LB/Safety próbálja majd szerelni valahogy?flzoli
Szerintem Mosley elég fürge Gronkra, én vele oldanám meg.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Esélyek?Mikor nyert AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?nem mostanában úgy rémlik.Peter
Mondjuk tavaly a #1 seed képviselte az AFCt a Super Bowlon.
...Az elmúlt 3 évben meg 2×
...Az elmúlt 5 évben meg 3×
...Az elmúlt 7 évben meg 4×
Szóval annyira azért nem rossz ómen a div roundban vagy a konf döntőben no1 seednek lenni, mégha vigasztalja is a többieket, h aztán a SBon vesztenek...

btw, most feltörtem a kódot, (2006 óta) páratlan évben (alapszakasz évben) az első kiemelt játssza a döntőt, párosban nem. 2014-es szezont írunk. Sansza sincs a peccnek 😀Black_Adder
A kérdés úgy hangzott:mikor NYERT sb-t?2003 pats.az nfc sem sokkal gyakoribbPeter
És mikor nyert utojára SB-t a Ravens Ray Lewis nélkül?
Soha?.....Sobri Jóska
😀 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok,a betyárság egy rendkívül összetett foglalkozás,Sobri most provokátori minőségében van itt,kéretik kb.olyan komolysággal venni szavait,mint ahogy leírja.
Mert vigyorog a pörge bajusz alatt,mint akit b@szni visznek.
Lehet,hogy Belichick beépített embere,hogy Ravens mikro -hátországát is demoralizálja,hogy a magyar bowl.hu-s negatív hullámok cunamiként hömpölyögjenek végig a fél világon és elsodorják a Ravenst,mint egy magányos pálmafát a bícsen.
Belichick képes erre,mint annyi aljasságra.
VALLJ SZÍNT JÓZSI!!!

"most pedig következzen valami egészen más"
Nekem ajándék a mai meccs,ha nincs a kiskedvenc Chiefs,akkor nem vagyunk itt.Megvertük a nagy riválist a saját oroszlánbarlangjában.
Rice-Pista-Jimmy-Haloti-Rick Wagner a kezdőink kiesése.Itt vagyunk,egy esélytelen meccsen domináltunk.Óriási élmény volt,reggel mentem dolgozni és nem néztem.Hajnak 5-kor megébredtem és azt álmodtam,hogy vagy Soldi Igornak vagy Igor Soldinak mondja,hogy sok volt a 3 TD előny ,utána csak futott a csapat az eredmény után.Nem tudom kire mondták,az álom kicsit hiányosan jelent meg,én magunkra vettem.
Mikor bekapcsoltam a gépet még mindig a Steelers örömködő képeit vártam,ehelyett Suggs int.örömét látom.El sem akartam hinni.
A Pats egy komplex csapat.Amikor vertük őket ordítóbb hiányosságai voltak,amiket kihasználtunk.
Volt egy Ed Reed-ünk és a hosszú passzok előtt egy ezredmásodpercig kereste a 20-ast,ami már a mi nüanszunk volt.
A rush D-jük volt mindig gatya,most az is jó.Yanda nemezise Wilfork Zuttah-Urschel duóval fog találkozni,ami nem lesz egyszerű.
Már van egy Revisük ,nem töltelék CB-kel állnak fel.

Viszont ki gondolta,hogy Steward a safetynk lesz a nyerő emberünk,a sec leggyengébb láncszeme.
Melvinre pedig még nem dobált Brady szintű QB.

Nem sok javunkra dőlő párharc van a kulcspárharcok között.
Viszont ez a PO és ebben jók vagyunk és kiszámíthatatlanok,ami lehet nyerő is.
Meglátjuk.
Nekem ajándék ez a meccs,ahogy a múlt heti is,A Pats-Seahawks-GB nálam más kategóriát képvisel.

A Sparban a Juhász Egri Bikavér 999ft volt,betáraztam estére ,kibontom és iszok a meccsre.
 www.magyarbor.net/magyarbor/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_new&product_id=1107&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=134

Vagy győzünk vagy nem . 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 982 — balazs.t85@gmail.com
Nem tudom mivel érdemeltétek ki Sobri haragját, de jaj nektek 😛
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 690 — Bears & Illinois fan
Tavaly az összes AFC North-os csapatot megvertük, így is csak 8-8 -cal végeztünk. NFC North! 😊

Amúgy, tessék ezt mai meccset behúzni az északiak becsületére! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Esélyek?Mikor nyert AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?nem mostanában úgy rémlik.Peter
Mondjuk tavaly a #1 seed képviselte az AFCt a Super Bowlon.
...Az elmúlt 3 évben meg 2×
...Az elmúlt 5 évben meg 3×
...Az elmúlt 7 évben meg 4×
Szóval annyira azért nem rossz ómen a div roundban vagy a konf döntőben no1 seednek lenni, mégha vigasztalja is a többieket, h aztán a SBon vesztenek...

btw, most feltörtem a kódot, (2006 óta) páratlan évben (alapszakasz évben) az első kiemelt játssza a döntőt, párosban nem. 2014-es szezont írunk. Sansza sincs a peccnek 😀Black_Adder
A kérdés úgy hangzott:mikor NYERT sb-t?2003 pats.az nfc sem sokkal gyakoribbPeter
És mikor nyert utojára SB-t a Ravens Ray Lewis nélkül?
Soha?.....

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Esélyek?Mikor nyert AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?nem mostanában úgy rémlik.Peter
Mondjuk tavaly a #1 seed képviselte az AFCt a Super Bowlon.
...Az elmúlt 3 évben meg 2×
...Az elmúlt 5 évben meg 3×
...Az elmúlt 7 évben meg 4×
Szóval annyira azért nem rossz ómen a div roundban vagy a konf döntőben no1 seednek lenni, mégha vigasztalja is a többieket, h aztán a SBon vesztenek...

btw, most feltörtem a kódot, (2006 óta) páratlan évben (alapszakasz évben) az első kiemelt játssza a döntőt, párosban nem. 2014-es szezont írunk. Sansza sincs a peccnek 😀Black_Adder
A kérdés úgy hangzott:mikor NYERT sb-t?2003 pats.az nfc sem sokkal gyakoribb

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
ZoliZoltán
Így a pontos:



több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Esélyek?Mikor nyert AFC nr1 seed csapat utoljára SB-t?nem mostanában úgy rémlik.Peter
Mondjuk tavaly a #1 seed képviselte az AFCt a Super Bowlon.
...Az elmúlt 3 évben meg 2×
...Az elmúlt 5 évben meg 3×
...Az elmúlt 7 évben meg 4×
Szóval annyira azért nem rossz ómen a div roundban vagy a konf döntőben no1 seednek lenni, mégha vigasztalja is a többieket, h aztán a SBon vesztenek...

btw, most feltörtem a kódot, (2006 óta) páratlan évben (alapszakasz évben) az első kiemelt játssza a döntőt, párosban nem. 2014-es szezont írunk. Sansza sincs a peccnek 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tudom megmondani miért csinálja ezt most Sobri, lehet csak a konfliktust keresi, de lehet csak tükröt állít azon Ravens szurkolóknak, akik az elmúlt napokban olyan eszeveszett marhaságokat hordtak össze, mint most Ő. Olyanokat, mint:
1. A Patriots cicafocit játszik. Én értem, hogy az elmúlt 15 évben 1 Pats meccset sem láttatok, de 2000-2008-ig a Pats sok mindent játszott, csak cicafocit nem, sőt. A 3 SB alapja, de még a 16-0 is a kemény védelem érdeme volt, nem tudom mond-e bárkinek bármit itt Rodney Harrison, Vrabel, Bruschi, McGinest, Seymour, Ted Johnson, Ty Law vagy offense oldalról Corey Dillon neve. Nem éppen lógtak volna ki az "AFC North stílusból a srácok", ahogy erről pl. Mcginest is beszél ebben az interjúban:  www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap3000000455666/DDFP-TV-What-is-Tom-Brady-like-off-the-field
Ebben többek között azt említi, hogyha "finesse" játékra lettek volna kényszerítve, nem pedig fizikális focira, akkor rommá verték volna őket a PO meccseken.
Az is érdekes felvetés, hogy a jelenlegi Pats cicafocit játszik, mivel idén akkor volt domináns a csapat, amikor lenyomta az ellenfél torkán a futást, tömte labdákkal a sáros meztől irtózó Gronkowskit és karcolt a D, amit itt szintén félvállról vettek néhányan, pedig nem vagyok biztos benne, hogy nem jobb a mostani Pats D a két "nagy" AFC North csapaténál.

2. Az AFC North foci a legkeményebb. Ez tradicionálisan így van, de jelenleg az AFC North stílust az NFC West ezerszer inkább és keményebben képviseli, az elmúlt két évben biztosan (érdemes elolvasni az egyik Steelerses fórumtárs aláírását és a 610 yard történetét). Ehhez hozzátartozott egyfajta lenézése a többi AFC csapatnak itt, pedig jelenleg ha mondanom kellene brutális D-ket az AFC-ből, lehet a Billsel kezdeném a felsorolást, de nem érzem, hogy a Jets, vagy a csúcsformában lévő Denver D mennyivel is lenne puhányabb, mint az AFC North bármelyik D-je.

Nem akarom tovább szítani a tüzet, mivel alapvetően a visszafogott és sokat megélt Patriots szurkoló, aki 2006 óta majdnem minden meccsét látta a gusztustalan Peccnek, pontosan tudja, hogy milyen kemény lesz a mai mérkőzés, és a PO előtt leginkább a két nagy AFC North csapatot akarta volna elkerülni. Jó szurkolást estére!

(Szerk.: egyszerre cáfol és néhányaknak örömet okoz ez a videó, a cicafiú rosszul tűri az ütést:  www.youtube.com/watch?v=_WT3_MD4NmE )Foldesi26
Jaj felejtsük már el ezt az egészet nem fog sehova sem vezetni... Kezdődött azzal hogy kisebbségi komplexusunk van, a mostani írás pedig egy sértődött kisfiúéra hasonlít aki nem bírja elviselni hogy lecicafocizzák a csapatát. Essünk már túl ezen és felejtsük el a felesleges szardobálást. Nagyon jó védelme van a NE-nek nem véletlenül kerültek a no1. Seedre mi pedig éppen becsúsztunk és a Steelers megverte magát ellenünk ennyi. Ez a meccs egyik csapat nélkül sem lenne örüljünk annak hogy van lehetőségünk ilyen mecset nézni.

Ha meg simán elvertek minket akkor mit foglalkoztok azzal hogy a gyengébb csapat szurkolói mit írnak, az eredmény majd titeket igazol.

Jó szurkolást mindenkinek!
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Nem tudom megmondani miért csinálja ezt most Sobri, lehet csak a konfliktust keresi, de lehet csak tükröt állít azon Ravens szurkolóknak, akik az elmúlt napokban olyan eszeveszett marhaságokat hordtak össze, mint most Ő. Olyanokat, mint:
1. A Patriots cicafocit játszik. Én értem, hogy az elmúlt 15 évben 1 Pats meccset sem láttatok, de 2000-2008-ig a Pats sok mindent játszott, csak cicafocit nem, sőt. A 3 SB alapja, de még a 16-0 is a kemény védelem érdeme volt, nem tudom mond-e bárkinek bármit itt Rodney Harrison, Vrabel, Bruschi, McGinest, Seymour, Ted Johnson, Ty Law vagy offense oldalról Corey Dillon neve. Nem éppen lógtak volna ki az "AFC North stílusból a srácok", ahogy erről pl. Mcginest is beszél ebben az interjúban:  www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap3000000455666/DDFP-TV-What-is-Tom-Brady-like-off-the-field
Ebben többek között azt említi, hogyha "finesse" játékra lettek volna kényszerítve, nem pedig fizikális focira, akkor rommá verték volna őket a PO meccseken.
Az is érdekes felvetés, hogy a jelenlegi Pats cicafocit játszik, mivel idén akkor volt domináns a csapat, amikor lenyomta az ellenfél torkán a futást, tömte labdákkal a sáros meztől irtózó Gronkowskit és karcolt a D, amit itt szintén félvállról vettek néhányan, pedig nem vagyok biztos benne, hogy nem jobb a mostani Pats D a két "nagy" AFC North csapaténál.

2. Az AFC North foci a legkeményebb. Ez tradicionálisan így van, de jelenleg az AFC North stílust az NFC West ezerszer inkább és keményebben képviseli, az elmúlt két évben biztosan (érdemes elolvasni az egyik Steelerses fórumtárs aláírását és a 610 yard történetét). Ehhez hozzátartozott egyfajta lenézése a többi AFC csapatnak itt, pedig jelenleg ha mondanom kellene brutális D-ket az AFC-ből, lehet a Billsel kezdeném a felsorolást, de nem érzem, hogy a Jets, vagy a csúcsformában lévő Denver D mennyivel is lenne puhányabb, mint az AFC North bármelyik D-je.

Nem akarom tovább szítani a tüzet, mivel alapvetően a visszafogott és sokat megélt Patriots szurkoló, aki 2006 óta majdnem minden meccsét látta a gusztustalan Peccnek, pontosan tudja, hogy milyen kemény lesz a mai mérkőzés, és a PO előtt leginkább a két nagy AFC North csapatot akarta volna elkerülni. Jó szurkolást estére!

(Szerk.: egyszerre cáfol és néhányaknak örömet okoz ez a videó, a cicafiú rosszul tűri az ütést:  www.youtube.com/watch?v=_WT3_MD4NmE )
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Soldi egész jó ómen volt, inkább örüljetek Sobri-nak, szerencsét hoz 😛Hulkeinstein

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Soldi egész jó ómen volt, inkább örüljetek Sobri-nak, szerencsét hoz 😛
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 888 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Wow 😀 és még egyszer Wow 😀😀
Szerintem fusd át eddig mit ettél/ittál/szívtál a mai napon, mert valami nagyon cudar tudatmódosító kerülhetett a menüdbeBlaise
Ma még nem ettem semmit, kicsit gyenge is vagyok, lehet azért írtam ilyen visszafogottan.
Valójában olvasgatva az elmúlt napok Ravens hypeját, ami onnan indulva, hogy esélytelenként egy fos Tomlin által szarul dirigált, dekoncentrált Steelerst nagy nehezen legyűve oda vezetett, hogy 6. kiemeltként, Foxboroughban van aki szerint a Baltimore az esélyesebb, valóban az "elszállt" kifejezés nem is adja vissza, hogy mennyire nevetséges ezen vélelmezés.
Wow-ot nem mondanék, de abban igazad van, hogy a "komikusan blőd" vagy a "szánalmasan alulinformált" lett volna a helyes kifejezés, hisz az "elszállt" meg se közelíti azt a röhejes attitűdöt, ami a Ravens esélyesnek kikiáltásához vezetett.Sobri Jóska
😊 Nem tudom eldönteni, hogy ezt most halál komolyan írod és sajnáljalak, vagy arra vársz, hogy valaki felüljön a heccelésre és ismét csak ugyanaz a végeredmény. Szóval mindegy is.Blaise
Nesze Nektek, megkaptátok Sobrit 😊 Nem kicsi kereszt 😊
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
De egy ennyire túlhypeolt és elszállt csapatot, mint ez a mostani Ravens, azért még Brady nélkül is eltanácsolunk a PO-tól.
Most még azon se lepődnék meg, ha valami 49-7-szerű eredmény születne.Sobri Jóska
Wow 😀 és még egyszer Wow 😀😀
Szerintem fusd át eddig mit ettél/ittál/szívtál a mai napon, mert valami nagyon cudar tudatmódosító kerülhetett a menüdbeBlaise
Ma még nem ettem semmit, kicsit gyenge is vagyok, lehet azért írtam ilyen visszafogottan.
Valójában olvasgatva az elmúlt napok Ravens hypeját, ami onnan indulva, hogy esélytelenként egy fos Tomlin által szarul dirigált, dekoncentrált Steelerst nagy nehezen legyűve oda vezetett, hogy 6. kiemeltként, Foxboroughban van aki szerint a Baltimore az esélyesebb, valóban az "elszállt" kifejezés nem is adja vissza, hogy mennyire nevetséges ezen vélelmezés.
Wow-ot nem mondanék, de abban igazad van, hogy a "komikusan blőd" vagy a "szánalmasan alulinformált" lett volna a helyes kifejezés, hisz az "elszállt" meg se közelíti azt a röhejes attitűdöt, ami a Ravens esélyesnek kikiáltásához vezetett.Sobri Jóska
😊 Nem tudom eldönteni, hogy ezt most halál komolyan írod és sajnáljalak, vagy arra vársz, hogy valaki felüljön a heccelésre és ismét csak ugyanaz a végeredmény. Szóval mindegy is.Blaise
Mindenképp inkább sajnálj, mint bármi mást.
Az nekem is jóleső érzés, és neked is ad egyfajta hamis biztonságérzetet.